Edge of Tomorrow

Categorieën: Actie, Sciencefiction
In een nabije toekomst heeft een zwermachtig buitenaards ras, Mimics genaamd, de Aarde op een meedogenloze manier aangevallen. Maar nu hebben de Aardse legers hun krachten gebundeld voor een laatste offensief tegen de buitenaardse horde. Lt. Col. Bill Cage is een officier die op niets minder dan een zelfmoordmissie gestuurd wordt. Cage wordt binnen enkele minuten gedood, maar hij slaagt erin om een Alpha met zich mee te nemen. Maar dan, op onmogelijke wijze, ontwaakt hij opnieuw op dezelfde helse dag, en moet hij opnieuw vechten en sterven…en opnieuw. Maar bij elke keer wordt Cage sterker en slimmer en zal zijn herhaaldelijke gevecht een kans bieden om de sleutel tot de vernietiging van de buitenaardse indringers te vinden en de Aarde te redden.

Filminformatie

Status: Released IMDb
Releasedatum: 2014-05-27
Run time: 113 Minuut / 1:53
Budget: $178,000,000
Inkomsten: $370,541,256
Filmregisseur: Doug Liman
Schrijvers: Christopher McQuarrie, Jez Butterworth, John-Henry Butterworth.
Website: http://www.edgeoftomorrowmovie.com/
Productiebedrijven : RatPac-Dune Entertainment, Village Roadshow Pictures, Viz Media, 3 Arts Entertainment, Warner Bros. Pictures
Productie landen: Australia, United States of America

Edge of Tomorrow DVD kopen

Wil je zien of de film Edge of Tomorrow al beschikbaar is op DVD en gelijk kopen? Bestel dan direct. Ook is het mogelijk om daar tweedehands films te bestellen.

Filmposter bestellen

Zou je een filmposter willen hebben van de filmster die speelt in Edge of Tomorrow of van de film zelf en deze binnen 2 werkdagen bij jou aan de muur hebben hangen! Plaats dan hier je bestellingfilmposter bestellen.

Trailer bekijken

Afbeeldingen

Klik op de afbeelding om deze te bekijken of te downloaden


Tom Cruise
als Maj. William "Bill" Cage
Emily Blunt
als Sgt. Rita Vrataski
Brendan Gleeson
als General Brigham
Bill Paxton
als Msg. Farell
Jonas Armstrong
als Skinner
Tony Way
als Kimmel
Kick Gurry
als Griff
Franz Drameh
als Ford
Dragomir Mrsic
als Kuntz
Charlotte Riley
als Nance
Masayoshi Haneda
als Takeda
Terence Maynard
als Cruel Sergeant
Noah Taylor
als Dr. Carter
Lara Pulver
als Karen Lord
Madeleine Mantock
als Julie
Marianne Jean-Baptiste
als Dr. Whittle
Jeremy Piven
als Col. Walter Marx
Beth Goddard
als Secretary - Iris
Assly Zandry
als Infirmary Nurse
Sebastian Blunt
als Young Soldier
Ronan Summers
als Dog Soldier 1
Aaron Romano
als Dog Soldier 2
Usman Akram
als Dog Soldier 3
Bentley Kalu
als Dog Soldier 4
Mairead McKinley
als Bar Maid
Andrew Neil
als Old Man
Martin Hyder
als Drunk
Tommy Campbell
als Drop Ship Pilot
John Dutton
als Old Man 2
Harry Landis
als Old Man 3
Rachel Handshaw
als Military Spokesperson 1
Martin McDougall
als Military Spokesperson 2
Anna Botting
als Sky News Anchor
Jane Hill
als BBC News Anchor
Erin Burnett
als CNN News Anchor
Dany Cushmaro
als Channel 2 News Anchor
David Kaye
als UDF Commercial (voice)
Elaine Caulfield
als Sergeant Battey (uncredited)
Lee Asquith-Coe
als J Squad Soldier (uncredited)
Stuart Matthews
als Soldier (uncredited)
Directing
Doug Liman Director

Writing
Christopher McQuarrie Screenplay
Hiroshi Sakurazaka Novel

Production
Hidemi Fukuhara Executive Producer
Joby Harold Executive Producer
Jason Hoffs Producer

Writing
Jez Butterworth Screenplay
John-Henry Butterworth Screenplay

Production
Gregory Jacobs Producer
Tom Lassally Producer
Jeffrey Silver Producer
Erwin Stoff Producer
David Bartis Executive Producer

Sound
Christophe Beck Original Music Composer

Camera
Dion Beebe Director of Photography

Editing
James Herbert Editor

Production
Lucinda Syson Casting

Art
Oliver Scholl Production Design
Ravi Bansal Art Direction
Alastair Bullock Art Direction
Mark Harris Art Direction
Christian Huband Art Direction
Jason Knox-Johnston Art Direction
Stephen Swain Art Direction
Gary Tomkins Art Direction
Elli Griff Set Decoration
Will Coubrough Assistant Art Director
Jordana Finkel Assistant Art Director
Terry Heggarty Standby Painter
Robert Hochstoeger Assistant Art Director

Crew
Graeme Purdy Property Master

Art
Pollyanna Seath Art Department Coordinator
Jeffrey D. Simon Assistant Art Director
Nicholas Williams Standby Painter

Sound
Peter Burgis Foley
Dominic Gibbs Supervising Sound Editor
Ben Meechan Sound Effects Editor

Editing
Dan Morgan Dialogue Editor

Sound
Jason Swanscott Foley

Crew
Jess Lewington Special Effects Coordinator

Visual Effects
Gary Brozenich Visual Effects Supervisor
Jonathan Fawkner Visual Effects Supervisor
Philip Greenlow Visual Effects Producer
Matt Kasmir Visual Effects Supervisor
Diane Kingston Visual Effects Producer
Matt Middleton Visual Effects Supervisor
Kim Phelan Visual Effects Producer

Crew
Susana Torres Stunt Coordinator

Lighting
Chuck Finch Gaffer

Costume & Make-Up
Dan Grace Costume Supervisor
Kate Hawley Costume Design

Directing
Lisa Vick Script Supervisor

Visual Effects
Daryl Sawchuk Animation Supervisor

Crew
Neil Weatherley CG Supervisor
Alexis Wajsbrot CG Supervisor
Stephane Paris CG Supervisor
Artemis Oikonomopoulou CG Supervisor

Visual Effects
Steve Nichols Animation Supervisor

Crew
Karl Herbst CG Supervisor

Visual Effects
Eamonn Butler Animation Supervisor

Crew
Conor Byrne Visual Effects Editor
Allen Cappuccilli Visual Effects Editor
Liana Jackson Visual Effects Editor
Laura Jennings Visual Effects Editor
Andy Stevens Visual Effects Editor
Hayley Easton Street Visual Effects Art Director

Costume & Make-Up
Michael White Hairstylist
Francesco Alberico Hairstylist
Rose Crocker Hairstylist
Ailbhe Lemass Makeup Artist
Zoe Clare Brown Makeup Artist
Jacqueline Bhavnani Makeup Artist
Jessica Brooks Makeup Artist
Fran Needham Makeup Artist
Alex Rouse Wigmaker

Camera
Damien Beebe Camera Operator
Peter Field Camera Operator
Oliver Loncraine Camera Operator
Mark Moriarty Camera Operator
Julian Morson Camera Operator
Peter Robertson Camera Operator
Stefan Stankowski Camera Operator
Olly Tellett Camera Operator

Crew
Fraser Taggart Second Unit Cinematographer

Camera
Adam Dale Helicopter Camera
David James Still Photographer
Tim Wooster Underwater Camera
Pete Romano Underwater Camera
Jaap Buitendijk Still Photographer

Costume & Make-Up
Amanda Cox Set Costumer
Christof Roche-Gordon Set Costumer

Editing
Andrew Dearnley Digital Intermediate
Mark Burton First Assistant Editor

Sound
Michael Fentum Sound Effects Editor
Chris Burdon Sound Re-Recording Mixer
James Shannon Dolby Consultant

Directing
Caroline Bowker Script Supervisor

Production
Steve Harvey Location Manager

Directing
Samantha C. Kirkeby Script Supervisor
Sylvia Parker Script Supervisor

Crew
Liam Steel Choreographer

Directing
Carmen Tabanyi Script Supervisor

Production
Dan Whitty Location Manager

Art
Amanda Pettett Construction Coordinator

Production
Katherine Tibbetts Production Manager
John Prendergast Location Manager

Editing
Harold Parker First Assistant Editor

Visual Effects
Mike Marcuzzi Visual Effects

Art
Andrew Palmer Art Direction
Neil Lamont Supervising Art Director

Crew
Liang Yang Stunts
Ed Hawkins Compositor

Production
Doug Liman Executive Producer
Tim Lewis Co-Producer
Steven Mnuchin Executive Producer
Kim H. Winther Co-Producer

Editing
Laura Jennings Editor

Crew
I.M. Pei Thanks
James Alexander Waller Thanks
Treva Wurmfeld Thanks

Costume & Make-Up
Joe Hobbs Assistant Costume Designer

Art
Jack Dudman Concept Artist
Simon McGuire Concept Artist

Costume & Make-Up
Alex Grace Costume Assistant
Billy Prichard Costume Assistant
Dan Blacklock Costume Assistant
Emma Harding Costume Assistant
Jamie Harvey Costume Assistant
Terry Archer Costume Assistant
Tommy Blunkell Costume Assistant
María Garcés Costume Assistant
Joel Christopher Costume Assistant
Heather Rayat Costume Assistant
Stefanie Cytron Costume Consultant
Kate Chadderton Costume Coordinator
Lee Croucher Costumer
Nancy Thompson Costumer
Sarah Monzani Hair Designer
Sarah Monzani Makeup Designer
Kirsty Mcqueen Makeup Artist
Kirsty Mcqueen Hairstylist
Lisa Pickering Hairstylist
Lisa Pickering Makeup Artist
Nicholas Roche-Gordon Key Costumer
Perry Goyen Principal Costumer

Visual Effects
Christopher Learmonth VFX Editor

Editing
George Adams 3D Editor
Martin Corbett 3D Editor

Crew
Emma Savin Driver

Production
Artur Surma Assistant Accountant
Harriet Eastgate Assistant Accountant
Oliver Mitchell Assistant Accountant

Crew
Darren Litten Vehicles Coordinator

Directing
Tamara King Additional Third Assistant Director
Paul Sacks Additional Third Assistant Director
Robert Madden Additional Third Assistant Director

Crew
Marc Wolff Aerial Coordinator
Lucia Foster Found Aerial Coordinator

Production
Amanda Fernie Assistant Accountant
Ann Ormesher Assistant Accountant
Ewan Taylor Assistant Accountant
Ingrid Simmonds Assistant Accountant

Directing
Abby Mills Assistant Director
Tom Payton Assistant Director

Editing
Henry Kemplen Assistant Editor
Jason Wasserman Assistant Editor

Production
Georgette Turner Assistant Location Manager
Lucas Saunal Assistant Location Manager
Lex Donovan Assistant Location Manager
Aneta Chalas Assistant Production Coordinator
Harshad Mhambre Assistant Production Manager

Crew
Alex Fraser Carpenter

Production
Akira Otaguro Casting Assistant
Kate Ringsell Casting Associate

Crew
Bernardo Argêncio Fernandes Special Effects

Art
Nuttavut Baiphowongse Concept Artist

Visual Effects
Ivan Manzella Creature Design

Crew
Rick Lipton Dialogue Coach

Editing
Grace Lan Digital Intermediate Editor

Crew
Charlotte Graham Driver
Dean Burtenshaw Driver
Tony Molyneux Driver
David O'Donoghue Driver
Lee Edwards Driver
Mark Crowley Driver

Production
Solomon Artistes Extras Casting

Directing
Chris Carreras First Assistant Director
Kim H. Winther First Assistant Director
Max Keene First Assistant Director
Cordelia Hardy First Assistant Director
Terry Madden First Assistant Director
Kiaran Murray-Smith First Assistant Director

Editing
Philip Hedgecock First Assistant Editor

Crew
Lammy Hersi Floor Runner
Jonny Hodgetts Floor Runner
Will Samuelson Pilot

Camera
Will Samuelson Aerial Camera

Production
George Batchelor Key Set Production Assistant
Teariki Leonard Key Set Production Assistant
Josh Sykes Location Assistant
Samson Haveland Location Assistant
Arnaud Kaiser Location Manager

Crew
Billy Budd Military Consultant
Patrick Cullen Military Consultant
Mark Cutler Driver

Editing
Neelkanth Mapara Online Editor
Sachin Patidar Online Editor

Crew
Yaminah McKessey Post Production Assistant

Production
Jane Winkles Post Production Coordinator
Tim Weyers Post Production Coordinator
Betty Williams Production Accountant
Darren O'Connell Production Assistant
David Orpheus Production Assistant
Dominic Meyrick-Brook Production Assistant
Eric Aaron Lizer Production Assistant
Georgia Picton Production Assistant
Joanne Fox Production Assistant
Mary Boulding Production Assistant
Patrick Waggett Production Assistant
Ruby Whitelocke Production Assistant
Samuel Cook Production Assistant
Samuel Martin Cook Production Assistant
Tom Treasure Production Assistant
Melissa Spratt Production Assistant
Micheal Gentry Production Assistant
Chloe Warren Production Assistant
Hephzibah Craen Production Assistant
Miranda Marks Production Coordinator
Arabella Gilbert Production Coordinator
Terry Bamber Production Manager
Claire Walker Production Secretary
Francesca Sardone Production Secretary
Matthew Weston Production Supervisor

Directing
Fraser Fennell-Ball Second Assistant Director
Joey Coughlin Second Assistant Director
Terence Madden Second Assistant Director
Simon Crane Second Unit Director





















FilmFlix.nl - De film database © 2018