RED 2

Categorieën: Actie, Komedie, Misdaad, Thriller
Frank Moses en zijn team van voormalig CIA-agenten zullen hun krachten wederom samen moeten bundelen om, al toerend door Europa, hun vijanden uit te schakelen. Frank en de andere agenten zijn op zoek naar een massavernietigingswapen. Maar allereerst moeten zij de man die het wapen heeft ontworpen bevrijden uit een psychiatrische inrichting...

Filminformatie

Status: Released IMDb
Releasedatum: 2013-07-18
Run time: 116 Minuut / 1:56
Budget: $84,000,000
Filmregisseur: Dean Parisot
Schrijvers: Erich Hoeber, Jon Hoeber.
Website: http://red-themovie.com/
Productiebedrijven : DC Comics, Di Bonaventura Pictures, Summit Entertainment, DC Entertainment
Productie landen: Canada, France, United States of America

RED 2 DVD kopen

Wil je zien of de film RED 2 al beschikbaar is op DVD en gelijk kopen? Bestel dan direct. Ook is het mogelijk om daar tweedehands films te bestellen.

Filmposter bestellen

Zou je een filmposter willen hebben van de filmster die speelt in RED 2 of van de film zelf en deze binnen 2 werkdagen bij jou aan de muur hebben hangen! Plaats dan hier je bestellingfilmposter bestellen.

Trailer bekijken

Afbeeldingen

Klik op de afbeelding om deze te bekijken of te downloaden


Bruce Willis
als Frank Moses
Catherine Zeta-Jones
als Katja
Anthony Hopkins
als Bailey
Helen Mirren
als Victoria
John Malkovich
als Marvin Boggs
Mary-Louise Parker
als Sarah Ross
David Thewlis
als The Frog
Neal McDonough
als Jack Horton
Lee Byung-hun
als Han Cho Bai
Tim Pigott-Smith
als Director Philips
Neve Gachev
als Londoner
Lee Asquith-Coe
als Security Detail Soldier
George Georgiou
als Revolutionary Guard
Paul Hopkins
als Funeral Director
Garrick Hagon
als Davis
Brian Cox
als Ivan
Bentley Kalu
als Commando
Mitchell Mullen
als Wade
Michael Vardian
als Tourist (action scenes)
Jong Kun Lee
als Han's Father
Martin Sims
als Blackwell
Tristan D. Lalla
als Vance
Khalid Laith
als Al Saïd
Tom Wu
als Security Officer
Emilio Doorgasingh
als Iranian Ambassador
David Papava
als Russian Police Officer
Dan Jeannotte
als Young FBI Agent
Aleksandar Mikić
als Kremlin Guard
Vincent Hoss-Desmarais
als MI6 Intelligence Officer
Nathalie Buscombe
als Serena
Tony Pritchard
als Orderly #1
Kirris Riviere
als Orderly #2
Wahab Sheikh
als Iranian Clerk
Steven Berkoff
als Cobb
Vlasta Vrána
als General McKennon
Robert Davide
als Russian Officer
Adam Shaw
als Creepy Young Man
Tom Hodgkins
als Snyder
Emma Heming
als Kelly
Moe Jeudy-Lamour
als Marine
Penny Bunton
als Boddington Receptionist
Nathan Wiley
als Young Guard
Eric Davis
als MI6 Chief Security Officer
Andrew Byron
als Russian Lead Officer
Alexandre Gorchkov
als Kremlin Security Officer
Michael Hearn
als Senior MI6 Man
Sandra Lavoie
als Weeping Woman
Rebecca Croll
als Waitress
Georg Nikoloff
als Russian Scientist
Bianca Bellange
als Banker
Kevin Woodhouse
als Guy
Terry Maguire
als Costco Man
Xavier Laurent
als Waiter
Sherif Eltayeb
als Revolutionary Guard Captain
Alan Grice
als Russian Officer #2
Thomas Thoroe
als Russian Officer #3
Yo Santhaveesuk
als Security Officer #2
Waj Ali
als Helicopter Pilot
Tony Smith
als Boddington Security
James Jaysen Bryhan
als Iranian General
Philip Arditti
als Arman
Directing
Dean Parisot Director

Writing
Cully Hamner Writer
Erich Hoeber Screenplay
Jon Hoeber Screenplay
Warren Ellis Writer

Production
Lorenzo di Bonaventura Producer
Mark Vahradian Producer
Deborah Aquila Casting
Tricia Wood Casting

Camera
Enrique Chediak Director of Photography

Sound
Alan Silvestri Music

Costume & Make-Up
Beatrix Aruna Pasztor Costume Design

Art
Jim Clay Production Design

Editing
Don Zimmerman Editor

Art
Andrew Ackland-Snow Art Direction
Philip Elton Art Direction
Matthew Gray Art Direction
Phil Harvey Art Direction
Emma Pucci Art Direction
Lisa Chugg Set Decoration
Suzanne Cloutier Set Decoration
Jeanette Scott Set Decoration
Dominic Masters Supervising Art Director
Guy Mount Art Department Assistant
Suzanne Milano Art Department Assistant
Jean-Jacques Boulben Art Department Coordinator
Nicole Balzarini Art Department Coordinator
Frédéric Berthiaume Assistant Art Director
Anna Bregman Assistant Art Director
John-Michael Bellamy Assistant Decorator
Julien Fath Assistant Property Master

Crew
Andrew Betts Carpenter
Lee Compton Carpenter
David Ned Kelly Carpenter
Nick Smith Carpenter

Art
Eva Kuntz Concept Artist
Dan Walker Concept Artist
Karen Higgins Construction Coordinator
Steve Bohan Construction Manager
Dougie Lankston Dressing Prop
Warren Parkinson Dressing Prop
Don Santos Dressing Prop
Nathan Holt Dressing Prop
Jannick Guillou Graphic Designer
Chris Kitisakkul Graphic Designer
Chris Tooth Graphic Designer
Ryan McPhail Painter
Rachel Corbould Petty Cash Buyer

Crew
Sophie Tarver Propmaker

Art
Sam Chapman Props
Sylvain Joyal Props
Jean-Manuel Martinez Sculptor
Vincent Gingras-Liberali Set Designer
Raymond Larose Set Designer
Jeff Ozimek Set Designer
Nicolas Brechat Set Dresser
Manuel Charbonneau Set Dresser
Raul Contreras Set Dresser
Simon Pineau Set Dresser
Chris Withrow Set Dresser
Terry Heggarty Standby Painter
David Doran Standby Art Director
Quinn Robinson Standby Art Director
Yannick Heuveline Standby Carpenter
Pierre-Emmanuel Chatiliez Storyboard Artist
Warren Drummond Storyboard Artist
Jose Holder Storyboard Artist
Thomas Broyon Swing
Thomas Lemierre Swing

Camera
Chris Clarke Additional First Assistant Camera
Tom McFarling Additional First Assistant Camera
Emmet Cahill Additional Grip
Dean Murray Additional Second Assistant Camera
Lawrence Beckwith Additional Second Assistant Camera
Xavier Bompard Additional Second Assistant Camera
Adam Dale Aerial Director of Photography
Chris Owen Jones Assistant Camera

Lighting
Manuel Gaspar Best Boy Electric
Mark Hanlon Best Boy Electric
John Linares Best Boy Electric
Dan Goyens Best Boy Electric

Camera
Derek Russell Best Boy Grip
Keith Manning Best Boy Grip
Satoshi Yamazaki Best Boy Grip
Amine El Fadl Camera Intern
Nic René Camera Loader
Jamie Harcourt Camera Operator
Stephen S. Campanelli Camera Operator
Gary Spratling Camera Operator
Francois Archambault Camera Operator
Tony Jackson Camera Operator
Dominique Ricard Camera Operator
Hugues Espinasse Camera Operator
Jean-Baptiste Jay Camera Operator
Simon Finney Camera Operator
Alf Tramontin Steadicam Operator
Glyn Williams Camera Technician
Guillermo Gil Martin Camera Trainee
Scott Sullivan Camera Trainee
Daniel Evans Camera Trainee
Becky Pescod Camera Trainee
Daniel Wombwell Camera Trainee
Marc Pronovost Camera Trainee
Louise Harris Camera Trainee
Dominic Pigeon Data Wrangler
Matthieu Straub Digital Imaging Technician
Nelson Oliver Digital Imaging Technician
Matthew J. Hicks Digital Imaging Technician
Steffen Vala Digital Imaging Technician
Jeff Brown Digital Imaging Technician
Vincent Tulasne Digital Imaging Technician
Harvey Harrison Second Unit Director of Photography
Jack Flemming Dolly Grip
Darin Wong Dolly Grip
James D. Wickman Dolly Grip
Stéphane Afchain Dolly Grip
Gary Sandover Dolly Grip
Reil Munro Dolly Grip
Robert Reid Dolly Grip

Lighting
Wailoon Chung Electrician
Antonin Drigeard Electrician
Christopher Kralik Electrician
Daniel O'Donnell Electrician
Robert Rabson Electrician
Martyn Welland Electrician
Jon Saunders Electrician
Gary Nagle Electrician

Camera
Boris Abaza Focus Puller
Iwan Prys Reynolds Focus Puller
Tom Wilkinson Focus Puller

Lighting
Jean-François Drigeard Gaffer
Andy Long Gaffer
Erik Folsom Gaffer
Lee Spencer Gaffer

Crew
Joel Canard Generator Operator

Camera
Laurent Martin Grip
Julien Moine Grip
Philip Murphy Grip
Laurent Wémama Grip
John Flemming Key Grip
Cyril Kuhnholtz Key Grip
Michael C. Price Key Grip
Robert B. Baylis Key Grip
Mario Spanna Libra Head Technician
David Tulett Libra Head Technician
James Williams Libra Head Technician

Lighting
John Harris Lighting Technician
Henri Normand Lighting Technician

Crew
Marc Wolff Pilot

Lighting
Liam McGill Rigging Gaffer
Phil Brookes Rigging Gaffer
Benoit Côté Rigging Grip
Marieke Séguin Rigging Grip

Camera
Toby Plaskitt Russian Arm Operator
Rodolphe Lauga Steadicam Operator
Frank Masi Still Photographer
Jan Thijs Still Photographer
Clayton Young Ultimate Arm Operator

Crew
Nick Kenealy Video Assist Operator

Costume & Make-Up
Annette Field Additional Hairstylist
Ghislaine Sant Hairstylist
Catherine Jabes Hairstylist
Jean-Jacques Dion Key Hair Stylist
Csilla Blake-Horváth Key Hair Stylist
Veronique Bosle Key Makeup Artist
Suzanne Jansen Key Makeup Artist
Colleen Quinton Key Makeup Artist
Irène Jordi Makeup Artist
Sally Collins Makeup Artist
Gerald Quist Makeup Artist
Gil Allan Makeup Artist
Graham Johnston Makeup Designer
Sally Rose Davidson Makeup & Hair
Joe Hopker Makeup & Hair

Production
Elaine Grainger Casting
Andrea Kenyon Casting
Barbara Harris ADR Voice Casting
Lisa Zagoria Casting Associate
Solomon Artistes Extras Casting
Samia Fadli Extras Casting
Marlene Philibert Extras Casting Assistant
Julie Breton Local Casting

Costume & Make-Up
Peter Paul Assistant Costume Designer
Barbara Sweryda Costume Assistant
Laurence Caines Costume Supervisor
Suzanne Canuel Costume Supervisor
Annie Crawford Costume Supervisor
Victoria Taylor Costumer
Art Reasonover Key Costumer
Kim Shek Set Costumer
Annemarie Aird Wardrobe Assistant
Kevin Pratten Wardrobe Master

Crew
Marc Wolff Aerial Coordinator
Mike Woodley Aerial Coordinator
Charles Bodycomb Armorer
Greg Corke Armorer
Joss Skottowe Armorer

Production
Trevor Bagge Assistant Accountant
Nessa King Assistant Accountant
Usha Chaman Assistant Production Coordinator
Oscar J. Flores Assistant Production Coordinator
Pota Manolakos First Assistant Accountant

Crew
Rachel Sowden Floor Runner
James Cleave Floor Runner
Jonny Hodgetts Floor Runner
Stuart Jerome Learmonth Floor Runner
Darren O'Connell Floor Runner
Dave Evans Armorer
Richard Hooper Armorer
Will Samuelson Pilot
Jamie Chalkley Pilot

Production
Natalie Moore Production Accountant
Diana Adams Production Accountant
Kevin Bujold Production Assistant
Anthony Coyne Production Assistant
Jean-Francois Hall Production Assistant
Christopher Setien Estevez Production Assistant
Laura Shaw Production Assistant
Tom Simpson Production Assistant
Jacob Smith Production Assistant
Raphaël Holt Production Assistant
Christopher M. Boyd Production Assistant
Sallie Beechinor Production Coordinator
Yanie Salvas Production Coordinator
John Sanchez Production Coordinator
Jennifer Simonnet Production Coordinator
Lebo "Boo" Motjuoadi Production Coordinator
Stephanie Aubin Production Secretary
Anna Hinds Production Secretary

Directing
Anna Worley Script Supervisor
Sharon Mansfield Script Supervisor

Production
Maggy Belzile Second Assistant Accountant

Crew
Carmen Buzenschi Security
Daryl Evans Security
Del Storey Security
Simon Alain Stand In
Michael Wade Stand In
Sangtae Kim Stand In
Kelly-Marie Kerr Stand In
Katherine Cleland Stand In
Ian Harding Stand In

Production
Gabriel Lavina Travel Coordinator

Crew
Andrew Lipschultz Unit Publicist

Editing
Matt Sweat Assistant Editor
David Zimmerman Assistant Editor
Tricia Chiarenza Color Timer
Darren Rae Colorist
Andrew Geary Colorist
Stefan Sonnenfeld Digital Intermediate Colorist

Crew
Sara Coppola Editorial Staff

Editing
Jason Solberg First Assistant Editor
Dan Goslee Online Editor
Andy Kaplan Digital Intermediate

Sound
Alan Silvestri Conductor
Doug Hamblin Music Consultant
Paul Katz Music Consultant
Allan Kaufman Music Consultant
David Bifano Music Coordinator
Jeff Carson Music Editor
Charles Martin Inouye Music Editor
John Houlihan Music Supervisor
Steve Mair Musician
Bruce White Musician
Gregory Jamrok Orchestrator
Rachel Bolt Musician
Chris Navarro ADR Mixer
Roger Guérin ADR Recordist
James Hyde ADR Recordist
Russell Farmarco ADR Supervisor
Maxime Ferland Boom Operator
Tristan Tarrant Boom Operator
Harrison Meyle Dialogue Editor
Cameron Steenhagen Dialogue Editor
Jon Michaels First Assistant Sound Editor
John T. Cucci Foley Artist
Dan O'Connell Foley Artist
James Ashwill Foley Mixer
Blake Collins Foley Mixer
John Guentner Foley Mixer
Roberto Dominguez Alegria Foley Mixer
Paul Munro Production Sound Mixer
Evan Gillman Sound Assistant
Cameron Frankley Sound Designer
Jason W. Jennings Sound Designer
Jamey Scott Sound Designer
David Barnaby Sound Effects Editor
Lee Gilmore Sound Effects Editor
Victor J. Hernandez Sound Effects Editor
Chris Munro Sound Mixer
Patrick Rousseau Sound Recordist
Gregg Landaker Sound Re-Recording Mixer
Steve Maslow Sound Re-Recording Mixer
Andrii Trifonov Sound Re-Recording Mixer

Visual Effects
Alexandre Cancado 2D Supervisor

Crew
Daniele Bigi CG Supervisor
Dan Mayer CG Supervisor
Pavel Pranevsky CG Supervisor

Visual Effects
Dave Griffiths Compositing Supervisor
Chris Van Dyck Compositing Supervisor

Crew
Jon Anastasiades Compositor
Magendran Compositor
Johnathon Cormier Compositor
Prin Nimmannitya Compositor
Holly Aldersley Compositor
Fathima Feminò Compositor
Ravi Pareek Compositor

Visual Effects
Natapon Huangsakuncharoen Creature Technical Director

Camera
Dan Pearson Data Wrangler

Crew
Justin Johnson Digital Effects Supervisor

Visual Effects
Pimentel A. Raphael Animation Supervisor

Art
Kaya Thomas Main Title Designer

Visual Effects
Derik Gokstorp Pipeline Technical Director
John R. Hazzard Pipeline Technical Director
Paul Molodowitch Pipeline Technical Director
Nathan Rusch Pipeline Technical Director
Manovigianek Jehman Pipeline Technical Director
Kyle Robinson Pre-Visualization Supervisor
Marc-André Guindon Pre-Visualization Supervisor
Richard Oey Senior Animator
Crystal Compton Visual Effects Coordinator
James Grummitt Visual Effects Coordinator
Zafar Janjua Visual Effects Coordinator
Susan Luciani Visual Effects Coordinator
Patrick Neighly Visual Effects Coordinator
James Purdy Visual Effects Coordinator
Katie Stetson Visual Effects Coordinator
Michelle Cornwall Visual Effects Coordinator
Daniel Kepler Visual Effects Coordinator
Rebecca Park Visual Effects Coordinator
Riley McDougall Visual Effects Coordinator

Crew
Lorelei David Visual Effects Editor
Tristan Fisher Visual Effects Editor
James Noorani Visual Effects Editor

Visual Effects
Erika A. McKee Visual Effects Producer
David Sanger Visual Effects Producer
Ryan Wiederkehr Visual Effects Producer
Brett Dowler Visual Effects Producer
Katherine Smith Visual Effects Producer
Sheldon Henry Castelino Visual Effects Production Assistant
Tim Pounds-Cornish Visual Effects Production Manager
Michelle Teefey-Lee Visual Effects Production Manager
Asregadoo Arundi Visual Effects Supervisor
James Madigan Visual Effects Supervisor
Bruce Woloshyn Visual Effects Supervisor
Grady Cofer Visual Effects Supervisor
Mohen Leo Visual Effects Supervisor
Vincent Cirelli Visual Effects Supervisor

Crew
Marc Reichel Pyrotechnician
Fernando da Silva Special Effects Assistant
Sam Perez Special Effects Assistant
Anna Krawczyk Special Effects Coordinator

Visual Effects
Neil Corbould Special Effects Supervisor
Ryal Cosgrove Special Effects Supervisor

Crew
Max Garnier Special Effects Technician
Mark Grew Special Effects Technician
Jean Miel Special Effects Technician
Declan O'Donnell Special Effects Technician
Neil Toddy Todd Special Effects Technician

Production
Ronald Gilbert Production Manager
Sergey Yakhontov Production Manager

Directing
Rob Burgess First Assistant Director
Sean Guest First Assistant Director
Cliff Lanning First Assistant Director

Sound
Steve Finn Boom Operator





















FilmFlix.nl - De film database © 2018