Binnenstebuiten

Meet the little voices inside your head.

Categorieën: Drama, Komedie, Animatie, Familie
Opgroeien gaat niet zonder vallen en opstaan, en dat geldt ook voor Riley. Wanneer haar vader een nieuwe baan krijgt in San Francisco, moet ze haar leventje in het Midden-Westen van Amerika achter zich laten. Riley laat zich, net als iedereen, leiden door haar emoties: Plezier, Angst, Woede, Afkeer en Verdriet. De emoties wonen in het Hoofdkwartier, de commandoruimte in Riley’s hoofd, waar ze haar van advies voorzien bij de dagelijkse dingen. Riley en haar emoties hebben moeite om zich aan te passen aan het nieuwe leven in San Francisco, wat leidt tot opschudding in het Hoofdkwartier. Hoewel Plezier, Riley's belangrijkste emotie, haar best doet om alles positief te houden, ruziën de emoties over hoe ze het beste kunnen omgaan met een nieuwe stad, een nieuw huis en een nieuwe school.

Filminformatie

Status: Released IMDb
Releasedatum: 2015-06-09
Run time: 94 Minuut / 1:34
Budget: $175,000,000
Inkomsten: $857,611,174
Filmregisseur: Pete Docter
Schrijvers: Meg LeFauve, Josh Cooley, Pete Docter.
Website: http://movies.disney.com/inside-out
Productiebedrijf : Pixar
Productieland: United States of America

Binnenstebuiten DVD kopen

Wil je zien of de film Binnenstebuiten al beschikbaar is op DVD en gelijk kopen? Bestel dan direct. Ook is het mogelijk om daar tweedehands films te bestellen.

Filmposter bestellen

Zou je een filmposter willen hebben van de filmster die speelt in Binnenstebuiten of van de film zelf en deze binnen 2 werkdagen bij jou aan de muur hebben hangen! Plaats dan hier je bestellingfilmposter bestellen.

Trailer bekijken

Afbeeldingen

Klik op de afbeelding om deze te bekijken of te downloaden


Amy Poehler
als Joy (voice)
Phyllis Smith
als Sadness (voice)
Richard Kind
als Bing Bong (voice)
Bill Hader
als Fear (voice)
Lewis Black
als Anger (voice)
Mindy Kaling
als Disgust (voice)
Kaitlyn Dias
als Riley (voice)
Diane Lane
als Mom (voice)
Kyle MacLachlan
als Dad (voice)
Paula Poundstone
als Forgetter Paula (voice)
Bobby Moynihan
als Forgetter Bobby (voice)
Paula Pell
als Dream Director / Mom's Anger / Additional Voices (voice)
Dave Goelz
als Subconscious Guard Frank (voice)
Frank Oz
als Subconscious Guard Dave (voice)
Josh Cooley
als Jangles (voice)
Flea
als Mind Worker Cop Jake (voice)
John Ratzenberger
als Fritz (voice)
Carlos Alazraqui
als Brazilian Pilot / Additional Voices (voice)
Peter Sagal
als Clown's Joy (voice)
Rashida Jones
als Cool Girl's Emotions (voice)
Lori Alan
als Additional Voices (voice)
Gregg Berger
als Additional Voices (voice)
Aurora Blue
als Additional Voices (voice)
Veronika Bonell
als Additional Voices (voice)
Lola Cooley
als Additional Voices (voice)
John Cygan
als Additional Voices (voice)
Dani Dare
als Additional Voices (voice)
Andrea Datzman
als Additional Voices (voice)
Ronnie del Carmen
als Additional Voices (voice)
Pete Docter
als Additional Voices (voice)
Keith Ferguson
als Additional Voices (voice)
Tony Fucile
als Additional Voices (voice)
Mary Gibbs
als Additional Voices (voice)
Randy Hahn
als Additional Voices (voice)
Carter Hastings
als Additional Voices (voice)
Jacob Hopkins
als Additional Voices (voice)
Emma Hudak
als Additional Voices (voice)
Evan Hudak
als Additional Voices (voice)
Dara Iruka
als Additional Voices (voice)
Molly Jackson
als Additional Voices (voice)
Daniella Jones
als Additional Voices (voice)
Sophia Lee Karadi
als Additional Voices (voice)
Elissa Knight
als Additional Voices (voice)
Erik Langley
als Additional Voices (voice)
Dawnn Lewis
als Additional Voices (voice)
Sherry Lynn
als Additional Voices (voice)
Tony Maki
als Additional Voices (voice)
Mona Marshall
als Additional Voices (voice)
Laraine Newman
als Additional Voices (voice)
Bret 'Brook' Parker
als Additional Voices (voice)
Paula Pell
als Additional Voices (voice)
Nick Pitera
als Additional Voices (voice)
Phil Proctor
als Additional Voices (voice)
Murray Pearl Schaeffer
als Additional Voices (voice)
Patrick Seitz
als Additional Voices (voice)
Paris Van Dyke
als Additional Voices (voice)
James Kevin Ward
als Additional Voices (voice)
Jim Ward
als Additional Voices (voice)
Lennon Wynn
als Additional Voices (voice)
Dashell Zamm
als Additional Voices (voice)
Bob Bergen
als Additional Voices (voice) (uncredited)
Teresa Ganzel
als Additional Voices (voice) (uncredited)
Jess Harnell
als Additional Voices (voice) (uncredited)
Danny Mann
als Additional Voices (voice) (uncredited)
Mickie McGowan
als Additional Voices (voice) (uncredited)
Jan Rabson
als Additional Voices (voice) (uncredited)
Directing
Pete Docter Director

Production
Jonas Rivera Producer

Writing
Pete Docter Story

Production
John Lasseter Executive Producer

Writing
Meg LeFauve Screenplay

Production
Andrew Stanton Executive Producer
Mark Nielsen Associate Producer

Sound
Michael Giacchino Original Music Composer

Editing
Kevin Nolting Editor

Production
Natalie Lyon Casting
Kevin Reher Casting

Art
Ralph Eggleston Production Design
Bert Berry Art Direction

Writing
Josh Cooley Screenplay
Pete Docter Screenplay

Crew
Bob Peterson Additional Dialogue
Bill Hader Additional Dialogue
Amy Poehler Additional Dialogue
Michael Arndt Additional Writing
Simon Rich Additional Writing

Production
Mickie McGowan Casting

Crew
Rashida Jones Thanks
Tom McCarthy Thanks
John Mulaney Thanks

Art
Kevin Dart Conceptual Design

Crew
Lorne Michaels Thanks

Sound
Thom Brennan Foley

Visual Effects
Andrew Jimenez Visual Effects
Shad Bradbury Animation

Crew
Lindsey Collins Thanks

Visual Effects
Ricky Nierva Animation

Camera
Patrick Lin Director of Photography

Visual Effects
Bob Whitehill Visual Effects Supervisor

Crew
Roger Gould Other

Visual Effects
Nelson 'Rey' Bohol Animation

Writing
Ronnie del Carmen Original Story

Sound
Jeremy Bowker Sound Effects Editor

Visual Effects
Andrew Schmidt Modeling

Crew
Katherine Sarafian Thanks

Directing
Derek Williams Layout
Mark Sanford Layout

Crew
Kim White Lighting Camera

Sound
Ren Klyce Sound Designer
Tom Johnson Sound Re-Recording Mixer
Michael Semanick Sound Re-Recording Mixer

Crew
Lee Unkrich Other

Sound
Cameron Patrick Musician
Mark Gasbarro Musician

Editing
Nicholas C. Smith Additional Editing
Serena Warner Additional Editing
John Bryant Additional Editing

Production
Allysa Amundson Administration
Valerie Graf Administration
Danielle Rae Levin Administration
Gerisa Macale Administration
Cherise Miller Administration
Tanya Oskanian Administration
Wendy Dale Tanzillo Administration
Seth Van Booven Administration
Heather Feng Administration
Meghan Benafield Administration
Michelle Moretta Administration

Visual Effects
Claire Faggioli Animation Department Coordinator
Duncan Ramsay Animation Fix Coordinator
Sara Trumpler Animation Fix Coordinator
Courtney Casper Kent Animation Manager

Crew
Tony Fucile Additional Writing

Visual Effects
Bret 'Brook' Parker Lead Character Designer
Dovi Anderson Animation
Evan Bonifacio Animation
Jude Brownbill Animation
Guillaume Chartier Animation
Michael Chia-Wei Chen Animation
Simon Christen Animation
Claudio de Oliveira Animation
Robb Denovan Animation
Travis Hathaway Animation
Rob Jensen Animation
Patty Kihm Stevenson Animation
Jae Hyung Kim Animation
John Chun Chiu Lee Animation
Wendell Lee Animation
Matt Majers Animation
Michal Makarewicz Animation
Steve Mason Animation
Cameron Miyasaki Animation
Dan Nguyen Animation
Erick Oh Animation
Tim Pixton Animation
Jayson Price Animation
K. C. Roeyer Animation
Nickolas Rosario Animation
Michael Sauls Animation
Terry Song Animation
Matthew Strangio Animation
Jessica Torres Animation
Ricky Wight Animation
Alon Winterstein Animation
Tom Zach Animation
Benjamin Su Animation
Chris Chua Animation

Art
Pauline Chu Art Department Coordinator
May Losotaluno Art Department Coordinator
Erik Langley Art Department Manager

Sound
Kenny Pickett Assistant Sound Editor

Crew
Andrea Aleman Craft Service
Melissa Anderson Craft Service
Clinton Cook Craft Service
Daniel Deitz Craft Service
Aaron Grimm Craft Service
Jennifer Johnston Craft Service
Derrick Jones Craft Service
Sara Kosuth Craft Service
Andreas Merten Craft Service
Douglas Monsalud Craft Service
Matthew Nydam Craft Service
Tim Power Craft Service
Julio Quintero Craft Service
Vivian Rodriguez Craft Service
Zach Schneiderman Craft Service
Glenn Seto Craft Service
Kelly Bonbright Public Relations
Gigi Duenas Public Relations
Catherine Foreman Public Relations
Mandy Freund Public Relations
Molly Jones Public Relations
Jonathan Rodriguez Public Relations
Rob Rowe Public Relations
Jon Tan Public Relations
Scott Tilley Public Relations
Jay Ward Public Relations

Sound
Tim Simonec Orchestrator

Editing
Ben Morris Editorial Production Assistant
Alicia Mooty Editorial Coordinator
Leslie Pao Editorial Coordinator
Becky Neiman Editorial Manager
Jesus Martinez Editorial Manager

Visual Effects
Gary Bruins Visual Effects Supervisor

Crew
Chris Montan Executive Music Producer

Production
Megan Albert Finance
Nancy Garretson Case Finance
Rachel Ergas Finance
Kristi Gamble Finance
Timothy Glass Finance
Valerie Hathaway Finance
Kentaro Hinoki Finance
Heather D.C. Jackson Finance
Kheron Jones-Kassing Finance
Mark Joseph Finance
Kate Lardiere Finance
Michelle Liu Chung Finance
Michelle Lopez Finance
Kacy Naylor Finance
Rosana Neciuk Finance
Karen Perry Finance
Michelle Simons Finance
Shari Villarde Finance
Deana Walker Finance
Annette Wang Finance
Sue Williams Finance
Kristina Ruud Finance
Stephanie Pham Finance

Editing
Jason Brodkey First Assistant Editor

Sound
Coya Elliott First Assistant Sound Editor

Visual Effects
Brendan Beesley Fix Animator
Shaun Chacko Fix Animator
Joshua Dai Fix Animator
Justin Farris Fix Animator
Graham Finley Fix Animator
Dave Mullins Fix Animator
Jordi Onate Isal Fix Animator
Bobby Podesta Fix Animator
Andreas Procopiou Fix Animator
Robert H. Russ Fix Animator
Stefan Schumacher Fix Animator
Mike Stern Fix Animator
Aaron Hartline Fix Animator
Carolina López Dau Fix Animator

Sound
Alyson Dee Moore Foley
John Roesch Foley
Mary Jo Lang Foley

Lighting
Piper Freeman Lighting Manager
Nick Bartone Master Lighting Artist
Lloyd Bernberg Master Lighting Artist
Alfonso Caparrini Master Lighting Artist
Ye Won Cho Master Lighting Artist
Danielle Feinberg Master Lighting Artist
Jesse Hollander Master Lighting Artist
Steven James Master Lighting Artist
Josée Lajoie Master Lighting Artist
Ken Lao Master Lighting Artist
Andy Lin Master Lighting Artist
Luke Martorelli Master Lighting Artist
Ian Megibben Master Lighting Artist
Vandana Reddy Sahrawat Master Lighting Artist
David Shavers Master Lighting Artist
Philip Shoebottom Master Lighting Artist
Jeremy Vickery Master Lighting Artist
Jose Luis Ramos Master Lighting Artist

Sound
Stephen M. Davis Music Editor
Andrew Page Music Director
Tom MacDougall Music Supervisor
Mark LeVang Musician
Jeff Bunnell Musician
Doc Kane ADR & Dubbing

Crew
Rachael Bigelow Post Production Assistant
Robert Tachoires Post-Production Manager
Paul Cichocki Post Production Supervisor
Erick Ziegler Post Production Supervisor

Production
Dana Murray Production Manager

Sound
Justin Pearson Music Editor

Crew
Jon Bryant Production Office Assistant
Candice Kuwahara Production Office Assistant
Alyssa Mar Production Office Assistant
Kiera McAuliffe Production Office Assistant
Allison W. Nelson Production Office Assistant

Sound
Justin Pearson Sound Effects Editor

Production
Nicole Albertson Publicist
Krissy Bailey Publicist
Deborah Coleman Publicist
Briana Gardner Publicist
Susanne Lally Publicist
Hasia Sroat Publicist
Chris Wiggum Publicist

Crew
John Bennett Security
Marlon Castro Security
Paul Chideya Security
Richard Cogger Security
Alana Forrest Security
Cristina Maurodopulos Hecker Security
Mlinzi Majigiza Security
Arthur McDade III Security
Adrian Rico-Galvez Security
Allan Rivera Security
Joni Superticioso Security

Directing
Mimi Zora Script Supervisor

Lighting
Mimi Zora Lighting Coordinator

Directing
Emily Zulauf Script Supervisor

Art
Jerome Ranft Sculptor

Crew
Jason Hudak Second Film Editor

Costume & Make-Up
Nathan Fariss Set Dressing Artist
P. Antonio Piedra Set Dressing Artist
Michael Rutter Set Dressing Artist
Yung Lian Frank Tai Set Dressing Artist

Visual Effects
Frank Aalbers Simulation & Effects Artist
Henry Garcia Simulation & Effects Artist
Fran Kalal Simulation & Effects Artist
Laurie Kim Simulation & Effects Artist
Tiffany Erickson Klohn Simulation & Effects Artist
Sonoko Konishi Simulation & Effects Artist
Aimei Kutt Simulation & Effects Artist
David Lally Simulation & Effects Artist
Samantha Raja Simulation & Effects Artist
Edgar Rodriguez Simulation & Effects Artist
Thomas Moser Simulation & Effects Artist

Crew
Winston O. Good Software Engineer
Brett Warne Software Engineer
Nia Hansen Sound Design Assistant

Sound
Malcolm Fife Sound Effects Editor
David C. Hughes Sound Effects Editor
Daniel Laurie Supervising Dialogue Editor
Shannon Mills Supervising Sound Editor

Crew
Michael Fong Supervising Technical Director
Shawn Krause Supervising Animator
Victor Navone Supervising Animator
Joel Bruck Information Systems Manager
Tyler Fazakerley Information Systems Manager
Alisa Gilden Information Systems Manager
May Pon Information Systems Manager
M.T. Silvia Information Systems Manager
Christopher C. Walker Information Systems Manager
Wesley Callow Systems Administrators & Support
Ling Hsu Systems Administrators & Support
Jane Murphy Systems Administrators & Support
Robert Hamrick Systems Administrators & Support
Sara Sampson Systems Administrators & Support
Ian Westcott Systems Administrators & Support
Matthew Lindahl Systems Administrators & Support
Jonathan Hadden Systems Administrators & Support
BoB 'Naked BoB' Morgan Systems Administrators & Support
Jose Ignacio Systems Administrators & Support
Rudy Vucelich Systems Administrators & Support
Shaun Brown Systems Administrators & Support
Heidi Stettner Systems Administrators & Support
Mike Sundy Systems Administrators & Support
Tiffany Reno Fung Systems Administrators & Support
Peter Plackowski Systems Administrators & Support
Nicholas Zehner Systems Administrators & Support
Ricky Der Systems Administrators & Support
Leslie Law Systems Administrators & Support
Tlaloc Alvarez Systems Administrators & Support
Daryn Cash Systems Administrators & Support
J. Darion Cuevas Systems Administrators & Support
James G. Dashe Systems Administrators & Support
Dan Hoffman Systems Administrators & Support
Terry Lee Moseley Systems Administrators & Support
Benjamin Rillie Systems Administrators & Support
Cory Knox Systems Administrators & Support
Erin Merchant Systems Administrators & Support
Chris Collins Systems Administrators & Support
Warren Latimer Systems Administrators & Support
Joanna Laurent Systems Administrators & Support
Steven Ricks Systems Administrators & Support
Jessica Wan Systems Administrators & Support
Jason Watkins Systems Administrators & Support
Edgar Quinones Systems Administrators & Support
Eric Bermender Systems Administrators & Support
Bryan Bird Systems Administrators & Support
Andy Thomas Systems Administrators & Support
Peter Ward Systems Administrators & Support
Shawn Hovis Systems Administrators & Support
Michael Stewart Johnson Systems Administrators & Support
Mark Pananganan Systems Administrators & Support
Peter Kaldis Systems Administrators & Support
Nelson Siu Systems Administrators & Support
Christine Jones Systems Administrators & Support
Darla Lovrin Systems Administrators & Support
Sean Stephenson Systems Administrators & Support

Art
Laura Meyer Title Designer

Crew
Robert L. Baird Thanks
Daniel Gerson Thanks
Laurel Ladevich Thanks
Will McCormack Thanks
Ron W. Miller Thanks
Flip Phillips Thanks
Denise Ream Thanks
Cassandra Smolcic Thanks
Diane Disney Thanks

Lighting
Charu Clark Lighting Artist
Mimia Arbelaez Lighting Artist
Katie Bickley Lighting Artist
Brian Boyd Lighting Artist
Mathieu Cassagne Lighting Artist
Kathleen Cosby Lighting Artist
Magen Sara Farrar Lighting Artist
Wen-Chin Hsu Lighting Artist
Sungyeon Joh Lighting Artist
Jonathan Kiker Lighting Artist
Emmanuel Maniez Lighting Artist
Paul Oakley Lighting Artist
Burt Peng Lighting Artist
Maria Powers Lighting Artist
Jordan Rempel Lighting Artist
Julien Schreyer Lighting Artist
Edward Xi Chen Lighting Artist
Max Bickley Lighting Artist
Annie Mueller Lighting Coordinator

Editing
Trish Carney Archival Footage Research
Leila Chesloff Archival Footage Research
Tony DeRose Archival Footage Research
Sharon Dovas Archival Footage Research
Christine Freeman Archival Footage Research
Brianne Gallagher Archival Footage Research
Brian Green Archival Footage Research
David R. Haumann Archival Footage Research
Maren Jones Archival Footage Research
Karen Kiser Archival Footage Research
Elyse Klaidman Archival Footage Research
Shana Levin Archival Footage Research
Michelle Lindsey Radcliff Archival Footage Research
Adrienne Ranft Archival Footage Research
Juliet Roth Archival Footage Research
Erika Schmidt Archival Footage Research
Tiffany Taira Archival Footage Research
Melissa Woods Archival Footage Research
Jamie Woolf Archival Footage Research
Liz Borges-Herzog Archival Footage Research
Tia W. Kratter Archival Footage Research

Costume & Make-Up
Alison Leaf Set Dressing Artist

Crew
Eric Pearson Post Production Supervisor

Writing
James S. Baker Story Artist

Visual Effects
Jason Johnston VFX Artist

Writing
Matt Jones Story Artist





















FilmFlix.nl - De film database © 2018