Rio 2

Categorieën: Avontuur, Komedie, Familie, Muziek, Animatie
Blu, Jewel en hun drie kinderen hebben een perfect leven in de magische stad Rio de Janeiro. Wanneer Jewel besluit dat de kinderen moeten leren leven als echte vogels staat ze erop dat de familie naar het Amazonegebied gaat. Terwijl Blu zich probeert in te passen bij zijn nieuwe buren vreest hij dat hij Jewel en zijn kinderen verliest aan de wilde dieren.

Filminformatie

Status: Released IMDb
Releasedatum: 2014-03-19
Run time: 101 Minuut / 1:41
Budget: $103,000,000
Inkomsten: $500,188,435
Filmregisseur: Carlos Saldanha
Schrijvers: Carlos Kotkin, Yoni Brenner, Don Rhymer, Jenny Bicks.
Website: http://www.riomovies.com/
Productiebedrijven : Blue Sky Studios, Twentieth Century Fox Animation
Productieland: United States of America

Rio 2 DVD kopen

Wil je zien of de film Rio 2 al beschikbaar is op DVD en gelijk kopen? Bestel dan direct. Ook is het mogelijk om daar tweedehands films te bestellen.

Filmposter bestellen

Zou je een filmposter willen hebben van de filmster die speelt in Rio 2 of van de film zelf en deze binnen 2 werkdagen bij jou aan de muur hebben hangen! Plaats dan hier je bestellingfilmposter bestellen.

Trailer bekijken

Afbeeldingen

Klik op de afbeelding om deze te bekijken of te downloaden


Jesse Eisenberg
als Blu (voice)
Anne Hathaway
als Jewel (voice)
Leslie Mann
als Linda (voice)
Jamie Foxx
als Nico (voice)
Andy García
als Eduardo (voice)
Bruno Mars
als Roberto (voice)
Jemaine Clement
als Nigel (voice)
Rodrigo Santoro
als Tulio (voice)
Jake T. Austin
als Fernando (voice)
Amandla Stenberg
als Bia (voice)
Pierce Gagnon
als Tiago (voice)
Rita Moreno
als Aunt Mimi (voice)
Kristin Chenoweth
als Gabi (voice)
Tracy Morgan
als Luiz (voice)
Will.i.am
als Pedro (voice)
George Lopez
als Rafael (voice)
Rachel Crow
als Carla (voice)
Bebel Gilberto
als Eva (voice)
Jason Harris
als Old Bird (voice)
Natalie Morales
als Newscaster (voice)
Janelle Monáe
als Dr. Monae (voice)
Amy Heidemann
als Rapping Sloth (as Amy Heidemann from Karmin) (voice)
Carlinhos Brown
als Audition Bird (voice)
Jim Conroy
als Capoeira Turtle (voice)
Bernardo de Paula
als Carnival Barker / Blue Sentry (voice)
Nola Donkin
als Opera Bird (voice)
Miguel Ferrer
als Big Boss (voice)
Jeffrey Garcia
als Spoonbill / Perl (voice)
Kevin W. Keane
als Obnoxious Kid (voice)
Philip Lawrence
als Felipe (voice)
Gracinha Leporace
als Swinging Audition Monkey (voice)
Sérgio Mendes
als Street Vendor (voice)
Kate Micucci
als Tiny (voice)
Pablo Ramírez
als Tapir Game Announcer (voice)
Marco Antonio Regil
als Porcupine Game Announcer (voice)
Peter Pamela Rose
als Mom (voice)
Carlos Saldanha
als Amazon Quail (voice)
Julia Scarpa Saldanha
als Kid Macaw (voice)
Manoela Scarpa Saldanha
als Lady Macaw (voice)
Rafael Scarpa Saldanha
als Kid Macaw (voice)
Sofia Scarpa Saldanha
als Kid Macaw (voice)
Cindy Slattery
als Plucked Porcupine (voice)
Randy Thom
als Logging Foreman (voice)
Claira Nicole Titman
als Claira (voice)
Miriam Wallen
als Coin Toss Bird (voice)
Claudine Barros
als Additional Voices (voice)
Mauro Blanco
als Additional Voices (voice)
Jeremy Bowker
als Additional Voices (voice)
Dennis T. Carnegie
als Additional Voices (voice)
Shanti Correa
als Additional Voices (voice)
Alberto Costa
als Additional Voices (voice)
David Cowgill
als Additional Voices (voice)
Holly Dorff
als Additional Voices (voice)
Harry Hitner
als Additional Voices (voice)
Rif Hutton
als Additional Voices (voice)
Vanessa Lemonides
als Additional Voices (voice)
Hope Levy
als Additional Voices (voice)
Henry Martin Leyva
als Additional Voices (voice)
Anselmo Martini
als Additional Voices (voice)
Renata Becker
als Additional Voices (voice)
Ron McClary
als Additional Voices (voice)
Brian Scott McFadden
als Additional Voices (voice)
Phil Miler
als Additional Voices (voice)
Edie Mirman
als Additional Voices (voice)
Heber Moreira
als Additional Voices (voice)
Leo Nobre
als Additional Voices (voice)
Mina Olivera
als Additional Voices (voice)
Jackeline Olivier
als Additional Voices (voice)
Kleber Jorge Pimenta
als Additional Voices (voice)
Byron Thames
als Additional Voices (voice)
Annie Tippe
als Additional Voices (voice)
Production
Christian Kaplan Casting

Writing
Carlos Kotkin Screenplay
Yoni Brenner Screenplay

Directing
Carlos Saldanha Director

Production
Bruce Anderson Producer
John C. Donkin Producer

Writing
Don Rhymer Screenplay
Carlos Saldanha Story

Visual Effects
Tony Mecca Animation
Erik Baker Animation

Editing
Harry Hitner Editor

Production
Chris Wedge Executive Producer

Writing
Jenny Bicks Screenplay

Sound
John Powell Original Music Composer

Camera
Renato Falcão Director of Photography

Sound
Thomas A. Carlson Music Editor
Lora Hirschberg Sound Re-Recording Mixer
Randy Thom Sound Re-Recording Mixer
Jeremy Bowker Sound Effects Editor
Mac Smith Sound Effects Editor
Gwendolyn Yates Whittle Supervising Sound Editor
Brian Tarlecki Sound Recordist

Production
Ashini Shah Executive Producer

Editing
Randy Trager Editor

Art
Thomas Cardone Art Direction
Isaac Holze Set Decoration

Visual Effects
Sangjun Lee Lead Character Designer

Sound
Neel Hammond Musician
Germaine Franco Musician
Germaine Franco Orchestrator
Leff Lefferts Additional Sound Re-Recording Mixer

Visual Effects
Burke Roane Animation
Valerie Scheiber Animation

Crew
Anthony B. Willis Additional Music
Paul Mounsey Additional Music

Lighting
Daniel Naughton Lighting Artist

Crew
David Raghavan Compositors
Chris 'Pinkus' Wesselman Compositors

Sound
Jose Serebrier Conductor

Crew
Sérgio Mendes Executive Music Producer

Art
Shaun Cusick Sculptor

Visual Effects
Motoko Wada Visual Development

Sound
Paul S. Henning Musician

Visual Effects
Bryan Useo Pre-Visualization Supervisor

Production
Katie Hasleham Co-Producer
Patrick Worlock Production Supervisor

Camera
Kevin Estrada Still Photographer

Crew
Andrew Beddini Technical Supervisor
Christopher Moore Technical Supervisor
Kirk Garfield CG Supervisor
Heather Barrons Compositors
Jake Albers Compositors
Julia Correnti Compositors
Morgan C. Griffiths Compositors
Zoe Peck-Eyler Compositors
Aubrie Goslin Production Intern
Kristine Familletti Schedule Coordinator
Daniel Patrick O'Brien Sequence Leads
Joe Bonomo Systems Administrators & Support
Matthew Jurczyk Systems Administrators & Support

Editing
Erin Crackel Additional Editing
Carlos Rojas Assistant Editor
William Michals Assistant Editor
Vandana Pulijaal Editorial Coordinator
Jason Fricchione Editorial Manager
Jennifer Margaret Nordmark Editorial Production Assistant
Jorge Lucas Editorial Production Assistant

Lighting
Kristina Hall Lighting Coordinator
Sophia Ohara Lighting Coordinator
Justin Leach Rigging Supervisor

Production
Holly Dorff ADR Voice Casting
Jason Harris ADR Voice Casting
Gina Grasso Assistant Production Manager
Paul Ohrt Executive In Charge Of Production
Alexis Jallad Production Accountant
Laurel Elmendorf Production Accountant
Sean M. Murphy Production Manager
Joshua Spencer Production Supervisor

Sound
Charleen Richards ADR & Dubbing
Michael Miller ADR & Dubbing
James Spencer Apprentice Sound Editor
Cheryl Nardi Dialogue Editor
Chris Manning Foley
Dennie Thorpe Foley
Jana Vance Foley
Pascal Garneau Foley Editor
Brandon Gilliard Musician
George Doering Musician
Nick Ariondo Musician
Andrew Kinney Orchestrator
Brad Dechter Orchestrator
Dave Metzger Orchestrator
Gregory Jamrok Orchestrator
Jeff Atmajian Orchestrator
John Ashton Thomas Orchestrator
Nicholas Pike Orchestrator
Randy Kerber Orchestrator
Rick Giovinazzo Orchestrator
Victor Pesavento Orchestrator
Brad Haehnel Scoring Mixer

Visual Effects
Adam Singer Animation
Adam Strick Animation
Amanda Wagner Animation
Andrew Atteberry Animation
Andrew Feliciano Animation
Bertrand Chung Animation
Byoung Ho Kang Animation
Christopher D. Williams Animation
Christopher Silva Animation
Dan Segarra Animation
David Crispino Animation
David Nasser Animation
David W. Zach Animation
Drew Winey Animation
Elena Ortego Animation
Emanuele Pavarotti Animation
Eric Prah Animation
George Schermer Animation
Graham Silva Animation
Hector Godoy Garcia Animation
James Young Jackson Animation
Jamie Giger Animation
Jason Ho Animation
Jeff Gabor Animation
Jeremy Lazare Animation
Jin Kum Animation
Joerg Volk Animation
Julen Santiago Animation
Justin Weg Animation
Ken Huling Animation
Ken Kaiser Animation
Louaye Moulayess Animation
Matthew Hasselmann Animation
Michael Berardini Animation
Miurika Valery Animation
Pako Bagur Animation
Patrick Giusiano Animation
Pete Devlin Animation
Richard A. Fournier Animation
Scott Farrell Animation
Scott McWhinnie Animation
Stephen Dahler Animation
Tab Burton Animation
Theresa Adolph Animation
Thom Roberts Animation
Tingting Liu Animation
Todd Elliott Animation
Tom Grevera Animation
Tony Bonilla Animation
Trevor Young Animation
Vincent Gorman Animation
Wee Brian Animation
YuehChih Eric Lin Animation
Zala Linea Rutar Animation
Dana Lynn Bennett Animation Department Coordinator
Glen Young Animation Department Coordinator
José Manuel Fernández Oli Character Designer
David V. Mei Character Modelling Supervisor
Christopher M.K. Hill Creature Technical Director
Daniel Sampaio Lima Creature Technical Director
James Gu Creature Technical Director
Marin Petrov Creature Technical Director
Ashleigh Abramovich Digital Compositors
Claudio Gonzalez Digital Compositors
Joseph Antonuccio Lead Animator
Lluis Llobera Lead Animator
Raymond Ross Lead Animator
Jason Sadler Lead Character Designer
Adam McMahon Modeling
Christian Haniszewski Modeling
Dinis 'Dennis' Morais Modeling
Jonathan Lin Modeling
Krzysztof Fus Modeling
Ramón López Seco de Herrera Modeling
Aimee Johnson VFX Artist
Peter Chan Visual Development
Bela Brozsek Visual Effects

Writing
Laurie Craig Script Consultant

Art
Moroni Taylor Additional Storyboarding





















FilmFlix.nl - De film database © 2018