District 9

Categorie: Sciencefiction
Het verhaal over een fictionele wereld waarin onze Aarde in het jaar 1982 door buitenaards leven wordt gevonden. De mensheid heeft dit buitenaardse ras echter als tweederangsburgers ondergebracht in getto's in Zuid-Afrika. Ze krijgen steun van een overheidsfunctionaris wanneer deze hun biotechnologie ontdekt.

Filminformatie

Status: Released IMDb
Releasedatum: 2009-08-05
Run time: 112 Minuut / 1:52
Budget: $30,000,000
Inkomsten: $210,819,611
Filmregisseur: Neill Blomkamp
Website: http://www.d-9.com/
Productiebedrijven : TriStar Pictures, Block / Hanson, WingNut Films, Canadian Film or Video Production Tax Credit Fund (CPTC), District 9, Key Creatives, New Zealand Post Digital and Visual Effects Grant, QED International, The Department of Trade and Industry of South Africa
Productie landen: United States of America, New Zealand, Canada, South Africa

District 9 DVD kopen

Wil je zien of de film District 9 al beschikbaar is op DVD en gelijk kopen? Bestel dan direct. Ook is het mogelijk om daar tweedehands films te bestellen.

Filmposter bestellen

Zou je een filmposter willen hebben van de filmster die speelt in District 9 of van de film zelf en deze binnen 2 werkdagen bij jou aan de muur hebben hangen! Plaats dan hier je bestellingfilmposter bestellen.

Trailer bekijken

Afbeeldingen

Klik op de afbeelding om deze te bekijken of te downloaden


Sharlto Copley
als Wikus van der Merwe
Jason Cope
als Christopher Johnson / Grey Bradnam / Trent
Nathalie Boltt
als Sarah Livingstone - Sociologist
Sylvaine Strike
als Dr Katrina McKenzie
Elizabeth Mkandawie
als Interviewee
John Sumner
als Les Feldman - MIL Engineer
William Allen Young
als Dirk Michaels
Nick Blake
als Francois Moraneu - CIV Engineer Team
Greg Melvill-Smith
als Interviewer
Robert Hobbs
als Ross Pienaar
Vanessa Haywood
als Tania Van De Merwe
Kenneth Nkosi
als Thomas
Morena Busa Sesatsa
als Interviewee
Themba Nkosi
als Interviewee
Mzwandile Nqoba
als Interviewee
Barry Strydom
als Interviewee
Jed Brophy
als James Hope - Police Officer
Louis Minnaar
als Piet Smit
Marian Hooman
als Sandra Van De Merwe
Vittorio Leonardi
als Michael Bloemstein - MNU Alien Civil Affairs
David Clatworthy
als MNU Doctor
Michael Huff
als MSU Doctor
David James
als Koobus Venter
Tim Gordon
als Clive Henderson - Entomologist
Anthony Bishop
als Paramedic
Anthony Fridjhon
als MNU Executive
Eugene Khumbanyiwa
als Obesandjo
Melt Sieberhagen
als Anton Grobler
Andre Odendaal
als Mike Van Kerland
Louise Saint-Claire
als MNU Medical Student
Norman Anstey
als MNU Lead Medical Technician
Nick Boraine
als Craig Weldon
Brandon Auret
als MNU Mercenary
Jacques Gombault
als MNU Mercenary
Justin Strydom
als MNU Mercenary
Simo Mogwaza
als MNU Mercenary
Matt Stern
als MNU Mercenary
David Dukas
als MNU Mercenary
Daniel Hadebe
als MNU Guard
Bongo Mbutuma
als Nigerian Gangster
Johnny Selema
als Nigerian Gangster
Neill Blomkamp
als Man with Wikus' Coordinates (uncredited)
Trevor Coppola
als MNU Mercenary (uncredited)
Mandla Gaduka
als Fundiswa Mhlanga
Johan van Schoor
als Nicolas Van De Merwe
Stella Steenkamp
als Phyllis Sinderson - MNU Alien Relations
Mampho Brescia
als Reporter
Morne Erasmus
als MNU Medic
Mike Huff
als MNU Doctor
Hlengiwe Madlala
als Sangoma
Siyabonga Radebe
als Obesandjo's Lieutenant
Alan Glauber
als MNU Operating Room Doctor
Nicolas Herbstein
als MNU Biolab Technician
Sibulele Gcilitshana
als Ü Günters Woman
Mahendra Raghunath
als SABC Anchor Person
Phillip Mathebula
als Meat Stall Seller
Claudine Bennent
als MNU Office Worker
Michelle Ayden
als MNU Office Worker
Antony Sarak
als MNU Office Worker
Billy Somagaca
als MNU Office Worker
Ryan Whittal
als MNU Office Worker
John Jacob
als MNU Office Worker
Yashik Maharaj
als MNU Office Worker
Fernando Saraiva
als MNU Office Worker
Sharon Waugh
als MNU Office Worker
Theunis Nel
als MNU Mercenary
Sonni Chidiebere
als MNU Mercenary
Danny Datnow
als MNU Mercenary
Wisani Mbokota
als MNU Guard
Craig Jackson
als MNU Guard
Justin Duplessis
als MNU Guard
Rodney Downey
als MNU Guard
Den Antonakas
als MNU Guard
Mashabela Galane
als Nigerian Gangster
Mfazwe Sekobane
als Nigerian Gangster
Nicholas Ratlou
als Nigerian Gangster
Saint Gregory Nwokedi
als Nigerian Gangster
Donalson Rabisi
als Nigerian Gangster
Zephania Sibanda
als Nigerian Gangster
Gideon Thodane
als Nigerian Gangster
Mdu Mthabela
als Nigerian Gangster
David Mikhethi
als Nigerian Gangster
Jeffries Simelane
als Nigerian Gangster
Shafique Allan
als Nigerian Gangster
Wendy Mbatha
als Nigerian Hooker
Leigh Mashupye
als Nigerian Hooker
Beauty Setai
als Nigerian Hooker
Nkiyase Mondlana
als Nigerian Hooker
Kuda Rusike
als Soweto Resident
Morena Setatsa
als Soweto Resident
Mpho Molao
als Soweto Resident
Ntombi Nkuua
als Soweto Resident
Absalom Dikane
als Soweto Resident
Monthandazo Thomo
als Soweto Resident
Norman Thabalala
als Soweto Resident
Siphiwe Mbuko
als Soweto Resident
Shiela Nene
als Soweto Resident
Directing
Neill Blomkamp Director

Production
Peter Jackson Producer
Bill Block Executive Producer
Elliot Ferwerda Executive Producer
Ken Kamins Executive Producer
Michael S. Murphey Production Supervisor

Camera
Trent Opaloch Director of Photography

Production
Carolynne Cunningham Producer
Trishia Downie Line Producer

Editing
Julian Clarke Editor

Production
Denton Douglas Casting

Art
Philip Ivey Production Design
Michael Berg Art Direction
Emilia Roux Art Direction
Guy Potgieter Set Decoration

Costume & Make-Up
Leonie Roberts Costume Supervisor
Matt Appleton Costume Supervisor

Art
Christo Strydom Art Department Coordinator
Nick Vos Construction Coordinator

Crew
Kobus Swart Property Master

Art
Leo Schoeman Construction Coordinator

Crew
Gavin Perrow Property Master

Art
Justice Nhlapo Leadman

Editing
Justin Webster Dialogue Editor
Polly McKinnon Dialogue Editor
Mark Franken Dialogue Editor

Sound
Robyn McFarlane Foley
Chris Ward Supervising Sound Editor
Brent Burge Supervising Sound Editor
Hayden Collow Sound Effects Editor
Melanie Graham Sound Effects Editor
Michael Hedges Sound Re-Recording Mixer
Gilbert Lake Sound Re-Recording Mixer

Visual Effects
David Meng Creature Design
Nicky Muir Animation Manager
Steve Nichols Animation Supervisor
Eric Reynolds Animation Supervisor
Stefanie Boose Visual Effects Producer
Charlie Bradbury Visual Effects Producer

Crew
Andrew Millard Visual Effects Editor

Visual Effects
Patrick Mooney Visual Effects Producer

Crew
Lucas Putnam Visual Effects Editor

Visual Effects
Justin Lavery Visual Effects Supervisor
Trevor Adams Visual Effects Supervisor

Crew
Grant Hulley Stunt Coordinator

Camera
Georgia Court Camera Operator
Richard Bluck Camera Operator
Lars Cox Camera Operator
Hein de Vos Camera Operator
Dean Leslie Camera Operator

Crew
Simon Raby Second Unit Cinematographer

Camera
Michael Mutombo Additional Camera
Mannie Ferreira Additional Camera
Skip Margetts Helicopter Camera
David Bloomer Still Photographer

Editing
Tracey Brown Digital Intermediate
Adam Scott Digital Intermediate
Dan Best First Assistant Editor
Gary Lam First Assistant Editor

Sound
Nigel Scott Music Editor

Directing
Vinca Cox Script Supervisor
Terry Fletcher Script Supervisor
Merrin Ruck Script Supervisor

Crew
David Alex Wilson Unit Publicist
Joe Dunckley Animatronic and Prosthetic Effects

Costume & Make-Up
Diana Cilliers Costume Design

Production
Philippa Boyens Co-Producer
Paul Hanson Co-Executive Producer
Mark Brooke Executive Producer

Visual Effects
Jeremy Hollobon Animation Director

Production
Miranda Rivers Casting

Crew
Guillermo del Toro Thanks

Directing
Paul Grinder Assistant Director

Costume & Make-Up
Sarah Rubano Prosthetic Supervisor

Crew
Ken Saville Sound Recordist

Visual Effects
Patrick Kalyn Animation

Writing
Neill Blomkamp Writer
Terri Tatchell Writer

Sound
Clinton Shorter Original Music Composer

Costume & Make-Up
Samantha Morley Costume Supervisor
Leon von Solms Makeup Supervisor
Julene Paton Makeup Supervisor
Leon von Solms Hair Supervisor
Julene Paton Hair Supervisor
Jamie Beswarick Prosthetics
Donald Brooker Prosthetics
Daniel Cockersell Prosthetics
Sean Foot Prosthetics
Ben Hawker Prosthetics
Bill Hunt Prosthetics
Gary Hunt Prosthetics
Antony McMullen Prosthetics
Eden Small Prosthetics
Greg Tozer Prosthetics
Matt Patte Prosthetics
Pietro Marson Prosthetics
Theola Booyens Makeup & Hair Assistant
Thebe Malatse Makeup & Hair Assistant
Charlie Runge Makeup & Hair Assistant
Lorraine Mphephi Makeup & Hair Assistant
Queen Motlatle Makeup & Hair Assistant
Frances Richardson Makeup Supervisor
Linda Wall Makeup Supervisor
Melissa Vinden Makeup Trainee
Jaco Snyman Prosthetic Makeup Artist
Maria Maselane Seamstress
Winni Dlamini Seamstress
Thabisa Mkonto Wardrobe Assistant

Production
Janine Alexander Assistant Accountant
Diana Nkata Assistant Production Coordinator
Thulani Ngcwade First Assistant Accountant
Gail Van Niekerk First Assistant Accountant

Crew
Pieter Coetzee Pilot
Wessel Coetzee Pilot
Frank Molteno Pilot
Chris Bohmenn Pilot

Production
Peter Ndifon Location Manager
Spannies Spangenberg Location Manager
Rezina Wahed Payroll Accountant
Natalia Voorslag Payroll Accountant
Shane Meyer Production Assistant
Michael Mycielski Production Assistant
Sizwe Nxumalo Production Assistant
Robert Steenpoorte Production Assistant
Richard Cuthbert Production Assistant
Rachel Gilkison Production Assistant
Tshepo Mandlazi Production Assistant
Muzi Mondi Production Assistant
Simphiwe Ndulula Production Assistant
Zolani Mbambo Production Assistant
Lwazi Nodada Production Assistant
Kholisile Vinqi Production Assistant
Daphne Bezem Production Coordinator
Bronwen Stewart Production Coordinator
Greg Fell Production Coordinator
Archibald Nkwana Production Coordinator
Todd Steiner Finance
Lesedi Siswana Production Secretary
Tshidi Ntsoko Production Secretary
Pierre Pelser Production Runner
Gert Van Niekerk Production Runner
Darren Sigley Production Runner
Jeremy Vinden Second Assistant Accountant

Crew
Bongani Dlamini Set Production Assistant
Shile Dube Set Production Assistant
Kekeletso Lithebe Set Production Assistant
Kingston Mokgethi Set Production Assistant
Tumelo Ntsimane Set Production Assistant
Ian Bidgood Technical Supervisor
Aaron Huriwaka Weapons Master
Tony Neophytou Weapons Wrangler
Francois du Rand Weapons Wrangler
Craig Magill Weapons Wrangler

Art
Simphiwe Hadebe Art Department Assistant
Albertus Van Der Walt Art Department Assistant
Itumeleng Mokoena Art Department Assistant
Thomas Salpietro Assistant Set Dresser

Production
Henry de Villiers Assistant Unit Manager

Crew
Michael Matshaba Carpenter
Mandla Mkandla Carpenter
Anthony Pereira Carpenter
Petrus Pretorious Carpenter
William Reineke Carpenter
Warren Veldhuizen Carpenter
Brendan Gifford Carpenter
Buddy MacKett Carpenter
Clive Matthews Carpenter
Max V.D. Merwe Carpenter
Scott Waterhouse Carpenter
Justin Chappell Carpenter
Francis Grewe Carpenter
Ross Hoby Carpenter
Gareth King Carpenter
Leon Rietbroek Carpenter
Paul Janse Van Rensburg Carpenter
Alistair Fyfe Carpenter
Alfred Vaughn Carpenter
Anton Buys Carpenter
Reece Nicol Carpenter
Robert McGovern Carpenter

Art
Izak Weyers Construction Buyer
Darren Stiwell Construction Buyer
Marcia Vermaak Construction Manager
Brett Blenkin Construction Manager
Bradley De Gee Draughtsman
Jonathan Hely-Hutchinson Draughtsman
Petrus Strydom Draughtsman
Nick Connor Draughtsman
Michael Smale Draughtsman

Directing
David Norris First Assistant Director
Richard Green First Assistant Director

Art
Gabriel Metcalfe Production Illustrator
Marinda Richter Lead Set Dresser
John Cruickshanks Painter
Dordi Moen Painter
Leslie Nairn Painter
Frazer Anderson Painter
Jonathon Brough Painter

Crew
Dean Davel Prop Maker
Friday Ngwena Prop Maker

Art
Robert Gillies Property Builder
Daniel Bennett Property Builder
Gabrielle Bertogg Property Builder
Duncan Brown Property Builder
Bryce Curtis Property Builder
Andrew Gillespie Property Builder
Daniel Kelly Property Builder
Joseph Paice Property Builder
Mark Pike Property Builder
Ian Ruxton Property Builder
Daniel Wickham Property Builder
Paul Wickham Property Builder
Callum Linegard Property Builder
Gregory D. Allison Property Builder
Lindsey Crummett Property Builder
Michael Reitterer Property Builder
Samantha Elizabeth Mott Property Builder
Henrietta Moutinho Property Buyer
Vanessa Cole Property Buyer
Ben Milsom Property Buyer
Svenn Wigg Property Buyer

Crew
Franco Meyer Scenic Artist
Nicodemus Moshabi Scenic Artist
Marlizelle Oosthuizen Scenic Artist
Kristy Tayler Scenic Artist
Sipho Sifinila Scenic Artist
Alastair Maher Scenic Artist

Directing
Zolani Phakade Second Assistant Director
Jacques Terblanche Second Assistant Director
Robyn Grace Second Assistant Director
Chris van Latum Second Assistant Director

Art
Evette Richter Set Dresser
Peter Savage Set Dresser
Inge Else Set Dresser
Daniel Birt Set Dresser
Beatrix Symington Set Dresser
Martin Oosthuizen Set Dresser
Zebulon Lawrance Set Dresser
Anneri Gericke Set Dressing Buyer
Maria Constantinides Set Dressing Buyer
Andrew Burdan Storyboard Artist
Tony Bloemstein Storyboard Artist
Anthony Burdon Storyboard Artist
Edward Lebekwe Swing
Collen Makhubela Swing
Lawrence 'Stompie' Moraks Swing
Sifiso Msimanga Swing
Solomon Mogomotsi Swing
Sydney Molele Swing
Solly Sithole Swing

Directing
Julian Botha Third Assistant Director
Joseph Malele Third Assistant Director
Chloe Forbes Third Assistant Director
Thabo Metsing Third Assistant Director

Production
Jimmy Davies Unit Manager
Gabe Page Unit Manager
Josanne Tane Unit Manager
Rudolf Pohorsky Unit Manager
Steven St. Arnaud Unit Production Manager

Crew
Jason Canovas Additional Dialogue

Sound
Charlotte Buys ADR Recordist
Barry Donnelly ADR Recordist
Dave Whitehead Sound Designer
Lucky Mkontwana Boom Operator
Richard Mohlari Boom Operator
Bob Hazell Boom Operator
Jo Fraser Boom Operator
Chris Hiles Boom Operator
Benoît Hardonniere Boom Operator
Charlie Sijaji Boom Operator

Production
N'Cee Van Heerden Casting Associate

Sound
Adam Klemens Conductor
Michelle Belcher Music Supervisor

Production
Gabriella Fish Extras Casting Assistant

Sound
Neil Aldridge First Assistant Sound Editor
Carolyn McLaughlin Foley Artist
Craig Tomlinson Foley Editor
Matthew Lambourn Foley Recordist
Steve Gallagher Music Editor
Vince Renaud Scoring Mixer
Alpha Yaya Diallo Vocals
Aiko Fukushima Orchestrator
Jeff Toyne Orchestrator
Reza Honari Musician
Joseph Pepe Danza Musician
Morgan Samuel Sound Assistant

Crew
Justin Doyle Sound Design Assistant

Sound
J.J. Le Roux Sound Mixer
Basiami Segola Sound Recordist
Richard Sprawson Sound Recordist

Production
Nick Cleverley Accountant
Wendy Bambro-Tilyard Accountant
Tracey Morgan Accountant

Crew
John-Dee Styles Vehicles Coordinator

Editing
Neil Mayo Assistant Editor

Camera
Darren Bradnock Assistant Grip
Shoes Mafanya Assistant Grip
William Mnisi Grip

Production
Thomas Lishi Assistant Location Manager

Camera
Mike Gomani Camera Trainee

Crew
Abraham Shiburi Transportation Captain
Alfred Masaile Driver
Leonard Mpambani Driver
Sifiso Ndaba Driver
Ernest Nti Driver
Abraham Shabalala Driver
Michael Batley Driver
Seamus Kavanagh Driver

Camera
P.J. 'Pheello' Makosholo Clapper Loader
Amy Yeats Clapper Loader

Visual Effects
Richard Taylor Effects Supervisor

Editing
David Hollingsworth Digital Intermediate Colorist

Crew
Joachim Kasinda Driver
Fanuel Michabela Driver
Frank Molepo Driver
Vincent Lebethe Driver
Clement Magwaza Driver
Elias Makhanya Driver
Sydney Masiteng Driver
James Mokangkang Driver
Hosia Mothibi Driver
Gift Ntshingila Driver
Leonard Philander Driver
Ursula Raaf Driver
Hodges Sibeko Driver
Tebogo Skhosana Driver
Willy Elliot Driver
Andile Gulishe Driver
Hendrik Sebulela Driver
Nichodemus Matjopi Driver

Lighting
Alfred Manzini Electrician
Bevan Simpson Electrician
Brent Webb Electrician
Sipho Ncube Electrician
Hansel Verkerk Electrician
Warrick Peace Electrician
Sanele Masondo Electrician
Lucas Moganedi Electrician

Camera
Houston Hadden First Assistant Camera
Bernin Isaac First Assistant Camera
Philip A.T. Smith First Assistant Camera
Thomas Brown Focus Puller

Lighting
David Howe Gaffer
David Brown Gaffer
Cooper Masondo Gaffer

Camera
Calvin Beekman Grip
Chad De Klerk Grip
Allen Markham Grip
Brett McDowell Grip
Victor Mogale Grip
Samuel Neluvholwe Grip
Villy Nkoana Grip
Patric Mashilo Grip

Editing
Katie Hinsen Digital Intermediate Editor

Camera
Robert Fischer Key Grip
Guy Micheletti Key Grip
Matt Andrews Key Grip
Mark Davidson Key Grip
Dion Hartley Key Grip
Tony Keddy Key Grip
Alpheas Manaka Key Grip

Lighting
Glenn Aryton Lighting Technician
Andrew Ayrton Lighting Technician
Gerald Morse Lighting Technician
Mark Newnham Lighting Technician

Production
Dries Scholtz Location Assistant
Paul Gobo Location Assistant

Visual Effects
David Tremont Modelling Supervisor
Ulrike Beck-Schneider Modeling
Edward Denton Modeling
Shari Finn Modeling
James French Modeling
Tim Gibson Modeling
Jordan Thomson Modeling

Crew
Pippa Anderson Post Production Supervisor
Martin Edwards Post Production Supervisor

Production
Peti Nohotima Post Production Coordinator
Danielle Prestidge Production Assistant
Grant Bensley Production Manager

Art
Philip Sharpe Property Builder

Crew
Kevin Bitters Pyrotechnician

Camera
Richard Ray Second Assistant Camera
Justin Vincent Second Assistant Camera
Andrew Greenan Second Assistant Camera
Garth Michael Second Assistant Camera
Nigel Nally Second Assistant Camera
Garth Scholtz Second Assistant Camera
Thys Uys Second Assistant Camera

Crew
Phil McLaren Special Effects Coordinator

Visual Effects
Max Poolman Special Effects Supervisor
Steve Ingram Special Effects Supervisor

Crew
Patrick Diesel Special Effects Technician
Sydney Marumo Special Effects Technician
Zakhele Mkhize Special Effects Technician
Mxolisi Mkhutshuwa Special Effects Technician
Clinton Zabielski Special Effects Technician
Janek Zabielski Special Effects Technician
Eric Ayanda Bara Special Effects Technician
Juan Ferreira Special Effects Technician
Thabo Zwane Special Effects Technician
Waldemar Coetsee Special Effects Technician

Costume & Make-Up
Don Brooker Prosthetics

Crew
Christopher Bathla Stunts
Daniel Coetzer Stunts
Lee-Anne Liebenberg Stunts
William Maila Stunts
Themba Nyawuza Stunts
Johnny Selema Stunts
Zacharia Thekiso Stunts
François Coetzer Stunts
Wayne Giles Stunts
George Bailey Stunts
Lebogang Mofokeng Stunts
Alfred Sinbane Stunts
Anton Moon Stunts
Vadim Dobrin Stunts
Etienne Changuion Stunts
Mduduzi Mavimbela Stunts
Albert Foot Transportation Captain

Visual Effects
Mark Richardson 2D Supervisor
Jeremy Mesana Lead Animator
Shawn Dunn Animation
Todd Labonte Animation
Brian Anderson Animation
Chris Derochie Animation
Robert Kuczera Animation
Michael Langford Animation
Craig McPherson Animation
Jonathan Paquin Animation
Fernando Pazos Animation
Jason Thielen Animation
Rachel Ward Animation
Grant Wilson Animation
Ed Wou Animation
Alexander K. Lee Animation
Daniel Sampaio Lima Animation
Steve James Brown Animation
Leslie Fulton Animation
Adam Marisett Animation

Camera
Lee Bramwell Camera Supervisor

Visual Effects
Hamish Schumacher Compositing Lead
Shervin Shoghian Compositing Supervisor
Stephen Pepper Compositing Supervisor

Crew
Artin Aryaei Compositor
Geeta Basantani Compositor
Daniel Bryant Compositor
Marco Checa Garcia Compositor
Brian Fisher Compositor
Geoff Hadfield Compositor
Henry Jefferson Compositor
Louis Kim Compositor
Evelyne Leblond Compositor
Veronica Marino Compositor
Danielle Rubin Compositor
Tom Truscott Compositor
Freddy Chavez Olmos Compositor
Jesus Lavin Compositor
Loren Robinson Compositor
Bernhard Kimbacher Compositor
Paul Chapman Compositor
Ian Fenton Compositor
Daniel Gaudreau Compositor
Todd Liddiard Compositor
Colin Liggett Compositor
Nikolai Michaleski Compositor
Tomaso Tartarotti Compositor
Adrian Van Der Park Compositor

Visual Effects
Michael Blackbourn CG Artist
James G. Hebb CG Artist
Dan Prentice CG Artist
Marc Roth CG Artist
Simon van de Lagemaat CG Artist

Crew
Mike Perry CG Supervisor
Tim Belsher CG Supervisor

Art
Ravi Bansal Concept Artist

Visual Effects
Ravi Bansal Matte Painter
Vincent Yan Creature Technical Director
Mara Bryan Digital Effects Producer

Editing
Joerg W. Bungert Digital Colorist

Camera
Nadezna Pieters Digital Imaging Technician
Stephen Roucher Digital Imaging Technician
Dan Ashton Digital Imaging Technician

Crew
Eileen Moran Executive Visual Effects Producer

Directing
Ben Burden Smith First Assistant Director

Visual Effects
Jean-Luc Azzis Compositing Lead
Lyse Beck Compositing Lead
Steve Cronin Compositing Lead
Simon Jung Compositing Lead
Michael Lanzensberger Compositing Lead
Steve McGillen Compositing Lead
Helen Paul Compositing Lead
Charles Tait Compositing Lead
David Houghton-Williams Compositing Lead

Lighting
Christopher Ahrens Lighting Artist
Hyemee Choi Lighting Artist
Paul Flanagan Lighting Artist
Stephen Murphy Lighting Artist
Viviana Palacios Lighting Artist
Ross Stansfield Lighting Artist
Richard Sur Lighting Artist
Bryan Litson Lighting Artist

Visual Effects
Federico Bozzano Matte Painter

Production
Juliette Davis Production Coordinator
Gayle Munro Production Manager
Kristie Breslin Production Manager
Jennifer Loughnan Production Manager
Helen Clare Production Manager

Crew
Rene Toye Projection

Visual Effects
Sandy Houston Roto Supervisor
Christian Liliedahl Senior Animator
R. Christopher White Shading
Nick Gabchenko Shading
Ren-Wei Yang Shading
Aaron Brown VFX Artist
Ian Buchko VFX Artist
Arlend Engar VFX Artist
Mike Rhone VFX Artist
Karl Sisson VFX Artist
Nik Slotiuk VFX Artist
Michael Goddard VFX Artist
Neil Safeer Ghaznavi VFX Artist
Stu McRae VFX Artist
Carl Ayala Visual Effects Compositor
Daizo Inaoka Visual Effects Compositor
David Lee Visual Effects Compositor
Paul Glubb Visual Effects Coordinator
Danielle Kinsey Visual Effects Coordinator
Cabral Rock Visual Effects Coordinator
Suzanne MacLennan Visual Effects Coordinator
Mary Jane Bolton Visual Effects Coordinator
Nathaniel Holroyd Visual Effects Coordinator

Crew
Shawn Walsh Executive Visual Effects Producer

Visual Effects
Marie-Cecile Dahan Visual Effects Production Manager
Gemma Thompson Visual Effects Production Manager
Matt Aitken Visual Effects Supervisor
Dan Kaufman Visual Effects Supervisor
Robert Habros Visual Effects Supervisor
Patti Gannon Visual Effects Supervisor





















FilmFlix.nl - De film database © 2018