Child 44

How do you find a killer who doesn't exist?

Categorieën: Misdaad, Thriller
Child 44 is gebaseerd op het eerste boek van de trilogie van Tom Rob Smith en speelt zich af in de Sovjet Unie, gedurende het Stalin tijdperk. De film vertelt het verhaal van een idealistische pro-Stalin beveiligingsofficier die beslist om een aantal kindermoorden te onderzoeken, in een land waar zulke moorden ogenschijnlijk niet bestaan. De staat wil niks horen over het bestaan van een kindermoordenaar, laat staan een seriemoordenaar. De officier wordt gedegradeerd en verbannen, maar besluit om samen met zijn vrouw deze zaak op te lossen.

Filminformatie

Status: Released IMDb
Releasedatum: 2015-03-15
Run time: 137 Minuut / 2:17
Budget: $50,000,000
Inkomsten: $3,324,330
Filmregisseur: Daniel Espinosa
Schrijver: Richard Price
Productiebedrijven : Summit Entertainment, Scott Free Productions, Worldview Entertainment
Productie landen: United Kingdom, United States of America, Czech Republic, Romania

Child 44 DVD kopen

Wil je zien of de film Child 44 al beschikbaar is op DVD en gelijk kopen? Bestel dan direct. Ook is het mogelijk om daar tweedehands films te bestellen.

Filmposter bestellen

Zou je een filmposter willen hebben van de filmster die speelt in Child 44 of van de film zelf en deze binnen 2 werkdagen bij jou aan de muur hebben hangen! Plaats dan hier je bestellingfilmposter bestellen.

Trailer bekijken

Afbeeldingen

Klik op de afbeelding om deze te bekijken of te downloaden


Tom Hardy
als Leo Demidov
Gary Oldman
als General Mikhail Nesterov
Noomi Rapace
als Raisa Demidov
Joel Kinnaman
als Vasili
Paddy Considine
als Vladimir Malevich
Jason Clarke
als Anatoly Brodsky
Mark Lewis Jones
als Tortoise
Vincent Cassel
als Major Kuzmin
Fares Fares
als Alexei Andreyev
Nikolaj Lie Kaas
als Ivan Sukov
Charles Dance
als Major Grachev
Xavier Atkins
als Young Leo Demidov
Karel Dobrey
als Photographer
Agnieszka Grochowska
als Nina Andreyeva
Petr Vaněk
als Fyodor
Jana Stryková
als Mara
Ursina Lardi
als Zina Gubinova
Michael Nardone
als Semyon Okun
Finbar Lynch
als Doctor Boris Zarubin
Tara Fitzgerald
als Inessa Nesterov
Josef Altin
als Alexander
Sam Spruell
als Doctor Tyapkin
Lorraine Ashbourne
als Anna
Ned Dennehy
als Coroner
Jemma O'Brien
als Elena Okun
Lottie Steer
als Tamara Okun
Barbora Lukesová
als Semyon Okun's Wife
Zdeněk Bařinka
als Jora Aleksevic Andreyev
Petra Lustigová
als Zoya
Predrag Bjelac
als Basurov
Samuel Buttery
als Varlam
Ondřej Malý
als The Collector, Yury Abelman
Ivan G'Vera
als Budenny
Anssi Lindström
als Alexander Pickup
Václav Jirácek
als Stephan
Pavel Simcík
als Tibor
Ondrej Volejník
als Cyril
Sonny Ashbourne Serkis
als Artur
Heather Craney
als Galina Shaporina
Marie Jansová
als Alicia
Ivan Shvedoff
als Artur's Father
Romana Goscíková
als Artur's Mother
Igor Farbak
als Dimitri
Martin Hub
als Galina Shaporina's Husband
Markéta Tannerová
als Volsk School Director, Larissa Anasova
Kristýna Leichtová
als Domestic Arts Teacher
Hana Frejková
als Alexei's Mother
Directing
Daniel Espinosa Director

Writing
Richard Price Screenplay

Production
Ridley Scott Producer

Writing
Tom Rob Smith Novel

Directing
Jakub Dvorak Assistant Director

Production
Michael Schaefer Producer
Greg Shapiro Producer

Sound
Jon Ekstrand Music

Camera
Oliver Wood Director of Photography

Editing
Pietro Scalia Editor
Dylan Tichenor Editor

Production
Nancy Bishop Casting
Nina Gold Casting

Art
Jan Roelfs Production Design
Martin Vackár Art Direction
Mykyta Brazhnyk Set Decoration
Sophie Hervieu Set Decoration

Costume & Make-Up
Jenny Beavan Costume Design
Clare Spragge Costume Supervisor

Directing
Jana Nemcekova Script Supervisor

Costume & Make-Up
David Dorling Hairstylist
Amy Byrne Hairstylist
Niamh O'Loan Hairstylist
Amy Byrne Makeup Artist
Audrey Doyle Makeup Artist
Alex Rouse Wigmaker

Art
Klara Holubova Art Department Coordinator
Zuzana Cizmarova Assistant Art Director
Stefan Kovacik Assistant Art Director
Zuzana Svobodova Assistant Art Director

Sound
Chris Jargo ADR & Dubbing
Christopher T. Welch ADR & Dubbing
Bryan Arenas Dolby Consultant
Christopher Assells Sound Designer
Per Hallberg Sound Designer

Editing
Chris Hogan Dialogue Editor

Sound
Ann Scibelli Sound Designer
Peter Staubli Sound Designer

Editing
John C. Stuver Dialogue Editor

Sound
Dan Hegeman Sound Effects Editor
Jon Title Sound Effects Editor
Bob Beemer Sound Re-Recording Mixer
Gary Rizzo Sound Re-Recording Mixer
Per Hallberg Supervising Sound Editor
Philip D. Morrill First Assistant Sound Editor
Ellen Heuer Foley
Alex Ullrich Foley

Crew
Pavel Cajzl Stunt Coordinator
Olivier Schneider Stunt Coordinator

Lighting
Václav Cermak Gaffer

Crew
Florian Emmerich Second Unit Cinematographer

Camera
Jirí Málek Camera Operator
Jaromir Sedina Camera Operator
Martin Sácha Helicopter Camera
Slobodan Pikula Still Photographer
Larry D. Horricks Still Photographer

Editing
Loan Phan Digital Intermediate
Lisa Tutunjian Digital Intermediate
Chris Patterson First Assistant Editor

Sound
Carl Sealove Music Editor

Crew
Jiri Hrubes Picture Car Coordinator
Karel Jiran Transportation Coordinator
Alisa Buckley Unit Publicist

Art
Erik Polczwartek Supervising Art Director
Erik Polczwartek Art Direction

Crew
Rita Anjos Makeup Effects

Costume & Make-Up
Sharon Martin Makeup Designer
Sharon Martin Hair Designer

Directing
Simon Warnock First Assistant Director

Art
Lukas Lehoucka Leadman
Petr Macho Set Designer
Petr Richter Property Master
Ty Teiger Property Master
David Vondrasek Set Designer

Sound
Michael Hertlein ADR Editor
Craig S. Jaeger Foley Editor
Jan Skala Boom Operator
Seva Solntsev Sound Re-Recording Mixer

Art
Zsolt Egressy Sculptor

Visual Effects
Pavel Sagner Special Effects Supervisor

Crew
Aynsley Baldwin Visual Effects Editor

Visual Effects
Lisa Dennis Visual Effects Producer
Chris Harvey Visual Effects Supervisor
Elena Musacchia Visual Effects Coordinator
Georgina Street Visual Effects Coordinator
Jeff Tetzlaff Modeling
Anna F. Winters Visual Effects Coordinator

Camera
Karel Charvat Key Grip

Lighting
Jiri Ctvrtecka Rigging Grip
Jaroslav Hromádka Rigging Gaffer

Camera
Jiri Pospisil Dolly Grip

Lighting
Martin Rain Sr Best Boy Electric

Camera
Jaromir Sedina Steadicam Operator
Radek Skudrna First Assistant Camera

Lighting
Zdenek Vodvarka Best Boy Electric

Costume & Make-Up
Zuzana Kolinova Costume Supervisor
Marie Neubauerova Tailor
Marie Neubauerova Seamstress
Barbora Wildova Costume Coordinator
Jana Zilakova Seamstress

Editing
Banner Gwin Assistant Editor

Production
Pavel Mrkous Location Manager
Pavel Spacek Location Manager

Sound
Dominik Hauser Orchestrator
Curtis Roush Supervising Music Editor

Crew
Brendan Gunn Dialect Coach
Sonny Ritscher Production Controller

Production
Ludek Vomacka Production Coordinator





















FilmFlix.nl - De film database © 2017