Hidalgo

Categorieën: Western, Avontuur
Frank T. Hopkins, een van de beste paardrijders op de lange afstanden, brengt z'n tijd door als artiest in Wild West shows. Z'n claim dat zijn paard Hidalgo het beste ter wereld is valt niet in goede aarde bij een Arabische sjeik, die hem uitnodigt dit te bewijzen in een 3000-mijl lange race door de Arabische woestijn.

Filminformatie

Status: Released IMDb
Releasedatum: 2004-03-05
Run time: 136 Minuut / 2:16
Budget: $100,000,000
Inkomsten: $108,103,450
Filmregisseur: Joe Johnston
Schrijver: John Fusco
Productiebedrijven : Touchstone Pictures, Casey Silver Productions, Dune Films
Productie landen: United States of America, Morocco

Hidalgo DVD kopen

Wil je zien of de film Hidalgo al beschikbaar is op DVD en gelijk kopen? Bestel dan direct. Ook is het mogelijk om daar tweedehands films te bestellen.

Filmposter bestellen

Zou je een filmposter willen hebben van de filmster die speelt in Hidalgo of van de film zelf en deze binnen 2 werkdagen bij jou aan de muur hebben hangen! Plaats dan hier je bestellingfilmposter bestellen.

Trailer bekijken

Afbeeldingen

Klik op de afbeelding om deze te bekijken of te downloaden


Viggo Mortensen
als Frank Hopkins
Zuleikha Robinson
als Jazira
Omar Sharif
als Sheikh Riyadh
Adam Alexi-Malle
als Aziz
Louise Lombard
als Lady Anne Davenport
Silas Carson
als Katib
Harsh Nayyar
als Yusef
C. Thomas Howell
als Preston Webb
J.K. Simmons
als Buffalo Bill Cody
Adoni Maropis
als Sakr
Joshua Wolf Coleman
als The Kurd
Saïd Taghmaoui
als Prince Bin Al Reeh
Victor Talmadge
als Rau Rasmussen
Peter Mensah
als Jaffa
Franky Mwangi
als Slave Boy
Floyd Red Crow Westerman
als Chief Eagle Horn
Elizabeth Berridge
als Annie Oakley
Kimberly Guerrero
als Frank's Mother
Zac Badasci
als Young Frank Hopkins
Stevan Rimkus
als Military Cistern Lieutenant
Jerry Hardin
als Nate Salisbury
Frank Collison
als Texas Jack
Chris Owen
als First Soldier
Marshall Manesh
als Camel Skinner
George Gerdes
als Major Whitside
Todd Kimsey
als Corporal at Wounded Knee
Directing
Joe Johnston Director

Writing
John Fusco Screenplay

Production
Casey Silver Producer

Sound
James Newton Howard Original Music Composer

Camera
Shelly Johnson Director of Photography

Editing
Robert Dalva Editor

Production
Nancy Foy Casting

Art
Barry Robison Production Design

Costume & Make-Up
Jeffrey Kurland Costume Design

Production
Patricia Carr Co-Producer
Chris Salvaterra Associate Producer
Don Zepfel Executive Producer

Art
Ahmed Abounouom Art Direction
Kevin Constant Art Direction
Troy Sizemore Supervising Art Director
Garrett Lewis Set Decoration
Abdellah Baadil Art Department Assistant
Carol Kiefer Art Department Coordinator
Patricio M. Farrell Assistant Art Director
Douglas Womack Construction Coordinator
Ronald S. Baratie Greensman
Gary Isbell Leadman
Jennifer Dunne Location Scout
Dan Dorfer Painter
Rodolfo Damaggio Production Illustrator
Yann Denoual Sculptor
Gregory S. Hooper Set Designer
Chris Samp Standby Painter

Camera
Jian Cong Camera Technician
David Eubank First Assistant Camera
Kamaleddine Talmi Grip
Richard J. Cartwright Still Photographer

Costume & Make-Up
Robert Wojewodski Assistant Costume Designer
Carlane Passman Costume Supervisor
Bunny Parker Hair Department Head
Cheryl Eckert Hairstylist
Nezha Aouis Makeup Artist
Todd Masters Prosthetic Supervisor
Corey Bronson Set Costumer

Crew
Rob Grundy Armorer
Frank Kilmartin Carpenter
Richard Cody Craft Service
Chris Arnold Driver
Fouad Bourbouh Loader
Myke Michaels Makeup Effects
Angel Pine Post Production Supervisor
Fred Apolito Propmaker
Ken Deubel III Scenic Artist
Alex Barnoya Set Medic
Bruno Van Zeebroeck Special Effects Coordinator
Katharine Chadwick Stand In
Ricardo Cruz Stunt Coordinator
Rachid Abbad Stunts
Mustapha Ismaili Alaoui Transportation Captain
Hicham Regragui Transportation Coordinator

Production
Chris Bromley Unit Production Manager

Crew
David Fulton Unit Publicist
Dino Dos Santos Utility Stunts
Youssef Mohattane Video Assist Operator
David Tanaka Visual Effects Editor

Directing
Brenda K. Wachel Script Supervisor

Editing
Diva Magpayo First Assistant Editor

Lighting
Lyamani Bouhmdi Best Boy Electric
Donald D. Davidson Electrician
David Maddux Gaffer
Timothy McCrary Lighting Technician
Kenneth J. Appel Rigging Gaffer
Jerry L. Marshall Rigging Grip

Production
Andrea Clark Casting Associate
Mohamed Atbir Location Manager
Tilly Creswell Production Coordinator
Richard Luke Rothschild Production Manager
Richard E. Chapla Jr. Production Supervisor
Scott McKinstry Researcher

Sound
David A. Smith Boom Operator
Joseph Bonn First Assistant Sound Editor
David Olson Music Editor
Pete Anthony Orchestrator
Mary H. Ellis Production Sound Mixer
Shawn Murphy Scoring Mixer
John Kwiatkowski Sound Editor
Jason W. Jennings Sound Effects Editor
David Parker Sound Re-Recording Mixer
Howell Gibbens Supervising Sound Editor

Visual Effects
Sylvia Wong Animation Supervisor
Chris Crowell Digital Compositors
Peter Hutchinson Special Effects Supervisor
Derek Ledbetter Visual Effects
Damien Carr Visual Effects Coordinator
Ginger Theisen Visual Effects Producer
Tim Alexander Visual Effects Supervisor

Art
Oscar Delgadillo Set Dresser

Camera
Hans Bjerno Aerial Director of Photography

Directing
Yann Mari Faget Second Assistant Director

Sound
Joe Dorn ADR Supervisor

Art
Daniel R. Bentley Assistant Property Master
Antonio Tarolla Draughtsman

Camera
Jim Leidholdt Dolly Grip

Costume & Make-Up
Jack Taggart Ager/Dyer
Shawna Trpcic Costume Illustrator
Terry Anderson Key Costumer
Michael Mills Makeup Supervisor

Crew
Peter McKernan Aerial Coordinator
Mark Forbes Animal Coordinator
Burke Beardsley Marine Coordinator
Daniel Griley Techno Crane Operator

Directing
William M. Elvin First Assistant Director
Tarik Ait Ben Ali Third Assistant Director

Production
Hamid Ait Timaghrit Assistant Production Manager
Mohamed Essaghir Aabach Casting Assistant

Sound
Matthew P. Hanson Assistant Sound Editor
Bradford Harris Musician
Aaron Martin Music Programmer
Jim Weidman Supervising Music Editor

Visual Effects
Rick O'Connor CG Animator
Jae Cheol Hong Creature Technical Director
Beth D'Amato Roto Supervisor

Editing
David Orr Color Timer

Sound
James Ashwill Foley Mixer

Art
C.J. Maguire Property Master

Costume & Make-Up
Lahcen Abbana Costume Assistant
William A. Campbell Costumer
Amina Ben Cherki Hairdresser

Directing
Ruben Garcia Second Second Assistant Director
Alexander Witt Second Unit Director

Art
Aziz Rafiq Assistant Production Design
Jason Sweers Graphic Designer
Fleur Nooyen Set Buyer

Sound
Doc Kane ADR Mixer
Nick Foley ADR Recordist
John T. Cucci Foley Artist
Bud Raymond Utility Sound

Crew
Ron Seigel Special Effects Technician
Tonia Forsberg Stunt Double

Camera
Michael B. Mullins Assistant Camera
Danny Brazen Best Boy Grip
John Conroy Focus Puller
Chris Johnson Second Assistant Camera

Costume & Make-Up
Zakia Essouci Wardrobe Assistant

Production
Tristan Barnard Assistant Location Manager
Mustapha Adidou Location Assistant

Sound
Pete Anthony Conductor

Production
Sophie Drouin Accountant
Sandra Constantine Assistant Accountant

Visual Effects
Eddie Pasquarello Compositing Supervisor
William Clay Creature Technical Director

Production
Kim Ju Extras Casting
Anna Bradley Extras Casting Assistant
Tiffany Fraser First Assistant Accountant

Crew
Graeme Haughton Generator Operator

Production
Michael Neal Payroll Accountant
Saad Ajedigue Production Assistant
Hedy Phil Balani Production Driver
Jinane Benzaida Production Secretary
Sandra L. Dixon Second Assistant Accountant

Crew
Bret Culpepper Technical Advisor

Production
Matt DiFranco Travel Coordinator





















FilmFlix.nl - De film database © 2019