Verschrikkelijke Ikke

Categorieën: Animatie, Familie, Komedie
In een vrolijke, vredige buitenwijk met netjes omheinde en piekfijn verzorgde tuintjes staat een mysterieuze, onheilspellende villa temidden van een dood gazon. Het zwarte gebouw is het geheime hoofdkwartier van Gru die de wereld wil domineren met zijn legertje handlangers: DE COMPLEET DOLGEDRAAIDE MINIONS! Wie zijn plannen probeert te dwarsbomen, maakt snel kennis met een GRU-welijk arsenaal van krimpstralen, vriespistolen en oorlogsvoertuigen. Tot er plots drie weesmeisjes voor de deur staan die in Gru geen superschurk, maar een perfecte papa zien! Een grotere bedreiging voor zijn reputatie is nauwelijks denkbaar.

Filminformatie

Status: Released IMDb
Releasedatum: 2010-07-08
Run time: 95 Minuut / 1:35
Budget: $69,000,000
Inkomsten: $543,513,985
Filmregisseurs: Pierre Coffin, Chris Renaud.
Schrijvers: Ken Daurio, Cinco Paul.
Website: http://www.despicable.me/
Productiebedrijven : Illumination Entertainment, Universal Pictures
Productieland: United States of America

Verschrikkelijke Ikke DVD kopen

Wil je zien of de film Verschrikkelijke Ikke al beschikbaar is op DVD en gelijk kopen? Bestel dan direct. Ook is het mogelijk om daar tweedehands films te bestellen.

Filmposter bestellen

Zou je een filmposter willen hebben van de filmster die speelt in Verschrikkelijke Ikke of van de film zelf en deze binnen 2 werkdagen bij jou aan de muur hebben hangen! Plaats dan hier je bestellingfilmposter bestellen.

Trailer bekijken

Afbeeldingen

Klik op de afbeelding om deze te bekijken of te downloaden


Steve Carell
als Gru (voice)
Jason Segel
als Vector (voice)
Russell Brand
als Dr. Nefario (voice)
Julie Andrews
als Gru's Mother (voice)
Will Arnett
als Mr. Perkins (voice)
Kristen Wiig
als Miss Hattie (voice)
Miranda Cosgrove
als Margo (voice)
Dana Gaier
als Edith (voice)
Elsie Fisher
als Agnes (voice)
Pierre Coffin
als Tim the Minion / Bob the Minion / Mark the Minion / Phil the Minion / Stuart the Minion (voice)
Chris Renaud
als Dave the Minion (voice)
Jemaine Clement
als Jerry the Minion (voice)
Jack McBrayer
als Carnival Barker / Tourist Dad (voice)
Danny McBride
als Fred McDade (voice)
Mindy Kaling
als Tourist mom (voice)
Rob Huebel
als Anchorman (voice)
Ken Jeong
als Talk Show Host (voice)
Ken Daurio
als Egyptian Guard (voice)
Scott Menville
als Additional Voices (voice)
Holly Dorff
als Additional Voices (voice)
Al Rodrigo
als Additional Voices (voice)
Wendy Hoffman
als Additional Voices (voice)
John Hans Tester
als Additional Voices (voice)
James Kyson
als Additional Voices (voice)
Charles Bright
als Additional Voices (voice)
Katie Leigh
als Additional Voices (voice)
Ranjani Brow
als Additional Voices (voice)
Edie Mirman
als Additional Voices (voice)
Jackie Gonneau
als Additional Voices (voice)
Jakob Roston
als Additional Voices (voice)
Tony Lee
als Additional Voices (voice)
Debi Mae West
als Additional Voices (voice)
Mikaila Baumel
als (voice) (uncredited)
Directing
Pierre Coffin Director
Chris Renaud Director

Writing
Ken Daurio Screenplay
Sergio Pablos Story
Cinco Paul Screenplay

Editing
Gregory Perler Editor

Production
Sergio Pablos Executive Producer
Christopher Meledandri Producer
Janet Healy Producer
John Cohen Producer

Sound
Heitor Pereira Original Music Composer

Production
Nina Rappaport Executive Producer

Art
Yarrow Cheney Production Design
Eric Guillon Art Direction

Sound
Pharrell Williams Original Music Composer

Editing
Pam Ziegenhagen Editor

Writing
Stephan Franck Storyboard
Callan Brunker Storyboard

Crew
Jeannine Berger Post Production Supervisor

Visual Effects
Mitja Rabar Animation
Yannick Honore Animation

Production
Mary Hidalgo Casting

Visual Effects
Fabrice Joubert Animation

Sound
Kevin Kaska Orchestrator

Production
Robert Taylor Associate Producer

Editing
Claire Dodgson Additional Editing
Steven Liu Additional Editing

Sound
Franklin Jones III ADR Editor
Daniel Laurie ADR Supervisor

Production
Holly Dorff ADR Voice Casting

Visual Effects
Lionel Gallat Animation Director
Anais Perlot Animation Manager
Laurent de la Chapelle Animation Supervisor
Daniel Callaby Animation
Lang-Willar Chloe Animation
Céline Chotard Animation
Mathilde Fabry Animation
Audrey Fobis Animation
Vincent Garcia Animation
Guillaume Herent Animation
Silke Jager Animation
Francois Laurent Animation
Renaud Mégange Animation
Elena Ortego Animation
Julen Santiago Animation
Loïc Miermont Animation
Mathieu Gérard Animation
Moïse Essame Animation
Jean-François Macé Visual Effects Technical Director
Jean-François Barthélémy Animation
Clementine Tronel Animation
Karin Kempf Animation

Art
Katie Ballentine Art Department Coordinator

Editing
Gilad Carmel Assistant Editor
Karen Hathaway Assistant Editor
Michael Rostker Assistant Editor

Production
Solenn Colas Assistant Production Manager
Karine Friang Assistant Production Manager
Joy Poirel Assistant Production Manager

Crew
Leff Lefferts Sound Design Assistant

Editing
Patrick Voetberg Associate Editor

Production
Mary Hidalgo Casting Consultant

Crew
Bruno Chauffard CG Supervisor

Visual Effects
Carter Goodrich Character Designer
Eric Guillon Character Designer

Crew
Tony Gonzalez Choreographer

Visual Effects
Sergio Casas Color Designer
Olivier Delabarre Color Designer
Clément Griselain Color Designer
Carlos Felipe León Ortiz Color Designer

Editing
Terry Claborn Color Timer

Sound
Chris Westlake Original Music Composer
Tim Davies Conductor
Joey Newman Conductor

Visual Effects
Jerome Auliac Digital Compositors
Florian Bestel Digital Compositors
Matthieu Chatelier Digital Compositors
Jean-Nicolas Costa Digital Compositors
Rudyard Cretenet Digital Compositors
Clement Darbois Digital Compositors
Antoine Douadi Digital Compositors
Christophe Duflaut Digital Compositors
Lucien Fostier Digital Compositors
Delphine Garrelis Digital Compositors
Philippe Huberdeau Digital Compositors
Jola Kudela Digital Compositors
Khaled Labidi Digital Compositors
François Le Bastard Digital Compositors
Thomas Lefebvre Digital Compositors
Jeanne Loyer Digital Compositors
Olivier Lukaszczyk Digital Compositors
Gaston Marcotti Digital Compositors
Maya Pelle Digital Compositors
Alexis Peraste Digital Compositors
Simon Rafin Digital Compositors
Dane Rapaport Digital Compositors
Marine Samyn Digital Compositors
Niranjan Siva Digital Compositors
Jeremy Séguin Digital Compositors
Gerome Viavant Digital Compositors
Anthony Voisin Digital Compositors
Stephan Guerin Digital Compositors
Stephanie Saillard Digital Compositors

Editing
Jason Hanel Digital Intermediate
Tyler Werrin Editorial Production Assistant
Josh Morgan Editorial Coordinator
Alex Dowding Editorial Manager
Ed Fuller First Assistant Editor

Sound
Sean England Foley
E. Larry Oatfield Foley Editor

Visual Effects
Michael Crouzat Key Animation
Patrick Delage Lead Animator
Jean Hemez Lead Animator
Stephane Mangin Lead Animator

Crew
Bart Boirot Supervising Animator

Lighting
Justine Codron Lighting Artist
Alexandre Bermond Lighting Artist
Saïdou Bernabé Lighting Artist
Vincent Blanqué Lighting Artist
Cédric Burkarth Lighting Artist
Blandine Chanteur Lighting Artist
Pierre Gobilliard Lighting Artist
Pierre Lopes Lighting Artist
Olivier Martiny Lighting Artist
Le Meur Mathieu Lighting Artist
Matthieu Molina Lighting Artist
Gourdal Sebastien Lighting Artist
Hugues Ssosse Lighting Artist
Ephraïm Drouet Lighting Artist
Benoit Fournol Lighting Artist
Vivian David Lighting Artist

Sound
Gavin Greenaway Music Director
Slamm Andrews Music Editor
Kathy Nelson Music Supervisor
Scott Hosfeld Musician
Satnam Ramgotra Musician
Bruce Fowler Orchestrator
Walt Fowler Orchestrator
Rick Giovinazzo Orchestrator
Carl Rydlund Orchestrator
Peter Buccellato ADR & Dubbing
Roy Latham ADR & Dubbing
Carlos Sotolongo ADR & Dubbing

Crew
Miguel Ángel Poveda Post Production Supervisor

Production
Julien Sabourdin Production Accountant
Frédéric Greene Production Accountant
Segolene Amice Production Coordinator

Directing
Dave Rosenbaum Script Supervisor

Production
Dave Rosenbaum Executive In Charge Of Production
Christelle Balcon Production Manager
Christina DeSilva Production Manager
Jean-Luc Florinda Production Manager
Wassila Lmouaci Production Manager
Jill Ragaway Production Manager

Sound
Tom Johnson Sound Re-Recording Mixer
Christopher Scarabosio Sound Re-Recording Mixer
Christopher Scarabosio Sound Designer
Christopher Scarabosio Supervising Sound Editor

Lighting
Guillaume Boudeville Rigging Supervisor

Crew
Fabian Marascuillo Score Engineer

Sound
Hans Zimmer Music Score Producer
Oren Hadar Scoring Mixer

Directing
Mary Bills Script Supervisor

Art
Paul Mager Set Designer
Vincent Massy Set Designer

Crew
Eric Placoly Software Engineer

Sound
Steve Bissinger Sound Effects Editor
David C. Hughes Sound Effects Editor
Jeremy Bowker Sound Effects Editor
Michael Jesmer Sound Recordist
Sandy Buchanan Sound Recordist

Art
Loïc Rastout Set Designer

Crew
Christophe Asselin Thanks
Rodolphe Chabrier Thanks
Christine Lagarde Thanks

Camera
Nicole Rivelli Still Photographer

Crew
Pierre Avon Supervising Animator
Nicolas Bauduin Supervising Animator
Barthélémy Boirot Supervising Animator
Pierre Leduc Supervising Animator
Elisabeth Patte Supervising Animator
Julien Soret Supervising Animator

Sound
Vicki Hiatt Supervising Music Editor
Dennis Leonard Supervising Sound Editor

Visual Effects
Robin Joseph Visual Development
Charles Chorein Visual Effects
Vincent Houze Visual Effects
Elodie Labbe VFX Artist
Mathieu Malard VFX Artist
Emmanuelle Carlier Visual Effects Producer
Marie-Claire Bazart VFX Supervisor





















FilmFlix.nl - De film database © 2018