Ratatouille

Categorieën: Animatie, Komedie, Familie, Fantasie
Remy is een rat die constant zijn leventje in het dure Franse restaurant Gusteau op het spel zet. Niet alleen vanwege zijn liefde voor lekker eten, maar ook omdat hij dolgraag zelf topkok wil zijn. Wanneer de jonge Linguini, die ondanks zijn gebrek aan talent een baan in de keuken krijgt aangeboden, de talenten van Remy ontdekt, is dat de kans voor de rat om zijn droom uit te laten komen. Linguini en Remy werken vervolgens samen en proberen Gusteau's restaurant weer op de kaart te zetten.

Filminformatie

Status: Released IMDb
Releasedatum: 2007-06-22
Run time: 111 Minuut / 1:51
Budget: $150,000,000
Inkomsten: $623,722,818
Filmregisseur: Brad Bird
Schrijver: Brad Bird
Website: http://disney.go.com/disneypictures/ratatouille/
Productiebedrijf : Pixar
Productieland: United States of America

Ratatouille DVD kopen

Wil je zien of de film Ratatouille al beschikbaar is op DVD en gelijk kopen? Bestel dan direct. Ook is het mogelijk om daar tweedehands films te bestellen.

Filmposter bestellen

Zou je een filmposter willen hebben van de filmster die speelt in Ratatouille of van de film zelf en deze binnen 2 werkdagen bij jou aan de muur hebben hangen! Plaats dan hier je bestellingfilmposter bestellen.

Trailer bekijken

Afbeeldingen

Klik op de afbeelding om deze te bekijken of te downloaden


Patton Oswalt
als Remy (voice)
Ian Holm
als Skinner (voice)
Lou Romano
als Linguini (voice)
Brian Dennehy
als Django (voice)
Peter Sohn
als Emile (voice)
Peter O'Toole
als Anton Ego (voice)
Brad Garrett
als Auguste Gusteau (voice)
Janeane Garofalo
als Colette (voice)
Will Arnett
als Horst (voice)
Julius Callahan
als Lalo / Francois (voice)
James Remar
als Larousse (voice)
John Ratzenberger
als Mustafa (voice)
Teddy Newton
als Lawyer (Talon Labarthe) (voice)
Tony Fucile
als Pompidou / Health Inspector (voice)
Jake Steinfeld
als Git (Lab Rat) (voice)
Brad Bird
als Ambrister Minion (voice)
Stéphane Roux
als Narrator (voice)
Andrea Boerries
als Street Woman (voice)
Marco Boerries
als Food Snob #3 (voice)
Lindsey Collins
als Abusive Girlfriend (voice)
Thomas Keller
als Food Snob #1 (voice)
Brad Lewis
als Abusive Boyfriend (voice)
Lori Richardson
als Food Snob #2 (voice)
Jack Bird
als Teen Rat (voice)
Directing
Brad Bird Director

Sound
Michael Giacchino Original Music Composer

Editing
Darren T. Holmes Editor

Production
Brad Lewis Producer
John Lasseter Executive Producer
Andrew Stanton Executive Producer
Galyn Susman Production Manager

Writing
Jan Pinkava Original Story
Jim Capobianco Original Story

Art
Harley Jessup Production Design

Visual Effects
Jason Deamer Animation

Writing
Brad Bird Original Story

Visual Effects
Stephen King Shading
Nick Sung Animation

Production
Natalie Lyon Casting
Kevin Reher Casting
Nicole Paradis Grindle Production Manager

Crew
Paul Cichocki Post Production Supervisor

Sound
Ellen Heuer Foley

Crew
David Munier Thanks

Sound
Jack Hayes Orchestrator
Dan Wallin Scoring Mixer

Visual Effects
Andrew Jimenez Animation

Editing
Terry Claborn Color Timer

Crew
Randy Berrett Production Artist

Visual Effects
Patrick Lin Animation
Simon Allen Animation
Rodrigo Blaas Animation

Sound
Stephen M. Davis Music Editor

Visual Effects
Andrew L. Schmidt Animation

Crew
Nelson 'Rey' Bohol Production Artist

Visual Effects
Bryn Imagire Shading

Sound
Morten Folmer Nielsen ADR & Dubbing

Visual Effects
Alan Barillaro Animation

Art
Jerome Ranft Sculptor

Visual Effects
Jason Bickerstaff Modeling

Sound
Dustin Cawood Supervising Sound Editor

Visual Effects
Angus MacLane Animation
Michel Gagné Animation
Sandra Ford Karpman Visual Effects

Crew
Mark Sanford Sequence Leads

Editing
Kevin Rose-Williams Assistant Editor

Visual Effects
Andrew Gordon Animation
Jason Boose Animation

Directing
Jeremy Lasky Layout

Lighting
Kim White Lighting Supervisor

Directing
Andrew Cadelago Layout

Art
Jay Ward Art Department Manager

Production
Lindsey Collins Production Manager

Crew
Spiro Carras Special Effects

Lighting
Tim Best Master Lighting Artist

Editing
A.J. Riebli III Editorial Manager

Writing
Brad Bird Screenplay

Directing
Jan Pinkava Co-Director

Camera
Robert Anderson Director of Photography

Sound
Frank Marocco Musician
Thomas J. O'Connell Additional Sound Re-Recordist

Editing
Nicholas C. Smith Additional Editing
Greg Snyder Additional Editing
Greg Snyder First Assistant Editor

Visual Effects
William Cone Additional Effects Development
Buck Lewis Additional Effects Development
Bud Luckey Additional Effects Development
Peter DeSève Additional Effects Development

Sound
Steve Slanec ADR Editor

Visual Effects
Gennie Rim Animation Department Coordinator
David DeVan Animation Director
Michael Venturini Animation Director
Russell J. Stough Animation Fix Coordinator
Chris DiGiovanni Animation Manager
Audra Koklys Animation Manager
Bolhem Bouchiba Animation
Doug Dooley Animation
Robert H. Russ Animation
Kureha Yokoo Animation
Veronica Watson Animation Production Assistant
Carlos Baena Animation
Adam Burke Animation
Shaun Chacko Animation
Brett Coderre Animation
Tim Crawfurd Animation
Don Crum Animation
Patrick Delage Animation
Ike Feldman Animation
Doug Frankel Animation
Tom Gately Animation
Stephen Gregory Animation
Travis Hathaway Animation
John Kahrs Animation
Nancy Kato Animation
Patty Kihm Stevenson Animation
Ken Kim Animation
Karen Kiser Animation
John Lee Animation
Holger Leihe Animation
Austin Madison Animation
Matt Majers Animation
Michal Makarewicz Animation
Daniel Mason Animation
Steve Mason Animation
Jon Mead Animation
Paul Mendoza Animation
Cameron Miyasaki Animation
Dave Mullins Animation
James Ford Murphy Animation
Dan Nguyen Animation
Kevin O'Hara Animation
Sanjay Patel Animation
Brett Pulliam Animation
Gini Cruz Santos Animation
Brett Schulz Animation
Doug Sheppeck Animation
David Earl Smith Animation
Peter Sohn Animation

Art
Peter Sohn Storyboard Designer

Visual Effects
Ross Stevenson Animation
Michael Stocker Animation
Raphael Suter Animation
Rob Duquette Thompson Animation
Ian White Animation
Anthony Ho Wong Animation
Michael Wu Animation
Amber Rudolph Animation
Bret 'Brook' Parker Animation
Everett Downing Jr. Animation
Jaime Landes Roe Animation
Jean-Claude Tran Animation
Sarah Mercey-Boose Animation
Stephen L. Wong Animation
Ron Zorman Animation
Sam Marin Opening/Ending Animation
Adrian Molina Opening/Ending Animation
Bob Scott Opening/Ending Animation
Justin Wright Opening/Ending Animation

Art
David Park Art Department Coordinator
Cathleen Carmean Art Department Assistant
Deborah Coleman Art Department Assistant

Crew
Will Files Sound Design Assistant

Camera
Jeff Wan Camera Operator

Visual Effects
Buck Lewis Character Designer
Greg Dykstra Character Designer
Carter Goodrich Character Designer
Dan Lee Character Designer

Sound
Dan Lee Orchestrator
Tim Simonec Conductor

Crew
Luigi Passalacqua Craft Service
Darla K. Anderson Other
Ralph Eggleston Other
Chris Lawrence Other
Nickolas Rosario Other
Thomas Indermaur Systems Administrators & Support
Susan Hegarty Dialect Coach

Camera
Sharon Calahan Director of Photography

Crew
Thomas Taylor Goodman Driver
David Baraff Software Team Lead

Editing
Courtney Bergin Editorial Coordinator
Brice R. Parker Editorial Coordinator
Mary Van Escobar Editorial Coordinator
Robert Tachoires Editorial Services
Glenn Kasprzycki Editorial Services
Richard Pinkham Editorial Services
Andra Smith Editorial Services
Jeff Whittle Editorial Services
Phred Lender Editorial Services

Visual Effects
Thomas Keller Lead Character Designer

Crew
Chris Montan Executive Music Producer

Sound
Clayton Haslop Musician

Visual Effects
Sequoia Blankenship Fix Animator
Simon Christen Fix Animator
Chiwook Han Fix Animator
Jae Hyung Kim Fix Animator
Bruce Kuei Fix Animator
K. C. Roeyer Fix Animator
Tom Zach Fix Animator

Sound
Dennie Thorpe Foley
Jana Vance Foley
Al Nelson Foley Editor
Sue Fox Foley Editor
Richard Todd Musician
Carl Verheyen Musician
Gayle Levant Musician

Crew
Erik Forman Information Systems Manager

Lighting
Charu Clark Lighting Artist
Jason Topolski Lighting Coordinator
Dana Murray Lighting Manager
Sarah Chiappinelli Lighting Production Assistant
Kenneth Sullivan Master Lighting Artist
Jean Marie Ancher Master Lighting Artist
Airton Dittz Jr. Master Lighting Artist
Danielle Feinberg Master Lighting Artist
Steven James Master Lighting Artist
Mitch Kopelman Master Lighting Artist
Luke Martorelli Master Lighting Artist
Jonathan Pytko Master Lighting Artist
Vandana Reddy Sahrawat Master Lighting Artist
Michael Sparber Master Lighting Artist
Peter Sumanaseni Master Lighting Artist
Esdras Varagnolo Master Lighting Artist
Jeremy Vickery Master Lighting Artist
Maria Yershova Master Lighting Artist
Scott Clifford Master Lighting Artist

Visual Effects
Scott Clifford Modeling
Kristifir Klein Modeling
Michael Krummhoefener Modeling
Gary Schultz Modeling
Jae Hong Kim Modeling
Raymond Wong Modeling
Jacob Brooks Modeling

Sound
Charles Paley Music Editor
David Slusser Music Editor
Andrew Page Music Director
Tom MacDougall Music Supervisor
George Doering Musician
Suzie Katayama Musician
Miriam Mayer Musician
Karl Vincent Musician
Abe Laboriel Musician
Danny Greco Musician
Dave Stone Musician
John Van Houten Musician
Harvey W. Mason Musician
Mike Vaccaro Musician
Bobby Shulgold Musician
Norman Ludwin Musician
John Yoakum Musician
Mark Gasbarro Musician
Larry Corbett Musician
Anna Noakes Musician
Alexander Iles Musician
Jeff Bunnell Musician
Darrin McCann Musician
Cameron Patrick Musician

Crew
Katelin C. Holloway Post Production Assistant
Freesia Pearson Post Production Assistant
Eric Pearson Post-Production Manager
Cynthia Slavens Post Production Supervisor

Production
Marc S. Greenberg Production Accountant
Marc Sondheimer Production Accountant

Crew
Mark Cordell Holmes Production Artist
Albert Lozano Production Artist
Nate Wragg Production Artist
Paul Baker Production Office Assistant
Laurens Fein Production Office Assistant
Amy Hale Production Office Assistant

Sound
Michael Semanick Sound Re-Recording Mixer
Randy Thom Sound Re-Recording Mixer
Randy Thom Sound Designer

Crew
Gerald E. Hackett III Security

Directing
Shannon Wood Script Supervisor

Art
Damon Bard Sculptor

Crew
Michael Hitson Security
Sylvia Gray Wong Sequence Leads
Gregg Olsson Sequence Leads

Art
Tom Miller Lead Set Dresser
Phat Phuong Lead Set Dresser
Joshua Jenny Set Dresser
Andrew Pienaar Set Dresser
Christina Garcia Weiland Set Dresser

Visual Effects
Eric Andraos Shading
Alec Bartsch Shading
Stephan Vladimir Bugaj Shading
Marc Cooper Shading
Patrick Guenette Shading
Junyi Ling Shading
Robert Moyer Shading
Colin Hayes Thompson Shading
Erin Tomson Shading
Athena Xenakis Shading
Ana Lacaze Shading
George Nguyen Simulation & Effects Artist
Alex Seiden Simulation & Effects Artist
Jessica Abroms Simulation & Effects Artist
Edgar Rodriguez Simulation & Effects Artist
Brad Winemiller Simulation & Effects Artist
Jane Yen Simulation & Effects Artist
Benjamin Andersen Simulation & Effects Artist
Claudia Chung Simulation & Effects Artist

Crew
Jim Atkinson Software Engineer
Andrew Butts Software Engineer
Michael Chann Software Engineer
Michael Ferris Software Engineer
Adam Gabbert Software Engineer
Eric Gregory Software Engineer
Jamie Hecker Software Engineer
Tara Hernandez Software Engineer
Hayley Iben Software Engineer
Ben Jordan Software Engineer
Ryan Kautzman Software Engineer
Jason Kim Software Engineer
Bjorn Leffler Software Engineer
Brett Levin Software Engineer
Alex Mohr Software Engineer
Gary Monheit Software Engineer
Cory Omand Software Engineer
Martin Reddy Software Engineer
Brian M. Rosen Software Engineer
Michael Shantzis Software Engineer
Dirk Van Gelder Software Engineer
Kiril Vidimce Software Engineer
David Yu Software Engineer
Gordon D.B. Cameron Software Engineer
Manuel Kramer Software Engineer
Michael O'Brien Software Engineer
Thomas Hahn Software Engineer
Shawn Neely Software Engineer

Sound
Teresa Eckton Sound Effects Editor
Kyrsten Mate Sound Effects Editor
Matt Kent Sound Recordist
Frederic Echelard Sound Recordist

Crew
Lee Armstrong Thanks
Simon Bax Thanks
Anthony Bourdain Thanks
Lorne Cameron Thanks
Kimberly Adair Clark Thanks
Philippe Coen Thanks
Will Csaklos Thanks
Debbie Ducommun Thanks
John Gilkey Thanks
Brad Kane Thanks
Diane Langlumé Thanks
Marc Louria Thanks
Irene Mecchi Thanks
Meagan Miller Thanks
Matthew Robbins Thanks
Stuart Sumida Thanks
Gilles Thomas Thanks
Steven Isono Thanks
Mary Conlin Thanks

Directing
Dallis Anderson Script Coordinator
Kesten Migdal Script Coordinator
Mark Andrews Script Supervisor

Crew
Dylan Brown Supervising Animator
Mark A. Walsh Supervising Animator

Sound
Michael Silvers Supervising Sound Editor

Crew
Michael Fong Supervising Technical Director
Gabriel Benveniste Systems Administrators & Support
James G. Dashe Systems Administrators & Support
Ross Dickinson Systems Administrators & Support
Remy Galang Systems Administrators & Support
James Handelin Systems Administrators & Support
Ling Hsu Systems Administrators & Support
Jason 'Jayfish' Hull Systems Administrators & Support
Jose Ignacio Systems Administrators & Support
Chris Lasell Systems Administrators & Support
Marty Lew Systems Administrators & Support
Matthew Lindahl Systems Administrators & Support
BoB 'Naked BoB' Morgan Systems Administrators & Support
Terry Lee Moseley Systems Administrators & Support
Will Phan Systems Administrators & Support
Auburn C. 'Aubie' Schmidt Systems Administrators & Support
Andy Thomas Systems Administrators & Support
Jay Weiland Systems Administrators & Support
Ian Westcott Systems Administrators & Support
Lars R. Damerow Systems Administrators & Support
David Sotnick Systems Administrators & Support
Stephanie Hamilton Thanks

Art
Susan Bradley Title Designer

Sound
Rick Baptist Musician

Crew
Nelson Siu Systems Administrators & Support

Sound
Bruce Dukov Musician

Crew
Brad Kane Thanks

Production
Noah Newman Post Production Coordinator

Art
Craig Foster Graphic Designer
Alexander Woo Storyboard Artist
Louis Gonzales Storyboard Artist
Kevin O'Brien Storyboard Artist

Sound
Jodi Forrest ADR & Dubbing





















FilmFlix.nl - De film database © 2018