Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

Categorieën: Avontuur, Fantasie, Actie
Jack Sparrow, de afgedankte kapitein van het beroemde spookschip The Black Pearl, wil zijn schip terug. De nieuwe kapitein, Barbossa, ontvoert Elizabeth Swann tijdens één van hun veroveringen, omdat Elizabeth de enige lijkt die er voor kan zorgen dat de vloek van Cortez, die op Barbossa en zijn crew rust, wordt opgeheven. De ware persoon die de vloek kan opheffen is echter Will Turner, die smoorverliefd is op Elizabeth. En dus schakelt Will, om Elizabeth te redden, de enige in die de thuishaven van The Black Pearl kent: Kapitein Jack Sparrow.

Filminformatie

Status: Released IMDb
Releasedatum: 2003-07-09
Run time: 138 Minuut / 2:18
Budget: $140,000,000
Inkomsten: $655,011,224
Filmregisseur: Gore Verbinski
Schrijvers: Ted Elliott, Terry Rossio.
Website: http://disney.go.com/disneyvideos/liveaction/pirates/main_site/main.html
Productiebedrijven : Jerry Bruckheimer Films, Walt Disney Pictures
Productieland: United States of America

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl DVD kopen

Wil je zien of de film Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl al beschikbaar is op DVD en gelijk kopen? Bestel dan direct. Ook is het mogelijk om daar tweedehands films te bestellen.

Filmposter bestellen

Zou je een filmposter willen hebben van de filmster die speelt in Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl of van de film zelf en deze binnen 2 werkdagen bij jou aan de muur hebben hangen! Plaats dan hier je bestellingfilmposter bestellen.

Trailer bekijken

Afbeeldingen

Klik op de afbeelding om deze te bekijken of te downloaden


Johnny Depp
als Captain Jack Sparrow
Geoffrey Rush
als Captain Hector Barbossa
Orlando Bloom
als Will Turner
Keira Knightley
als Elizabeth Swann
Jack Davenport
als Commodore James Norrington
Jonathan Pryce
als Governor Weatherby Swann
Kevin McNally
als Joshamee Gibbs
Zoe Saldana
als Anamaria
Lee Arenberg
als Pintel
Mackenzie Crook
als Ragetti
Damian O'Hare
als Lieutenant Gillette
Treva Etienne
als Koehler
Michael Berry Jr.
als Twigg
David Bailie
als Cotton
Christopher S. Capp
als Cotton's Parrot (voice)
Martin Klebba
als Marty
Isaac C. Singleton Jr.
als Bo'sun
Giles New
als Murtogg
Angus Barnett
als Mullroy
Greg Ellis
als Lieutenant Theodore Groves
Guy Siner
als Harbormaster
Ralph P. Martin
als Mr. Brown
Paula J. Newman
als Estrella
Paul Keith
als Butler
Dylan Smith
als Young Will
Lucinda Dryzek
als Young Elizabeth
Lauren Maher
als Scarlett
Vanessa Branch
als Giselle
Luke de Woolfson
als Frightened Sailor
Michael Sean Tighe
als Seedy Looking Prisoner
Dustin Seavey
als Sentry
Christian Martin
als Steersman
Trevor Goddard
als Grapple
Vince Lozano
als Jacoby
Matthew Bowyer
als Sailor / Edinburgh
Brye Cooper
als Mallot
Ben Wilson
als Seedy Prisoner #2
Antonio Valentino
als Seedy Prisoner #3
Mike Babcock
als Seedy Prisoner #4
Owen Finnegan
als Town Clerk
Ian McIntyre
als Sailor
Israel Aduramo
als Crippled Man
Sam Roberts
als Crying Boy
Ben Roberts
als Crying Boy
Félix Castro
als Moises: Jack's Crew
Mike Haberecht
als Kursar: Jack's Crew
Rudolph McCollum
als Matelot: Jack's Crew
Gerard J. Reyes
als Tearlach: Jack's Crew (as Gerard Reyes)
M. Scott Shields
als Duncan: Jack's Crew
Christopher Sullivan
als Ladbroc: Jack's Crew (as Chris 'Sully' Sullivan)
Craig Thomson
als Crimp: Jack's Crew
Fred Toft
als Quartetto: Jack's Crew
Jerry Gauny
als Ketchum: Barbossa's Crew
Maxie J. Santillan Jr.
als Maximo: Barbossa's Crew
Michael Earl Lane
als Monk: Barbossa's Crew (as Michael Lane)
David Patykewich
als Clubba: Barbossa's Crew
Tommy Schooler
als Scarus: Barbossa's Crew
Finneus Egan
als Scratch: Barbossa's Crew
D.P. FitzGerald
als Weatherby: Barbossa's Crew
Tobias McKinney
als Dog Ear: Barbossa's Crew
Michael A. Thompson
als Simbakka: Barbossa's Crew
Michael W. Williams
als Hawksmoor: Barbossa's Crew
Jose Zelaya
als Katracho: Barbossa's Crew
Don LaDaga
als Nipperkin: Barbossa's Crew
LeJon
als Lejon
Gregory Alosio
als Pirate (uncredited)
Jordi Caballero
als Pirate (uncredited)
Paul Gagné
als Sailor (uncredited)
Joe Grisaffi
als Marine (uncredited)
James McAuley
als Barbossa's Crew (uncredited)
Bob Elmore
als Executioner
Camera
Dariusz Wolski Director of Photography

Sound
Klaus Badelt Original Music Composer

Directing
Gore Verbinski Director

Production
Jerry Bruckheimer Producer

Art
Brian Morris Production Design

Writing
Ted Elliott Screenstory
Terry Rossio Screenstory
Stuart Beattie Screenstory
Jay Wolpert Screenstory

Production
Jennifer Alessi Casting
Ronna Kress Casting

Editing
Stephen E. Rivkin Editor
Arthur Schmidt Editor
Craig Wood Editor

Writing
Ted Elliott Screenplay
Terry Rossio Screenplay

Costume & Make-Up
Ve Neill Makeup Department Head
Penny Rose Costume Design

Crew
Tom Waite Stunts

Art
Derek R. Hill Art Direction
Michael Powels Art Direction

Visual Effects
Cedric Nicolas-Troyan Visual Effects

Production
Paul Deason Executive Producer
Bruce Hendricks Executive Producer
Chad Oman Executive Producer
Pat Sandston Associate Producer
Mike Stenson Executive Producer

Art
James E. Tocci Art Direction
Donald B. Woodruff Art Direction
Larry Dias Set Decoration
Carla S. Nemec Art Department Coordinator
Robert A. Blackburn Construction Coordinator
Stephen Howard Construction Foreman
Craig B. Ayers Sr. Greensman
P. Scott Bailey Leadman
Alan James Painter
Darek Gogol Production Illustrator
Gene Darnell Set Designer

Camera
Patrick Loungway Additional Photography
Chris Haarhoff Camera Operator
Jeff Sturgill Camera Technician
Andy Bertelson Grip
David Luckenbach Steadicam Operator
Elliott Marks Still Photographer
Peter Manno Underwater Camera

Costume & Make-Up
Alexa M. Stone Assistant Costume Designer
Martin Samuel Hair Designer
Susan Carol Schwary Hairstylist
Jane Aull Makeup Artist
Toby Bronson Set Costumer
Bob Kretschmer Wigmaker

Crew
Slamm Andrews Additional Music
Harry Lu Armorer
Mick Simpson Carpenter
JoAnn Fregalette Jansen Choreographer
Lea Anderson Craft Service
Barbara Berkery Dialect Coach
Gregory D. Liegey Digital Effects Supervisor
Steve De Leon Driver
Mark Connelly Loader
Dylan Quirt Post Production Assistant
Tami Goldman Post Production Supervisor
Michael Betz Production Office Assistant
Fred Apolito Propmaker
Michael Denering Scenic Artist
Bruce Hendricks Second Unit Cinematographer
Neil Herzinger Sequence Supervisor
Jason Inman Set Medic
Heather Anderson Set Production Assistant
Ryan Kautzman Software Engineer
Erik Flockoi Sound Recordist
Terry D. Frazee Special Effects Coordinator
George Marshall Ruge Stunt Coordinator
Dave Robling Transportation Coordinator

Production
Paul Deason Unit Production Manager

Crew
Gabriela Gutentag Unit Publicist
Tony Angelotti Utility Stunts
David Goldsmith Video Assist Operator
Bryan Park Visual Effects Editor

Directing
Gary Romolo Fiorelli Assistant Director

Editing
Bob Kaiser Color Timer
Evan Edelist Digital Intermediate
Kindra Marra First Assistant Editor

Lighting
Jarek Gorczycki Best Boy Electric
Sophie Shellenberger Electrician
Rafael E. Sánchez Gaffer
Carlos Baker Lighting Technician
Roger Meilink Rigging Gaffer
David González Rigging Grip

Production
Kristin Dehnert Location Manager
Maryjane Layani Production Accountant
Zoila Gomez Production Coordinator
Thomas Hayslip Production Supervisor
David Bullock Researcher

Sound
James Ashwill Foley
Kenneth Karman Music Editor
Bob Badami Music Supervisor
Robert Elhai Orchestrator
Lee Orloff Production Sound Mixer
Malcolm Luker Scoring Mixer
Christopher Boyes Sound Designer
Ken Fischer Sound Effects Editor
Larry Scharf Sound Mixer
David E. Campbell Sound Re-Recording Mixer
Christopher Boyes Supervising Sound Editor

Visual Effects
Maria Goodale 3D Supervisor
Hal T. Hickel Animation Supervisor
Mark 'Crash' McCreery Creature Design
Al Bailey Digital Compositors
Geoff Heron Pyrotechnic Supervisor
Miles Teves Visual Development
Yuichiro Yamashita Visual Effects
Paula Nederman Visual Effects Coordinator
Kim Boyle Visual Effects Producer
Alex Frisch Visual Effects Supervisor

Writing
Darrin Denlinger Storyboard

Crew
Maxine Brooks Studio Teachers

Editing
Valance Eisleben Editorial Services

Crew
George Fisher Stunts

Art
G. Roger Abell Set Dresser

Camera
David B. Nowell Aerial Director of Photography

Sound
Jessica Gallavan ADR Supervisor
Jo Mion Assistant Sound Editor
David Holmes Boom Operator

Crew
John Ross Stunts

Art
Richard 'Rocky' Nichols Assistant Property Master
Monica Frommholz Set Decorating Coordinator
Justin Blampied Title Designer

Camera
Mark Meyers Dolly Grip
J. Michael Popovich Key Grip

Costume & Make-Up
Gildardo Tobon Ager/Dyer
Darrell Warner Costume Illustrator
Joel Harlow Key Makeup Artist
Brian Sipe Makeup Supervisor
Lee Clayton Tailor
Ken Crouch Wardrobe Supervisor

Crew
Mark Harden Animal Coordinator
Matthew H. O'Connor Marine Coordinator
David Paris Pilot
Bryan Fletchall Techno Crane Operator

Directing
Peter Kohn First Assistant Director
Susan J. Hellmann Second Assistant Director

Production
Barbara Harris ADR Voice Casting
Robert Mazaraki Assistant Production Coordinator
Robin De Lano Casting Assistant
Ed Arenas Local Casting

Sound
Lisa J. Levine ADR Editor
Nick Ingman Conductor
Christine Danelski Foley Editor
Kevin Connolly Musician
Bart Hendrickson Music Programmer
Teri E. Dorman Supervising Dialogue Editor
Christopher Brooks Supervising Music Editor
Mike Anderson Utility Sound

Visual Effects
Chris Armstrong CG Animator
Timothy Brakensiek Creature Technical Director
Jason H. Snell Matchmove Supervisor
Charles Gibson Visual Effects Coordinator
Charles Gibson Visual Effects

Sound
Ulrika Akander Dialogue Editor
David A. Arnold Dialogue Editor
Gloria D'Alessandro Dialogue Editor
Victoria Rose Sampson Dialogue Editor
Addison Teague Sound Effects Editor
Tim Nielsen Sound Effects Editor
Karen Spangenberg ADR Editor

Art
Charles Stewart Property Master

Camera
Dennis Rogers First Assistant Camera

Crew
Sala Baker Stunts





















FilmFlix.nl - De film database © 2018