The Bourne Identity

Categorieën: Actie, Drama, Mysterie, Thriller
Een Italiaanse vissersboot redt een drenkeling (Matt Damon) uit de Middellandse Zee. De man lijdt aan geheugenverlies en weet niet wie hij is. Er zitten echter twee kogels in zijn rug en hij komt al snel tot de conclusie dat er geprobeerd werd hem te vermoorden. Tot zijn eigen verbazing beheerst hij verschillende vechttechnieken, en geholpen door Marie (Franka Potente) gaat hij in Zwitserland op zoek naar zijn identiteit. Al gauw ontdekt hij dat hij verwikkeld was in een mysterieus plot met een moordaanslag waarbij de CIA een grote rol speelde...

Filminformatie

Status: Released IMDb
Releasedatum: 2002-06-14
Run time: 118 Minuut / 1:58
Budget: $60,000,000
Inkomsten: $214,034,224
Filmregisseur: Doug Liman
Schrijvers: Tony Gilroy, W. Blake Herron.
Productiebedrijven : Universal Pictures, Kennedy/Marshall Company, The, Hypnotic, Kalima Productions GmbH & Co. KG, Stillking Films
Productie landen: United States of America, Germany, Czech Republic

The Bourne Identity DVD kopen

Wil je zien of de film The Bourne Identity al beschikbaar is op DVD en gelijk kopen? Bestel dan direct. Ook is het mogelijk om daar tweedehands films te bestellen.

Filmposter bestellen

Zou je een filmposter willen hebben van de filmster die speelt in The Bourne Identity of van de film zelf en deze binnen 2 werkdagen bij jou aan de muur hebben hangen! Plaats dan hier je bestellingfilmposter bestellen.

Trailer bekijken

Afbeeldingen

Klik op de afbeelding om deze te bekijken of te downloaden


Matt Damon
als Jason Bourne
Franka Potente
als Marie Helena Kreutz
Chris Cooper
als Alexander Conklin
Clive Owen
als The Professor
Brian Cox
als Ward Abbott
Adewale Akinnuoye-Agbaje
als Nykwana Wombosi
Gabriel Mann
als Danny Zorn
Walton Goggins
als Research Tech
Josh Hamilton
als Research Tech
Julia Stiles
als Nicky Parsons
Orso Maria Guerrini
als Giancarlo
Tim Dutton
als Eamon
Denis Braccini
als Picot
Nicky Naude
als Castel
David Selburg
als Marshall
Demetri Goritsas
als Com Tech
Russell Levy
als Manheim
Anthony Green
als Security Chief
Hubert Saint-Macary
als Morgue Boss
David Bamber
als Consulate Clerk
Gwenael Clause
als Deauvage
Emanuel Booz
als Taxi Driver
Philippe Durand
als Morgue Attendant
Vincent Franklin
als Rawlins
Paulette Frantz
als Concierge
Thierry René
als Wombosi Counselor
Roger Frost
als Apfel
David Gasman
als Deputy DCM
Harry Gilbert
als Alain
Delphine Lanson
als Alliance Secretary
William Cagnard
als Davies
Kait Tenison
als Bank Receptionist
Joseph Beddelin
als Zurich Cop
Rainer Werner
als Zurich Cop
Katie Thynne
als Claudia
Aaron Lilly
als Marine
Ronald Benefield
als Marine
Bradley J. Goode
als Marine
Troy Lenhardt
als Marine
Joshua McNew
als Marine
Joe Montana
als Marine
John Pawlikowski
als Marine
Michael Rix
als Marine
Brad Rizer
als Marine
Andrew Webster
als Marine
Houston Williams
als Marine
Alain Grellier
als Salvi
Arnaud Henriet
als Wombosi Bodyguard
Jean-Yves Bilien
als Wombosi Bodyguard
Danny Erskine
als Wombosi Bodyguard
Elwin 'Chopper' David
als Wombosi Bodyguard
Directing
Doug Liman Director

Production
Doug Liman Producer

Writing
Robert Ludlum Author
Tony Gilroy Screenplay
W. Blake Herron Screenplay

Camera
Oliver Wood Director of Photography

Production
Joseph Middleton Casting

Editing
Saar Klein Editor

Art
Dan Weil Production Design

Costume & Make-Up
Pierre-Yves Gayraud Costume Design

Production
Patrick Crowley Producer
Richard N. Gladstein Producer
Robert Ludlum Executive Producer
Frank Marshall Executive Producer

Sound
John Powell Original Music Composer

Art
Laurent Piron Art Direction
Sandrine Mauvezin Set Decoration

Production
Nancy Bishop Casting

Costume & Make-Up
Catherine Boisgontier Costume Supervisor
Christian Calviera Costume Supervisor
Hana Kucerova Costume Supervisor

Crew
Karel Vanásek Property Master
Pascal Lavoué Property Master

Art
Bettina von den Steinen Supervising Art Director

Production
Kate Dowd Local Casting

Crew
Alexis Kinebanyan Makeup Effects

Production
T. David Pash Production Manager
Tink Ten Eyck Production Supervisor

Art
Jana Chovancova Art Department Coordinator

Sound
Karen Baker Landers Supervising Sound Editor
Per Hallberg Supervising Sound Editor
Christopher Assells Sound Effects Editor
Mark Choi Sound Effects Editor
Bruce Tanis Sound Effects Editor
Perry Robertson Sound Effects Editor
Dan Hegeman Sound Effects Editor
Dino Dimuro Sound Effects Editor

Editing
Stephanie Flack Dialogue Editor
Kimaree Long Dialogue Editor
Lauren Stephens Dialogue Editor
Mark L. Mangino Dialogue Editor
Chris Hogan Dialogue Editor

Sound
Scott Millan Sound Re-Recording Mixer
Bob Beemer Sound Re-Recording Mixer
John T. Cucci Foley
Dan O'Connell Foley

Crew
Jean-Christophe Magnaud Special Effects Coordinator
Pamela Choules Visual Effects Editor
Linda Drake Visual Effects Editor

Visual Effects
Peter Donen Visual Effects Supervisor
Stefen Fangmeier Visual Effects Supervisor
Catherine Sudolcan Visual Effects Producer
Darin McCormick-Millett Visual Effects Producer
David Dwiggins Visual Effects Producer

Crew
Nick Powell Stunt Coordinator
Jean-Claude Lagniez Stunt Coordinator
Martin Hub Stunt Coordinator

Camera
Jaromir Sedina Steadicam Operator
Valentin Monge Steadicam Operator
Egon Endrényi Still Photographer
Don Burgess Additional Photography
Daniel Mindel Additional Photography

Lighting
Mikael Monod Gaffer

Costume & Make-Up
Sarka Zvolenska Set Costumer

Editing
Peter Ettinger First Assistant Editor
Thomas M. Harrigan First Assistant Editor

Sound
Bunny Andrews Music Editor

Crew
Jiri Husak Transportation Coordinator

Directing
Claudine Strasser Script Supervisor

Crew
Michael Singer Unit Publicist

Production
Tommaso Pellicci Location Manager
Kostas Kefalas Location Manager
Marella Gambaro Location Manager
David Minkowski Associate Producer
Matthew Stillman Associate Producer

Costume & Make-Up
Kay Georgiou Key Hair Stylist

Camera
Charlet Recors Aerial Camera

Costume & Make-Up
Jean-Luc Russier Key Makeup Artist

Sound
Michael Hertlein Foley Editor

Art
Fanny Stauff Assistant Art Director
Alain Darthou Construction Coordinator
Fabien Pondevaux Location Scout
Nathalie Sarret Painter
Isabelle Kostic Crosley Set Decoration Buyer
Jean-Marc Auriol Standby Painter

Camera
Adam Kowalski Camera Operator
Gil Pannetier First Assistant Camera

Costume & Make-Up
Patrick Girault Hairstylist

Crew
James McKee Smith Additional Music
Marc Leroyer Armorer
Jerome Fortier Carpenter
Matt Bouchard CG Supervisor
Václav Kocman Driver
Bianca Bezdek-Goodloe Legal Services
Martin Grange Picture Car Coordinator
Whitney Scott Bain Post Production Assistant
Sean T. Stratton Post Production Supervisor
Alexander Witt Second Unit
Barbora Ruzicková Set Production Assistant
Fabrice Allan Stand In
Radek Bruna Stunts
Julien Pruvot Transportation Captain

Production
Jenny Panoutsopoulos Unit Production Manager

Crew
Miroslav Pavlik Video Assist Operator

Editing
Stephen R. Sheridan Color Timer

Lighting
Jan Cermak Best Boy Electric
Alexandre Diaz Electrician

Production
Nathalie Cheron Casting Associate
Andrew R. Tennenbaum Co-Producer
Gabriela Bártková Production Accountant
Hilde Odelga Production Coordinator

Sound
Pierre-Yves Bruneel Boom Operator
Julianne Jordan Music Supervisor
Bruce Fowler Orchestrator
Bernard Bats Production Sound Mixer
Malcolm Luker Scoring Mixer
Jeff Glueck Sound Engineer

Visual Effects
Steve Watson 24 Frame Playback
Ken Dackermann Digital Compositors
Philippe Hubin Special Effects Supervisor
Sarah Peacock Visual Effects Coordinator

Writing
Warren Drummond Storyboard

Crew
Alain Figlarz Stunts

Camera
Martin De Chabaneix Camera Loader
Jean-Pierre Deschamps Key Grip

Crew
Jim Pearson Marine Coordinator

Directing
Patrick Crowley First Assistant Director

Art
Gary Hebert Title Designer

Camera
Steven Desbrow Aerial Camera Technician
Jeremy Braben Aerial Director of Photography
Damien Auriol Grip

Costume & Make-Up
Patricia Planche Makeup Artist
Jean-Christophe Spadaccini Prosthetic Makeup Artist

Crew
Frédéric North Pilot

Directing
Claire Letouze Second Assistant Director
Petr Nemecek Third Assistant Director

Editing
Liza D. Espinas Associate Editor
Gary Burritt Negative Cutter

Production
Vanessa Baker ADR Voice Casting
Julie Meunier Assistant Production Coordinator
Caroline Mendez Assistant Production Manager
Claire Hammond Casting Assistant

Sound
Julie Feiner ADR Editor
Todd Egan Assistant Sound Editor
Kevin Connolly Musician
Anna MacKenzie Supervising ADR Editor

Visual Effects
Fumi Mashimo Lead Animator





















FilmFlix.nl - De film database © 2017