The Bourne Supremacy

Categorieën: Actie, Drama, Thriller
Wanneer een CIA-operatie wordt verstoord door een Russische rivaal - waarbij twee doden vallen - wordt Jason Bourne hiervan beschuldigd. Zelf leeft Bourne (Damon) in een afgelegen dorpje onder een andere naam samen met Marie (Potente). Bourne, die wraak heeft gezworen als iemand uit zijn 'vorige leven' contact met hem opneemt, wordt door de recente ontwikkelingen gedwongen zijn leven als sluipmoordenaar weer op te pakken...

Filminformatie

Status: Released IMDb
Releasedatum: 2004-07-23
Run time: 108 Minuut / 1:48
Budget: $75,000,000
Inkomsten: $288,500,217
Filmregisseur: Paul Greengrass
Schrijver: Tony Gilroy
Website: https://www.uphe.com/movies/the-bourne-supremacy
Productiebedrijven : Universal Pictures, The Kennedy/Marshall Company, Hypnotic, Motion Picture THETA Produktionsgesellschaft, Ludlum Entertainment
Productie landen: Germany, United States of America

The Bourne Supremacy DVD kopen

Wil je zien of de film The Bourne Supremacy al beschikbaar is op DVD en gelijk kopen? Bestel dan direct. Ook is het mogelijk om daar tweedehands films te bestellen.

Filmposter bestellen

Zou je een filmposter willen hebben van de filmster die speelt in The Bourne Supremacy of van de film zelf en deze binnen 2 werkdagen bij jou aan de muur hebben hangen! Plaats dan hier je bestellingfilmposter bestellen.

Trailer bekijken

Afbeeldingen

Klik op de afbeelding om deze te bekijken of te downloaden


Matt Damon
als Jason Bourne
Franka Potente
als Marie Helene Kreutz
Brian Cox
als Ward Abbott
Julia Stiles
als Nicky Parsons
Karl Urban
als Kirill
Gabriel Mann
als Danny Zorn
Joan Allen
als Pamela Landy
Marton Csokas
als Jarda
Tom Gallop
als Tom Cronin
John Bedford Lloyd
als Teddy
Ethan Sandler
als Kurt
Michelle Monaghan
als Kim
Karel Roden
als Yuri Gretkov
Tomas Arana
als Martin Marshall
Oksana Akinshina
als Irena Neski
Yevgeni Sitokhin
als Vladimir Neski
Marina Weis
als Mrs. Neski
Tim Griffin
als John Nevins
Sean Smith
als Vic
Maxim Kovalevski
als Ivan
Patrick Crowley
als Jack Weller
Jon Collin Barclay
als Jarhead
Sam Brown
als Jarhead
Shane Sinutko
als Jarhead
Barnaby Smith
als CIA Techie
Dominique Chiout
als Waitress
Wanja Mues
als Night Clerk
Aleksey Shmarinov
als Moscow Taxi Driver
Stephan Wolf-Schönburg
als Suspicious Cop
Olov Ludwig
als Market Security Guard
Keshav Nadkarni
als Mr. Mohan
Violetta Gräfin Tarnowska Bronner
als Neski Neighbor
Alexey Medvedev
als Young Cop
Aleksandr Dubina
als 2nd Cop
Aleksandr Boev
als 2nd Taxi Driver
Claudio Maniscalco
als Immigration Officer
Manfred Witt
als Doorman
Aleksey Trotsenko
als Vodka Police Passenger
Victoria Unikel
als Mercedes Driver
Oksana Semenova
als Mercedes Passenger
Vitaliy Abdulov
als Volga Taxi Owner
Dirk Schoedon
als Berlin Taxi Driver
Ivan Shvedoff
als Moscow Policeman
Denis Burgazliev
als Moscow Policeman
Nick Wilder
als Delta C.O.
Chris Cooper
als Alexander Conklin
Directing
Paul Greengrass Director

Production
Frank Marshall Producer

Writing
Robert Ludlum Novel
Tony Gilroy Screenplay

Sound
John Powell Original Music Composer

Art
Dominic Watkins Production Design

Production
Patrick Crowley Producer
Paul Sandberg Producer
Doug Liman Executive Producer
Henry Morrison Executive Producer
Jeffrey M. Weiner Executive Producer

Camera
Oliver Wood Director of Photography

Editing
Richard Pearson Editor
Christopher Rouse Editor

Production
Daniel Hubbard Casting
John Hubbard Casting
Joseph Middleton Casting

Costume & Make-Up
Dinah Collin Costume Design

Production
Andrew R. Tennenbaum Co-Producer

Art
Philip Elton Art Direction
Sarah Horton Art Direction
Sebastian T. Krawinkel Art Direction
Bernhard Henrich Set Decoration

Costume & Make-Up
Christine Beveridge Makeup Department Head

Production
Annette Borgmann Casting

Costume & Make-Up
Himani Dehlvi Costume Supervisor
Petra Wellenstein Costume Supervisor

Art
Peter Wenham Supervising Art Director

Costume & Make-Up
Kay Georgiou Hairstylist

Production
Marcus Loges Production Manager
Sergei Gurevich Production Manager
Mitchell E. Dauterive Production Supervisor
Leonid Vereshchagin Production Supervisor

Art
Ingeborg Heinemann Art Department Coordinator
Malavika Talukder Art Department Coordinator

Sound
Karen Baker Landers Supervising Sound Editor
Per Hallberg Supervising Sound Editor
Dino Dimuro Sound Effects Editor
Christopher Assells Sound Effects Editor
Peter Staubli Sound Effects Editor
Dan Hegeman Sound Effects Editor

Visual Effects
Kim Boyle Visual Effects Producer

Crew
Linda Drake Visual Effects Editor

Visual Effects
Heather MacDonald Visual Effects Producer

Crew
Paul Vega Visual Effects Editor

Visual Effects
Thomas J. Smith Visual Effects Supervisor
Pablo Helman Visual Effects Supervisor

Crew
Dan Bradley Stunt Coordinator
Viktor Ivanov Stunt Coordinator

Camera
Gerd Breiter Camera Operator
Florian Emmerich Camera Operator
Sanjay Kapoor Camera Operator
Sebastian Meuschel Camera Operator
Mike Valentine Underwater Camera
Brian Heller Helicopter Camera
Klemens Becker Steadicam Operator
Jasin Boland Still Photographer

Lighting
Leonardo Beltrame Gaffer
Mulchand Dedhia Gaffer

Camera
Jens Geibel Additional Photography

Lighting
Ronald Schwarz Gaffer

Camera
Jay Maidment Still Photographer

Editing
Nathan R. Fitzgerald Digital Intermediate

Sound
Peter Myles Music Editor

Crew
Gerry Turner Transportation Coordinator
Ravi Dube Transportation Coordinator
Michael Fechner Picture Car Coordinator
Sebastian Neitsch Transportation Coordinator

Directing
Sabine Zimmer Script Supervisor

Crew
Deborah Wuliger Unit Publicist

Production
Ruben Malaret Publicist
Dow Griffith Location Manager
Jens Geibel Location Manager
Markus Bensch Location Manager

Sound
Anna MacKenzie ADR Supervisor

Visual Effects
Julia Neighly Visual Effects Coordinator

Production
Kathleen Tomasik Casting Associate

Art
Deepti Datt Art Department Assistant
Dierk Grahlow Construction Coordinator
Friederike von Rauch Location Scout
Wolfgang Wrede Painter
Peter Popken Production Illustrator
Katharina Birkenfeld Set Decoration Buyer
Björn Holzhausen Standby Painter

Camera
Johnny Feurer First Assistant Camera

Crew
T.J. Lindgren Additional Music
Matthias Prange Carpenter
Amy Garback CG Supervisor
Jon D. Harris Chef
Gregory D. Liegey Digital Effects Supervisor
Florian Dieckmann Driver
Mareike Böttcher Loader
Marlene Assmann Post Production Assistant
Sean T. Stratton Post Production Supervisor
Kevin Lin Quality Control Supervisor
Greg Winter Scenic Artist
Elton Farla Set Medic
Saif Azmi Set Production Assistant
Johnny Cicco Stand In
Vladislav Barkovskiy Stunts
Raymond Ribaric Technical Supervisor
Inga Meissner Transportation Captain
Norbert Mentrop Transportation Co-Captain

Production
Chris Bromley Unit Production Manager

Crew
Davide Zanetti Video Assist Operator

Editing
Michael Eaves Color Timer
Brett Carroll First Assistant Editor

Lighting
Beda Mulzer Best Boy Electric
Peter Kosel Electrician
Paul Freuer Lighting Technician
Dietmar Haupt Rigging Gaffer
Mario Grech Rigging Grip

Production
Henning Molfenter Associate Producer
Colin J. O'Hara Associate Producer
Thierry Potok Associate Producer
Maryjane Layani Production Accountant
Laura Denicke Production Coordinator
Cliff Fuller Production Office Coordinator
Nupu Chaudhuri Production Supervisor

Sound
Bernhard Joest Boom Operator
Elizabeth Finch Orchestrator
Kirk Francis Production Sound Mixer
Steve Kempster Scoring Mixer
Bob Beemer Sound Mixer

Visual Effects
Brad Kalinoski Digital Compositors
Uli Nefzer Special Effects Supervisor

Writing
Chris Forster Storyboard

Production
Sonja Sommer Unit Manager

Art
Marcus Göppner Set Dresser

Sound
Pete Anthony Conductor

Art
Eckart Friz Assistant Property Master
Christian Ehlert Lead Set Dresser
Gary Hebert Title Designer

Camera
Steven Desbrow Aerial Camera Technician
Jeremy Braben Aerial Director of Photography
Jan Brun Dolly Grip
Dieter Bähr Key Grip
Paolo Frasson Grip

Costume & Make-Up
Sabine Groh Key Costumer

Crew
Peter Donen In Memory Of
Al Cerullo Pilot

Directing
Luc Etienne First Assistant Director
Thorne Mutert Second Assistant Director

Production
Caitlin McKenna-Wilkinson ADR Voice Casting
Hugo Godwin Assistant Production Coordinator
Eva-Maria Pilling Assistant Production Manager
Lauren Grey Casting Assistant

Sound
Chris Jargo ADR Editor
Todd Egan Assistant Sound Editor
Richard Dwan Jr. Foley Editor
Peter Davies Musician
Thomas A. Carlson Supervising Music Editor

Directing
Paul Goldsmith Third Assistant Director

Sound
Frederick H. Stahly Dialogue Editor
Kimaree Long Dialogue Editor

Camera
Mitchell Amundsen Second Unit Director of Photography

Art
Axel Kahnt Property Master

Directing
Dan Bradley Second Unit Director

Sound
Katherine Rose Foley Artist
Nancy Parker Foley Artist
Bruce Tanis Foley Editor
Brian Ruberg Foley Mixer
Thomas Whiting ADR Editor
Michelle Pazer ADR Editor
Tami Treadwell ADR Recordist
Courtney Bishop ADR Recordist
Brian Gallagher ADR Recordist
Nick Buckton ADR Recordist
Dominik Schleier ADR Recordist





















FilmFlix.nl - De film database © 2018