Logan

Categorieën: Actie, Drama, Sciencefiction
In 2029 is de mutant bevolking aanzienlijk geslonken en de X-Men zijn ontbonden. Logan (Hugh Jackman) zijn vermogen om zichzelf te genezen is slinkende en hij ontfermt zich nu samen met de mutant Caliban (Stephen Merchant) over de zieke Professor X (Patrick Stewart) in een schuilplaats op de grens met Mexico. Zij zullen daar de rest van hun leven ondergedoken blijven. Maar wanneer een jonge mutant op de vlucht voor een gevaarlijke organisatie zijn pad kruist, kan hij zich niet langer verstoppen en voelt hij zich uiteindelijk gedwongen haar te helpen.

Filminformatie

Status: Released IMDb
Releasedatum: 2017-02-28
Run time: 137 Minuut / 2:17
Budget: $97,000,000
Inkomsten: $616,801,808
Filmregisseur: James Mangold
Schrijvers: Michael Green, Scott Frank, James Mangold.
Website: http://www.foxmovies.com/movies/logan
Productiebedrijven : The Donners' Company, Hutch Parker Entertainment, Genre Films, TSG Entertainment, Marvel Entertainment, 20th Century Fox
Productieland: United States of America

Logan DVD kopen

Wil je zien of de film Logan al beschikbaar is op DVD en gelijk kopen? Bestel dan direct. Ook is het mogelijk om daar tweedehands films te bestellen.

Filmposter bestellen

Zou je een filmposter willen hebben van de filmster die speelt in Logan of van de film zelf en deze binnen 2 werkdagen bij jou aan de muur hebben hangen! Plaats dan hier je bestellingfilmposter bestellen.

Trailer bekijken

Afbeeldingen

Klik op de afbeelding om deze te bekijken of te downloaden


Hugh Jackman
als Logan Howlett / Wolverine / X-24
Patrick Stewart
als Charles Xavier / Professor X
Dafne Keen
als Laura Kinney / X-23
Boyd Holbrook
als Donald Pierce
Stephen Merchant
als Caliban
Richard E. Grant
als Dr. Zander Rice
Sienna Novikov
als Laura (double)
Eriq La Salle
als Will Munson
Elise Neal
als Kathryn Munson
Elizabeth Rodriguez
als Gabriela Lopez
Doris Morgado
als Maria
David Kallaway
als Rhodes
Han Soto
als Valet
Jayson Genao
als Rictor
Krzysztof Soszynski
als Mohawk
Alison Fernandez
als Delilah
Quincy Fouse
als Nate Munson
Al Coronel
als Federale Commander
Frank Gallegos
als Federale Lieutenant
Anthony Escobar
als Federale
Reynaldo Gallegos
als Rey (as Rey Gallegos)
Stephen Dunlevy
als Macon
Daniel Bernhardt
als Bone Breaker
Ryan Sturz
als Pretty Boy
Brandon Melendy
als Reaver
Luke Hawx
als Reaver
Paul Andrew O'Connor
als Reaver
Rocky Abou-Sakher
als Reaver
Jean Claude Leuyer
als Reaver
Jef Groff
als Reaver
Jeremy Fitzgerald
als Reaver
Chris Palermo
als Reaver
Clinton Roberts
als Reaver
Keith Jardine
als Reaver
Andrew Arrabito
als Reaver
Sebastian James
als Reaver
Aaron Matthews
als Reaver
Garrett Hammond
als Reaver
Matt McClain
als Reaver
Maureen Brennan
als Motel Manager
Hannah Westerfield
als Rebecca
Bryant Tardy
als Bobby
Ashlyn Casalegno
als Charlotte
Parker Lovein
als Lizard Boy
Jimmy Gonzales
als Mexican Staff Member
Lennie Loftin
als Jackson
Mark Ashworth
als Bartender
James Handy
als Old Doctor
Bryce Romero
als Prom Teen #1
Phi Vu
als Prom Teen #2
Chester Rushing
als Prom Teen #3
David Simpson
als Prom Teen #4
Lauren Gros
als Bridesmaid
John Raymond
als Pastor
Vanessa Cloke
als Mourning Widow
Katie Anne Mitchell
als Infirmary Nurse
Lara Grice
als Car Dealer
James Moses Black
als Major
Ned Yousef
als Banger
Baxter Humby
als Banger
Daniel Hernández
als Banger
Michael Lehr
als Banger
Bryan Sloyer
als Banger
John Bernecker
als Federale
Joe Williams
als Federale
Robert Wu
als Federale
Victor Winters-Junco
als Federale
Craig Henningsen
als Federale
Evan Dane Taylor
als Federale
Toby Holguin
als Federale
Panuvat Anthony Nanakornpanom
als Federale
Eyad Elbitar
als Federale
Rissa Rose Kilar
als Pine Cone Girl
Salef Celiz
als Jonah
Aidan Kennedy
als Mutant Child
Chase Cubia
als Mutant Child
Vincenzo Lucatorto
als Mutant Child
Haley Glass
als Mutant Child
Nayah Murphy
als Mutant Child
Emma Teo
als Mutant Child
Noell Jellison
als Mutant Child
Ella Rowbotham
als Mutant Child
Hudson Wright
als Mutant Child
Sebeon Jackson
als Mutant Child
Kelton DuMont
als Glowing Eyes Boy
Damon Carney
als Jackson's Henchman
Cynthia Woods
als Screaming Casino Woman
Mali O'Connor
als Bumpy Skinned Kid
Robert Vargas
als Border Guard
David Paris
als Helicopter Pilot
Ted Ferguson
als Laura's Grandpa (uncredited)
Juan Gaspard
als Homeless Guy (uncredited)
Christopher Heskey
als Reaver (uncredited)
Julia Holt
als Casino Patron (uncredited)
Natosha Humphrey
als Club Goer (uncredited)
Lizeth Hutchings
als Nurse (uncredited)
Donald M. Krause
als Clinic Visitor (uncredited)
Justin Lebrun
als Reaver (uncredited)
Gentry Lee
als Military Contractor (uncredited)
Gonzalo Robles
als Special Forces (uncredited)
Daymond C. Roman
als Special Forces (uncredited)
Mary Peyton Stewart
als Bridesmaid (uncredited)
Michael Love Toliver
als FBI Agent (uncredited)
Gregory Paul Valdez
als FBI Agent (uncredited)
Dave Davis
als Convenience Store Clerk
Production
Lauren Shuler Donner Producer
Stan Lee Executive Producer

Writing
David James Kelly Story

Directing
James Mangold Director

Camera
John Mathieson Director of Photography

Editing
Michael McCusker Editor

Production
Joseph M. Caracciolo Jr. Executive Producer
Simon Kinberg Producer
Kurt Williams Co-Producer

Art
François Audouy Production Design
Chris Farmer Supervising Art Director
Peter Lando Set Decoration

Costume & Make-Up
Daniel Orlandi Costume Design

Production
Sarah Katzman Casting
Jessica Derhammer Production Supervisor

Art
Nicole Reed LeFevre Set Designer

Crew
Rocky Abou-Sakher Stunts
Gary Hymes Stunt Coordinator
Andy Abele Stunts

Art
Rebecca Puck Stair Location Scout
Rowan Stanland Location Scout

Production
Sean J. Donnelly Location Manager

Crew
Andrés Moret Urdampilleta Translator

Visual Effects
Preethi Venkateswaran 3D Modeller
Andrew McCartney Animation
Jeffrey Kalmus VFX Supervisor

Costume & Make-Up
Elaine Ramires Costume Supervisor
Benj Gibicsar Ager/Dyer

Lighting
Jaim O'Neil Gaffer

Writing
John Coven Storyboard
Michael Green Screenplay
Scott Frank Screenplay
James Mangold Screenplay
Roy Thomas Characters
Len Wein Characters
John Romita, Sr. Characters
Craig Kyle Characters
Christopher Yost Characters
Chris Claremont Characters
Stan Lee Characters
James Mangold Story

Crew
Gary L. Horton Driver

Production
Hutch Parker Producer
James Mangold Executive Producer
Josh McLaglen Executive Producer
Lisa Beach Casting

Art
Jordan Ferrer Art Direction
Luke Freeborn Art Direction
Scott Plauche Art Direction
Cindy M. Ichikawa Art Department Coordinator
Steven DeSantis Construction Coordinator
J.P. Jones Property Master

Visual Effects
Teresa Berus Visual Effects Coordinator
Chelsea Mirus Visual Effects Coordinator
Laura Dochtermann Visual Effects Coordinator
Allan Magled Visual Effects Producer
Berj Bannayan Visual Effects Supervisor
Chas Jarrett Visual Effects Supervisor
Doug Spilatro Visual Effects Supervisor
Anthony Smith Visual Effects Supervisor
Keith Sellers Visual Effects Supervisor

Production
Francesca Bradley Casting Associate
Amelia Chen Miley Casting Associate
Brittany A. Jones Casting Associate
Beth Lipari Casting Associate

Costume & Make-Up
Mary Iannelli Assistant Costume Designer
Mark D. Spain Ager/Dyer
Melissa Binder Ager/Dyer
Nora Phillips Pedersen Key Costumer
Stuart Gordon Tribble Key Costumer
Annette Farnsworth Set Costumer
Giselle Spence Seamstress

Directing
Sheila Waldron Script Supervisor
Aaron Wiener Script Coordinator

Crew
Cory Fleming Aerial Coordinator

Camera
Lukasz Jogalla Second Unit Director of Photography
David Luckenbach Camera Operator

Lighting
Andy Ryan Gaffer
Ferdinand Duplantier Jr. Rigging Gaffer

Camera
Ben Rothstein Still Photographer
Joe Cassano Dolly Grip
Michael Fitzgerald Epk Camera Operator
Jimi Ryan Key Grip
Walter 'Bud' Scott Key Grip

Lighting
Max Patrucco Rigging Grip
Jean-Paul Bernard Rigging Grip
Rob Skuse Rigging Grip
Charley Gilleran Rigging Grip

Visual Effects
Garry Elmendorf Special Effects Supervisor

Sound
Laura Graham ADR Editor
Brian Maratea Boom Operator
Hamilton Sterling Sound Designer
Paul Massey Sound Re-Recording Mixer

Costume & Make-Up
Gloria Pasqua Casny Hair Department Head
Chase Heard Hairstylist
Natalie Rose Hairstylist
Bailey Domke Makeup Artist
Karri Farris Makeup Artist
Rob Hinderstein Makeup Artist
Courtney Lether Makeup Artist
Brian Penikas Makeup Artist
Karen Romero Makeup Artist
Sara Roybal Makeup Artist
Remi Savva Makeup Artist
Adam Walls Makeup Artist
Joel Harlow Makeup Designer
Khanh Trance Wigmaker

Editing
Marisa Clayton Digital Intermediate
Skip Kimball Digital Intermediate
Daniel M. Nussbaum First Assistant Editor

Production
Dana Robin Co-Producer

Editing
Dirk Westervelt Editor

Production
Dana Robin Unit Production Manager

Directing
Josh McLaglen First Assistant Director
Michael Musteric Second Assistant Director

Art
Matthew Gatlin Assistant Art Director
Marian Gay Art Department Assistant

Writing
Gabriel Hardman Storyboard

Art
Aimee Huber Set Decorating Coordinator

Writing
Benton Jew Storyboard

Art
Bradford Johnson Set Decoration
Jonathan Lheureux Set Dresser
Robert J. Moore Jr. Set Dresser

Writing
Jesse Michael Owen Storyboard

Art
Walter Schneider Set Designer
Jessica Stumpf Set Designer
Alejandra Tovar Set Dresser
Brian A. Waits Set Designer

Sound
Steven Willer Boom Operator
Teri E. Dorman Supervising Dialogue Editor

Crew
Erdwin J. Clausen Jr. Special Effects
Brittany Dewees Special Effects Coordinator
Scott Dwyer Special Effects
Molly Federline Special Effects
Skylar Gorrell Special Effects
Matthew James Kutcher Special Effects
Stephen Meagher Special Effects

Camera
Ryan Chamberlain Grip
Joseph V. Cicio Camera Operator
Ted Gregg Grip
Nathan Fung Grip
Michael Feduccia Grip
Michael Applebaum Camera Operator

Crew
McKay Johnson Digital Effects Producer

Camera
Michael Koepke Grip
David Luckenbach Steadicam Operator
Kevin Luster Grip
Brady McElroy Key Grip
Phedon Papamichael Additional Photography
Joe Sökmen Grip
Gael Whettnall Grip
Dan Wyssmann Grip

Visual Effects
Duck Lee Animation
Jessica Zanetti Animation
Nicolas Torres Animation

Sound
Andrew Synowiec Musician
Matt Chamberlain Musician
Rossano Galante Orchestrator

Production
Barbie Block Casting
Elizabeth Coulon Local Casting
Karlee Fomalont Casting Associate
Johnny Gidcomb ADR Voice Casting
Priscilla John Casting
Rebecca Llorella Casting Assistant
Andreya Lynham Casting Assistant
Adam Stephenson Casting Assistant
Sally Stiner Casting

Editing
John Berri Additional Editing
Zach Marshall Assistant Editor
Matt Landsman Assistant Editor
Carrie Oliver Digital Intermediate

Crew
Tessa Rubin Post Production Assistant
Anthony Dixon Post Production Consulting

Art
Cristal Jones Location Scout
Clark Deal Location Scout
Marie-Jeanne Orona Location Scout
Matthew McLellan Location Scout
Deborah Wakshull Location Scout
Ron Uribe Location Scout

Production
Aurora Ann Quinones Location Manager

Sound
Ted Caplan Music Supervisor
Pete Anthony Orchestrator
Wade Culbreath Musician
Mark Graham Orchestrator
John Kurlander Scoring Mixer
Tyson Lozensky Scoring Mixer
Dana Niu Orchestrator

Crew
Brandon Roberts Additional Music
Marcus Trumpp Additional Music

Production
Lori Berlanga Production Coordinator
Trang Dang Assistant Production Coordinator
Dustin DellaVecchia Assistant Production Coordinator
Sherry Kecskes Production Accountant
Bryan Schnitzer Production Coordinator
Kerri Smeltzer Production Coordinator

Crew
Sid Yost Animal Coordinator
Cris Rankin Animal Wrangler

Production
Rosemary Finney Casting Assistant
Nicole Flowers Production Accountant

Crew
Jennifer Brown Set Medic
Jess Platt Dialect Coach
John Lavis Set Medic
Jeff Gartenbaum Score Engineer

Art
Ryan Schaetzle Location Scout
Keith Christensen Conceptual Design
Christian Cordella Conceptual Design

Lighting
Jonathan Terpstra Lighting Technician
Jordan Whaley Lighting Technician

Camera
Christopher Norris First Assistant Camera
Larry Nielsen First Assistant Camera
Basil Smith First Assistant Camera

Art
Patrick Russo Assistant Property Master

Camera
Nathan Hughes Grip

Sound
Marco Beltrami Original Music Composer

Crew
Daniel Hargrave Stunts

Production
Julianne Gabert ADR Voice Casting

Camera
Jeffrey Lamm Second Assistant Camera

Crew
Garrett Warren Stunt Coordinator

Directing
Garrett Warren Second Unit Director

Sound
Jim Brookshire Dialogue Editor
Aidan Dykes ADR Recordist
John T. Cucci Foley Artist
Dan O'Connell Foley Artist
Tyler Heath ADR Recordist
Jon Vogl ADR Mixer
Christine Sirois ADR Recordist
David Betancourt ADR Mixer
Roberto Dominguez Alegria Foley Mixer
James Ashwill Foley Mixer
Matthew Harrison Foley Editor
Tristan Rose ADR Recordist
Derek Casari ADR Engineer
Arif Chagla ADR Engineer
Paul Ledford Production Sound Mixer
Craig Henighan Additional Sound Re-Recording Mixer
David Giammarco Sound Re-Recording Mixer





















FilmFlix.nl - De film database © 2018