Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur

Kapitein Onderbroek: het eerste grote avontuur is gebaseerd op de gelijknamige boekenserie.

Categorieën: Actie, Animatie, Komedie, Familie
George en Harold zijn twee herrieschoppers die bij al hun leraren bekend staan als storend en onbeschoft. Ze houden ervan om grappen uit te halen met de hulpeloze leerlingen en leerkrachten op school. Daarnaast maken ze ook strips onder de naam "The Adventures of Captain Underpants". Ze hebben vele vijanden, maar degene die hen het meest haat is het schoolhoofd, Mr. Krupp. Als ze wederom in de problemen zitten, besluit George zijn 3D Hypno-ring te gebruiken om Mr. Krupp te veranderen in hun eigen superheld, Captain Underpants.

Filminformatie

Status: Released IMDb
Releasedatum: 2017-06-01
Run time: 89 Minuut / 1:29
Budget: $38,000,000
Inkomsten: $125,289,450
Filmregisseur: David Soren
Website: http://www.foxmovies.com/movies/captain-underpants-the-first-epic-movie
Productiebedrijven : Scholastic Entertainment, DreamWorks Animation, 20th Century Fox
Productieland: United States of America

Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur DVD kopen

Wil je zien of de film Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur al beschikbaar is op DVD en gelijk kopen? Bestel dan direct. Ook is het mogelijk om daar tweedehands films te bestellen.

Filmposter bestellen

Zou je een filmposter willen hebben van de filmster die speelt in Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur of van de film zelf en deze binnen 2 werkdagen bij jou aan de muur hebben hangen! Plaats dan hier je bestellingfilmposter bestellen.

Trailer bekijken

Afbeeldingen

Klik op de afbeelding om deze te bekijken of te downloaden


Kevin Hart
als George Beard (voice)
Ed Helms
als Mr. Krupp / Captain Underpants (voice)
Thomas Middleditch
als Harold Hutchins (voice)
Nick Kroll
als Professor Poopypants (voice)
Jordan Peele
als Melvin (voice)
Kristen Schaal
als Edith (voice)
Dee Dee Rescher
als Ms. Ribble (voice)
Brian Posehn
als Mr. Rected (voice)
Grey DeLisle
als Miss Anthrope (voice)
Fred Tatasciore
als Mr. Meaner (voice)
Mel Rodriguez
als Mr. Fyde (voice)
David Soren
als Tommy (voice)
Susan Fitzker
als Mrs. Dayken (voice)
Lynnane Zager
als Mrs. Beard (voice)
Tiffany Lauren Bennicke
als Sad Girl (voice)
James Ryan
als Mime (voice)
Leslie David Baker
als Officer McPiggly (voice)
Sugar Lyn Beard
als Goodie Two-Shoes Girl (voice)
Lesley Nicol
als Nobel Moderator (voice)
Chris Miller
als Nobel Audience Member (voice)
Coco Soren
als Balloon Girl (voice)
Writing
Nicholas Stoller Writer
Dav Pilkey Writer

Directing
David Soren Director

Production
Rob Letterman Executive Producer
Marie Balland Line Producer
Chris Finnegan Producer

Sound
Eddie Hession Musician
Edward Cervenka Musician

Production
Mark Swift Producer
Mireille Soria Producer

Art
Nate Wragg Production Design

Production
Nicole Abellera Casting
Leslee Feldman Casting
Jeanne McCarthy Casting
Christi Soper Casting

Editing
Matt Landon Editor

Lighting
Brune Marie de Miscault Lighting Artist
Ian Allard Lighting Artist
Jacques Desanlis Lighting Artist
Jonathan Navarro Lighting Artist
Shibo Xiao Lighting Artist
Thibault Bunoust Lighting Artist

Visual Effects
Erik Tillmans 2D Supervisor

Sound
Michael Babcock Sound Re-Recording Mixer
Michael Babcock Sound Designer
Michael Babcock Supervising Sound Editor

Directing
Kelly M. Covey Script Coordinator

Editing
Mark Deimel Additional Editing
Michelle Mendenhall Additional Editing
Susan Fitzer Additional Editing
William J. Caparella Additional Editing

Sound
Roy Latham ADR & Dubbing
Tighe Sheldon ADR & Dubbing

Visual Effects
Adam Trout Animation
Anna Gopin Animation
Benoît Gautier Animation
Bruno Etchepare Animation
Chloé Proulx Animation
Claire Deberle Animation
David Lapierre Animation
David Rouxel Animation
David Ward Animation
Dimitrios Aspros Animation
Dorian Bougard Animation
Eric Lambert Animation
Erik Tillmans Animation
Gabriel Bégin Animation
Grant Wilson Animation
Jennifer Gustafson Animation
Jessica Gibbons Animation
Jonathan Philippon Animation
Jordi Gaspar Aldea Animation
Kevin Herron Animation
Ki Eun Suh Animation
Lang-Willar Chloe Animation
Luiza Alaniz Animation
Martin Ferland Animation
Maxence Verniers Animation
Mette Tange Animation
Nicola Sterpone Animation
Omar El Hindi Animation
Renaud Mégange Animation
Tanguy Gourret Animation
Thanos Kousis Animation
Thibault Hormiere Animation
Woosuk Jung Animation
Sebastien Bruneau Animation Director

Editing
Gabrielle D. Fortin Assistant Editor
Sheri Galloway Assistant Editor
Brian Hopkins Associate Editor

Production
Mollie Gamo Casting Associate

Visual Effects
Jason Bone Character Designer
Rune Brandt Bennicke Character Designer

Crew
Jason Stovall Compositors
Richard Ramazinski Compositors
Ryan Cummins Compositors

Sound
Mark Graham Conductor

Visual Effects
Brandon Taylor Digital Compositors
Steve Ouellette Digital Compositors

Production
James Beshears Executive In Charge Of Post Production
Dav Pilkey Executive Producer

Editing
Jay Bixsen First Assistant Editor
Will Erokan First Assistant Editor

Sound
Catherine Harper Foley
Patrick Cicero Foley Editor

Visual Effects
Boris Plateau Lead Animator
Frédéric Côté Lead Animator
Jean Hemez Lead Animator
Jean-François Barthélémy Lead Animator
Philippe Zerounian Lead Animator
Samy Fecih Lead Animator
Taran Matharu Lead Animator

Lighting
Boizanté Guillaume Lighting Artist
Christophe Duflaut Lighting Artist
Christy Page Lighting Artist
Lucie Lavergne Lighting Artist
R.J. Peña Lighting Artist
Michael P. Hamler Master Lighting Artist

Sound
Theodore Shapiro Music
Thomas S. Drescher Music Editor
Anthony Falcon Music Supervisor
Kim Nieva Music Supervisor
Dorina Markoff-McNulty Musician
James Thatcher Musician
Kevin Connolly Musician
Matt Chamberlain Musician
Steve Mair Musician
John Ashton Thomas Orchestrator
Randy Kerber Orchestrator

Crew
David Yanover Post-Production Manager

Production
Ade Macalinao Production Coordinator
Joanna Lynne Smith Production Coordinator
Angie Howard Production Manager
Damien Simonklein Production Manager
Emily Nordwind Production Manager
Katherine Ramos Production Supervisor
Mary Melendez Production Supervisor
David Hail Publicist

Sound
Chris Fogel Scoring Mixer
Chris Diebold Sound Effects Editor
Jeff Sawyer Sound Effects Editor
Steve Jamerson Sound Engineer

Crew
Cory Walker Systems Administrators & Support
Alice Martin Thanks
Amy Berkower Thanks
Anamika Bhatnagar Thanks
Ann Daly Thanks
Chad Hammes Thanks
Conrad Vernon Thanks
Gregg Taylor Thanks
James Ryan Thanks
Jeffrey Katzenberg Thanks
Kassie Evashevski Thanks
Michael McCullers Thanks
Mike Mitchell Thanks
Raymond Zibach Thanks
Sayuri Pilkey Thanks
Tom McGrath Thanks
Walt Dohrn Thanks

Visual Effects
Anthony Fung VFX Artist
Ashley-Martin Dunn VFX Artist
Dana Robins VFX Artist
Stephen Mallia VFX Artist
David Dulac VFX Supervisor
Floriane Marchix Visual Development
Perry Maple Visual Development





















FilmFlix.nl - De film database © 2018