15 Minutes

Categorieën: Actie, Misdaad, Thriller
Twee Tsjechische gangsters plegen in New York enkele gruwelijke moorden die ze opnemen met een videocamera. Omdat ze bij hun eerste slachtoffers brand hebben gesticht, worden de misdaden onderzocht door de gerespecteerde brandweerinspecteur Jordy Warsaw. Wanneer blijkt dat de brandslachtoffers werden vermoord, springt ook de mediabeluste rechercheur Eddie Flemming op de kar. Samen met Warsaw gaat Flemming achter de psychopaten aan. De twee Tsjechen hebben intussen begrepen dat ze beroemd zullen worden indien ze hun moordvideo's aan de pers bezorgen.

Filminformatie

Status: Released IMDb
Releasedatum: 2001-03-01
Run time: 120 Minuut / 2:0
Budget: $60,000,000
Inkomsten: $56,359,980
Filmregisseur: John Herzfeld
Productiebedrijven : New Line Cinema, Industry Entertainment, Tribeca Productions, New Redemption Pictures
Productie landen: Germany, United States of America

15 Minutes DVD kopen

Wil je zien of de film 15 Minutes al beschikbaar is op DVD en gelijk kopen? Bestel dan direct. Ook is het mogelijk om daar tweedehands films te bestellen.

Filmposter bestellen

Zou je een filmposter willen hebben van de filmster die speelt in 15 Minutes of van de film zelf en deze binnen 2 werkdagen bij jou aan de muur hebben hangen! Plaats dan hier je bestellingfilmposter bestellen.

Trailer bekijken

Afbeeldingen

Klik op de afbeelding om deze te bekijken of te downloaden


Robert De Niro
als Detective Eddie Flemming
Charlize Theron
als Rose Hearn
Edward Burns
als Jordy Warsaw
Kelsey Grammer
als Robert Hawkins
Avery Brooks
als Detective Leon Jackson
Vera Farmiga
als Dahpne Handlova
Kim Cattrall
als Cassandra
David Alan Grier
als Mugger in Central Park
Roseanne Barr
als Herself
Anton Yelchin
als Boy in Burning Building
Paul Herman
als Detective Paulie
Melina Kanakaredes
als Nicolette Karas
Karel Roden
als Emil Slovak
Oleg Taktarov
als Oleg Razgul
John DiResta
als Bobby Korfin
James Handy
als Deputy Chief Fire Marshal Declan Duffy
Darius McCrary
als Detective Tommy Cullen
Brantley Bush
als Fireman
Bruce Cutler
als Himself
Владимир Машков
als Milos Karlova
Noelle Evans
als Honey the Hooker
Mindy Marin
als Maggie
Gabriel Casseus
als Unique
Joe Lisi
als Police Captain
Tygh Runyan
als Stephen Geller
Ritchie Coster
als News Stand Vendor
Bobby Field
als Talk Show Son
Kurt Andon
als Pizza Man
Rikki Klieman
als Daphne's Lawyer
Sebastian Roché
als Ludwig the Hairdresser
Kata Dobó
als Redhead at Ludwig's
Dorit Sauer
als Escort Service Woman #3
Marco Khan
als Emigrant
Toni Kalem
als Woman at Planet Hollywood
Lennox Brown
als Lookout Guy
Peter Arnett
als Himself
Jane Velez-Mitchell
als TV Newscaster #2
Barry Primus
als Cab Driver
Scott Dillin
als Battery Park Policeman
Malcolm-Jamal Warner
Dwayne Adway
als Additional voices (voice) (uncredited)
William H. Burns
als Uniformed Cop (uncredited)
Jamie Burton-Oare
als Reporter (uncredited)
Giovanni Capitello
als Police Officer (uncredited)
Phillip V. Caruso
als Arguing Husband (uncredited)
Rose Colasanti
als Woman in Bar (uncredited)
Ben Fiore
als Police Officer (uncredited)
Zuhair Haddad
als Airport Passenger (uncredited)
Philippe Hartmann
als Daily News Reporter (uncredited)
Everton Lawrence
als Restaurant Patron (uncredited)
George F. Miller
als TV News Reporter (uncredited)
Ellen Whyte
als Woman #2 at Planet Hollywood (uncredited)
Irina Gasanova
als Tamina Karlova
Christine Claibourne
als Maggie's Assistant
Stephen Davis
als Murphy
William Stanton
als Garcia
Louis F. Garcia
als Fire Chief
Mike Camello
als Fireman Camello
Barry Blueian
als Immigration Supervisor
Ashton Dane
als Talk Show Father
Gail Greaves
als Talk Show Wife
Lynette Ruiz
als Composite Artist
Elma Vann
als Escort Service Woman Linda
Olga Morgunova
als Escort Service Woman #2
Haik Garibyan
als Emigrant
Jorge H. Guzman
als Bouncer at Planet Hollywood
George Poulos
als Greek Waiter
Sylvia Lopez
als TV Newscaster #1
Bryan Foster
als Hawkins' Cameraman
Alan Cohen
als Hawkins' Sound Man
Spero Stamboulis
als Nicolette's Cameraman
Joseph Alfieri
als Reporter
Julieta Espinoza
als Unique's Girlfriend
Macy Merced
als Paramedic #1
Tracey Mulqueen
als Paramedic #2
Dominic Maglione
als Police Officer #1
Ron Wall
als Police Officer #2
Sophia Alexis
als Witness (uncredited)
Michael Arthur
als NYPD #2 (uncredited)
Mark Cheek
als Cameraman (uncredited)
Celeste Gregoire
als Girl in Restaurant (uncredited)
Janean Christine Mariani
als Restaurant Guest (uncredited)
Riley G. Matthews Jr.
als NYPD Police Officer (uncredited)
Leda Mulholland
als Reporter (uncredited)
Floyd Resnick
als NYPD Officer at Ludwig's (uncredited)
Erica Taylor
als Nightclub Patron (uncredited)
Directing
John Herzfeld Director

Production
Keith Addis Producer
David Blocker Producer
John Herzfeld Producer
Nick Wechsler Producer

Sound
Anthony Marinelli Original Music Composer
J. Peter Robinson Original Music Composer

Camera
Jean-Yves Escoffier Director of Photography

Editing
Steven Cohen Editor

Production
Mindy Marin Casting

Writing
John Herzfeld Writer

Crew
Nancy Young Stunts

Production
James M. Freitag Associate Producer
David Gaines Associate Producer
Claire Rudnick Polstein Executive Producer

Art
Mayne Berke Production Design
Jess Gonchor Art Direction
Casey Hallenbeck Set Decoration

Costume & Make-Up
April Ferry Costume Design
Steve Artmont Makeup Artist
Joe Cuervo Makeup Artist
Deborah La Mia Denaver Makeup Artist
Ilona Herman Makeup Artist
John E. Jackson Makeup Artist
Deborah K. Larsen Makeup Artist

Crew
Derek Becker Makeup Effects

Costume & Make-Up
Nicki Ledermann Makeup Artist

Production
Carla Fry Executive In Charge Of Production

Crew
David Gaines Post Production Supervisor

Production
Amy Herman Unit Production Manager
Kim Kurumada Unit Production Manager

Crew
Claire O'Brien Post Production Supervisor

Directing
James M. Freitag Assistant Director

Art
Robert Bonino Construction Coordinator

Crew
Garf Brown Scenic Artist

Art
John P. Bruce Set Designer

Costume & Make-Up
Don Cinderella Set Dressing Artist

Art
Gerald DeTitta Leadman

Writing
David E. Duncan Storyboard

Costume & Make-Up
Jack Forwalter Set Dressing Artist
Scott Garrett Set Dressing Artist

Art
Daniel Geary Construction Foreman

Crew
Robert Griffon Jr. Property Master
David Gulick Property Master

Art
Claire Kirk Art Department Coordinator
Maureen Kropf Painter

Crew
Jeff Plauster Propmaker

Art
Chuck Potter Set Decoration
Stan Tropp Set Designer
Joe Walser Assistant Art Director
Mark Woods Leadman

Sound
Gary Alper Sound Mixer
Rick Ash Sound Re-Recording Mixer

Crew
Eddie Bydalek Sound Recordist
Dick Hansen Cableman

Sound
Alyson Dee Moore Foley
Kim H. Ornitz Sound Mixer
John Roesch Foley
Leslie Shatz Sound Designer
Leslie Shatz Sound Re-Recording Mixer

Crew
Kelly Kerby Special Effects

Visual Effects
Paul J. Lombardi Special Effects Supervisor

Crew
Frank Toro Special Effects Coordinator
John Stifanich Special Effects

Visual Effects
Derek Ledbetter Visual Effects
Richard Malzahn Visual Effects Supervisor

Crew
Fred Toye Visual Effects Editor
Pete Antico Stunts
Jennifer Badger Stunts
Michael Broughton Stunts
Peter Bucossi Stunts
Chris Cenatiempo Stunts
John Cenatiempo Stunts
Steve M. Davison Stunts
Ousaun Elam Stunts
Debbie Evans Stunts
Frank Ferrara Stunts
Charles Guardino Stunts
James M. Halty Stunts
Buddy Joe Hooker Stunts
Tracy Keehn-Dashnaw Stunts
David Lea Stunts
Mike Massa Stunts
Jim Palmer Stunts
Victor Paul Stunts
Charlie Picerni Stunt Coordinator
Steve Picerni Stunts
Michael Russo Stunts
John Sakas Stunts
Felipe Savahge Stunts
Chuck Zito Stunts
Kevin Beard Stunts
Dar Billingham Stunts
Melissa Brasselle Stunts
Sophia Crawford Stunts
Marian Green Stunts
George F. Miller Stunts
Jimmy P. Wong Stunts

Camera
Robert M. Andres Grip

Lighting
Michael Bauman Lighting Technician
Kevin Brown Rigging Gaffer

Camera
Clyde E. Bryan First Assistant Camera
Phillip V. Caruso Still Photographer

Lighting
Chris Culliton Electrician
Jon Delgado Electrician

Camera
Bob Gorelick Camera Operator

Crew
Matthew Haskins Loader
Michael J. Hogan Video Assist Operator
Joel Holland Video Assist Operator

Lighting
Michael J. Maurer Electrician

Camera
Jim McConkey Camera Operator
Jim McConkey Steadicam Operator

Lighting
Charles Meere III Electrician

Crew
David Schmalz Video Assist Operator

Lighting
Mark Schwentner Lighting Technician

Camera
Jack Serino Grip
Robert Poole Director of Photography

Production
Gail Stevens Casting

Costume & Make-Up
Donna Berwick Assistant Costume Designer
Chris Burrows Set Costumer
Hope Slepak Costume Supervisor

Editing
Quincy Z. Gunderson First Assistant Editor

Production
Jody Levin Executive In Charge Of Post Production

Editing
Mato Color Timer
Devon Miller First Assistant Editor

Production
Lauri Pitkus Location Manager

Sound
Mark Curry Scoring Mixer
Nicholas Dodd Orchestrator
Robert Fernandez Scoring Mixer
Jon Kull Orchestrator
Anthony Marinelli Orchestrator
J. Peter Robinson Orchestrator
Mark Jan Wlodarkiewicz Music Editor
Zigmund Gron Music Editor

Crew
David Goodman Driver
D. Scott Guthrie Driver
Walter McClain Transportation Captain
Timothy Shannon Transportation Coordinator
J. Armin Garza II Driver
Rodney Barnes Set Production Assistant

Production
Betty Chin Production Coordinator
Wendy Cox Production Coordinator

Crew
Paul Prokop Production Controller

Directing
Trudy Ramirez Script Supervisor

Crew
Melissa Steach Stand In

Directing
Mikayla Abromowitz Script Supervisor
Chiemi Karasawa Script Supervisor

Crew
Steve Nuke Stand In
Roseanne Barr Thanks
Eric Bogosian Thanks
Robert Earl Thanks
Laurie Dhue Thanks

Costume & Make-Up
Mark Bussan Makeup Artist
Donna Cicatelli-Lewis Makeup Artist
Lisa Meyers Key Hair Stylist

Production
Mark J. Levenstein Production Supervisor
Lucille Smith Unit Production Manager
Sandra Tomita Production Supervisor

Directing
Stacey Beneville Assistant Director
Albert Cho Assistant Director

Crew
William P. Bartram Propmaker
Mark D. Berrend Propmaker
Mike Blaze Property Master
Tim J. Bonino Propmaker
Tony Capasso Propmaker

Costume & Make-Up
Tim Caprarelli Set Dressing Artist

Crew
Gerald Cheney Propmaker

Art
Ralph Clark Painter
Thomas Costabile Construction Coordinator
David Crvelin Assistant Art Director
Daniel P. Gehry Construction Foreman
Donald Grant Leadman

Crew
Randal R. Groves Propmaker
William G. Hoffner Propmaker
R. Todd Hurst Propmaker

Art
Kim Kirschbaum Painter
Mark Mann Construction Foreman
Sean O'Brien Construction Foreman
John J. Passanante Standby Painter

Crew
Steven Rigamat Propmaker
Shel Yvon Rosenthal Propmaker
Robert Simpson Propmaker
Richard Wheeler Propmaker

Sound
Mychal Smith Boom Operator
Marc-Jon Sullivan Boom Operator
Kendall Marsh Sound

Production
Elizabeth Hirsch Production Manager

Visual Effects
Abby Gail Palanker Visual Effects Coordinator
Kimberly Sylvester Visual Effects Producer

Lighting
Thomas M. Dangcil Best Boy Electric
Michael 'Flash' McDonald Best Boy Electric

Editing
Jim Williams Color Timer

Camera
Hisham Abed Director of Photography

Lighting
Chris Drechsler Lighting Technician

Crew
Robin Bursey Loader

Art
Michelle Latham Location Scout

Production
Mark J. Levenstein Production Accountant

Crew
Lisa Lewis Production Intern
Bill Livingston Production Office Assistant

Lighting
Robert Dolan Rigging Gaffer

Crew
Michael Carmine Second Unit Cinematographer

Costume & Make-Up
Lee Harris Set Costumer

Crew
Bo Ehrig Transportation Coordinator
Jeanmarie Murphy-Burke Unit Publicist
Caroline Kramer Craft Service
Gary Kramer Craft Service
Frank McKenna Craft Service
Michael McKenna Craft Service
Thomas Aquino Driver
Scott Ayres Driver
Joseph F. Barth Jr. Driver
John M. Batiuk Driver
James E. Bennett Driver
John Brady Driver
Danny Brooks Driver
Sam Cardarelli Jr. Driver
Jack J. Cavolo Driver
Gary Compton Driver
Peter Connors Driver
Patric Cyran Driver
Jeffrey M. Drucker Driver
Scott Fair Driver
Edward Fanning Driver
Vincent J. Gargiulo Driver
Fulton 'Greg' Gilson Driver
Daniel Gordon Driver
Sean Heilig Driver
Lawrence S. Hennessy Driver
John J. Hess Driver
Larry Hilmo Driver
Thomas J. Horvath Driver
Steve Januskiewicz Driver
Rick Kelleher Driver
Brian Kelly Driver
Randall D. Krasomil Driver
Mike Kulisch Driver
Susan Larkins Driver
Michael Marotta Driver
Malcolm Mazer Driver
Cecil McClain Driver
Larry Michael Driver
James A. Murphy Driver
Eugene O'Neill Driver
Stephen V. Pistone Driver
Steve Polon Driver
Charles Ramirez Driver
Thomas M. Reposar Driver
Mark Scruton Driver
Jerry Smith Driver
Ervin Wayne Spowehn Driver
Jon Tardino Driver
Richard Tews Driver
William Wardlow Driver
Bonnie Yamahiro Driver
Robert Dulys Driver

Lighting
Donald M. Angst Electrician
Scott Barnes Electrician
Nicole Brait Electrician
Francesca Cobaco Electrician
Gordon Tadd Eto Electrician
Ashley Kimmet Electrician
Thomas Landi Electrician
Harold J. McClean Electrician
Dave W. Slodski Electrician

Camera
Steve McLean First Assistant Camera
Tim Metivier First Assistant Camera
Dino R. Alba Grip
Christopher Donohue Grip
Jorge H. Guzman Grip
R. Dana Harlow Grip
Chad Herr Grip
Christopher L. Monroe Grip
Kurt Rimmel Grip
Lance Robinson Grip
Ken Tanzer Grip
Franz Yeich Grip
Gregory F. Johnson Grip
Kurt Stevens Grip

Production
Steve Dayan Location Manager
Antoine Douaihy Location Manager
Andrew Saxe Location Manager

Crew
Louis McGruder Post Production Assistant
Stephen Przybylowski Post Production Assistant
Sherry Snodgrass Post Production Assistant

Production
Mohamed Khan Production Coordinator
Diana E. Latham Production Coordinator

Lighting
Adam Colunga Rigging Grip
Hilary Klym Rigging Grip
Al Lieberman Rigging Grip
Rex Anson Rhorer Rigging Grip
Dennis Skog Rigging Grip
Jeremiah Spinney Rigging Grip
Craig Vaccaro Rigging Grip

Crew
Chester Coleman Set Medic
Kathy Cossu Set Medic
Marie Nashold Set Medic
Marc Ameruso Set Production Assistant
Brandon Schiffman Set Production Assistant
Katherine Walker Set Production Assistant
Steve Carnahan Stand In
John Polce Stand In
Marc Kenneth Robinson Stand In
Peter Koczera Title Graphics
Dan Perri Title Graphics
Tom Heilig Transportation Captain
Michael Helgesen Transportation Captain
Dennis Kelly Transportation Co-Captain
Mel Langford Transportation Co-Captain
Vic Nowak Transportation Co-Captain
Russell Berg Special Effects
Mark Bero Special Effects
Guy C. Feldman Special Effects
David Kleinstein Special Effects
Ronald W. Mathews Special Effects
Danny Owen Special Effects
Steve Shines Special Effects
Andrew Mortelliti Special Effects
Pamela Byrne Thanks
Hugh Charlton Thanks
Susan Grossman Thanks
Graham Knuttel Thanks
Peter Max Thanks
Kim O'Keefe Thanks
Melanie Stensland Thanks
Thomas Van Essen Thanks
Mark Van Horne Thanks
Bob Arnold Stunts
Tom Bergman Stunts
Cindy Daniels Stunts
Dane Farwell Stunts
Frank Ferrara Jr. Stunts
Ralph Ferrara Stunts
Frankie 'G' Garbutt Stunts
Tony Guida Stunts
Paula Leone Stunts
Steve Mack Stunts
Janet Paparazzo Stunts
Jack Carpenter Stunts





















FilmFlix.nl - De film database © 2018