The Martian

Categorieën: Drama, Avontuur, Sciencefiction
Zes dagen geleden werd astronaut Mark Watney één van de eerste mensen die een voet op Mars zette. Nu is hij er zeker van dat hij de eerste zal zijn die er zal sterven. Na een zandstorm blijft hij alleen achter. Zijn team waant hem dood en Mark kan geen contact opnemen met aarde om te laten weten dat hij nog leeft. En zelfs al zou hij daarin slagen, tegen de tijd dat een reddingsploeg hem bereikt zouden zijn levensvoorraden reeds lang zijn uitgeput. Maar de kans dat hij door honger zal omkomen is klein: de beschadigde machine, de genadeloze omgeving of een simpele menselijke fout zullen hem meer dan waarschijnlijk eerder fataal worden. Maar Mark geeft niet zomaar op. Met de hulp van zijn inventiviteit, zijn vaardigheden als ingenieur en zijn niet aflatende weigering om op te geven vat hij de ene hindernis na de andere aan.

Filminformatie

Status: Released IMDb
Releasedatum: 2015-09-30
Run time: 142 Minuut / 2:22
Budget: $108,000,000
Inkomsten: $630,161,890
Filmregisseur: Ridley Scott
Schrijver: Drew Goddard
Website: http://www.foxmovies.com/movies/the-martian
Productiebedrijven : Scott Free Productions, Mid Atlantic Films, International Traders, TSG Entertainment, Genre Films, 20th Century Fox
Productie landen: United Kingdom, United States of America

The Martian DVD kopen

Wil je zien of de film The Martian al beschikbaar is op DVD en gelijk kopen? Bestel dan direct. Ook is het mogelijk om daar tweedehands films te bestellen.

Filmposter bestellen

Zou je een filmposter willen hebben van de filmster die speelt in The Martian of van de film zelf en deze binnen 2 werkdagen bij jou aan de muur hebben hangen! Plaats dan hier je bestellingfilmposter bestellen.

Trailer bekijken

Afbeeldingen

Klik op de afbeelding om deze te bekijken of te downloaden


Matt Damon
als Mark Watney
Jessica Chastain
als Melissa Lewis
Kristen Wiig
als Annie Montrose
Jeff Daniels
als Teddy Sanders
Michael Peña
als Rick Martinez
Sean Bean
als Mitch Henderson
Kate Mara
als Beth Johanssen
Sebastian Stan
als Chris Beck
Aksel Hennie
als Alex Vogel
Chiwetel Ejiofor
als Venkat Kapoor
Benedict Wong
als Bruce Ng
Mackenzie Davis
als Mindy Park
Donald Glover
als Rich Purnell
Nick Mohammed
als Tim Grimes
Chen Shu
als Zhu Tao
Eddy Ko
als Guo Ming
Enzo Cilenti
als Mike Watkins
Jonathan Aris
als Brendan Hatch
Gruffudd Glyn
als Jack
Naomi Scott
als Ryoko
Geoffrey Thomas
als U.S. President
Yang Haiwen
als Chinese Flight Director
Narantsogt Tsogtsaikhan
als Wen Jiang
Brian Caspe
als Timer Controller
Szonja Oroszlán
als Launch Control
Mark O'Neal
als Guidance
Karen Gagnon
als Reporter 2
Lili Bordán
als Blair
Nikolett Barabas
als Reporter 1
Dilyana Bouklieva
als Police Woman
Björn Freiberg
als Nasa Staff Member
James Fred Harkins Jr.
als Pathfinder developer
Sam Spruell
als NASA psychologist
Matt Devere
als Satcon
Mike Kelly
als Launcher Interface
Greg De Cuir
als Capcom
Peter Linka
als Telemetry
Declan Hannigan
als Comms
Peter Schueller
als NASA Break Room Worker
Waleska Latorre
als Vincent's Secretary
Frederik Pleitgen
als CNN Reporter
Charlie Gardner
als Robert Lewis
Nóra Lili Hörich
als Vogel's Wife
Kamilla Fátyol
als Marissa Martinez
Yang Liu
als Chinese Translator
Richard Rifkin
als JPL Store Man
Nicholas Wittman
als JPL White Room Worker
Ben O'Brien
als JPL Pathfinder Team
Scott Alexander Young
als JPL Pathfinder Team
Jason Ryan
als JPL Pathfinder Team
James Dougherty
als JPL Pathfinder Team
Xue Xuxing
als Ming's Secretary
Balázs Medveczky
als JPL White Room Worker
Camera
John Marzano Helicopter Camera

Production
Simon Kinberg Producer

Directing
Ridley Scott Director

Writing
Drew Goddard Screenplay
Andy Weir Novel

Production
Ridley Scott Producer

Editing
Rachael Tate Dialogue Editor

Production
Mark Huffam Producer
Michael Schaefer Producer
Aditya Sood Executive Producer

Editing
Pietro Scalia Editor

Production
Nina Gold Casting
Carmen Cuba Casting
Zsolt Csutak Casting

Art
Arthur Max Production Design
Robert Cowper Art Direction
Mónika Esztán Art Direction
Phil Sims Art Direction
Stefan Speth Art Direction
Matt Wynne Art Direction
Celia Bobak Set Decoration
Zoltán Horváth Set Decoration

Costume & Make-Up
Janty Yates Costume Design

Sound
Tony Lewis Music Editor

Camera
Dariusz Wolski Director of Photography
László Bille Camera Operator
Imre Juhasz Camera Operator
Daniele Massaccesi Camera Operator

Crew
Mark Patten Second Unit Cinematographer

Camera
Peter Mountain Still Photographer

Editing
Paul Carlin Digital Intermediate
Todd Kleparski Digital Intermediate

Costume & Make-Up
Sarah Robinson Costume Supervisor
Gábor Homonnay Costume Supervisor
Zsofia Laczko Seamstress
Tina Earnshaw Hair Designer

Visual Effects
Dale Newton Animation Supervisor

Art
Marc Homes Supervising Art Director
Jason Knox-Johnston Art Direction
László Rajk Art Direction
Éva Zöld Art Department Coordinator

Crew
Norbert Alte Fieszl Carpenter
Zoltán Harányi Carpenter
Noel Cowell Property Master

Art
Shira Hockman Assistant Art Director
Rhys Ifan Assistant Art Director
Will Newton Assistant Art Director
Annamária Orosz Assistant Art Director
Gergely Rieger Assistant Art Director
Matt Sims Assistant Art Director

Sound
David Butterworth Orchestrator
Alastair King Orchestrator
Michael Fentum Sound Designer
Oliver Tarney Sound Designer
James Harrison Sound Effects Editor
Paul Massey Sound Re-Recording Mixer

Crew
Tim Maxwell Sound Recordist

Sound
Oliver Tarney Supervising Sound Editor

Production
Wittney Horton Casting Associate
Theo Park Casting Associate

Costume & Make-Up
Bea Merkovits Assistant Costume Designer
Michael Mooney Assistant Costume Designer
Richard Sale Assistant Costume Designer
Maralyn Sherman Key Hair Stylist
Tina Earnshaw Makeup Designer
Jana Carboni Makeup Artist
Móni Csomós Makeup Artist
Rita Balla Makeup Artist
Alex Rouse Wigmaker

Crew
Péter Behan Armorer

Production
Dan Clay Researcher

Directing
Lizzie Pritchard Script Supervisor

Visual Effects
Neil Corbould Special Effects Supervisor
Steven Warner Special Effects Supervisor

Crew
Gourdal Sebastien CG Supervisor
Martin Waters CG Supervisor
Nicolas Hernandez CG Supervisor
Louis Paré CG Supervisor

Visual Effects
Mark Carr VFX Editor
Fausto Appiolaza VFX Production Coordinator
James D. Fleming VFX Supervisor
Daniel Matley Visual Effects Producer
Barrie Hemsley Visual Effects Producer
Clare Heneghan Visual Effects Producer
Priyanka Balasubramanian Visual Effects Producer
Nina Fallon Visual Effects Producer
Clare Norman Visual Effects Producer
Paula Pope Visual Effects Producer
Richard Stammers Visual Effects Supervisor
Justin Cornish Visual Effects Supervisor
Brooke Lyndon-Stanford Visual Effects Supervisor
Chris Lawrence Visual Effects Supervisor
Mohen Leo Visual Effects Supervisor
Sara Bennett Visual Effects Supervisor
Anders Langlands Visual Effects Supervisor
Tim Ledbury Visual Effects Supervisor

Lighting
Krisztián Paluch Gaffer
Julian White Gaffer

Sound
Harry Gregson-Williams Original Music Composer

Crew
Liang Yang Stunts

Sound
Mark Taylor Sound Re-Recording Mixer
Mac Ruth Production Sound Mixer

Production
Amy Arce Producer's Assistant
Drew Goddard Executive Producer
Teresa Kelly Associate Producer
Adam Goodman Line Producer
Howard Ellis Line Producer

Art
Samy Keilani Co-Art Director

Costume & Make-Up
Csilla Blake-Horváth Hair Supervisor
Csilla Blake-Horváth Makeup Supervisor
Ildikó Makk Hairstylist
Gabriella Németh Hairstylist
Jane Oginsky Makeup Artist

Crew
Iván Pohárnok Makeup Effects

Costume & Make-Up
Emma J. Slater Makeup Artist
Szilvia Varró Assistant Makeup Artist

Crew
Rick Marr Vehicles Wrangler

Visual Effects
Balázs Rozgonyi 24 Frame Playback
Attila Ferenczi 3D Modeller

Art
Attila Illés Art Department Assistant
Jonathan Houlding Art Direction
Oliver Hodge Art Direction
Zsolt Tarnok Assistant Art Director

Directing
Mohammad Kloob Assistant Director
Vera Janisch Assistant Director

Production
Mátyás Vándor Assistant Production Manager
Tamás Gál Assistant Production Manager

Art
Nimrod Hajdu Assistant Property Master
Kamen Anev Concept Artist
Lee Oliver Concept Artist
Steve Burg Concept Artist
Máté Herjeczki Construction Coordinator
Akos Menyhart Construction Manager
Balázs Kovács Construction Manager
József Kiss Construction Manager
Ray Barrett Construction Manager
Zoltán Tóth Construction Manager
Gergely Álmos Draughtsman
Orsolya Maza Draughtsman
Petra Balogh Draughtsman
Alex Bowens Draughtsman

Directing
Raymond Kirk First Assistant Director
Hannah Quinn First Assistant Director
Gábor Gajdos First Assistant Director

Art
Gergely Kajdi Greensman
Jon Colson Greensman
Márk Langfeld Greensman
Mátyás Szakonyi Greensman

Production
Gergö Balika Head of Production

Visual Effects
Attila Deák Modeling
Dániel Miklós Modeling
Gábor Hankó Modeling
Gergo Deák Modeling
László Móré Modeling
Zita Galántai Modeling

Production
Ashish Kukian Production Manager
Fuad Khalil Production Manager
Miklós Tóth Production Manager
production manager Production Manager
James Smith Production Manager
Diala Al Raie Production Supervisor

Art
Imre Burján Property Buyer
Magdi Kondorosi Property Buyer

Crew
John Lee Prop Maker
Gabor Meszaros Prop Maker
Istvan Muranyi Prop Maker
Konstantin Legat Prop Maker
Tamas Gelei Prop Maker
Torma Zoltán Prop Maker
John Halls Prop Maker

Art
Andrew Ainscow Props
Csaba Mitku Props
Peter Lee Props
Balazs Pelcz Sculptor

Directing
Bogi Móricz Second Assistant Director
Tamás Vass Additional Second Assistant Director
Béla Bagota Second Assistant Director
Nick Thomas Second Second Assistant Director
Luke Scott Second Unit Director

Art
Chris 'Flimsy' Howes Set Designer
Bálint Diószegi Set Dresser
Ferenc Brandenburg Set Dresser
Gabor Papp Set Dresser
Tamás Gál Set Dresser
Tibor Gaál Set Dresser
Viktor Bakos Set Dresser

Crew
Nigel Nixon Special Effects
Sam Perez Special Effects Assistant
Gergö Bajczár Special Effects Assistant
Csaba Bagossy Special Effects Coordinator
Anna Krawczyk Special Effects Manager
Charlie Pedersen Special Effects Technician
Chris Motjuoadi Special Effects Technician
Declan O'Donnell Special Effects Technician
Florin Daniel Catrinoiu Special Effects Technician
Gergely Glovotz Special Effects Technician
Noah Meddings Special Effects Technician
Rajmund Gál Special Effects Technician
Szilard Gergely Special Effects Technician
Tibor Skornyak Special Effects Technician

Art
Huw Arthur Standby Art Director
Tracey Wilson Storyboard Artist

Directing
Tamás Péter Chipie Third Assistant Director

Production
Francesca Cingolani Unit Production Manager

Sound
Tony Lewis Supervising Music Editor
Harry Gregson-Williams Musician
Mark Taylor Sound Effects Editor
Rachael Tate ADR Supervisor
Hugo Adams Foley Supervisor
Ben Chick Foley Recordist
Andrea King Foley Artist
Adam Mendez Foley Mixer
Jack Stew Foley Artist
Benjamin McCulloch ADR Recordist
György Mihályi Second Assistant Sound
Peter DiStefano Musician
Andy Parker Musician
Boguslav Kostecki Musician
Bruce White Musician
Caroline Dale Musician
Cathy Thompson Musician
Chris Worsey Musician
Daniel Bhattacharya Musician
David Lale Musician
Emlyn Singleton Musician
Mark Berrow Musician
Martin Tillman Musician
Rachel Bolt Musician
Roger Linley Musician
Steve Mair Musician

Writing
Chris Katinas Lyricist

Sound
Chris Navarro ADR Mixer
Judah Getz ADR Mixer
Ferenc Lukács ADR Recordist
Nick Del-Molino Assistant Sound Editor
Szabolcs Stella First Assistant Sound Editor
Attila Kohári First Assistant Sound Editor
Dafydd Archard Additional Sound Re-Recording Mixer
Richard Whitfield Music Editor
Balazs Varga Second Assistant Sound
Bence Németh Second Assistant Sound
Max Walsh Sound Mix Technician
Brandon Moncy Sound Mixer

Crew
Nicole Chapman Stunt Coordinator
Nicole Chapman Stunts
Rob Inch Stunt Coordinator
Balázs Farkas Stunt Double
Casey Michaels Stunt Double
Helen Steinway Bailey Stunt Double
William Willoughby Stunt Double
Aaron Muir Stunts
Chris Newton Stunts
Clem Leneghan Stunts
Csaba Schulek Stunts
Csabu Elekes Stunts
Danny Euston Stunts
Danny Sansom Stunts
Daryl Andrews Stunts
David Newton Stunts
Donna Williams Stunts
Ferenc Berecz Stunts
Fizz Hood Stunts
Florian Robin Stunts
Gabor Szeman Stunts
Gergö Horpácsi Stunts
Giedrius Nagys Stunts
György Szántó Stunts
István Koleszár Stunts
Krystof Hansbury Stunts
Levente Tamási Stunts
Norbert Kovács Stunts
Richard Kent Stunts
Simon Whyman Stunts

Directing
Giuseppe Pagnozzi Layout

Visual Effects
James Berkley Animation
Cynthia Collins Animation
Yvon Jardel Animation
Andy Le Cocq Animation
Christopher Mullins Animation
Leo Recompsat Animation
Edwin Schaap Animation
Kat Seale Animation

Production
Vanessa Baker ADR Voice Casting
Zsolt Ferenc Maier Extras Casting
Veronika Varjasi Extras Casting

Camera
Stuart Godfrey Dolly Grip

Editing
Cheryl Potter Additional Editor

Camera
István Gottmann Additional First Assistant Camera
Aidan Monaghan Additional Still Photographer

Editing
Elise Anderson Assistant Editor
Alex Gilbert Assistant Editor
Zach Marshall Assistant Editor

Production
Attila Kenyeres Assistant Location Manager
Mátyás Vándor Assistant Location Manager
Oliver Bradbury Assistant Location Manager
Rasul Kalyayev Assistant Location Manager

Camera
Zsolt Jámbor Best Boy Grip
Carlo Postiglione Best Boy Grip
Massimiliano Dessena Best Boy Grip
Graham Hall Camera Operator
Ioan Gavrilowitsch Camera Operator
Krisztián Reinhardt Camera Trainee

Editing
Valerio Bonelli Co-Editor
Stephen Nakamura Colorist

Art
Dan Walker Concept Artist
Matthew Savage Concept Artist

Costume & Make-Up
Kathryn Avery Costume Assistant
Sonia Booth Costume Assistant
Sylvianne Shurman Costume Assistant
Balázs Labancz Costume Coordinator
Michelle Wraight Costume Coordinator
Gabor Szabo Costumer
Ildikó Fogt Costumer
Nora Pinter Costumer

Camera
Jeannie Yeung Data Wrangler
Máté Oláh Data Wrangler
Ryan Nguyen Digital Imaging Technician
János Jack Digital Imaging Technician
Quentin Brown Digital Imaging Technician
Claudio Del Gobbo Dolly Grip
Csaba Bankhardt Dolly Grip
Ferenc Szalontai Dolly Grip

Crew
Viktor Lehoczki Driver

Editing
Márton Vojnits Editorial Production Assistant
Rob Jones Editorial Production Assistant

Lighting
Andras Rudasy Electrician
David Rondzik Electrician
Istvan Banga Electrician
Krisztián Horváth Electrician
Péter Bognár Electrician
Kieran Waites Lighting Technician

Camera
Al Hindley Epk Camera Operator
Zsolt Big Nagy Epk Camera Operator

Costume & Make-Up
Rita Zsilvölgyi Extras Dresser

Camera
Alberto Torrecilla First Assistant Camera
Kenny Groom First Assistant Camera
Matthew DeBonis First Assistant Camera

Editing
Laurence Johnson First Assistant Editor

Camera
Tamás Jánossa Focus Puller

Lighting
Shawn White Gaffer

Camera
András Pozsár Grip
Dániel Bérces Grip
János Kovács Grip
Máté Bankhardt Grip
Imre Sisa Key Grip
Imre Sisa Dolly Grip
Tommaso Mele Key Grip
István Török Key Grip
Ian Speed Libra Head Technician

Production
Ágoston Félegyházy Megyesy Location Manager
Giles Edleston Location Manager
Rudolf András Location Manager
Saeb Abul Ragheb Location Manager

Crew
Gabor Kisgyorgy Transportation Captain

Production
Hanna Griffiths Post Production Coordinator

Costume & Make-Up
Brigitta Katona Principal Costumer
Dóra Papp Principal Costumer
Amanda Trewin Principal Costumer
Bruno de Santa Principal Costumer
Victoria Taylor Principal Costumer

Production
Dezso Pócsik Production Driver
Gábor Keszei Production Driver

Lighting
Antal Berger Rigging Gaffer

Camera
Adam Dorney Second Assistant Camera
Tibor Gulyás Second Assistant Camera
Péter Meiszner Second Assistant "C" Camera
Szabolcs Sitkei Camera Trainee

Editing
Abhijeet Yerunkar Stereoscopic Editor
Dhirendra Chhatpar Stereoscopic Editor
Priyal Mahadik Stereoscopic Editor
Smeet Vedant Stereoscopic Editor
Vaibhav Marathe Stereoscopic Editor
Reginald Harber Jr. Stereoscopic Editor

Camera
Giles Keyte Still Photographer

Crew
John Quartel Technical Supervisor
Amer Ansouqa Transportation Captain
Claudia Kossik Transportation Coordinator
Gábor Szénási Transportation Coordinator
Krisztián Nagy Video Assist Operator
Robert Jacobs Thanks
Attila Kárpáti Thanks
Dave Lavery Thanks
Bert Ulrich Thanks

Production
Joe Petényi Second Assistant Accountant

Crew
Julia Chiavetta Additional Script Supervisor

Production
Fruzsi Morotz Assistant Production Coordinator
Tala Olabi Assistant Production Coordinator
Ally Pennebaker Producer's Assistant
Hannah Ireland Producer's Assistant
Kira Thompson Producer's Assistant
Nikki Baida Producer's Assistant
Sara Rastogi Producer's Assistant

Crew
Jerome Butler Dialect Coach

Camera
Charles de Lauzirika Epk Producer

Production
Pierre Cheminat First Assistant Accountant
Susannah Kudrath First Assistant Accountant
Erika Tamás First Assistant Accountant
Mohammad Atallah First Assistant Accountant

Crew
Gabor Dornyei Information Systems Manager

Production
Ziad Sunna Key Production Assistant
Álvar Carretero de la Fuente Publicist
Joshua Jason Publicist

Directing
Annie Penn Script Supervisor

Production
Paul B. Gibbs Production Accountant
Kolos Trimmel Production Accountant
Ahmad Al-Abbas Production Accountant
Michael Vasquez Production Accountant
Bence Bognar Production Assistant
Nikoletta Szabo Production Assistant
Tareq Shuqom Production Assistant
Zsolt Vereckei Production Assistant
Zsuzsanna Kurucz Production Assistant
Rita Galántai Production Coordinator
Vinay Gautam Production Coordinator
Nada Atieh Production Coordinator
Maria Mira Production Coordinator
Leila Mousavi Production Coordinator
Zsófia Zatureczki Production Secretary

Art
Ivan Shannon Sculptor

Production
Brian James Cote Second Assistant Accountant
Gyorgy Dejtari Second Assistant Accountant
Barnabás Kovács Second Assistant Accountant
David Boros Second Assistant Accountant

Crew
Gergely Apjok Set Production Assistant
Zsani Nyerky Set Production Assistant
Tsogbaatar Batzorig Stand In

Art
Matt Curtis Title Designer
Matt Curtis Graphic Designer

Production
Elvira Elisabet Veron Travel Coordinator
Gábor Ujházy Unit Manager
K.K. Hareb Unit Manager

Crew
Larry Garrison Unit Publicist

Visual Effects
Greg Fisher Animation Supervisor
Tom Kloucek Animation

Crew
Martin Macrae Visual Effects Art Director
Neil Weatherley CG Supervisor

Visual Effects
Reyffer Sousa Compositing Supervisor
Bronwyn Edwards Compositing Supervisor
John J. Galloway Compositing Supervisor
Javier Roca Compositing Supervisor

Crew
Andrew Barry Compositor
Antoine Ambert Compositor
Caboche Nicolas Compositor
Delphine Buratti Compositor
Frederikke Glick Compositor
John Durney Compositor
Jon Reid Compositor
Mark Tremble Compositor
Nicholas Zissimos Compositor
Owen Jackson Compositor
Peter Blackburn Compositor
Richard Courtman Compositor
Sandra Chocholska Compositor
Tomos Sion Compositor
Zebastian Lilja Compositor
Neill Barrack Compositor
Bruce Nelson Compositor
Claudia Lechen Compositor
Igor Fiorentini Compositor
Leonardo Paolini Compositor
Matthew Patience Compositor
Mattis Gaston Larsen Compositor
Naveen Shukla Compositor
Sam Salek Compositor
Natalie MacDonald Compositor
Neil Alford Compositor
Bryan Bartlett Compositor
Laurent Reynaud Compositor
Michael Honisch Compositor

Visual Effects
Steven Sandles Creature Effects Technical Director
Owyn Abram Creature Effects Technical Director
Sejas Mehta Creature Effects Technical Director
Mayur Samant Creature Effects Technical Director
Vivek Nair VFX Artist
Adrián Pueyo Digital Compositor
Alasdair McNeill Digital Compositor
Alejandro Villabon Digital Compositor
Alvaro Cajal Digital Compositor
Anastasios Agiakatsikas Digital Compositor
Andrea Dutti Digital Compositor
Angela Rinaldi Digital Compositor
Atyeb Muneer Digital Compositor
Carlos Miras Sepulveda Digital Compositor
Charlotte Larive Digital Compositor
Eduardo Villarreal Digital Compositor
Emily Greeley Digital Compositor
Eric So Digital Compositor
Eric Tetreault Digital Compositor
Felix Turesson Digital Compositor
Filippo Golin Digital Compositor
Florent Taisne Digital Compositor
Gabriele Ciaccio Digital Compositor
George Petkov Digital Compositor
Giacomo Bargellesi Digital Compositor
Giacomo Mineo Digital Compositor
Gianluca Vecchio Digital Compositor
Greg Howe-Davies Digital Compositor
Ian Fellows Digital Compositor
Jaideep Mohan Digital Compositor
Jean-Baptiste Godin Digital Compositor
Jean-Sébastien Fortin Digital Compositor
Jeremy Séguin Digital Compositor
Karen Elliott Digital Compositor
Kasy Stein Digital Compositor
Keith Jones Digital Compositor
Lars Erik Eriksen Digital Compositor
Lindsay M. Hoppe Digital Compositor
Luca Serafini Digital Compositor
Luciano Lopes Digital Compositor
Marc Czerwiec Digital Compositor
Marijus Neverdauskis Digital Compositor
Miguel Ponce Digital Compositor
Nicholas Hurst Digital Compositor
Oliver Johnstone Digital Compositor
Patricia Llaguno Digital Compositor
Prajwal Vas Digital Compositor
Scott Dawkins Digital Compositor
Sribalaji Santharam Digital Compositor
Stoycho Dimitrov Digital Compositor
Thompson Conradi Digital Compositor
Venkatesh Ramu Digital Compositor
Victor Morejon Digital Compositor
Yavor Asenov Digital Compositor
Delphine Garrelis Digital Compositor
Hugo Gauvreau Digital Compositor
Nico Coronado Digital Compositor
Francis Gagnon Digital Compositor
Bjarni Robert Bragason Digital Compositor
Camille Paleni Digital Compositor
Cecile Peltier Digital Compositor
David Vivaldini Digital Compositor
Gavin McKenzie Digital Compositor
Heidi Dahle Digital Compositor
Jonathan Turner Digital Compositor
Khaled Labidi Digital Compositor
Ludovic Fregé Digital Compositor
Luke Sikking Digital Compositor
Mark Millena Digital Compositor
Michael Baker Digital Compositor
Michael Bovberg Digital Compositor
Owen Carroll Digital Compositor
Rafael Vormittag Digital Compositor
Thomas Lefebvre Digital Compositor
Tommaso Fioretti Digital Compositor
Carlos Conceicao Digital Compositor
Claudio Bassi Digital Compositor
Luca Mignardi Digital Compositor
Alessandro Favale Digital Compositor
Artiom Kusci Digital Compositor
Cédric Battude Digital Compositor
Charles-e Farkas Digital Compositor
Daniel Alejo Digital Compositor
Denny Ertanto Digital Compositor
Giulia Cadeddu Digital Compositor
Hernan Barros Digital Compositor
Iyi Tubi Digital Compositor
Jonny Gu Digital Compositor
Josh Parks Digital Compositor
Julien Martins Digital Compositor
Ken U. Ogbo Digital Compositor
Korinne Cammarano Digital Compositor
Kristian Rejek Digital Compositor
Martin Fischer Digital Compositor
Mirko Morciano Digital Compositor
Rob Bryson Digital Compositor
Ruben Athouel Digital Compositor
Aoife Greenham Digital Compositor
James Moxon Digital Compositor
Noemie Cruciani Digital Compositor
Nigel Stone VFX Director of Photography
Lauren Camilleri VFX Editor
Julien Legay Visual Effects Technical Director
David Kirchner Visual Effects Technical Director
Aaron Baudin Visual Effects Technical Director

Crew
Sara Trezzi Executive Visual Effects Producer
Lena Scanlan Executive Visual Effects Producer

Visual Effects
Quentin Sauvinet VFX Artist
Alexis Claux Visual Effects Technical Director
Aaron Dennis Visual Effects Technical Director

Camera
Ruth Asensio Head of Layout
Michael Becki Head of Layout

Production
Matthew Bristowe Head of Production
Lauren McCallum Head of Production

Visual Effects
Emily Vaillancourt Compositing Lead
Erik Schneider Compositing Lead
John Van Hoey Smith Compositing Lead
Julien Rousseau Compositing Lead
Mirek Suchomel Compositing Lead
Philippe Roberge Compositing Lead
Sam Osborne Compositing Lead
Emile Hardy Matte Painter
Hubert Zapalowicz Matte Painter
Martine Guay Matte Painter
Sarah Neveu Matte Painter
Jamie Schumacher Matte Painter
Jacek Pilarski Matte Painter

Art
Jacek Pilarski Concept Artist

Visual Effects
Hannah Walker Edwards Stereoscopic Coordinator
Daniel Schrepf Stereoscopic Supervisor
Rohan Tirkey Stereoscopic Supervisor
Ryan Hirsh Stereoscopic Supervisor
Barry O'Brien Stereoscopic Supervisor

Crew
Sarah Hemsley Executive Visual Effects Producer
John Kilkenny Executive Visual Effects Producer

Visual Effects
Joey Harris Matchmove Supervisor
Gareth Daley Stereoscopic Supervisor
Marc Brzezicki Stereoscopic Supervisor
Richard Baker Stereoscopic Supervisor

Directing
Alberto Hernandez Rodriguez Layout
Jun Ren Layout
Rosie Keane Layout
Sam Hanover Layout
Sonia Contreras Layout
Vanessa Isabelle Layout

Lighting
Lucinda Keeler Lighting Manager

Production
Paul O'Hara Production Assistant
Melissa Espinales Production Assistant
Jeannie Yeung Production Coordinator
Jérémie Maitrejean Production Coordinator
James Yeoman Production Manager

Crew
Petra Schwane Sequence Lead
Harvey West Systems Administrators & Support
Taz Lodder Systems Administrators & Support
Tom Davies Systems Administrators & Support

Visual Effects
Colas Fiszman Pipeline Technical Director
Declan McGuire Pipeline Technical Director
Hantong Tang Pipeline Technical Director
Henry Bush Pipeline Technical Director
Nicholas Hampshire Pipeline Technical Director
Raggini Eva Pipeline Technical Director
Emily DeVitt Pre-Visualization Coordinator
Kathrin McCarthy Pre-Visualization Coordinator
Jason McDonald Pre-Visualization Supervisor
Vincent Aupetit Pre-Visualization Supervisor
Prajakta Nandlaskar Senior Animator
Mary Lobb Stereoscopic Coordinator
Albena Ivanova VFX Artist
Alonso Varela VFX Artist
Anthony Fung VFX Artist
Arkin Esref VFX Artist
Ben Fleming VFX Artist
Duncan Kinnaird VFX Artist
Elisabeth Dugnas VFX Artist
Florence Durante VFX Artist
vfx artist VFX Artist
Hugo Montambault VFX Artist
James Pyper VFX Artist
Jamil Daoud-Khatoun VFX Artist
Johannes Richter VFX Artist
Katie Hamberger VFX Artist
Khalid Almeerani VFX Artist
Marc Rice VFX Artist
Matt Bowler VFX Artist
Michaël Balthazart VFX Artist
Miguel Castrillo VFX Artist
Mnandi Ridley VFX Artist
Mollie Connor VFX Artist
Raghu P. Ravichandran VFX Artist
Rahul Sinha VFX Artist
Scott Mitchell VFX Artist
Tim Marinov VFX Artist
Velichko Ivanov VFX Artist
Dominique Chartrand Visual Effects Coordinator
Steven Barham VFX Production Coordinator
Vikki Chapman Visual Effects Coordinator
Ben Harrison Visual Effects Production Manager
Cynthia Crimmins Visual Effects Production Manager
Sam Spacey Visual Effects Production Manager
Gopi Krishnan Visual Effects
Lalit Madhukar Dawale Visual Effects
Martin Furman Visual Effects
Philip Sisk Visual Effects
Owen E. Williams Visual Effects
Alysia Wildman Visual Effects Coordinator
Andrew Fitchett Visual Effects Coordinator
Christina-Cassandra Barazin Visual Effects Coordinator
Deeps Hargunani Visual Effects Coordinator
Diana Roldán Visual Effects Coordinator
Gemma Office Visual Effects Coordinator
George Kolyras Visual Effects Coordinator
Hannah Lewis Visual Effects Coordinator
Ingrid Pons Visual Effects Coordinator
Jane Simons Visual Effects Coordinator
Kartiki Visual Effects Coordinator
Katherine Smith Visual Effects Coordinator
Mariangela Suma Visual Effects Coordinator
Melody Alasset Visual Effects Coordinator
Miranda Middlewood Visual Effects Coordinator
Nadia Volodina Visual Effects Coordinator
Peter Hartless Visual Effects Coordinator
Sherin Padayatty Visual Effects Coordinator
Soujanya Pentyala Visual Effects Coordinator
Stanislas de Lesquen Visual Effects Coordinator
Teréz Koncz Visual Effects Coordinator
Timothy Trimmings Visual Effects Coordinator
Toby White Visual Effects Coordinator
Tom Barber Visual Effects Coordinator
Tsvetomira Valcheva Visual Effects Coordinator
Will Newis Visual Effects Coordinator

Crew
Cameron Sharp Visual Effects Editor
Christopher Raiche Visual Effects Editor
Collette Nunes Visual Effects Editor
Jenna Barratt Visual Effects Editor
Kelly Noordermeer Visual Effects Editor
Leah Jones Visual Effects Editor
Richard Ketteridge Visual Effects Editor
Therese Skundberg Fidje Visual Effects Editor

Visual Effects
Mari Levitan Visual Effects Production Manager
Anouk L'Heureux Visual Effects Producer
Bojana Solomonova Visual Effects Producer
Laia Alomar Visual Effects Producer
Roopesh Gujar Visual Effects Producer
Dóra Sárközi Visual Effects Production Assistant
Millie Clarke Visual Effects Production Assistant
Sara Lucia Alvarez Visual Effects Production Assistant
Carlos Chacin Visual Effects Production Manager
Carlos Ciudad Visual Effects Production Manager
Dorota Kowalska Visual Effects Production Manager
Rebecca Scott Visual Effects Production Manager
Sarah Essam Visual Effects Production Manager
Tim Pounds-Cornish Visual Effects Production Manager
Adam McInnes Visual Effects Supervisor
Aleksandar Vishemirski Visual Effects Supervisor
Allyn Lawson Visual Effects Technical Director
Luke Gray Visual Effects Technical Director
Lyubomir Kirkov Visual Effects Technical Director
Swapnil Kulkarni Visual Effects Technical Director





















FilmFlix.nl - De film database © 2018