Terminator 3 Rise Of The Machines

Categorieën: Actie, Thriller, Sciencefiction
Ruim tien jaar nadat John Connor erin geslaagd is om de gevreesde Judgment Day te voorkomen, leeft hij helemaal afgesloten van de maatschappij en probeert hij zo weinig mogelijk gebruik te maken van eender welke machine. Ondanks dat hij niet verwacht dat het ooit nog tot een oorlog zal komen, is John nog steeds erg ongerust. En terecht. Op een dag arriveren er namelijk opnieuw twee Terminator's: een T-101 die John moet beschermen, en een nieuw prototype om hem te vernietigen: de T-X, een beeldschone en technisch perfecte vrouwelijke robot. De T-101 vertelt hem dat de dag des oordeels niet voorkomen kan worden, en dat John de Apocalyps gewoon een paar jaar heeft uitgesteld. Het is aan John om in een race tegen de klok te voorkomen dat Skynet alsnog een eind maakt aan de mensheid en diens beschaving.

Filminformatie

Status: Released IMDb
Releasedatum: 2003-07-02
Run time: 109 Minuut / 1:49
Budget: $200,000,000
Inkomsten: $435,000,000
Filmregisseur: Jonathan Mostow
Schrijvers: John D. Brancato, Michael Ferris.
Productiebedrijven : Columbia Pictures, Intermedia Films, C-2 Pictures, IMF Internationale Medien und Film GmbH & Co. 3. Produktions KG, Mostow/Lieberman Productions, Warner Bros. Pictures
Productie landen: Germany, United Kingdom, United States of America

Terminator 3 Rise Of The Machines DVD kopen

Wil je zien of de film Terminator 3 Rise Of The Machines al beschikbaar is op DVD en gelijk kopen? Bestel dan direct. Ook is het mogelijk om daar tweedehands films te bestellen.

Filmposter bestellen

Zou je een filmposter willen hebben van de filmster die speelt in Terminator 3 Rise Of The Machines of van de film zelf en deze binnen 2 werkdagen bij jou aan de muur hebben hangen! Plaats dan hier je bestellingfilmposter bestellen.

Trailer bekijken

Afbeeldingen

Klik op de afbeelding om deze te bekijken of te downloaden


Arnold Schwarzenegger
als Terminator
Nick Stahl
als Jon Konnor
Claire Danes
als Kate Brewster
Kristanna Loken
als T-X
David Andrews
als Robert Brewster
Mark Famiglietti
als Scott Petersen
Earl Boen
als Dr. Peter Silberman
Moira Harris
als Betsy
Chopper Bernet
als Chief Engineer
Christopher Lawford
als Brewser's Aide
Alana Curry
als Bill's Girlfriend
Chris Hardwick
als Engineer
Robert Alonzo
als Jose Barrera
Susan Merson
als Roadhouse Clubgoer
Directing
Jonathan Mostow Director

Writing
John D. Brancato Screenplay
Michael Ferris Screenplay

Production
Hal Lieberman Producer
Joel B. Michaels Producer
Mario Kassar Producer

Sound
Marco Beltrami Original Music Composer

Camera
Don Burgess Director of Photography

Editing
Nicolas De Toth Editor
Neil Travis Editor

Production
Sarah Finn Casting

Art
Jeff Mann Production Design
Shepherd Frankel Art Direction
Beat Frutiger Art Direction
Andrew Menzies Art Direction
Jay Hart Set Decoration

Costume & Make-Up
April Ferry Costume Design

Sound
Bill Abbott Music Editor
Peter Brown Sound Effects Editor
Cary Weitz Boom Operator

Production
Andrew G. Vajna Producer
Colin Wilson Producer

Writing
John D. Brancato Story
Michael Ferris Story
Tedi Sarafian Story
James Cameron Characters
Gale Anne Hurd Characters

Crew
Stan Winston Makeup Effects
John Rosengrant Makeup Effects
Arjen Tuiten Makeup Effects

Costume & Make-Up
Jeff Dawn Makeup Department Head
Donna Marcione Pollack Costume Supervisor
Dan Moore Costume Supervisor

Production
Moritz Borman Executive Producer
Matthias Deyle Producer
Guy East Executive Producer
Oliver Hengst Line Producer
Gale Anne Hurd Executive Producer
Aslan Nadery Executive Producer
Dieter Nobbe Executive Producer
Volker Schauz Executive Producer
Randi Hiller Casting
Nigel Sinclair Executive Producer

Crew
Allen Hall Special Effects Coordinator

Art
Mark Zuelzke Art Direction
Erica Callas Art Department Assistant
Laura J. DeRosa Art Department Coordinator
Greg Berry Assistant Art Director
Constantine Sekeris Conceptual Design
Greg John Callas Construction Coordinator
Sean Clouser Construction Foreman
Frank Cappiello Greensman
Giovanni Ferrara Lead Painter
Wayne Shepherd Leadman
Francesco Ferrara Painter
Matt Codd Production Illustrator
Fred Arbegast Sculptor

Camera
Raimund Almanza First Assistant Camera
Kenji Luster Steadicam Operator
Robert Zuckerman Still Photographer

Costume & Make-Up
Peter Tothpal Hair Department Head
Lisa M. Cubero Hairstylist
Cydney Cornell Key Hair Stylist
Steve LaPorte Makeup Artist
Terry Wolfinger Makeup Designer
Clinton Wayne Prosthetic Supervisor
Bob Moore Jr. Set Costumer
Egan Gauntt Set Dressing Supervisor

Crew
Michael Papac Armorer
Richard McBride CG Supervisor
Lea Anderson Craft Service
Don Lee Digital Effects Supervisor
Roger Bojarski Jr. Driver
Joel Sill Executive Music Producer
Robert K. Johnson Picture Car Coordinator
Stewart Maclennan Post Production Assistant
Michael Tinger Post Production Supervisor
Nour Dardari Production Controller
Kent Hayward Projection
Mark Bialuski Propmaker
Timothy Michael Cairns Quality Control Supervisor
Howard Velasco Security
Philippe Rebours Sequence Supervisor
Jason Inman Set Medic
Angela Athayde Set Production Assistant
Ryan Kautzman Software Engineer
Richard Jay Sound Recordist
Bert Beatson Stand In
Simon Crane Stunt Coordinator
Kenny Alexander Stunts
Evan Schiff Systems Administrators & Support
Mike Shannon Transportation Captain
Denny Caira Transportation Coordinator

Production
Sharon Mann Unit Production Manager

Crew
Sheryl Main Unit Publicist
Lesley Aletter Utility Stunts
Mauriece Jacks Jr. Video Assist Operator
Gian Ganziano Visual Effects Editor

Directing
John Trujillo Layout

Editing
Amy Tompkins Digital Intermediate
Todd Busch First Assistant Editor

Lighting
Steve Ball Best Boy Electric
Darren Langer Electrician
James M. McEwen Gaffer
Anthony D. Guzman Lighting Technician
Jason Andrew Rigging Grip

Production
Courtney Gross Casting Associate
Michael J. Burmeister Location Manager
Maryjane Layani Production Accountant
Tina Bennett Production Coordinator
Gregory Alpert Production Supervisor
Shery Mann Publicist
Max Chen Researcher

Sound
Matthew C. Beville Foley
Pete Anthony Orchestrator
William B. Kaplan Production Sound Mixer
Buck Sanders Sound Designer
Paula Fairfield Sound Editor
Ray Cymoszinski Sound Mixer
Stephen Hunter Flick Supervising Sound Editor

Visual Effects
Colin Strause 3D Supervisor
Jamie Baxter Digital Compositors
Keith Marbory Special Effects Supervisor
Bill Coffin Visual Effects
Gayle Busby Visual Effects Coordinator
Kim Boyle Visual Effects Producer
Dion Hatch Visual Effects Supervisor

Writing
Robert Consing Storyboard

Crew
Tom Armbruster Motion Capture Artist
Peter Mitchell Rubin Visual Effects Art Director

Sound
Andy Potvin Dolby Consultant

Crew
Csilla Somogyi Thanks

Art
Maria Baker Set Designer

Crew
Jack Carpenter Stunts

Art
Eric Dennis Assistant Property Master
Tammy Banal Set Dresser

Camera
Heather Green Camera Loader
Brian Rosso Dolly Grip
Michael J. Coo Key Grip
Nico Bally Grip

Costume & Make-Up
Carol Demarti Ager/Dyer
Jacqueline Wazir Costume Illustrator
Louis Lazzara Key Makeup Artist

Crew
Robert 'Bobby Z' Zajonc Aerial Coordinator
Andrew G. Vajna Presenter

Directing
Bruce Moriarty First Assistant Director
Emily McGovern Second Assistant Director

Editing
Gary Burritt Negative Cutter

Production
Edward Hunt Assistant Production Coordinator
Tony Schwartz Assistant Production Manager
Scott D. Moore Casting Assistant

Sound
Joe Dorn ADR Editor
Stewart Maclennan Apprentice Sound Editor
Joseph Bonn Assistant Sound Editor
Kevin Connolly Musician
Susan Dudeck Supervising ADR Editor

Visual Effects
William Clay Creature Technical Director
Scott Wirtz Lead Animator
Richard J. Landon Mechanical Designer

Crew
Tim Rigby Stunts

Sound
Michael J. Benavente Dialogue Editor

Directing
Luca Kouimelis Script Supervisor

Art
Hope M. Parrish Property Master

Sound
Sean Landeros Sound Recordist





















FilmFlix.nl - De film database © 2018