Jurassic Park II

Categorieën: Avontuur, Actie, Sciencefiction
Vier jaar na de gebeurtenissen in de eerste Jurassic Park film verklapt John Hammond aan Ian Malcolm dat er nog een ander eiland was vol dino's. Deze zijn verder met rust gelaten, en Hammond is erg benieuwd naar de dieren in een natuurlijke omgeving. Het team gaat naar het eiland, waar ze er echter achterkomen dat ze niet de enige mensen op het eiland zijn.

Filminformatie

Status: Released IMDb
Releasedatum: 1997-05-23
Run time: 129 Minuut / 2:9
Budget: $73,000,000
Inkomsten: $618,638,999
Filmregisseur: Steven Spielberg
Schrijver: David Koepp
Productiebedrijven : Universal Pictures, Amblin Entertainment
Productieland: United States of America

Jurassic Park II DVD kopen

Wil je zien of de film Jurassic Park II al beschikbaar is op DVD en gelijk kopen? Bestel dan direct. Ook is het mogelijk om daar tweedehands films te bestellen.

Filmposter bestellen

Zou je een filmposter willen hebben van de filmster die speelt in Jurassic Park II of van de film zelf en deze binnen 2 werkdagen bij jou aan de muur hebben hangen! Plaats dan hier je bestellingfilmposter bestellen.

Trailer bekijken

Afbeeldingen

Klik op de afbeelding om deze te bekijken of te downloaden


Jeff Goldblum
als Dr. Ian Malcolm
Julianne Moore
als Dr. Sarah Harding
Pete Postlethwaite
als Roland Tembo
Richard Attenborough
als John Hammond
Vince Vaughn
als Nick Van Owen
Arliss Howard
als Peter Ludlow
Vanessa Lee Chester
als Kelly Curtis Malcolm
Joseph Mazzello
als Tim Murphy
Ariana Richards
als Lex Murphy
Steven Spielberg
als Popcorn-Eating Man
Peter Stormare
als Dieter Stark
Camilla Belle
als Cathy Bowman
Cyd Strittmatter
als Mrs. Bowman
Robin Sachs
als Mr. Bowman
Thomas Rosales, Jr.
als Carter
Thomas F. Duffy
als Dr. Robert Burke
Richard Schiff
als Eddie Carr
Harvey Jason
als Ajay Sidhu
Ross Partridge
als Curious Man
Ian Abercrombie
als Butler
J. Scott Shonka
als InGen Worker
Billy Brown
als InGen Worker
Gordon Michaels
als InGen Worker
Brian Turk
als InGen Worker
Colton James
als Benjamin
Carey Eidel
als Benjamin's Dad
Katy Boyer
als Benjamin's Mom
David Sawyer
als Workman
Geno Silva
als Barge Captain
Alex Miranda Cruz
als Barge Captain's Son
Robert 'Bobby Z' Zajonc
als InGen Helicopter Pilot
Patricia Bethune
als Screamer
David St. James
als Screamer
Marjean Holden
als Screamer
Jacqueline Schultz
als Screamer
Domini Hofmann
als Screamer
Eli Roth
als Subway Man (uncredited)
Larry Guardino
als Board member (uncredited)
Directing
Steven Spielberg Director

Production
Gerald R. Molen Producer
Colin Wilson Producer

Sound
John Williams Original Music Composer

Camera
Janusz Kamiński Director of Photography

Editing
Michael Kahn Editor

Production
Janet Hirshenson Casting
Jane Jenkins Casting

Art
Rick Carter Production Design

Writing
David Koepp Screenplay

Art
William James Teegarden Art Direction
Larry Guy Clause Construction Foreman
Carlo Basail Greensman

Crew
Michael Denering Scenic Artist

Production
Bonnie Curtis Associate Producer
Kathleen Kennedy Executive Producer

Crew
Donald D. Hardenburg Propmaker

Art
Lauren E. Polizzi Art Direction
Paul Sonski Art Direction
Gary Fettis Set Decoration
Kacy Magedman Art Department Coordinator
John Berger Assistant Art Director
John Villarino Construction Coordinator
Kurt V. Hulett Leadman
Lee J. Jashinsky Painter
Stefan Dechant Production Illustrator
Fred Arbegast Sculptor
Linda A. King Set Designer
Tony Leonardi Standby Painter

Camera
Tomomi Itaya Camera Intern
Scott Froschauer Grip
David B. Nowell Helicopter Camera
Chris Haarhoff Steadicam Operator
David James Still Photographer

Costume & Make-Up
Sue Moore Costume Supervisor
Karyn Huston Hairstylist
Judith A. Cory Key Hair Stylist
Cynthia Barr Makeup Artist
Dallas D. Dornan Set Costumer

Crew
David McKlveen Carpenter
Gerard R. Arnoult Chef
Tim Gonzales Craft Service
Nadia Venesse Dialect Coach
Jose Pedro Adelman Driver
Tim Gaylord Loader
William Ballard Picture Car Coordinator
Mike Cuevas Post Production Assistant
Erica Frauman Post Production Supervisor
Jim Turner Production Controller
René González Projection
Erik Mattson Sequence Supervisor
Judy Malinoski Set Medic
Heather Kelton Set Production Assistant
O.B. Babbs Stand In
M. James Arnett Stunt Coordinator
Laura Albert Stunts
Wayne Williams Transportation Captain
Mike Shannon Transportation Co-Captain
Denny Caira Transportation Coordinator

Production
D. Scott Easton Unit Production Manager

Crew
Don Levy Unit Publicist
Dustin Meier Utility Stunts
Michael Gleason Visual Effects Editor

Directing
Ana Maria Quintana Script Supervisor

Editing
Jim Passon Color Timer
Patrick Crane First Assistant Editor

Lighting
Paul Avery Best Boy Electric
Marek Bojsza Electrician
Brian Lukas Rigging Gaffer
Jerry Day Rigging Grip

Production
Anya Colloff Casting Associate
Michael Haro Location Manager
Stevie Lazo Production Accountant
Sherry Marshall Production Coordinator
Peter M. Tobyansen Production Supervisor

Sound
Kenneth Wannberg Music Editor
John Neufeld Orchestrator
Gary Rydstrom Sound Designer
Teresa Eckton Sound Effects Editor
Gary Summers Sound Re-Recording Mixer
Richard Hymns Supervising Sound Editor

Visual Effects
Tim Alexander Digital Compositors
Megan I. Carlson Visual Effects Coordinator
Ned Gorman Visual Effects Producer

Crew
Adria Later Studio Teachers
George Hull Visual Effects Art Director

Sound
Robert Jackson Sound

Art
Robert Bleckman Set Dresser

Directing
Sergio Mimica-Gezzan First Assistant Director

Sound
Andre Fenley Assistant Sound Editor
Sandina Bailo-Lape Foley Editor

Art
Andrew Petrotta Assistant Property Master

Camera
Jack Glenn Dolly Grip
Jim Kwiatkowski Key Grip

Costume & Make-Up
Marie Boller Key Costumer

Crew
Robert 'Bobby Z' Zajonc Aerial Coordinator
C. Ransom Walrod Marine Coordinator

Directing
Sean Hobin Second Assistant Director

Editing
Gary Burritt Negative Cutter

Lighting
David Devlin Lighting Director

Production
Barbara Harris ADR Voice Casting
Todd M. Lachniet Assistant Production Coordinator

Sound
Lindakay Brown ADR Editor
Tom Boyd Musician
Michael Silvers Supervising ADR Editor

Visual Effects
Miguel A. Fuertes Lead Animator
Richard J. Landon Mechanical Designer

Sound
Ewa Sztompke Dialogue Editor
Sara Bolder Dialogue Editor
Christopher Boyes Assistant Sound Designer
Dean Drabin ADR Mixer
Ann Hadsell ADR Recordist
Frank 'Pepe' Merel Foley Recordist
Tony Eckert Foley Mixer
Bruce Lacey Foley Editor
Dennie Thorpe Foley Artist
Jana Vance Foley Artist
Ron Judkins Sound

Writing
Michael Crichton Novel

Art
Jerry Moss Property Master

Directing
David Koepp Second Unit Director

Sound
Jurgen Scharpf Sound Mix Technician





















FilmFlix.nl - De film database © 2018