Blade Runner 2049

Categorieën: Mysterie, Sciencefiction, Thriller
Dertig jaar na de gebeurtenissen in de eerste film ontdekt een nieuwe Blade Runner, LAPD agent K (Ryan Gosling) een verborgen geheim dat wat nog overblijft van de huidige maatschappij mogelijk in chaos kan doen verzinken. De ontdekking van K leidt tot een zoektocht naar Rick Deckard (Harrison Ford), een voormalige Blade Runner die nu reeds dertig jaar vermist is.

Filminformatie

Status: Released IMDb
Releasedatum: 2017-10-04
Run time: 163 Minuut / 2:43
Budget: $150,000,000
Inkomsten: $259,239,658
Filmregisseur: Denis Villeneuve
Schrijvers: Hampton Fancher, Michael Green.
Website: http://bladerunnermovie.com/
Productiebedrijven : Torridon Films, 16:14 Entertainment, Scott Free Productions, Columbia Pictures, Alcon Entertainment, Thunderbird Entertainment, Warner Bros. Pictures
Productieland: United States of America

Blade Runner 2049 DVD kopen

Wil je zien of de film Blade Runner 2049 al beschikbaar is op DVD en gelijk kopen? Bestel dan direct. Ook is het mogelijk om daar tweedehands films te bestellen.

Filmposter bestellen

Zou je een filmposter willen hebben van de filmster die speelt in Blade Runner 2049 of van de film zelf en deze binnen 2 werkdagen bij jou aan de muur hebben hangen! Plaats dan hier je bestellingfilmposter bestellen.

Trailer bekijken

Afbeeldingen

Klik op de afbeelding om deze te bekijken of te downloaden


Ryan Gosling
als K
Ana de Armas
als Joi
Robin Wright
als Lt. Joshi
Sylvia Hoeks
als Luv
Harrison Ford
als Rick Deckard
Mackenzie Davis
als Mariette
Jared Leto
als Niander Wallace
Carla Juri
als Dr. Ana Stelline
Lennie James
als Mister Cotton
Dave Bautista
als Sapper Morton
David Dastmalchian
als Coco
Barkhad Abdi
als Doc Badger
Hiam Abbass
als Freysa
Wood Harris
als Nandez
Edward James Olmos
als Gaff
Tómas Lemarquis
als File Clerk
Sallie Harmsen
als Replicant
Sean Young
als Rachael
Loren Peta
als Rachel double
Mark Arnold
als Interviewer
Krista Kosonen
als Doxie #2
Elarica Johnson
als Doxie #3
Kingston Taylor
als Boy with One Ear
David Benson
als Liberace Look-A-Like
Ben Thompson
als Elvis Look-A-Like
Suzie Kennedy
als Marilyn Look-A-Like
Stephen Triffitt
als Sinatra Look-A-Like
Ellie Wright
als Little Ellie
Directing
Denis Villeneuve Director

Writing
Philip K. Dick Novel
Hampton Fancher Story
Hampton Fancher Screenplay

Camera
Roger Deakins Director of Photography

Writing
Michael Green Screenplay

Production
Dana Belcastro Co-Producer
Bill Carraro Executive Producer
Tim Gamble Executive Producer
Frank Giustra Executive Producer
Broderick Johnson Producer
Andrew A. Kosove Producer
Carl Rogers Co-Producer
Ridley Scott Producer
Cynthia Sikes Producer
Steven P. Wegner Co-Producer
Bud Yorkin Producer
Francine Maisler Casting

Costume & Make-Up
Donald Mowat Makeup Department Head

Production
Gavin J. Behrman Production Supervisor

Crew
Joel Kramer Second Unit

Directing
Donald Sparks Assistant Director

Art
George Hull Conceptual Design
Scott Lukowski Conceptual Design

Visual Effects
Karen M. Murphy Visual Effects Producer
John Nelson Visual Effects Supervisor

Crew
Adam Hart Stunts
Joel Kramer Stunt Coordinator
Daniel Czinkota Editorial Staff
Ken Lebre Editorial Staff

Production
Zsolt Molnar Location Manager
Emma Pill Location Manager

Crew
Joshua Ravetch Production Controller

Production
Lucinda Syson Casting

Art
Victor James Martinez Conceptual Design
Ed Natividad Conceptual Design
Peter Popken Conceptual Design
Emmanuel Shiu Conceptual Design

Visual Effects
Gerd Nefzer Special Effects Supervisor
Marcus Preussing Pyrotechnic Supervisor
Bernd Rautenberg Special Effects Supervisor

Crew
Carsten Woithe Supervising Technical Director

Visual Effects
Huseyin Caner Visual Effects Supervisor
Nikul Patel Visual Development

Costume & Make-Up
Mark Avery Set Costumer

Crew
Isabel Bloor Sets & Props Supervisor

Editing
Matt Wallach Color Timer

Production
Rudolf András Location Manager

Crew
Rachel Amanda Alterman Production Office Assistant
Klaus Mielich Special Effects Coordinator

Editing
Joe Walker Editor

Sound
Hans Zimmer Original Music Composer
Ron Bartlett Sound Re-Recording Mixer

Production
Zsolt Csutak Casting

Art
Dennis Gassner Production Design
David Doran Art Direction
Bence Erdelyi Art Direction
Lydia Fry Art Direction
Paul Inglis Supervising Art Director
Tibor Lázár Art Direction
Gergely Rieger Art Direction
Stefan Speth Art Direction
Alessandra Querzola Set Decoration

Costume & Make-Up
Renée April Costume Design
Anna Törjék Makeup Artist
Jaime Leigh McIntosh Hairstylist
Csilla Blake-Horváth Makeup Supervisor
Lizzie Lawson Hair Supervisor

Directing
Gábor Hegedüs Hege First Assistant Director
Donald Sparks First Assistant Director
Joel Kramer Second Assistant Director

Sound
Christopher S. Aud Sound Effects Editor
Mac Ruth Production Sound Mixer

Editing
Zach Marshall Assistant Editor
Balázs Budai Assistant Editor

Production
Ridley Scott Executive Producer

Sound
Benjamin Wallfisch Original Music Composer
Lee Gilmore Sound Effects Editor
Theo Green Sound Designer
Doug Hemphill Sound Re-Recording Mixer
Mark A. Mangini Supervising Sound Editor
Greg ten Bosch Sound Effects Editor

Camera
Dylan Goss Aerial Director of Photography
Ádám Fillenz Camera Operator
László Bille Camera Operator
Imre Juhasz Camera Operator
Gusztáv Kirsch Camera Operator

Crew
Marc Wolff Pilot

Lighting
Bill O'Leary Gaffer
Krisztián Paluch Gaffer

Camera
Mitchell Andrew Lillian Key Grip
Attila Szûcs Key Grip

Lighting
Patrick Bramucci Rigging Gaffer
Antal Berger Rigging Gaffer
Charley Gilleran Rigging Grip

Camera
Pierre Gill Second Unit Director of Photography
Pete Cavaciuti Steadicam Operator

Crew
Zoltán Schrammel Techno Crane Operator

Camera
Kata Vermes Additional Still Photographer

Costume & Make-Up
Kerry Warn Hair Designer
Jo-Ann MacNeil Key Makeup Artist
Ruth Haney Key Makeup Artist
Jon Henry Gordon Key Hair Stylist

Art
Veronika Szücs Art Department Coordinator
Colin H. Fraser Construction Coordinator

Visual Effects
Tibor Dajko 3D Artist
Michael Anders 3D Coordinator
Eric Bates Animation Supervisor
Wesley Chandler Animation Supervisor
Jakub Pazera Lead Animator

Crew
Chris McLaughlin CG Supervisor

Visual Effects
Etienne Poulin St-Laurent Matchmove Supervisor
Duane Floch Pre-Visualization Supervisor
Erik Lehmann 3D Generalist

Crew
Miles Lauridsen Sequence Supervisor

Visual Effects
Leo-Patrick Houde VFX Editor
Sasha Leigh Izadpanah VFX Editor

Crew
Xinyi Puah Visual Effects Editor
Bianca Cuffaro Visual Effects Editor
Kelly Noordermeer Visual Effects Editor
Guillaume Poulin Visual Effects Editor
Céline Zapater Visual Effects Editor

Visual Effects
Ryan Basaraba Visual Effects Coordinator
Fanny Bissonnette Visual Effects Coordinator
Yogesh Chautel Visual Effects Coordinator
Paul Docherty Visual Effects Coordinator
Gabriel Jalbert Visual Effects Coordinator
Lucas John Ng Visual Effects Coordinator
Cindy O'Hare Visual Effects Coordinator
André Geoffroy Visual Effects Coordinator
Philippe Lépine Visual Effects Coordinator
Christ Ohoueu Visual Effects Coordinator
Annabelle Zoellin Visual Effects Coordinator
Lorie Bussières Visual Effects Coordinator
Heather Martini Visual Effects Coordinator
Julien Cimino Visual Effects Producer
Sabrina Gagnon Visual Effects Producer
Annie Normandin Visual Effects Producer
Michelle Eisenreich Visual Effects Producer
Kim Menaster Visual Effects Producer
Chad Nixon Visual Effects Producer
Adam O'Brien-Locke Visual Effects Producer

Directing
Jessica Clothier Script Supervisor

Crew
Cliff Fleming Aerial Coordinator

Directing
Dora Simko Script Supervisor

Crew
Cory Fleming Pilot

Costume & Make-Up
Bea Merkovits Assistant Costume Designer
Margaret Robbs Assistant Costume Designer
Martine Gagnon Assistant Costume Designer
Lilla Kleininger Ager/Dyer
Dóra Papp Set Costumer

Production
Caitlin McKenna-Wilkinson ADR Voice Casting
Kathy Driscoll Casting Associate
Natasha Vincent Casting Associate

Editing
Robert E. Phillips Digital Intermediate
Mary Lukasiewicz First Assistant Editor

Crew
Zsolt Gonda Armorer

Visual Effects
Gabor Kiszelly Special Effects Supervisor

Crew
Linda Mester Special Effects Coordinator

Art
Doug Harlocker Property Master
Bradley Good Assistant Property Master
Joseph Hiura Set Designer
Orsolya Maza Assistant Art Director
Elicia Scales Assistant Art Director
Abby J. Smith Assistant Art Director
Máté Herjeczki Construction Coordinator

Crew
Tamas Gelei Prop Maker
Istvan Muranyi Prop Maker
Torma Zoltán Prop Maker
Vilmos Törköly Prop Maker

Visual Effects
Paul Lambert Visual Effects Supervisor
Richard R. Hoover Visual Effects Supervisor

Crew
Mitul Patel Sequence Supervisor
Larry Garrison Unit Publicist

Production
Maria Gerencser Accountant

Art
Nicolas Girard Title Designer

Production
Jason Habelow Production Coordinator

Crew
Altus Health Health and Safety
Viktória Jaross Choreographer
Rick Lipton Dialect Coach

Production
Jordi Roca Agut Production Coordinator
Nathalie Rodriguez Martinez Production Coordinator
Gábor Ujházy Unit Manager

Crew
Desiderio Vite Pilot

Production
Laurie Wright Production Coordinator

Art
Danny Yount Title Designer

Crew
Aaron Haye Thanks
Dennis McCarthy Thanks
Syd Mead Thanks
Ryôta Nakanishi Thanks
Dan Spellman Thanks
Andrew G. Vajna Thanks

Sound
Nico Abondolo Musician
Deva Anderson Music Supervisor
Clint Bennett Supervising Music Editor

Crew
Ashley Culp Executive Music Producer
Alcon Sleeping Giant Executive Music Producer
Michael Hodges Executive Music Producer
Kayla Morrison Executive Music Producer

Sound
Owen Gurry Musician
Avi Kaplan Musician
Rio Mangini Musician
Ryan Rubin Music Editor
Tristan Schulze Musician
Simone Vitucci Musician

Production
Robin Citrin Location Manager

Art
Pier Laurenza Location Scout

Production
Bill Twiston-Davies Location Manager

Costume & Make-Up
Lilla Vasvári Costume Supervisor
Laszlo Tahy Seamstress
Klarissza Kis Seamstress
Rita Jakab Seamstress
Cori Burchell Costume Supervisor

Art
Isabel Bloor Set Supervisor

Production
Veronika Varjasi Extras Casting
Molly Rose Casting Assistant
Zsolt Ferenc Maier Extras Casting
Kristi Lugo Casting Assistant
David Bush Casting Assistant

Visual Effects
Chris Sokalofsky Animation
Adam Klein Animation
Ben Hurand Animation
Bassem Hawili Animation
Evan Clover Animation
Leonardo Bonisolli Animation
Bernd Angerer Animation Supervisor

Lighting
András Zsák Electrician

Camera
Gergo Vasari Grip
Stephen Vaughan Still Photographer
Gabor Schmidt Grip

Lighting
Béla Rácz Electrician
Andras Rudasy Electrician
David Rondzik Electrician

Camera
Csaba Pápai Grip
Róbert Nagy Grip
Jack Lillian Grip
Tamás Kollár Grip
Vilmos Keszler Grip
Antal Kató Grip
Róbert Jász Grip

Lighting
Gábor Inczédy Electrician

Camera
Paul Candrilli Best Boy Grip

Lighting
Péter Bognár Electrician
Istvan Banga Electrician

Camera
Ádám Balogh Grip
Gábor Balda Best Boy Grip

Crew
Narantsogt Tsogtsaikhan Stunts
Farkas Tamás Stunts
Gergo Szekér Stunts
István Draco Markolt Stunts
Ádám Bertalan Stunts
Laszlo Utvari Stunts
Martin De Boer Stunt Double
Domonkos Pardanyi Stunt Coordinator
Mike Massa Stunt Coordinator
Mike Massa Stunt Double
Gyula Tóth Stunts
Levente Tamási Stunts
György Szántó Stunts
Gabor Szeman Stunts
Zoltan Szanto Stunts
Gáspár Szabó Stunts
Zalan Szabo Stunts
Viktor Sokorai Stunts
Péter Sokorai Stunts
Andras Sereci Stunts
Gábor Pesta Stunts
Béla Orsányi Stunts
Tamas Nemetim Stunts
Richard Nagy Stunts
Vanda Mocár Stunts
Micos Sventary Lucacs Stunts
Akos Lenkei Stunts
Balázs Lengyel Stunts
Joel Michael Kramer Stunts
Norbert Kovács Stunts
Géza Kovács Stunts
Laszlo Kosa Stunts
Csaba Komondi Stunts
Abel Kocsis Stunts
Alex Kingi Stunts
Altamiro Junior Jubilee Stunts
Orsányi Iván Stunts
Gergö Horpácsi Stunts
Zoltan Hodi Stunts
Tamas Hagyo Stunts
Kinga Gavalda Stunts
Szilvia Fuzessy Stunts
Eniko Fulop Stunts
Jozsef Fodor Stunts
Egyed Ferenc Stunts
Balázs Farkas Stunts
Rob de Groot Stunt Double
Martin De Boer Stunts
Miklós Danka Stunts
Jason Chu Stunts
Nick Carraro Stunts
Dénes Bálind Stunts
Chloé Bruce Stunt Double
Krisztián Botka Stunts
Ferenc Berecz Stunts
Kristof Belovai Stunts
Milan Bartha Stunts
Cody Banta Stunts
Szigethy Balázs Stunts
Gaspar Adam Stunts

Production
Ravi Mahapatro Line Producer
Jessica Sharp Line Producer

Visual Effects
Edward Andrews Digital Compositor
Tomas Ariño Sobotkiewicz Digital Compositor
Daniel Batt Digital Compositor
Philippe Bienvenue Digital Compositor
Kathryn Jane Black Digital Compositor
Romain Bouvard Digital Compositor
Francesco Capone Digital Compositor
Christiane Caya Digital Compositor
Kamelia Chabane Digital Compositor
Abhishek Chaturvedi Digital Compositor
Julian Chong Digital Compositor
Liudmyla Chorna Digital Compositor
Martin Cicmanec Digital Compositor
Sean Coonce Digital Compositor
Jaroslav Cízek Digital Compositor





















FilmFlix.nl - De film database © 2018