Tomb Raider

Categorieën: Actie, Avontuur, Fantasie, Drama, Mysterie, Thriller
Het is inmiddels zeven jaar geleden dat de vader van de 21-jarige Lara verdwenen is. In plaats van het bedrijf van haar vader over te nemen werkt ze als fietskoerier in Londen, terwijl ze collegelessen volgt. Uiteindelijk wordt ze geïnspireerd om de verdwijning van haar vader te onderzoeken en reist naar zijn laatst bekende locatie: een graf op een eiland ergens voor de kust van Japan.

Filminformatie

Status: Released IMDb
Releasedatum: 2018-03-05
Run time: 118 Minuut / 1:58
Budget: $94,000,000
Inkomsten: $273,521,715
Filmregisseur: Roar Uthaug
Schrijvers: Geneva Robertson-Dworet, Alastair Siddons.
Website: http://www.tombraidermovie.com/
Productiebedrijven : Square Enix, Eidos Interactive, GK Films, Metro-Goldwyn-Mayer, Warner Bros. Pictures
Productie landen: United Kingdom, United States of America

Tomb Raider DVD kopen

Wil je zien of de film Tomb Raider al beschikbaar is op DVD en gelijk kopen? Bestel dan direct. Ook is het mogelijk om daar tweedehands films te bestellen.

Filmposter bestellen

Zou je een filmposter willen hebben van de filmster die speelt in Tomb Raider of van de film zelf en deze binnen 2 werkdagen bij jou aan de muur hebben hangen! Plaats dan hier je bestellingfilmposter bestellen.

Trailer bekijken

Afbeeldingen

Klik op de afbeelding om deze te bekijken of te downloaden


Alicia Vikander
als Lara Croft
Walton Goggins
als Mathias Vogel
Dominic West
als Lord Richard Croft
Daniel Wu
als Lu Ren
Kristin Scott Thomas
als Ana Miller
Hannah John-Kamen
als Sophie
Derek Jacobi
als Mr. Yaffe
Antonio Aakeel
als Nitin Ahuja
Michael Obiora
als Baxter
Keenan Arrison
als Rocket
Milton Schorr
als Mac
Josef Altin
als Bruce The Boss
Billy Postlethwaite
als Bill
Emily Carey
als Young Lara (14 years old)
Alexandre Willaume-Jantzen
als Lieutenant
Duncan Airlie James
als Terry
Roger Jean Nsengiyumva
als Rog
Sarah Sayuri Hare
als Sam
Maisy De Freitas
als Young Lara (7 years old)
Shekhar Varma
als Mr. Ahuja
Rekha John-Cheriyan
als Mrs. Ahuja
Jaime Winstone
als Pamela (uncredited)
Nick Frost
als Alan (uncredited)
Directing
Roar Uthaug Director

Sound
Junkie XL Original Music Composer

Writing
Geneva Robertson-Dworet Screenplay
Evan Daugherty Story

Camera
George Richmond Director of Photography

Writing
Alastair Siddons Screenplay

Editing
Stuart Baird Editor

Costume & Make-Up
Colleen Atwood Costume Design

Art
Gary Freeman Production Design

Production
Graham King Producer
Patrick McCormick Executive Producer
Denis O'Sullivan Executive Producer

Art
Raffaella Giovannetti Set Decoration

Visual Effects
Johnathan R. Banta Visual Effects

Production
Susie Figgis Casting

Editing
Tom Harrison-Read Editor
Michael Tronick Editor

Art
Anthony Caron-Delion Art Direction
Claire Fleming Art Direction
Tamara Marini Art Direction
Tom Still Art Direction
Alessandro Troso Art Direction
Tom Brown Supervising Art Director
Simon Lamont Supervising Art Director

Costume & Make-Up
Timothy A. Wonsik Co-Costume Designer
Jan Sewell Hair Designer
Joe Hopker Hairstylist
Marika Weber Key Hair Stylist
Marika Weber Key Makeup Artist
Riette Hayward Makeup Artist
Jan Sewell Makeup Designer
Alex Rouse Wigmaker

Art
Jacques Van Rooyen Art Department Coordinator
Pravika Singh Assistant Art Director
Cecelia van Straaten Assistant Art Director
Mark Walker Assistant Art Director
Paul Purdy Property Master

Camera
George Amos Camera Operator
Jason Martin Camera Operator
Simon Finney Camera Operator
Julian Morson Camera Operator
Des Whelan Camera Operator
Jeremy Braben Aerial Director of Photography
Ossie McLean Steadicam Operator
Dale Rodkin Steadicam Operator
Lukasz Jogalla Second Unit Director of Photography

Lighting
Stephen Mathie Gaffer
Wayne Shields Gaffer
Regan Mitchell Rigging Grip
Jack Ridout Lighting Technician
Thembekile Kebeni Rigging Grip

Camera
Jonathan Dennis Russian Arm Operator
Graham Bartholomew Still Photographer
Christian Black Still Photographer
Ilze Kitshoff Still Photographer
Richard Stevenson Underwater Camera

Production
Kirsty Kinnear Casting Associate

Costume & Make-Up
Birgitta Fredlund Costume Coordinator
Philip Stapelberg Costume Supervisor
Rick de Souza Set Costumer
Alex-Ann Keppie Set Costumer
Maryke Nel Set Costumer

Crew
Giles Dumper Pilot
Charles Bodycomb Armorer
Dave Evans Armorer
Lance Peters Armorer
Jason Martin Marine Coordinator

Directing
Ruth Atkinson Script Supervisor
Paula Casarin Script Supervisor
Lucy Ward Script Supervisor

Crew
Luke James Matthews Security

Sound
Simon Changer Music Editor
Kle Savidge Music Supervisor

Editing
Robert Sealey First Assistant Editor
Danielle Nel First Assistant Editor

Crew
Leonardo Cruciano Special Effects Coordinator

Visual Effects
Anthony Smith 2D Supervisor
Fady Kadry 3D Artist
Jubey Jose Animation
Adam Klein Animation
Wolfgang Haas Animation
Christian Kratzert Animation
Mike Drew Animation
Daniele Mieli Animation

Crew
Justin Mitchell CG Supervisor
André Cabaco CG Supervisor

Visual Effects
Bill Bridges Lead Animator
Lei Zhang VFX Editor
Spriha Banik Visual Effects Coordinator
Turea Blyth Visual Effects Coordinator
Kristen Drewski Visual Effects Coordinator
Chelsea Mirus Visual Effects Coordinator
George Stone Visual Effects Coordinator
Annalisa Torina Visual Effects Coordinator
Matteo Veglia Visual Effects Coordinator
Errol Stussi Visual Effects Coordinator
Ewa Babska Visual Effects Coordinator
Martin Gritschke Visual Effects Coordinator
Hakyung Chang Visual Effects Coordinator

Crew
John Polyson Visual Effects Editor
Jaime Fok Visual Effects Editor
Martin November Visual Effects Editor
Vincent Liebig Visual Effects Editor

Visual Effects
Chelsea L. Miller Visual Effects Producer
Scott Shapiro Visual Effects Producer
Christal Wolgamott Visual Effects Producer
Mare McIntosh Visual Effects Producer
Sarah Vinson Visual Effects Producer
Marcus Goodwin Visual Effects Producer
Lisa Spence Visual Effects Producer
Johanna Lange Visual Effects Producer
Allan Magled Visual Effects Producer
Kelly McCarthy Visual Effects Producer
Hubert Maston Visual Effects Supervisor
Radley Teruel Visual Effects Supervisor
Nick Crew Visual Effects Supervisor
Roland Langschwert Visual Effects Supervisor
Robert Nederhorst Visual Effects Supervisor
Victor Wagner Visual Effects Technical Director

Crew
Lise-Marie Bothma Special Effects Coordinator

Visual Effects
Max Poolman Special Effects Supervisor
Richard Van Den Bergh Special Effects Supervisor

Sound
Adam Horley ADR Editor
Jon Boothroyde Boom Operator
Peter Burgis Foley
Luke Gentry Sound Designer
Kevin Penney Sound Effects Editor
Mike Prestwood Smith Sound Re-Recording Mixer
Mark Taylor Sound Re-Recording Mixer
Dominic Gibbs Supervising Sound Editor

Camera
David Appleby Key Grip

Writing
Geneva Robertson-Dworet Story





















FilmFlix.nl - De film database © 2018