The Meg

Categorieën: Actie, Sciencefiction, Thriller
Een onderzeeër wordt aangevallen door een enorm wezen dat voorheen als uitgestorven werd beschouwd. De duikboot ligt nu uitgeschakeld op de bodem van de diepste geul in de Stille Oceaan... met de bemanning nog aan boord. Wanneer de tijd begint te dringen, wordt deskundige diepzeeduiker Jonas Taylor gerekruteerd door een visionaire Chinese oceanograaf, tegen de wil van zijn dochter Suyin. Hij moet de bemanning en de oceaan redden van deze onstuitbare bedreiging: een ruim 22 meter lange prehistorische haai, bekend als de Megalodon.

Filminformatie

Status: Released IMDb
Releasedatum: 2018-08-09
Run time: 113 Minuut / 1:53
Budget: $150,000,000
Inkomsten: $315,960,074
Filmregisseur: Jon Turteltaub
Schrijver: James Vanderbilt
Website: http://www.themeg.movie/
Productiebedrijven : Maeday Productions, Apelles Entertainment, Gravity Pictures, Di Bonaventura Pictures, Flagship Entertainment Group
Productie landen: China, United States of America

The Meg DVD kopen

Wil je zien of de film The Meg al beschikbaar is op DVD en gelijk kopen? Bestel dan direct. Ook is het mogelijk om daar tweedehands films te bestellen.

Filmposter bestellen

Zou je een filmposter willen hebben van de filmster die speelt in The Meg of van de film zelf en deze binnen 2 werkdagen bij jou aan de muur hebben hangen! Plaats dan hier je bestellingfilmposter bestellen.

Trailer bekijken

Afbeeldingen

Klik op de afbeelding om deze te bekijken of te downloaden


Jason Statham
als Jonas Taylor
Li Bingbing
als Suyin
Rainn Wilson
als Morris
Cliff Curtis
als 'Mac'
Winston Chao
als Zhang
Shuya Sophia Cai
als Meiying
Ruby Rose
als Jaxx
Page Kennedy
als DJ
Robert Taylor
als Heller
Ólafur Darri Ólafsson
als The Wall
Jessica McNamee
als Lori
Masi Oka
als Toshi
Raymond Vinton
als Dive Control Technician
Mai Hongmei
als Mother
Wei Yi
als Awesome Kid on Beach
Vithaya Pansringarm
als Thai Boat Captain
Rob Kipa-Williams
als D'Angelo
Tawanda Manyimo
als Marks
Mark Trotter
als Injured Sailor
James Gaylyn
als David E. Jordan
Andrew Grainger
als Morris' Lawyer
Steven A. Davis
als Speedboat Crewman
Glen Levy
als Speedboat Mercenary
Edwin Wright
als Morris' Helicopter Pilot
Sui Fong Ivy Tsui
als Bride
Jeremy Tan
als Groom
Douglas Lee
als Wedding Photographer
Tim Wong
als News Camera Operator
Yoson An
als News Helicopter Pilot
Yao Yao
als Dude on Raft
Leand Macadaan
als Filipino Fisherman #1 (uncredited)
Ismael Ocanago
als Filipino Fisherman #2 (uncredited)
Dylan Thomas Knight
als Speedboat Driver (uncredited)
Writing
Belle Avery Writer

Directing
Jon Turteltaub Director

Writing
Dean Georgaris Storyboard
Steve Alten Novel
Erich Hoeber Writer
Jon Hoeber Writer
James Vanderbilt Screenplay

Production
Kenneth Atchity Associate Producer
Belle Avery Producer
Jie Chen Associate Producer
Lorenzo di Bonaventura Producer
Randy Greenberg Executive Producer
Colin Wilson Producer
Chi-Li Wong Associate Producer
Chunzi Wang Associate Producer
Barrie M. Osborne Executive Producer
Gerald R. Molen Executive Producer
Wayne Wei Jiang Executive Producer
Ben Erwei Ji Executive Producer

Directing
Maxine Zhang First Assistant Director
Joe Nolan First Assistant Director
Hamish McFarlane First Assistant Director
James Madigan Second Assistant Director
Matt Johnston Third Assistant Director
Laura Hutton Third Assistant Director

Production
Monique Hoseason Casting Assistant

Directing
Betty Fotofili Second Assistant Director
Jingxuan Chen Third Assistant Director

Crew
Sarah Shepherd Dialect Coach

Production
Veronicaa Miller Production Accountant
Rachael McMahon Production Coordinator

Directing
Monique Knight Script Supervisor

Crew
Moira Houlihan Unit Publicist

Production
Andrew Cochrane Production Coordinator
Elizabeth A. Bergman Production Coordinator

Crew
Helen Ashton Dialect Coach
Russell Lloyd Driver
Sharon Ninness Transportation Coordinator
Aaron Gibson Transportation Captain
Isaac Lane Transportation Co-Captain
Huai Hsuan Huang Translator

Sound
Peter Oso Snell Music Editor
Allegra De Souza Assistant Sound Editor

Production
Peta Sinclair Location Manager
Gina Deakin Location Manager

Editing
Jeff Pantaleo Digital Intermediate

Crew
Jessica E. Newman Post Production Consulting

Costume & Make-Up
Christina Validakis Assistant Costume Designer

Art
Rose-Marie Salmon Art Department Coordinator

Costume & Make-Up
Lucy McLay Assistant Costume Designer
Natalija Kucija Costume Design
Sarah Goodhue Set Costumer
Helena Falangus Assistant Costume Designer

Production
Sarah Hart Casting Assistant
Simon Ward Casting Assistant

Visual Effects
Aaron Gilman Animation Supervisor
Juan Alejandro Gomez Animation
Matthew Shepherd Animation Manager

Camera
Tom Stern Director of Photography

Editing
Steven Kemper Editor

Production
Rachel Bullock Casting
Mindy Marin Casting
Liz Mullane Casting

Art
Grant Major Production Design
Robert Bavin Art Direction
Andy McLaren Art Direction
Kim Sinclair Supervising Art Director
Sam Storey Art Direction
Calvin Tsoi Art Direction
Ken Turner Art Direction
Amber Richards Set Decoration

Costume & Make-Up
Amanda Neale Costume Design
Kendal Ferguson Makeup Artist
Michael Krehl Makeup Supervisor
Jane O'Kane Makeup Artist
Jane O'Kane Hairstylist
Paul Pattison Makeup Artist
Paul Pattison Hairstylist

Production
Cate Adams Executive In Charge Of Production
Simon Ambridge Production Manager
Chantal Nong Executive In Charge Of Production
Kelley Smith-Wait Executive In Charge Of Production

Art
Zahra Archer Set Designer
Jess Bauer Set Dresser
Alister Baxter Set Designer
Liam Beck Conceptual Design

Writing
Richard Bennett Storyboard
Dylan Coburn Storyboard

Art
Henry Fong Conceptual Design
Janelle Hope Art Department Coordinator
Mathew Hunkin Prop Designer
Tasha Lang Property Master
Landon Lott Set Designer

Writing
Warren Mahy Storyboard

Art
Robert McKinnon Conceptual Design
Ross Perkin Set Designer
Stephen Mark Set Designer
Brendon Sweeney Set Designer
Filippo Valsecchi Conceptual Design
Gillian West-Walker Set Dresser

Crew
Rose Worley Prop Maker

Sound
Corrin Ellingford Boom Operator
Jason W. Jennings Sound Designer

Crew
Katie Paterson Sound Design Assistant

Sound
Adnan Taumoepeau Boom Operator

Crew
Karl Chisholm Special Effects Coordinator
Trevor Kiely Special Effects
Gavin Legge Special Effects

Visual Effects
Phil McLaren Special Effects Supervisor

Camera
Peter Beeh Aerial Camera
Mike Bhana Camera Operator
Jonathan Bowes-Onions Camera Intern

Lighting
Nick Chester Rigging Grip
Toby Conway Rigging Grip
Jamie Couper Rigging Gaffer
Oren Graham Lighting Technician

Camera
Brenden Holster First Assistant Camera

Lighting
Adam Lewando Lighting Technician

Camera
Rob Marsh Camera Operator

Lighting
Reuben Morrison Lighting Technician
Sean O'Neill Gaffer
Luke Ripley Lighting Technician

Camera
Ben Rowsell Camera Operator
Kina Scollay Underwater Director of Photography
Ropata Smith-Warren Grip

Crew
Augie Davis Stunts
Shane Dawson Stunts
Clint Elvy Stunts
Stephen Grey Stunts
Tony Marsh Stunts
Allan Poppleton Stunt Coordinator
Joshua Randall Stunts
Vincent Roxburgh Stunts
Joshua Tieu Stunts
Beau Weston Stunts
Barton Williams Stunts
Eva Yang Stunt Coordinator

Visual Effects
Zack Weiler Digital Effects Producer
Sue Rowe Visual Effects
Divyansh Mittal Digital Compositors
Ben Marks Visual Effects Coordinator
Stephanie Malicdem Visual Effects

Crew
Rhonda C. Gunner Visual Effects Design Consultant

Visual Effects
Justin Golden Visual Effects Technical Director
Steve Garrad Visual Effects Producer
Megan Galbraith Visual Effects Coordinator
Holly Fung Visual Effects Coordinator
Adrian De Wet Visual Effects Supervisor
David Cohan Visual Effects Coordinator
Daniele Chindamo Visual Effects
Raymond Chen Visual Effects Supervisor
Daniel Cairnie Digital Compositors
Sara Bold Visual Effects Coordinator
John L. Anderson VFX Supervisor

Sound
Harry Gregson-Williams Music





















FilmFlix.nl - De film database © 2018