Jurassic World: Fallen Kingdom

Categorieën: Actie, Avontuur, Sciencefiction
Fallen Kingdom volgt Owen en Claire die enkele jaren na de gebeurtenissen van Jurassic World terugkeren naar Isla Nublar. Een vulkaan op het eiland dreigt uit te barsten en vormt een gevaar voor de overgebleven dinosaurussen. Owen en Claire zijn de aangewezen personen om er voor te zorgen dat de dinosaurussen niet uitsterven en proberen met Claires organisatie, de Dinosaur Protection Group, de overgebleven dino's te evacueren van het eiland.

Filminformatie

Status: Released IMDb
Releasedatum: 2018-06-06
Run time: 128 Minuut / 2:8
Budget: $170,000,000
Inkomsten: $1,303,459,585
Filmregisseur: J. A. Bayona
Website: http://www.jurassicworld.com
Productiebedrijven : Amblin Entertainment, Legendary Entertainment, Universal Pictures, Perfect World Pictures
Productieland: United States of America

Jurassic World: Fallen Kingdom DVD kopen

Wil je zien of de film Jurassic World: Fallen Kingdom al beschikbaar is op DVD en gelijk kopen? Bestel dan direct. Ook is het mogelijk om daar tweedehands films te bestellen.

Filmposter bestellen

Zou je een filmposter willen hebben van de filmster die speelt in Jurassic World: Fallen Kingdom of van de film zelf en deze binnen 2 werkdagen bij jou aan de muur hebben hangen! Plaats dan hier je bestellingfilmposter bestellen.

Trailer bekijken

Afbeeldingen

Klik op de afbeelding om deze te bekijken of te downloaden


Chris Pratt
als Owen Grady
Bryce Dallas Howard
als Claire Dearing
Rafe Spall
als Eli Mills
Justice Smith
als Franklin Webb
Daniella Pineda
als Zia Rodriguez
James Cromwell
als Benjamin Lockwood
Toby Jones
als Mr. Eversoll
Ted Levine
als Ken Wheatley
Jeff Goldblum
als Ian Malcolm
BD Wong
als Dr. Wu
Geraldine Chaplin
als Iris
Isabella Sermon
als Maisie Lockwood
Peter Jason
als Senator Sherwood
Charlie Rawes
als Lead Mercenary
Kevin Layne
als Sub Pilot
Robert Emms
als Tech Merc
John Schwab
als Tech Operator
Sam Redford
als Helicopter Pilot
Patrick Crowley
als Prop Plane Pilot
Alex Dower
als Russian Mob Guy
Honey Holmes
als Russian Girlfriend
Neil Bishop
als Russian Bidder
Philippa Thomas
als BBC News Anchor
Ronan Summers
als Brutish Mercenary
Cory Peterson
als Committee Chairman
Jeremy Gilbert
als Hero Tracker
Victor Gardener
als Crewman
Eric Kofi Abrefa
als Helicopter Merc
Ben Peel
als Helicopter Merc
Gil Kolirin
als Mill's Man
Mitchell L. Johnson
als Jungle Merc
Paul Sockett
als Bearded Merc
Daryl Kwan
als Another Bidder
Michael Papajohn
als InGen Contractor (uncredited)
Daniel Stisen
als Russian Bodyguard (uncredited)
Writing
Derek Connolly Writer
Colin Trevorrow Writer

Directing
J. A. Bayona Director

Visual Effects
Phil Tippett Visual Effects

Writing
Michael Crichton Characters

Sound
Michael Giacchino Original Music Composer

Camera
Óscar Faura Director of Photography

Costume & Make-Up
Sammy Sheldon Costume Design

Production
Patrick Crowley Producer
Belén Atienza Producer
Thomas Hayslip Producer
Frank Marshall Producer
Steven Spielberg Executive Producer
Colin Trevorrow Executive Producer
Thomas Tull Executive Producer

Art
Andy Nicholson Production Design

Editing
Bernat Vilaplana Editor

Production
Nina Gold Casting

Art
Guy Bradley Art Direction
Anthony Caron-Delion Art Direction
Renate Nicolaisen Art Direction
Marco Anton Restivo Art Direction
Matt Wynne Art Direction
Tina Jones Set Decoration
Andrew Max Cahn Supervising Art Director
Jason Knox-Johnston Supervising Art Director

Costume & Make-Up
Mahealani Diego Hairstylist
Charlotte Rogers Hairstylist
Mary L. Mastro Hairstylist
Sarah Grispo Hair Supervisor
Sarah Grispo Makeup Supervisor

Art
Andrea Carter Art Department Coordinator
Tabitha Quitman Art Department Coordinator
Anna Bregman Assistant Art Director
Thomas Goodwin Assistant Art Director
Laura Miller Assistant Art Director
Matt Sims Assistant Art Director
Michael Gowen Assistant Art Director
Robert A. Blackburn Construction Coordinator
Graeme Purdy Property Master
Gary Tuers Property Master

Camera
Peter Graf Aerial Camera Technician
Jeremy Braben Aerial Director of Photography
Pete Cavaciuti Camera Operator
Matthew Poynter Camera Operator
Richard Roles Camera Operator
Pete Cavaciuti Steadicam Operator
Eric Ward Dolly Grip
Richard T. Hoover Dolly Grip
Alex Coverley Dolly Grip

Lighting
Chris Weigand Best Boy Electric
Gregory Doi Best Boy Electric

Crew
Peter Ayriss Drone Operator

Lighting
Joshua Davis Gaffer
Lee Walters Gaffer

Camera
Alex Mott Key Grip
Jimi Ryan Key Grip
Jerry C. Deats Key Grip

Lighting
Stephen Bacquet Lighting Technician
Jamie Bruce Lighting Technician
Joe Hissey Lighting Technician
William Self Lighting Technician
Steve Kitchen Rigging Gaffer
Edward J. Cox Rigging Gaffer

Camera
Maceo Bishop Steadicam Operator
Giles Keyte Still Photographer
Jonathan Prime Still Photographer

Art
Stella Vaccaro Set Designer
Tom Curtis Set Dresser
Julie DeRose Set Dresser
Derrick Kaupiko Set Dresser
Craig K. Lewis Set Dresser
Hale Mawae Set Dresser
Johanne Mitchell Set Dresser
Justin Powers Set Dresser
Richard Ruhe Set Dresser
Christopher J. Wood Set Dresser

Visual Effects
Ted Lister Lead Animator

Production
Holly Dorff ADR Voice Casting
Judith Sunga Casting Associate
Martin Ware Casting Associate
Karen Woods Casting Associate

Crew
Mike Woodley Aerial Coordinator
Christopher Atherton Armorer
Daren Bailey Marine Coordinator
Daniel F. Malone Marine Coordinator

Directing
Jo Beckett Script Supervisor
Erin Mast Script Supervisor
Rebecca Sheridan Script Supervisor
Claire Chang Script Supervisor

Crew
Katherine McCormack Wherry Unit Publicist

Sound
Rachael Tate ADR Editor
Cheryl Nardi Dialogue Editor
Michael Silvers Dialogue Editor
James Spencer Dialogue Editor
Dennie Thorpe Foley
Jana Vance Foley
Luke Dunn Gielmuda Foley
Dmitri Makarov Foley Editor
Chris Manning Foley Editor
Oriol Tarragó Sound Designer
Martí Albert Sound Effects Editor
Christopher Barnett Sound Effects Editor
Benjamin A. Burtt Sound Effects Editor
Scott Guitteau Sound Effects Editor
Christopher Boyes Sound Re-Recording Mixer
Tom Myers Sound Re-Recording Mixer
Pete Horner Sound Re-Recording Mixer
Raemond Cook Sound Recordist
Gwendolyn Yates Whittle Supervising Sound Editor
Gary Rydstrom Sound Designer
Al Nelson Sound Designer

Crew
Giles Hannagan Animatronics Designer
Peter Hawkins Animatronics Designer
Alan Murphy Animatronics Designer
Andy Colquhoun Animatronics Designer
Nick Martin Animatronics Designer
Skylar Gorrell Pyrotechnician
Adam Heinis Special Effects Coordinator

Visual Effects
Michael Meinardus Special Effects Supervisor
Giorgio Pitino 2D Supervisor
Tom Cowlishaw 3D Generalist
Sergio Garcia Poderoso 3D Generalist
Jance Rubinchik Animation Director
Glen McIntosh Animation Director
Stephen Aplin Animation Supervisor
Fabio Siino Creature Technical Director
Cantatore Vittorio Creature Technical Director
Nora Wixom Creature Technical Director
Andre Metello Creature Technical Director
Marc Calvelo Lead Animator
Tom St. Amand Lead Animator
Pawl Fulker Pre-Visualization Supervisor

Crew
Jama Jurabaev Visual Effects Art Director

Visual Effects
Magdalena Turnier VFX Editor
Keith Anthony-Brown VFX Production Coordinator
James D. Fleming VFX Supervisor
Alex Wuttke VFX Supervisor
Alex Wang VFX Supervisor
Oliver Cubbage VFX Supervisor
Amandine Gutierrez Visual Effects Coordinator
Lane Howard Visual Effects Coordinator
Lisa Wakeley Visual Effects Coordinator
Lilles Whitby Visual Effects Coordinator
Lila Sara Tahri Visual Effects Coordinator
Hannah Johnson Visual Effects Coordinator

Crew
Tom Balogh Visual Effects Editor
Zack Mazerolle Visual Effects Editor
Mark S. Wright Visual Effects Editor
Sam Paul Toms Visual Effects Editor

Visual Effects
Daniel Barrow Visual Effects Producer
Kathryn Horton Visual Effects Producer
Josh Sykes Visual Effects Producer
Adam Rowland Visual Effects Supervisor
David Vickery Visual Effects Supervisor
Dave Morley Visual Effects Supervisor
Nicholas Hurst Visual Effects Supervisor

Costume & Make-Up
Poli Kyriacou Assistant Costume Designer
Sophie Canale Assistant Costume Designer
Robin Jiro Hall Costume Coordinator
Nicole Young Costume Supervisor
Linda Matthews Costume Supervisor
Jimmy Jay Key Costumer
Erika K. Aresta Set Costumer
Cesha Ventre Set Costumer
Tom Hornsby Wardrobe Supervisor

Editing
Luke Clare Assistant Editor
Carlo Milillo Assistant Editor
Jeremy Richardson Assistant Editor
Lawrence Hook Digital Intermediate
Stefan Sonnenfeld Digital Intermediate
Shaun Richards Digital Intermediate
Tom Davis First Assistant Editor

Sound
Will Ralston Dialogue Editor

Costume & Make-Up
Rachel Lennon Assistant Hairstylist
Rachel Lennon Assistant Makeup Artist
Frances Hannon Hair Department Head
Peter Tothpal Hair Department Head
Emma Flowers Hairstylist
Sarah Hamilton Hairstylist
Nicky Knowles Hairstylist
Cheryl Mitchell Hairstylist
Zoey Stones Hairstylist
Helen Barrett Hairstylist
Karen Cohen Hair Supervisor
Sian Miller Key Hair Stylist
Laine Rykes Makeup Artist
Chantal Boom'la Makeup Artist
Vivian Baker Makeup Artist
Sally Sutton Makeup Department Head
Karen Cohen Prosthetic Supervisor

Crew
Giles Dumper Pilot

Production
Laura Anderson Assistant Accountant
Linda Griffis Assistant Accountant
Emma Harman Assistant Accountant
Charles Larcombe Assistant Accountant
Sarah Minchin Assistant Accountant
Satu Sharp Assistant Accountant
Karen Margaux Walker Assistant Accountant
Owen Keys Assistant Accountant
Tom Ormerod Assistant Production Coordinator
Leah Kaina Assistant Production Coordinator
Trang Dang Assistant Production Coordinator

Crew
Emma Sermon Chaperone
Olivia de Laune Chaperone
Sarah Shepherd Dialect Coach
Kamil Lemieszewski Dialect Coach

Production
Nolan B. Medrano First Assistant Accountant
El West First Assistant Accountant
Josh Nixon First Assistant Accountant
Rebecca Feldman First Assistant Accountant
David Blank First Assistant Accountant
Marielena Alfonseca First Assistant Accountant

Crew
Mark Rowan Health and Safety
Steve Abrey Health and Safety
Barry May-Leybourne Health and Safety

Production
Alex Kerr Payroll Accountant
Karen Bicknell Payroll Accountant
David Danisovszky Payroll Accountant
Michael Neal Payroll Accountant
Yasmine Jade Post Production Accountant
Natalie Cordray Production Assistant
Zack Dougan Production Assistant
Beau Harrington Production Assistant
Malia Hulleman Production Assistant
Simone Khoury Production Assistant
Corey Knef Production Assistant
Simon Lam Production Assistant
Miranda McClellan Production Assistant
Ariana Miyake Production Assistant
Matthew Mulligan Production Assistant
Rhianna Shaheen Production Assistant
Ryland Young Production Assistant
Matthew Ellis Production Assistant

Crew
Helen Medrano Production Controller

Production
Simon Mills Production Coordinator
Tom Carson Production Coordinator
David Halagarda Production Coordinator
Miranda Marks Production Coordinator
Robbie Torbuck Production Secretary
Lauren James Production Secretary
Danielle Rogers Production Secretary
Philipp Besa Second Assistant Accountant
Sharon M. Segal Second Assistant Accountant
Katherine Silva Second Assistant Accountant
Lisa Kisner Second Assistant Accountant

Crew
Alam Ahmadi Security
Jason Devil Security
Cody Lassiter Security
Liz Toys Set Medic
Ian Petriello Eisenberg Set Production Assistant
Dais Kasagawa Set Production Assistant
Samuel Vargas Set Production Assistant
Tim Lewis Supervising Armorer

Art
Matt Curtis Title Designer

Production
Grant Grabowski Travel Coordinator
Luke Paul Martin Travel Coordinator





















FilmFlix.nl - De film database © 2018