Coco

Categorieën: Avontuur, Komedie, Familie, Animatie
Miguel droomt ervan om een succesvol muzikant te worden. Ondanks dat muziek al generaties lang uit zijn familie wordt verbannen, is het Miguel’s grootste droom om net zo groot te worden als zijn idool, Ernesto de la Cruz. Wanhopig om zijn talent te bewijzen, belandt Miguel op mysterieuze wijze in het prachtige en kleurrijke Dodenrijk. Onderweg ontmoet hij de charmante oplichter Hector en samen gaan ze op een buitengewone reis om het echte verhaal achter Miguel’s familiegeschiedenis te ontdekken.

Filminformatie

Status: Released IMDb
Releasedatum: 2017-10-27
Run time: 109 Minuut / 1:49
Budget: $175,000,000
Inkomsten: $800,526,015
Filmregisseur: Lee Unkrich
Schrijvers: Adrian Molina, Matthew Aldrich.
Website: https://www.pixar.com/feature-films/coco
Productiebedrijf : Pixar
Productieland: United States of America

Coco DVD kopen

Wil je zien of de film Coco al beschikbaar is op DVD en gelijk kopen? Bestel dan direct. Ook is het mogelijk om daar tweedehands films te bestellen.

Filmposter bestellen

Zou je een filmposter willen hebben van de filmster die speelt in Coco of van de film zelf en deze binnen 2 werkdagen bij jou aan de muur hebben hangen! Plaats dan hier je bestellingfilmposter bestellen.

Trailer bekijken

Afbeeldingen

Klik op de afbeelding om deze te bekijken of te downloaden


Anthony Gonzalez
als Miguel Rivera (voice)
Gael García Bernal
als Héctor (voice)
Benjamin Bratt
als Ernesto de la Cruz (voice)
Alanna Ubach
als Mamá Imelda Rivera (voice)
Renée Victor
als Elena Rivera (voice)
Ana Ofelia Murguía
als Mamá Socorro "Coco" Rivera (voice)
Edward James Olmos
als Chicharrón (voice)
Antonio Sol
als Ernesto de la Cruz (singing voice)
Alfonso Aráu
als Papá Julio Rivera (voice)
Selene Luna
als Tía Rosita Rivera (voice)
Dyana Ortelli
als Tía Victoria Rivera (voice)
Herbert Siguenza
als Tío Oscar Rivera / Tío Felipe Rivera (voice)
Jaime Camil
als Papá Enrique Rivera (voice)
Sofía Espinosa
als Mamá Luisa Rivera (voice)
Luis Valdez
als Tío Berto Rivera / Don Hidalgo (voice)
Polo Rojas
als Abel Rivera (voice)
Montse Hernandez
als Rosa Rivera (voice)
Lombardo Boyar
als Mariachi / Gustavo (voice)
Octavio Solis
als Arrival Agent (voice)
Gabriel Iglesias
als Head Clerk (voice)
Cheech Marin
als Corrections Officer (voice)
Carla Medina
als Departure Agent (voice)
Blanca Araceli
als Emcee (voice)
Natalia Córdova-Buckley
als Frida Kahlo (voice)
Salvador Reyes
als Security Guard (voice)
John Ratzenberger
als Juan Ortodoncia (voice)
Memo Aponte
als Additional voices (voice)
Liliana Barba Meinecke
als Additional voices (voice)
Emmanuel Bernal
als Additional voices (voice)
David Beron
als Additional voices (voice)
Denise Blasor
als Additional voices (voice)
Wilma Bonet
als Additional voices (voice)
Alex Castillo
als Additional voices (voice)
Vicki Davis
als Additional voices (voice)
Daniel Diaz
als Additional voices (voice)
Roberto Donati
als Additional voices (voice)
Efrain Figueroa
als Additional voices (voice)
Deb Fink
als Additional voices (voice)
Libertad García Fonzi
als Additional voices (voice)
Emilio Fuentes
als Additional voices (voice)
Daniella Garcia-Lorido
als Additional voices (voice)
Mike Gomez
als Additional voices (voice)
Lillian Groag
als Additional voices (voice)
Joshua Guerrero
als Additional voices (voice)
Montse Hernandez
als Additional voices (voice)
Marabina Jaimes
als Additional voices (voice)
Jossara Jinaro
als Additional voices (voice)
Christian Lanz
als Additional voices (voice)
Constanza Lechuga
als Additional voices (voice)
Luisa Leschin
als Additional voices (voice)
Ruth Livier
als Additional voices (voice)
Maria Dominique Lopez
als Additional voices (voice)
Valeria Maldonado
als Additional voices (voice)
Richard Miro
als Additional voices (voice)
Adrian Molina
als Additional voices (voice)
Daniel Edward Mora
als Additional voices (voice)
Vivianne Nacif
als Additional voices (voice)
Adriana Sevahn Nichols
als Additional voices (voice)
Jonathan Nichols
als Additional voices (voice)
Arthur Ortiz
als Additional voices (voice)
Jessica Pacheco
als Additional voices (voice)
Juan Pacheco
als Additional voices (voice)
Jacqueline Pinol
als Additional voices (voice)
James Ponce
als Additional voices (voice)
Al Rodrigo
als Additional voices (voice)
J. Francisco Rodriguez
als Additional voices (voice)
Polo Rojas
als Additional voices (voice)
Eduardo Roman
als Additional voices (voice)
Eddie Santiago
als Additional voices (voice)
Melissa Santos
als Additional voices (voice)
Luis Solís
als Additional voices (voice)
Rosalba Sotelo
als Additional voices (voice)
Chris Triana
als Additional voices (voice)
Trujo
als Additional voices (voice)
Lee Unkrich
als Additional voices (voice)
Ruth Zalduondo
als Additional voices (voice)
James Zavaleta
als Additional voices (voice)
Bernardo Cubria
als Additional voices (voice)
Gary Carlos Cervantes
als Additional voices (voice)
Johnny A. Sanchez
als Additional voices (voice)
Levi Nunez
als Additional voices (voice)
Óscar Bonfiglio
als Additional voices (voice)
Lalo Alcaraz
als Additional voices (voice)
Marcela Davison Aviles
als Additional voices (voice)
Carolina Ángel
als Additional voices (voice)
Directing
Lee Unkrich Director
Adrian Molina Co-Director

Art
Harley Jessup Production Design

Writing
Adrian Molina Screenplay
Matthew Aldrich Screenplay
Adrian Molina Story
Lee Unkrich Story
Matthew Aldrich Story
Jason Katz Story

Sound
Michael Giacchino Original Music Composer

Camera
Matt Aspbury Director of Photography
Danielle Feinberg Director of Photography

Editing
Lee Unkrich Editor

Production
Darla K. Anderson Producer
Mary Alice Drumm Associate Producer
John Lasseter Executive Producer
Carla Hool Casting
Natalie Lyon Casting
Kevin Reher Casting

Art
Tim Evatt Art Direction

Editing
Anna Wolitzky Additional Editing
Meghan Kraft Additional Editorial Assistant
Sarah K. Reimers Additional Editorial Assistant

Production
Terri Douglas ADR Voice Casting

Visual Effects
Jesus Martinez Animation Manager
Frank E. Abney III Animation
Andrew Atteberry Animation
Michael Bidinger Animation
Shad Bradbury Animation
Shaun Chacko Animation
Guillaume Chartier Animation
Simon Christen Animation
Don Crum Animation
Joshua Dai Animation
Paulo Diaz Animation
Lance Fite Animation
Andrew Gonzalez Animation
Dionys Heurtel Animation
Catherine Hicks Animation
Aaron Koressel Animation
Bruce Kuei Animation
Charles Larrieu Animation
Cody Lyon Animation
Jayson Price Animation
Nicole Ridgwell Animation
Adam Rodriguez Animation
K. C. Roeyer Animation
Ben Rush Animation
Michael Sauls Animation
Mike Stern Animation
Matthew Strangio Animation
Benjamin Su Animation
Raphael Suter Animation
David Torres Animation
Amanda Wagner Animation
Royce Wesley Animation
Jessica Torres Animation

Art
Courtney Casper Kent Art Department Manager

Visual Effects
Tony Fucile Character Designer
Daniel Lopez Muсoz Character Designer
Daniel Arriaga Character Designer
Greg Dykstra Character Designer
Zaruhi Galstyan Character Designer
Carter Goodrich Character Designer
Alonso Martinez Character Designer
Daniela Strijleva Character Designer

Sound
Germaine Franco Orchestrator
Germaine Franco Songs
Marshall Bowen Conductor
J.D. Aguilar Conductor
Michael Silvers Dialogue Editor
Marshall Winn Dialogue Editor

Editing
Jessica Katz Editorial Coordinator
Freddie Sulit Editorial Coordinator
Krissy Cababa Editorial Manager
Max Sachar Editorial Manager
Jennifer Neysa Jew First Assistant Editor

Sound
Lisa Chino First Assistant Sound Editor

Visual Effects
Youri Dekker Fix Animator
Luis Carlos Uribe Fix Animator

Sound
Dennie Thorpe Foley
Jana Vance Foley
Geoff Vaughan Foley
Dee Selby Foley Editor
Jim Likowski Foley Editor
Teresa Eckton Foley Editor
Teresa Eckton Sound Effects Editor
Blake Collins Foley
Federico Ramos Musician

Lighting
Mimia Arbelaez Lighting Artist
Dorien Gunnels Lighting Artist
Linhan Li Lighting Artist
Burt Peng Lighting Artist
Farhez Rayani Lighting Artist
Lisa Fotheringham Lighting Manager
Tim Best Lighting Supervisor
Jose Luis Ramos Master Lighting Artist
Charu Clark Master Lighting Artist
Ken Lao Master Lighting Artist
Jordan Rempel Master Lighting Artist

Sound
Warren Brown Music Editor
Stephen M. Davis Music Editor
Germaine Franco Additional Soundtrack
Tom MacDougall Music Supervisor
Luis David Reyes Reyes Music Supervisor
George Doering Musician
Maria Dominique Lopez Musician
Andrew Synowiec Musician
Jeff Kryka Orchestrator
Doc Kane ADR & Dubbing
Michael Miller ADR & Dubbing
Robert Lopez Songs
Antonio Sol Playback Singer

Production
Dana Frankoff Production Coordinator
David Park Production Manager

Crew
Maura Turner Production Office Assistant
Adrian Bell Software Engineer

Sound
Michael Semanick Sound Re-Recording Mixer
Christopher Boyes Sound Re-Recording Mixer
Christopher Boyes Sound Designer
Joel Iwataki Scoring Mixer

Crew
Tim Fox Second Film Editor
Greg Snyder Second Film Editor

Costume & Make-Up
Alison Leaf Set Dressing Artist

Art
Amy L. Allen Lead Set Dresser

Sound
Baraka May Musician

Crew
Mike H. Mahony Software Engineer
Félix O. Santiago Software Engineer
Gates Roberg-Clark Software Engineer

Sound
Kristen Anderson-Lopez Songs

Crew
Lucas Miller Sound Design Assistant

Sound
Justin Doyle Sound Effects Editor
Jack Whittaker Sound Effects Editor

Crew
Gini Cruz Santos Supervising Animator
Michael Venturini Supervising Animator

Sound
J.R. Grubbs Supervising Sound Editor

Crew
Dan Berman Systems Administrators & Support
Nic Bishop Systems Administrators & Support
Shaun Brown Systems Administrators & Support
Susanne Rublein Systems Administrators & Support
Ling Hsu Systems Administrators & Support
Jonathan Hadden Systems Administrators & Support
BoB 'Naked BoB' Morgan Systems Administrators & Support
Daryn Cash Systems Administrators & Support
Andy Thomas Systems Administrators & Support
Shawn Hovis Systems Administrators & Support
Collin Allen Systems Administrators & Support

Editing
Tiffany Taira Archival Footage Research

Crew
Teresa Conaty Systems Administrators & Support
John Henry Frankenhauser Systems Administrators & Support

Sound
Bruce White Musician

Visual Effects
Kristopher Campbell Visual Effects
Aaron Conover Visual Effects
Michael Frederickson Visual Effects
Emron Grover Visual Effects
Stephen Matthew Gustafson Visual Effects
Jamie Hecker Visual Effects
Jonathan Hoffman Visual Effects
Michael Honsel Visual Effects
Jonathan Pytko Visual Effects
David Ryu Visual Effects
Dave Strick Visual Effects
Shaun Galinak VFX Artist
Erik Shepherd VFX Artist
Chris Bolwyn VFX Artist
Tyler Bay VFX Artist
Michael O'Brien Visual Effects Supervisor

Lighting
Philip Shoebottom Master Lighting Artist

Sound
Sam Kriger Vocal Coach

Production
Carolina Ángel Production Coordinator

Art
Don Shank Set Designer

Editing
Steve Bloom Editor





















FilmFlix.nl - De film database © 2018