AVP: Alien vs. Predator

Categorieën: Avontuur, Sciencefiction, Actie
Een team van onderzoekers, wetenschappers en archeologen, onder leiding van een schatrijke industrieel, reist naar Bouvet om enkele piramides te onderzoeken, die nog ouder zijn dan die in Egypte en Mexico. Het lijkt er op dat ze gemaakt zijn door een oervolk dat voor onze tijd over de Aarde heerste. Daar aangekomen ontdekken ze allerlei fossielen en skeletten van buitenaardse wezens, en het vermoeden bestaat dat enkele van hen nog steeds in leven zijn. Wanneer ze de piramide betreden blijkt dat er nog een gevaar op de loer ligt. Andere wezens hebben lang gewacht tot de piramide eindelijk geopend werd: de Predators...

Filminformatie

Status: Released IMDb
Releasedatum: 2004-08-12
Budget: $70,000,000
Inkomsten: $171,183,863
Filmregisseur: Paul W.S. Anderson
Schrijvers: Dan O'Bannon, Ronald Shusett, Paul W.S. Anderson.
Productiebedrijven : Impact Pictures, Studio Babelsberg, Twentieth Century Fox Film Corporation, Davis Entertainment, Stillking Films, Brandywine Productions, Lonlink Productions, Kut Productions, Inside Track Films, Charenton Productions Limited, Revolution Sun Studios
Productie landen: Canada, Czech Republic, Germany, United Kingdom, United States of America

AVP: Alien vs. Predator DVD kopen

Wil je zien of de film AVP: Alien vs. Predator al beschikbaar is op DVD en gelijk kopen? Bestel dan direct. Ook is het mogelijk om daar tweedehands films te bestellen.

Filmposter bestellen

Zou je een filmposter willen hebben van de filmster die speelt in AVP: Alien vs. Predator of van de film zelf en deze binnen 2 werkdagen bij jou aan de muur hebben hangen! Plaats dan hier je bestellingfilmposter bestellen.

Trailer bekijken

Afbeeldingen

Klik op de afbeelding om deze te bekijken of te downloaden


Sanaa Lathan
als Alexa Woods
Raoul Bova
als Sebastian de Rosa
Ewen Bremner
als Graeme Miller
Colin Salmon
als Maxwell Stafford
Tommy Flanagan
als Mark Verheiden
Joseph Rye
als Joe Connors
Agathe de La Boulaye
als Adele Rousseau
Carsten Norgaard
als Rusten Quinn
Sam Troughton
als Thomas Parks
Lance Henriksen
als Charles Bishop Weyland
Kieran Bew
als Klaus
Adrian Bouchet
als Sven
Liz May Brice
als Supervisor
Tom Woodruff Jr.
als Grid
Ian Whyte
als Scar
Petr Jákl ml.
als Stone
Pavel Bezdek
als Bass
Carsten Voigt
als Mikkel
Jan Pavel Filipensky
als Boris
Eoin McCarthy
als Karl
Karima Adebibe
als Sacrificial Maiden
Glenn Conroy
als Technician
Andy Lucas
als Juan Ramirez
Joseph Balderrama
als High Priest (uncredited)
Alex Lorre
als Spaceship Crew (uncredited)
Directing
Paul W.S. Anderson Director

Writing
Dan O'Bannon Screenplay
Ronald Shusett Screenplay
Jim Thomas Author
John Thomas Author
Paul W.S. Anderson Screenplay

Production
Gordon Carroll Producer
John Davis Producer
David Giler Producer
Walter Hill Producer

Sound
Harald Kloser Original Music Composer

Camera
David Johnson Director of Photography

Editing
Alexander Berner Editor

Art
Richard Bridgland Production Design

Production
Nancy Bishop Casting
Suzanne M. Smith Casting
David Minkowski Co-Producer
Matthew Stillman Co-Producer

Art
Ray Chan Art Direction
Stephen Dobric Art Direction
Jindrich Kocí Art Direction
Milena Koubkova Art Direction
Justin Warburton-Brown Art Direction
Peter Walpole Set Decoration

Costume & Make-Up
Magali Guidasci Costume Design

Art
Adam O'Neill Supervising Art Director
Katerina van Gemundova Art Department Coordinator
Marco Bittner Rosser Set Designer
Stephen Bream Set Designer
Stephan O. Gessler Set Designer

Crew
Noel Cowell Property Master

Art
Jan Kodera Leadman
Colin Jackman Sculptor

Sound
Simon Gershon Supervising Sound Editor
Jeremy Price Supervising Sound Editor
Andrea King Foley
Melissa Lake Foley
Jason Swanscott Foley

Editing
Simon Price Dialogue Editor

Sound
Howard Bargroff Sound Re-Recording Mixer
Simon Gershon Sound Re-Recording Mixer
Andrew Stirk Sound Re-Recording Mixer

Visual Effects
Mei-Ming Casino Visual Effects Producer

Crew
Ian Differ Visual Effects Editor

Visual Effects
Stefan Drury Visual Effects Producer
Angie Wills Visual Effects Producer
Arthur Windus Visual Effects Producer
David Vána Visual Effects Supervisor
Adam Valdez Visual Effects Supervisor
Vít Komrzý Visual Effects Producer
John Bruno Visual Effects Supervisor

Crew
Rick Forsayeth Stunt Coordinator

Camera
Jürgen Vollmer Still Photographer
Jaromir Sedina Steadicam Operator

Lighting
Petr Konrád Gaffer

Camera
Jaromir Sedina Camera Operator

Sound
John Warhurst Music Editor

Crew
Jiri Kotlas Transportation Coordinator

Directing
Jessica Clothier Script Supervisor

Crew
Andrew Jack Dialect Coach

Production
Lukás Bech Location Manager

Directing
Jakub Dvorak Assistant Director

Visual Effects
Gabriele Zucchelli Animation

Production
Grace Gilroy Associate Producer
Wyck Godfrey Executive Producer
Thomas M. Hammel Executive Producer
Henning Molfenter Associate Producer
Thierry Potok Associate Producer
Mike Richardson Executive Producer
Chris Symes Co-Producer

Art
Mark Bartholomew Assistant Art Director

Costume & Make-Up
Lesley Lamont-Fisher Hair Designer
Ivo Strangmüller Key Hair Stylist
Lesley Lamont-Fisher Makeup Designer
Ivo Strangmüller Makeup Artist

Crew
Dawn Dininger Makeup Effects
Barrie Gower Makeup Effects
Simon Webber Makeup Effects

Art
Richard K. Buoen Conceptual Design
Steve Burg Conceptual Design

Production
Luca Marco Paracels Associate Producer
Jennifer Silver Line Producer

Art
David Selvadurai Painter

Camera
Ladislav Hruby First Assistant Camera
Jiri Gazda Grip

Costume & Make-Up
Bara Barova Set Dressing Supervisor

Crew
Mattias Lindahl CG Supervisor
Craig Lyn CGI Supervisor
Ben Shepherd Digital Effects Supervisor
Miroslav Caslavka Driver
Andreas Pense Legal Services
Vaclav Kares Loader
Jason Keever Post Production Assistant
Patrick Esposito Post-Production Manager
Emma Zee Post Production Supervisor
Graham Riddell Propmaker
Bharat Nalluri Second Unit Cinematographer
Robert Milicevic Security
Eva Dvorakova Set Medic
Petra Ratner Set Production Assistant
Michal Holubec Sound Recordist
Jaroslav Peterka Stunts

Production
Adam Goodman Unit Production Manager

Crew
Geoff Freeman Unit Publicist
Michal Chadima Video Assist Operator

Editing
Paul Elman Digital Intermediate
Charles Ladmiral First Assistant Editor

Lighting
Martin Tichy Electrician
Rafael Morant Lighting Artist
Dean Brkic Rigging Gaffer
Michal Houzvicka Rigging Grip

Production
Minna Pyyhkala Casting Associate
Mark Birmingham Production Accountant
Claudia Dehmel Production Coordinator
Martina Burgetová Production Manager
Brian Donovan Production Supervisor
Julian Mann Researcher

Sound
Tomas Cervenka Boom Operator
Petr Forejt Production Sound Mixer
Blair Jollands Sound Editor
Mike Grimes Sound Effects Editor

Visual Effects
Laurent Cordier 3D Supervisor
Henry Badgett Digital Compositors
Oliver Faldo I/O Supervisor
Karl-Heinz Bochnig Special Effects Supervisor
James Clarke Visual Effects
Charles Howell Visual Effects Coordinator

Crew
Lenka Rock Translator
Lenka Rock Translator
Lenka Rock Translator
Lenka Rock Translator
Lenka Rock Translator

Editing
Les Healey Additional Editing

Sound
Mark Kenna Dolby Consultant

Visual Effects
Stephane Paris Modeling

Production
Jiri Husak Unit Manager

Sound
James Seymour Brett Orchestrator





















FilmFlix.nl - De film database © 2018