Mary Poppins Returns

Magie keert altijd terug

Categorieën: Fantasie, Familie, Komedie
Mary Poppins keert terug in de betoverende en compleet nieuwe musical Mary Poppins Returns. In dit vervolg schiet Mary Poppins de Banks-familie na een tragische gebeurtenis opnieuw te hulp, om het plezier en de magie terug te brengen in hun leven. Emily Blunt schittert als Mary Poppins, de perfecte super nanny die van elke simpele taak een onvergetelijk, fantastisch avontuur maakt. Haar vriend Jack, gespeeld door Lin-Manuel Miranda, is een optimistische lantaarnopsteker die licht en leven naar de straten van Londen brengt.

Filminformatie

Status: Released IMDb
Releasedatum: 2018-12-13
Run time: 130 Minuut / 2:10
Budget: $130,000,000
Inkomsten: $320,264,753
Filmregisseur: Rob Marshall
Schrijver: David Magee
Website: https://movies.disney.com/mary-poppins-returns
Productiebedrijven : Walt Disney Pictures, Marc Platt Productions, Lucamar Productions
Productieland: United States of America

Mary Poppins Returns DVD kopen

Wil je zien of de film Mary Poppins Returns al beschikbaar is op DVD en gelijk kopen? Bestel dan direct. Ook is het mogelijk om daar tweedehands films te bestellen.

Filmposter bestellen

Zou je een filmposter willen hebben van de filmster die speelt in Mary Poppins Returns of van de film zelf en deze binnen 2 werkdagen bij jou aan de muur hebben hangen! Plaats dan hier je bestellingfilmposter bestellen.

Trailer bekijken

Afbeeldingen

Klik op de afbeelding om deze te bekijken of te downloaden


Emily Blunt
als Mary Poppins
Lin-Manuel Miranda
als Jack
Ben Whishaw
als Michael Banks
Emily Mortimer
als Jane Banks
Pixie Davies
als Annabel Banks
Nathanael Saleh
als John Banks
Joel Dawson
als Georgie Banks
Julie Walters
als Ellen
Meryl Streep
als Tatiana "Topsy" Topotrepolovsky
Colin Firth
als William "Weatherall" Wilkins / Wolf (voice)
Jeremy Swift
als Hamilton Gooding / Badger (voice)
Kobna Holdbrook-Smith
als Templeton Frye / Weasel (voice)
Dick Van Dyke
als Mr. Dawes Jr.
Angela Lansbury
als Balloon Lady
David Warner
als Admiral Boom
Jim Norton
als Mr. Binnacle
Noma Dumezweni
als Miss Penny Farthing
Tarik Frimpong
als Angus
Sudha Bhuchar
als Miss Lark
Steve Nicolson
als Park Keeper
Christian Dixon
als The Milkman
Christopher Godwin
als Information Desk Clerk
John Dagleish
als Courier
Karen Dotrice
als Lady On Cherry Tree Lane
Ian Conningham
als Pub Landlord
Billy Barratt
als Street Urchin
Felix Collar
als Street Urchin
Kate Attwell
als Street Urchin
Chris O'Dowd
als Shamus the Coachman Dog (voice)
Mark Addy
als Clyde the Horse (voice)
Edward Hibbert
als Mary Poppins' Parrot Umbrella (voice)
Jon-Scott Clark
als Leerie
Calvin Chen
als Leerie
Craig Stein
als Leerie
Leon Cooke
als Leerie
Alex Sturman
als Leerie
Tara Nicole Hughes
als Female Dancer
Bernardo Santos
als Fun Fair Couple (uncredited)
Bern Collaco
als Bank Teller (uncredited)
Johanna Thea
als Fairground Attendee (uncredited)
Jag Patel
als Corporate Internal Bank Customer
Nina Kumar
als Bank Customer (uncredited)
David Gambier
als Fair Ground Attendee (uncredited)
Jeremy Azis
als Bank Customer 110 (uncredited)
Bern Collaço
als Bank Teller (uncredited)
Steve Carroll
als Tramp (uncredited)
Nick Owenford
als Cherry Tree Lane Resident (uncredited)
Martyn Mayger
als Banker (uncredited)
Alex Jaep
als Bank Customer (uncredited)
Richard Price
als St Paul's Passerby (uncredited)
Fran Targ
als Homeless Soup kitchen (uncredited)
Raj Awasti
als Bank Customer (uncredited)
Directing
Rob Marshall Director

Writing
David Magee Screenplay
P.L. Travers Novel

Production
John DeLuca Producer
Rob Marshall Producer
Callum McDougall Executive Producer
Angus More Gordon Co-Producer
Marc Platt Producer
Michael Zimmer Co-Producer

Editing
Wyatt Smith Editor

Production
Tiffany Little Canfield Casting
Francine Maisler Casting
Bernard Telsey Casting

Art
John Myhre Production Design
Steve Carter Art Direction
Amanda Dazely Art Direction
Simon Elsley Art Direction
Elaine Kusmishko Art Direction
Niall Moroney Supervising Art Director
Vicki Stevenson Art Direction

Costume & Make-Up
Sandy Powell Costume Design
Tamsin Dorling Makeup Artist
Peter King Hair Designer
Georgie Whittle Makeup Artist

Production
Alex D. da Silva Production Manager
Hannah Godwin Production Manager
Callum McDougall Production Manager
Bertie Spiegelberg Production Supervisor

Directing
Grant Butler Third Assistant Director
Ben Howarth First Assistant Director

Sound
Marc Shaiman Original Music Composer

Crew
Jennifer Lane Post Production Supervisor

Art
Lauren Briggs-Miller Assistant Art Director
Jamie Burrows Draughtsman
Laura Collins Set Dresser
Jake Corney Greensman

Crew
James Cullane Carpenter

Art
Sarah Ginn Assistant Art Director
Claire Grainger Set Decorating Coordinator
Simon Gustafsson Conceptual Illustrator
Rosie Hardwick Draughtsman
Richard Hardy Assistant Art Director
Angus Hale Greensman
Jon Marson Greensman

Lighting
Scott Hillier Rigging Supervisor

Art
Sarah Iovino Art Department Coordinator

Visual Effects
Caitlin Murray Jones Modeling

Art
Kira Kemble Draughtsman
Lottie McDowell Art Department Assistant
Dominique Pace Draughtsman
Josh Sales Set Dresser
Bethany Spence Greensman
Grace Taylor Art Department Assistant
Ty Teiger Property Master
Candice White Draughtsman
Lotta Wolgers Draughtsman

Crew
Jeff Woodbridge Carpenter

Sound
Simon Hayes Production Sound Mixer
Renée Tondelli Supervising Sound Editor

Visual Effects
Robin Beavis Special Effects Supervisor

Crew
Neil Toddy Todd Special Effects

Visual Effects
Steven Warner Special Effects Supervisor
Zaid Babeel Visual Effects Coordinator

Production
Amanda Barrios Line Producer

Crew
Andrew Barry Compositors

Visual Effects
Laurence Berkani Visual Effects Producer

Crew
Kent Blocher Visual Effects Editor

Visual Effects
Stephane Brisson Digital Compositors

Crew
Shawn Broes Visual Effects Editor

Visual Effects
Carolina Cedres Visual Effects Coordinator
Tyler Cordova Animation Manager
Tracie Donais Digital Compositors
Thomas Dotheij Visual Effects Technical Director

Production
Talia Felber Production Manager

Visual Effects
Eric Guaglione Animation Supervisor
Patrick Hall Digital Compositors

Crew
Russell Hopwood Compositors

Visual Effects
Sam Horgan Digital Compositors
Michael Huber Visual Effects
Jack Hughes VFX Supervisor
Christian Irles VFX Supervisor
Matt Johnson VFX Supervisor
Christian Kaestner VFX Supervisor
Ricky Leach Digital Compositors
Phoenix Woung-Bi Lee Visual Effects Technical Director
Leslie Lerman Visual Effects Producer
Gabriel Naveau Digital Compositors
Camille Paleni Digital Compositors
Leo Pean de Ponfilly Digital Compositors
Jason Pethtel Digital Compositors

Production
Stewart Probert Production Manager

Crew
Jason Quintana CG Supervisor

Visual Effects
Michelle Roll Visual Effects Coordinator
Jorge Sanchez Fresno Digital Compositors
Brett Schroeder Lead Animator

Crew
Maxime Sirven Visual Effects Editor

Visual Effects
Brock J. Stearn Digital Compositors

Crew
Joshua Toonen Compositors

Visual Effects
Sara Woomer Visual Effects Coordinator

Crew
Gary Arthurs Stunts
Nick Chopping Stunts
Kieran Clarke Stunts
Daniel Dow Stunts
Annabelle Fordham Stunts
Gabriella Harman Stunts
Paul Howell Stunts
Leo Keenan Stunts
George Kirby Stunts
Cristian Knight Stunts
Mark Mottram Stunt Coordinator
Toby Oliver Stunts
Ian Pead Stunts
Justin Pearson Stunts
Leo Woodruff Stunts

Camera
Damien Beebe Camera Operator
Andrew Bradley Aerial Camera Technician
Tobias Eedy First Assistant Camera
Julian Bucknall First Assistant Camera
David Cozens First Assistant Camera
Jack Flemming Dolly Grip
Alex Fraser Dolly Grip

Lighting
Billy Gamble Best Boy Electrician

Camera
Harry Gamble First Assistant Camera

Crew
Angus Benson-Blair Drone Operator

Camera
John Gamble Camera Operator
Alan Hall First Assistant Camera

Crew
Gareth Harfoot Drone Operator

Lighting
Harry Langston Electrician

Camera
Jay Maidment Still Photographer

Crew
Adam McGrady Video Assist Operator

Camera
David Penfold First Assistant Camera

Crew
Dominic Rau Video Assist Operator

Camera
Peter Robertson Steadicam Operator

Crew
Dani Rose Drone Operator

Camera
Adam Sculthorp Aerial Camera

Lighting
David Smith Gaffer

Camera
Alan Stewart Second Unit Director of Photography
Robert Stoneman Steadicam Operator

Lighting
Ben Wilson Rigging Supervisor

Visual Effects
Brandon Brocker Animation Department Coordinator
Jim Capobianco Animation Supervisor
Stasia Fong Animation Production Assistant
James Woods Character Designer

Production
Rachel Nadler Casting Assistant
Sarah Trevis Casting Associate
Conrad Woolfe Casting Associate

Costume & Make-Up
Cynthia Black Set Costumer
Anthony Brookman Key Set Costumer
Anna Cavaliere Set Costumer
David Davenport Costume Supervisor
Yvonne Duckett Costume Supervisor
Caroline Fallon Costume Coordinator
Carlos Fontanarrosa Key Set Costumer
Ian Foweraker Set Costumer
Oliver Garcia Assistant Costume Designer
Mariette Hendriks Tailor
Charlotte Law Assistant Costume Designer
Courtney McClain Assistant Costume Designer
Lara Newman Key Set Costumer
Debbie Scott Assistant Costume Designer

Editing
Meagan Costello First Assistant Editor

Production
Rob Campbell-Bell Location Manager
Eleanor Downey Location Manager
Charlie Hayes Location Manager
Ali James Location Manager

Sound
Mark Berrow Musician
Rachel Bolt Musician
Jim Bruening Music Editor

Crew
Michael Higham Executive Music Producer

Sound
Michael Higham Music Supervisor
Roger Linley Musician
Steve Mair Musician
Lewis Morison Music Editor
Richard Pryce Musician

Crew
Phil Allchin Transportation Captain
Katerina Ruskova Transportation Coordinator
Michael Kirkman Driver
Ted Leaning Driver
Rob Lloyd Driver
David Rosenbaum Jr. Driver
Emma Savin Driver
Clive Shaw Driver
Peter Trotman Driver

Production
Susan Chika Anisiobi Production Accountant
Monique Brown Assistant Production Coordinator

Crew
Elliott Cobley Production Office Assistant
Luke Keeley Security

Production
Rachel Kennedy Publicist

Crew
Jill McCullough Dialect Coach
Taro Smith Production Office Assistant

Directing
Lisa Vick Script Supervisor

Art
Martin Kingsley Assistant Property Master

Camera
Dion Beebe Director of Photography

Costume & Make-Up
Paula Price Key Hair Stylist
Paula Price Key Makeup Artist

Art
Josue Clotaire Fleurimond Conceptual Illustrator
Gordon Sim Set Decoration

Production
Angus More Gordon Unit Production Manager

Art
James S. Baker Storyboard Artist

Production
John DeLuca Producer

Writing
John DeLuca Story
Rob Marshall Story
David Magee Story





















FilmFlix.nl - De film database © 2019