Dracula Untold

Categorieën: Horror, Actie, Drama, Fantasie, Oorlog
De vijftiende eeuw. De jonge prins Vlad Tepes (Luke Evans) offert zich op, in een poging om zijn vrouw (Sarah Gadon) en zoon te redden uit de handen van een moordlustige sultan, door zijn ziel te verkopen. Hij wordt daarbij de eerste vampier die de wereld ooit gezien heeft: Dracula.

Filminformatie

Status: Released IMDb
Releasedatum: 2014-10-01
Run time: 92 Minuut / 1:32
Budget: $10,000,000
Inkomsten: $217,124,280
Filmregisseur: Gary Shore
Productiebedrijven : Fuji Television Network, Universal Pictures, Legendary Entertainment, Michael De Luca Productions, Dentsu Inc.
Productieland: United States of America

Dracula Untold DVD kopen

Wil je zien of de film Dracula Untold al beschikbaar is op DVD en gelijk kopen? Bestel dan direct. Ook is het mogelijk om daar tweedehands films te bestellen.

Filmposter bestellen

Zou je een filmposter willen hebben van de filmster die speelt in Dracula Untold of van de film zelf en deze binnen 2 werkdagen bij jou aan de muur hebben hangen! Plaats dan hier je bestellingfilmposter bestellen.

Trailer bekijken

Afbeeldingen

Klik op de afbeelding om deze te bekijken of te downloaden


Luke Evans
als Dracula / Vlad Tepes
Sarah Gadon
als Mirena / Mina Murray
Dominic Cooper
als Mehmed II
Art Parkinson
als Ingeras
Charles Dance
als Master Vampire
Diarmaid Murtagh
als Dimitru
William Houston
als Cazan
Noah Huntley
als Captain Petru
Ronan Vibert
als Simion
Zach McGowan
als Shkelgim
Ferdinand Kingsley
als Hamza Bey
Joseph Long
als General Omer
Thor Kristjansson
als Bright Eyes
Jakub Gierszał
als Acemi
Dilan Gwyn
als Governess
J.J. Murphy
als The Village Elder
Paul Kaye
als Brother Lucian
Louise Parker
als Mirena's Handmaiden
Joana Metrass
als Handmaiden (uncredited)
Paul Bullion
als Nicolae
Mish Boyko
als Andrei
Arkie Reece
als General Ismail
Tom Benedict Knight
als Turkish General
Gordon Bell
als Boyar Man
Directing
Gary Shore Director

Writing
Matt Sazama Writer
Burk Sharpless Writer
Bram Stoker Characters

Production
Michael De Luca Producer

Sound
Ramin Djawadi Original Music Composer

Camera
John Schwartzman Director of Photography

Editing
Richard Pearson Editor

Production
John Hubbard Casting
Ros Hubbard Casting

Art
François Audouy Production Design
Heather Greenlees Art Direction
David Doran Art Direction
Elaine Kusmishko Art Direction
Luigi Marchione Art Direction
Michael Turner Art Direction
Paki Smith Set Decoration

Costume & Make-Up
Ngila Dickson Costume Design
Ana Lozano Hairstylist
Joe Hopker Hairstylist
Joe Hopker Makeup Artist
Tapio Salmi Makeup Artist
Beverley Binda Makeup Artist

Production
Jessica Derhammer Production Supervisor

Art
Kirsty Vogel Art Department Coordinator
Jordana Finkel Assistant Art Director
Aine Smith Assistant Art Director
Beverley Crockard Construction Coordinator

Crew
Rohan Harris Scenic Artist

Art
Andrew Ackland-Snow Set Designer

Sound
John T. Cucci Foley
Dan O'Connell Foley
Christopher Assells Sound Designer
Ann Scibelli Sound Designer
Peter Staubli Sound Designer
Jon Title Sound Designer
William R. Dean Sound Effects Editor
Frank A. Montaño Sound Re-Recording Mixer
Jon Taylor Sound Re-Recording Mixer

Visual Effects
Tim Stevenson Animation

Crew
Ben Lambert CG Supervisor
Nicolas Hernandez CG Supervisor
Simon Scott Visual Effects Editor

Visual Effects
Fiona Campbell Westgate Visual Effects Producer
Sara Bennett Visual Effects Supervisor
Scott M. Davids Visual Effects Supervisor
Matt Kasmir Visual Effects Supervisor
Christian Manz Visual Effects Supervisor
Ivan Moran Visual Effects Supervisor
Glen Pratt Visual Effects Supervisor

Crew
Peter Pedrero Stunt Coordinator
Buster Reeves Stunt Coordinator

Camera
Cosmo Campbell Camera Operator
Pete Cavaciuti Steadicam Operator
Jasin Boland Still Photographer
Richard Philpott Additional Camera

Crew
Lizzie Kelly Video Assist Operator

Lighting
Ian Franklin Rigging Gaffer

Costume & Make-Up
Rachael Webb-Crozier Costume Supervisor

Editing
Rudy Lopez Digital Intermediate

Sound
Carlton Kaller Music Editor

Crew
Ravi Dube Transportation Coordinator

Directing
Kathleen Weir Script Supervisor

Crew
Sasha Gibson Unit Publicist

Production
Mally Chung Location Manager

Art
Paul Inglis Supervising Art Director

Crew
Greg Burridge Stunts

Production
Chris Keitel Casting

Costume & Make-Up
Marzenna Fus-Mickiewicz Hairstylist
Sandra O'Brien Makeup Artist
Daniel Phillips Makeup Designer

Directing
John Wildermuth First Assistant Director

Art
Dion Banner Painter
Leigh Stevens Greensman

Sound
Karen Baker Landers Supervising Sound Editor

Visual Effects
Uli Nefzer Special Effects Supervisor
Umar Hussain Visual Effects Coordinator
David Feinsilber Visual Effects Producer
Sam Gordon Modeling
Hannah Lewis Visual Effects Coordinator
Matthew Lloyd Visual Effects Coordinator
Thandiwe Philips Visual Effects Coordinator
Greg Reed VFX Editor

Lighting
Robin Reyer Lighting Director

Visual Effects
Mariangela Suma Visual Effects Coordinator
Daniel Ulrich Modeling

Crew
Nuo Sun Fight Choreographer

Camera
Wendy Brown Still Photographer
Jim Crowther Key Grip
Paul Edwards Camera Operator
Ian Fox Camera Operator
Darren Holland Key Grip

Lighting
Steve Pochetty Lighting Technician
Harry Wiggins Chief Lighting Technician
Ben Wilson Rigging Supervisor

Crew
Emily Ireland Armorer
Paul McDonnell Armorer

Costume & Make-Up
Catherine McNally Costume Coordinator

Crew
Pamela Choules Visual Effects Editor

Sound
Christopher Kaller Music Editor

Production
Vicky Bishop Production Coordinator

Crew
Steve Cummings Armorer

Art
Kathryn Prince Sculptor

Crew
Liang Yang Stunts

Sound
Chris Hogan Dialogue Editor
John C. Stuver Dialogue Editor

Camera
Patrick Loungway Second Unit Director of Photography

Sound
Mervyn Moore Sound Recordist
David A. Cohen ADR Editor
Fiachra O'Hanlon Sound Recordist





















FilmFlix.nl - De film database © 2018