Upgrade

Categorie├źn: Actie, Thriller, Sciencefiction, Horror
In de nabije toekomst beheert technologie alle aspecten van het leven, wat lastig is voor een technofobe man als Grey. Wanneer hij en zijn vrouw met een carjacking te maken hebben en zij daarbij wordt doodgeschoten, wil hij zich wreken. Hij is echter verlamd geraakt waardoor zijn enige hoop gevestigd is op de computerchip STEM die bij hem moet worden ingeplant.

Filminformatie

Status: Released IMDb
Releasedatum: 2018-06-01
Run time: 96 Minuut / 1:36
Budget: $5,000,000
Inkomsten: $11,871,365
Filmregisseur: Leigh Whannell
Website: http://www.upgrade.movie
Productiebedrijven : Goalpost Pictures, OTL Releasing, Blumhouse Productions, Automatik Entertainment, Nervous Tick, Film Victoria
Productieland: Australia

Upgrade DVD kopen

Wil je zien of de film Upgrade al beschikbaar is op DVD en gelijk kopen? Bestel dan direct. Ook is het mogelijk om daar tweedehands films te bestellen.

Filmposter bestellen

Zou je een filmposter willen hebben van de filmster die speelt in Upgrade of van de film zelf en deze binnen 2 werkdagen bij jou aan de muur hebben hangen! Plaats dan hier je bestellingfilmposter bestellen.

Trailer bekijken

Afbeeldingen

Klik op de afbeelding om deze te bekijken of te downloaden


Logan Marshall-Green
als Grey Trace
Betty Gabriel
als Detective Cortez
Harrison Gilbertson
als Eron Keen
Simon Maiden
als Stem (voice)
Benedict Hardie
als Fisk
Melanie Vallejo
als Asha Trace
Linda Cropper
als Pamela
Sachin Joab
als Dr. Bhatia
Steve Danielsen
als Jeff Handley
Michael M. Foster
als Jeffries
Clayton Jacobson
als Manny
Richard Cawthorne
als Serk
Renah Gallagher
als Tiana
Christopher Kirby
als Tolan
Rosco Campbell
als VR Guy
Richard Anastasios
als Wan
Douglas Embry
als Detective (uncredited)
Liam Howarth
als Homeless Drifter (uncredited)
Directing
Leigh Whannell Director

Production
Brian Kavanaugh-Jones Producer
Kylie du Fresne Producer
Jason Blum Producer

Writing
Leigh Whannell Writer

Editing
Andy Canny Editor

Art
Felicity Abbott Production Design

Costume & Make-Up
Maria Pattison Costume Design

Production
Rosemary Blight Executive Producer
Phillip Dawe Co-Producer
Ben Grant Executive Producer
Michelle Russell Line Producer
Beatriz Sequeira Co-Producer
Leigh Whannell Executive Producer
Nikki Barrett Casting
Terri Taylor Casting

Art
Mandi Bialek-Wester Art Direction
Phoebe Roberts Assistant Art Director
Katie Sharrock Set Decoration

Directing
Aria Harrison Script Supervisor

Sound
Brett Pierce Music Editor
Jemma Burns Music Supervisor

Production
Alistair Reilly Location Manager

Camera
Glenn Arrowsmith Key Grip
Justin Meinesz Grip
Darryl Murphy Grip

Crew
Chris Anderson Stunt Coordinator
Chris Weir Fight Choreographer

Camera
Stefan Duscio Director of Photography

Production
Charles Layton Executive Producer
Bailey Conway Co-Producer

Sound
Jed Palmer Original Music Composer

Costume & Make-Up
Maggie Kolev Additional Hairstylist
Dyan Gregoriou Additional Hairstylist
Zeljka Stanin Additional Hairstylist
Leah Meurer Assistant Hairstylist
Chiara Tripodi Hair Designer
Chiara Tripodi Makeup Designer
Rachelle O'Donnell Makeup & Hair
Selena Pertzel Makeup & Hair
Larry Van Duynhoven Prosthetic Designer
Eden Small Prosthetics Sculptor

Art
Manuel Caracciolo Art Department Coordinator

Crew
Dylan Black Carpenter
Tom St Jack Carpenter
Avery Walker Carpenter
Clint Wall Carpenter

Art
Jessica Rogers Construction Coordinator
Dave Bartlett Construction Foreman
Dean Norman Construction Foreman
Ross Murdoch Construction Manager
Christopher Hand Greensman
Pia McDowell Property Master

Crew
Craig Fison Prop Maker

Art
Michael Bell Set Designer
Craig Dermody Swing
Mitchell Dickie Swing
Todd Gingell Swing
Amanda Grillini Swing
David Morris Swing
Nick Pearson Swing
Anastassia Poppenberg Swing
Camilla Ruig Swing
Harrison Trubie Swing

Camera
Peter Beeh Aerial Camera
Tom Tcimpidis Digital Imaging Technician
Andrew Jerram First Assistant Camera

Lighting
Massimo Luongo Lighting Technician

Camera
Jensen Cope Second Assistant Camera
Jonathan Haynes Second Assistant Camera
Karina Davies Second Assistant Camera

Crew
Shelley Farthing-Dawe Second Unit Cinematographer

Camera
Andrew AJ Johnson Steadicam Operator

Costume & Make-Up
Camilla McKewen Costume Assistant
Fiona MacKinnon Costume Supervisor
Tami Holton Costume Standby

Production
Ally Conover Casting Assistant
Sarah Domeier Lindo Casting Associate
Andrew Thompson Extras Casting

Crew
Stephen Cunnington Armorer
Scott Warwick Armorer

Production
Kylie Muller Post Production Accountant
Gina Hallas Production Accountant
Lauren Keely Production Assistant

Art
Scott Geersen Title Designer

Sound
Brendan Croxon ADR Recordist
Steve Baine Foley Artist
Gina Gyles Foley
Peter Persaud Foley Recordist
P.K. Hooker Sound Designer
Adam Baker Sound Effects Editor
Emma Bortignon Sound Effects Editor
Ken McGill Sound Effects Editor
Chris Terhune Sound Effects Editor
Tom Burns Sound Mix Technician
Andrew Ramage Sound Recordist
Ryan Cole Supervising ADR Editor
Ryan Cole Supervising Dialogue Editor
Will Files Supervising Sound Editor
P.K. Hooker Supervising Sound Editor

Visual Effects
David Williams 3D Generalist

Crew
David Williams Compositor
Ryan Coates Compositor
Darren Coombes Compositor
Monique O'Halloran Compositor
Ben Ying Compositor
Antony Haberl Compositor

Visual Effects
Nadia Ascione Digital Compositor
Kate Bernauer Digital Compositor
Mark Kwanten Digital Compositor
Ross Macpherson Digital Compositor
Garth O'Bryan Digital Compositor
Randy Vellacott Digital Compositor
Tane Welham Digital Compositor
Glen Cone Visual Effects
Egan Wesener Visual Effects
Dobbie Jake Visual Effects
Liam O'Kane Visual Effects Coordinator
Syna San Visual Effects Coordinator

Crew
Ethan Vellacott Visual Effects Editor
Matthew Wigg Visual Effects Editor
Chase Worland Visual Effects Editor

Visual Effects
Gabrielle Joosten Visual Effects Producer
Edwina Hayes Visual Effects Producer
David Van Dyke Visual Effects Producer
Jonathan Dearing Visual Effects Supervisor

Crew
Katerina Mitropoulos Special Effects Coordinator

Visual Effects
Angelo Sahin Special Effects Supervisor

Crew
Herman Olguin Special Effects Technician
Jessica Power Special Effects Technician
Andrew Wallis Special Effects Technician

Editing
Jonathan Keogh Additional Editor
Ahmad Halimi Assistant Editor
Shannon Longville Assistant Editor
Matthew Wigg Assistant Editor
Tom Reiser Colorist
Adrian Hauser Digital Intermediate Colorist
Dwaine Hyde Digital Intermediate Colorist
Jo Spillane Online Editor





















FilmFlix.nl - De film database © 2019