3:10 to Yuma

Categorie: Western
Remake van de gelijknamige film uit 1957. De door droogte geteisterde arme rancher Dan Evans is samen met zijn beide zoons getuige van een zeer gewelddadige overval op een postkoets met de salarissen voor het personeel van de Southern Pacific Railroads door de beruchte outlaw Ben Wade en zijn bende. Wade wordt echter gearresteerd. Dan Evans begeleidt vervolgens tegen een beloning van $200 Wade van Bisbee naar Contention, van waar hij Wade met de trein van tien over drie naar de gevangenis in Yuma moet brengen. Vanaf het vertrek uit Bisbee blijkt de reis niet zonder gevaren te zijn en een psychologisch kat en muis spel tussen Evans en Wade begint.

Filminformatie

Status: Released IMDb
Releasedatum: 2007-09-06
Run time: 122 Minuut / 2:2
Budget: $55,000,000
Inkomsten: $70,016,220
Filmregisseur: James Mangold
Schrijvers: Michael Brandt, Derek Haas, Halsted Welles.
Website: http://www.310toyumathefilm.com
Productiebedrijven : Lionsgate, Tree Line Films, Relativity Media, Yuma
Productieland: United States of America

3:10 to Yuma DVD kopen

Wil je zien of de film 3:10 to Yuma al beschikbaar is op DVD en gelijk kopen? Bestel dan direct. Ook is het mogelijk om daar tweedehands films te bestellen.

Filmposter bestellen

Zou je een filmposter willen hebben van de filmster die speelt in 3:10 to Yuma of van de film zelf en deze binnen 2 werkdagen bij jou aan de muur hebben hangen! Plaats dan hier je bestellingfilmposter bestellen.

Trailer bekijken

Afbeeldingen

Klik op de afbeelding om deze te bekijken of te downloaden


Russell Crowe
als Ben Wade
Christian Bale
als Dan Evans
Logan Lerman
als William Evans
Dallas Roberts
als Grayson Butterfield
Peter Fonda
als Byron McElroy
Gretchen Mol
als Alice Evans
Ben Foster
als Charlie Prince
Alan Tudyk
als Doc Potter
Vinessa Shaw
als Emmy Nelson
Lennie Loftin
als Glen Hollander
Rio Alexander
als Campos
Pat Ricotti
als Jorgensen
Shawn Howell
als Jackson
Johnny Whitworth
als Tommy Darden
Kevin Durand
als Tucker
Ramon Frank
als Kinter
Deryle J. Lujan
als Nez
James 'Scotty' Augare
als Nez
Brian Duffy
als Sutherland
Jason Rodriguez
als Tighe
Chris Browning
als Crawley
Chad Brummett
als Kane
Forrest Fyre
als Walter Boles
Luke Wilson
als Zeke
Benjamin Petry
als Mark Evans
Arron Shiver
als Bill Moons
Sean Hennigan
als Marshal Will Doane
Girard Swan
als Deputy Harvey Pell
Christopher Berry
als Deputy Sam Fuller
David Oliver
als Evil Bartender
Jason Henning
als Train Clerk
Barbara Bartleson
als Contention Woman (uncredited)
James Blackburn
als Gunfighter (uncredited)
Brian Brown
als Bad Guy #1 (uncredited)
Trevor Coppola
als William Marsh (uncredited)
Harp Corrigan
als Bisbee Townsman (uncredited)
Hugh Elliot
als Gunman (uncredited)
Darren Gibson
als Gunman (uncredited)
KC King
als Contention Gunman (uncredited)
Melinda Kramer
als Bisbee Townsperson (uncredited)
Brent Lambert
als Merchant (uncredited)
Billy Lockwood
als Gunman (uncredited)
J. Nathan Simmons
als Town Drunk (uncredited)
Art Usher
als Contention Gunman (uncredited)
Directing
James Mangold Director

Writing
Michael Brandt Screenplay
Derek Haas Screenplay

Production
Cathy Konrad Producer

Camera
Phedon Papamichael Director of Photography

Art
Andrew Menzies Production Design

Editing
Michael McCusker Editor

Costume & Make-Up
Arianne Phillips Costume Design

Production
Lisa Beach Casting
Sarah Katzman Casting

Art
Greg Berry Art Direction
Jay Hart Set Decoration

Costume & Make-Up
Linda Matthews Costume Supervisor
Aleah Ames Set Costumer
Terry Anderson Assistant Costume Designer
Christine L. Cantella Assistant Costume Designer
Carlos Rosario Assistant Costume Designer
Michael Castellano Set Costumer
Bren Cook Set Costumer
Lorraine Crossman Set Costumer
Juliet Hyde-White Set Costumer
Pilar Agoyo Seamstress
Debra Chapman Seamstress
Wendy M. Craig Set Costumer
Kathrine Gordon Hair Department Head
Gloria Pasqua Casny Key Hair Stylist
Betty Lou Skinner Key Hair Stylist
Susan Germaine Hairstylist
Jane Galli Makeup Department Head
John Caglione Jr. Makeup Artist
Lisa Taylor Roberts Makeup Artist

Art
Roberta Marquez Seret Art Department Coordinator

Production
Jo Edna Boldin Casting
Charla Bowersox Casting Associate
Marie A. Kohl Casting Associate

Sound
Jim Schultz Music Editor

Directing
Sheila Waldron Script Supervisor

Crew
David Fencl Armorer

Lighting
Cory Geryak Gaffer

Camera
Philip C. Pfeiffer Camera Operator
Paul Sanchez Camera Operator
David Luckenbach Steadicam Operator
Melissa Moseley Still Photographer
Richard Foreman Jr. Still Photographer

Lighting
Stephen Mullen Rigging Gaffer

Camera
Chip Byrd First Assistant Camera
Bob Hall First Assistant Camera
J. Steven Matzinger First Assistant Camera

Lighting
Blake Pike Rigging Grip

Camera
Philip Shanahan First Assistant Camera

Crew
Freddie Hice Stunt Coordinator
Ron Bolanowski Special Effects Coordinator

Sound
David Betancourt Foley
Dawn Lunsford Foley
John Murray Foley
Elizabeth Rainey Foley
Alicia Stevenson Foley
Donald Sylvester Sound Designer
Ted Caplan Sound Effects Editor
Nico Salvato First Assistant Sound Editor

Art
Dan Pemberton Construction Coordinator

Crew
J.P. Jones Property Master
Arthur Arndt Carpenter
Colin Dennis Carpenter

Editing
Shawn Broes Digital Intermediate
Marisa Clayton Digital Intermediate
Marcie Jastrow Digital Intermediate

Crew
Sara Cueva Visual Effects Editor

Visual Effects
Christina Graff Visual Effects Producer
Robert Stromberg Visual Effects Supervisor
Mark Dornfeld Visual Effects Supervisor
Paul Graff Visual Effects Supervisor
Paulina Kuszta Visual Effects Coordinator

Writing
Halsted Welles Screenplay

Production
Stuart M. Besser Unit Production Manager

Crew
Aaron Downing Post Production Supervisor

Directing
Nicholas Mastandrea Assistant Director

Crew
Alexander Mackendrick Thanks
Doug Hemphill Thanks
Mark Jan Wlodarkiewicz Thanks

Editing
Lee Grubin Assistant Editor

Production
Dixie J. Capp Associate Producer
Ryan Kavanaugh Executive Producer
Lynwood Spinks Executive Producer

Art
Kenneth Hunter Location Scout

Costume & Make-Up
Pierre Barrera Set Dressing Artist

Camera
Joe Bacharka Grip

Lighting
Bradley Barnes Lighting Technician

Crew
Tad Griffith Stunts

Sound
Simon Coke Dialogue Editor

Camera
Mark Vargo Second Unit Director of Photography

Sound
Marco Beltrami Original Music Composer
Donald Sylvester Supervising Sound Editor

Writing
Elmore Leonard Short Story

Sound
Matthew Harrison Foley Editor
Scott Curtis Foley Editor





















FilmFlix.nl - De film database © 2018