Warcraft: The Beginning

Categorieën: Actie, Avontuur, Fantasie
Epische verfilming van het gelijknamige computerspel. De focus van de film richt zich op de eerste ontmoeting tussen mensen en orcs, waarbij de hoofdrol voor Lothar en Durotan is weggelegd. De orcs zijn, net als in het spel, net zo menselijk in hun gedrag en gevoelens als de mensen.

Filminformatie

Status: Released IMDb
Releasedatum: 2016-05-25
Run time: 123 Minuut / 2:3
Budget: $160,000,000
Inkomsten: $433,677,183
Filmregisseur: Duncan Jones
Schrijvers: Charles Leavitt, Duncan Jones.
Website: http://www.warcraft-themovie.com/
Productiebedrijven : Legendary Entertainment, Universal Pictures, Atlas Entertainment, Blizzard Entertainment
Productie landen: Canada, China, Japan, United States of America

Warcraft: The Beginning DVD kopen

Wil je zien of de film Warcraft: The Beginning al beschikbaar is op DVD en gelijk kopen? Bestel dan direct. Ook is het mogelijk om daar tweedehands films te bestellen.

Filmposter bestellen

Zou je een filmposter willen hebben van de filmster die speelt in Warcraft: The Beginning of van de film zelf en deze binnen 2 werkdagen bij jou aan de muur hebben hangen! Plaats dan hier je bestellingfilmposter bestellen.

Trailer bekijken

Afbeeldingen

Klik op de afbeelding om deze te bekijken of te downloaden


Paula Patton
als Garona Halforcen
Travis Fimmel
als Anduin Lothar
Ben Foster
als Medivh
Robert Kazinsky
als Orgrim
Dominic Cooper
als Llane Wrynn
Toby Kebbell
als Durotan / Antonidas
Ben Schnetzer
als Khadgar
Daniel Wu
als Gul'dan
Clancy Brown
als Blackhand
Ruth Negga
als Lady Taria Wrynn
Callum Keith Rennie
als Moroes
Ryan Robbins
als Karos
Burkley Duffield
als Callan
Donnie MacNeil
als Squire
Michael Adamthwaite
als King Magni
Dylan Schombing
als Young Varian Wrynn
Mackenzie Gray
als Delegate from Lordaeron
Terry Notary
als Grommash Hellscream
Anna Galvin
als Draka
Glenn Close
als Alodi
Dean Redman
als Varis / Caged Frostwolf
Glenn Ennis
als Compound Guard
Elena Wurlitzer
als Draenei Mother
Anna Van Hooft
als Aloman
Callan Mulvey
als Warrior
Adrian Glynn McMorran
als Officer #1
Kyle Rideout
als Officer #2
Mike Antonakos
als Officer #3
Elisabeth Rosen
als Westfall Woman
Patrick Sabongui
als Footman
Wesley MacInnes
als Gate Guard
Mackenzie Gray
als Lordaerian Delegate
Christian Sloan
als Elf Delegate
Valérie Wiseman
als Kul Tiran Delegate
Dan Payne
als Clansmen
Eugene Lipinski
als Finden
Christina Jastrzembska
als Archmage
Travis MacDonald
als Prison Mage #1
Frank C. Turner
als Prison Mage #2
Trevor Mack
als Warrior
Donavon Stinson
als Prison Soldier
Joel Sturrock
als Dwarf Messenger
Jill Morrison
als Indecisive Woman (uncredited)
G. Michael Gray
als Tower Guard (uncredited)
Raj Lal
als Knight (uncredited)
Donnie MacNeil
als Squire (uncredited)
Michael Patric
als Human Villager (uncredited)
Visual Effects
Pascal Rigaud VFX Editor

Directing
Duncan Jones Director

Writing
Chris Metzen Story
Charles Leavitt Screenplay

Visual Effects
Katrina Taylor VFX Editor
Guillaume Poulin VFX Editor

Crew
David Marsh Sequence Supervisor

Production
Alex Gartner Producer
Jon Jashni Producer
Charles Roven Producer
Thomas Tull Producer

Editing
Paul Hirsch Editor

Production
Tessa Ross Producer
Stuart Fenegan Executive Producer
Michael Morhaime Executive Producer
Paul W. Sams Executive Producer
Jillian Share Executive Producer
Chris Metzen Co-Producer
Lindsay Graham Casting
Mary Vernieu Casting

Art
Gavin Bocquet Production Design
Dan Hermansen Art Direction
Margot Ready Art Direction
Grant Van Der Slagt Art Direction
Elizabeth Wilcox Set Decoration

Costume & Make-Up
Mayes C. Rubeo Costume Design

Production
Leeann Stonebreaker Unit Production Manager

Crew
Simon Bright Sound Design Assistant
James Forrester Production Office Assistant

Production
Brent O'Connor Executive Producer

Visual Effects
Scott Dace Animation
Gerald Clevy Animation
Mike Dharney Animation

Sound
Michael K. Bauer Music Editor

Lighting
Drew Davidson Gaffer
Keith Woods Rigging Gaffer

Sound
Ramin Djawadi Original Music Composer

Camera
Simon Duggan Director of Photography

Directing
Jessica Clothier Script Supervisor

Art
Helen Jarvis Supervising Art Director

Camera
Stewart Whelan Director of Photography

Writing
Duncan Jones Screenplay

Art
Iain McCaig Art Direction
Shannon Courte Art Department Coordinator
Harrison Yurkiw Assistant Art Director
John Dale Construction Coordinator

Production
Michelle Allen Casting
Jaceson Mann Casting Associate

Costume & Make-Up
Liz Krause Assistant Costume Designer
Stacy Caballero Assistant Costume Designer
Courtney Daniel Assistant Costume Designer
Jana MacDonald Costume Supervisor
Patrice Yapp Seamstress
Jenn Touchie Seamstress
Margaret Jenkins Seamstress
Tina Ning Hsu Seamstress
Wendy Foster Seamstress
Nicola Ryall Set Costumer
Lyne Talbot Set Costumer
Mary Wiseman Set Costumer
Emma Clarke Hairstylist
Sharon Markell Hairstylist
Jessica Rain Key Hair Stylist
Adrien Morot Makeup Department Head
Gitte Axen Makeup Artist
Jaime Danielian Makeup Artist
Rebeccah Delchambre Makeup Artist
Sarah Bergeest Still Makeup Artist
Connie Parker Makeup Designer
Stacey Butterworth Wigmaker

Visual Effects
Hal T. Hickel Animation Supervisor
Wong Joe Animation
Kevin Labanowich Animation

Crew
Javier Mansilla CG Supervisor
Fabrice Vienne CG Supervisor
Lafleche Dumais CG Supervisor
Nicolas-Alexandre Noel CG Supervisor

Visual Effects
Cameron Waldbauer Special Effects Supervisor

Crew
Tom Martinek Sequence Supervisor

Visual Effects
Arnaud Brisebois VFX Supervisor

Crew
Justin Shaw Visual Effects Editor
Joey Santana Visual Effects Editor

Visual Effects
Chad Cortvriendt Visual Effects Producer
Jill E. Hughes Visual Effects Producer
Mark G. Soper Visual Effects Producer
Dane Allan Smith Visual Effects Producer
Louise Bertrand Visual Effects Producer
Cabral Rock Visual Effects Producer
Joseph Kasparian Visual Effects Supervisor
Philippe Theroux Visual Effects Supervisor
Jason Smith Visual Effects Supervisor
Jeff White Visual Effects Supervisor

Camera
Stephen Maier Camera Operator
Chris Harris Camera Operator
Tony Mirza Camera Operator
Wendy Bown Camera Operator

Crew
Stewart Whelan Second Unit Cinematographer

Camera
Taylor Matheson First Assistant Camera
Dean Morin First Assistant Camera
Sean Elliott First Assistant Camera
Paul Guenette First Assistant Camera
Hans Bjerno Helicopter Camera
Richard Roles Helicopter Camera
Peter Wilke Steadicam Operator
Doane Gregory Still Photographer
Joseph Arena Additional Photography

Lighting
James M. McClure Gaffer

Sound
Peter Myles Music Editor
Margaret Yen Music Supervisor
Peter Afterman Music Supervisor
Rick Owens Foley
Gary A. Hecker Foley
Lauren Hadaway Sound Effects Editor
Sylvain Lasseur Sound Effects Editor
Dror Mohar Sound Effects Editor
Jackie Zhou Sound Effects Editor

Editing
Eric Hoehn Dialogue Editor

Sound
Eric Batut Sound Mixer
Nerses Gezalyan Sound Mixer
Michael Keller Sound Re-Recording Mixer
Tim LeBlanc Sound Re-Recording Mixer
Mike Prestwood Smith Sound Re-Recording Mixer
Tom Bellfort Supervising Sound Editor
Wylie Stateman Supervising Sound Editor

Editing
Shae Salmon First Assistant Editor
Mark Tuminello First Assistant Editor

Visual Effects
Jacqueline M. Lopez Visual Effects Producer

Crew
Brandon Campbell Additional Music

Camera
Jeff Cassidy First Assistant Camera

Crew
Crystal Mudry Stunts
Cassandra Ebner Stunts

Visual Effects
Ben O’Brien Compositing Lead





















FilmFlix.nl - De film database © 2018