xXx

Categorieën: Actie, Avontuur, Thriller
De charismatische Xander Cage, topper in 'extreme sports', wordt door een overheidsagent ingehuurd om een Russisch misdaadkartel te infiltreren. Het kartel wordt geleid door de mysterieuze Yorgi, die hem al snel op een serie avonturen stuurt.

Filminformatie

Status: Released IMDb
Releasedatum: 2002-08-09
Run time: 125 Minuut / 2:5
Budget: $70,000,000
Inkomsten: $277,448,382
Filmregisseur: Rob Cohen
Schrijver: Rich Wilkes
Productiebedrijven : Columbia Pictures, Original Film, Revolution Studios
Productieland: United States of America

xXx DVD kopen

Wil je zien of de film xXx al beschikbaar is op DVD en gelijk kopen? Bestel dan direct. Ook is het mogelijk om daar tweedehands films te bestellen.

Filmposter bestellen

Zou je een filmposter willen hebben van de filmster die speelt in xXx of van de film zelf en deze binnen 2 werkdagen bij jou aan de muur hebben hangen! Plaats dan hier je bestellingfilmposter bestellen.

Trailer bekijken

Afbeeldingen

Klik op de afbeelding om deze te bekijken of te downloaden


Vin Diesel
als Xander Cage
Asia Argento
als Yelena
Samuel L. Jackson
als Agent Augustus Gibbons
Danny Trejo
als El Jefe
Leila Arcieri
als Jordan King
Marton Csokas
als Yorgi
Michael Roof
als Agent Toby Lee Shavers
Richy Müller
als Milan Sova
Werner Daehn
als Kirill
Jan Pavel Filipensky
als Viktor
Tom Everett
als Senator Click Hotchkiss
Thomas Ian Griffith
als Agent Jim McGrath
Eve
als J.J.
Joe Bucaro III
als Virg
Chris Gann
als T.J.
Martin Hub
als Ivan Podrov
Petr Jákl ml.
als Kolya
William Hope
als Agent Roger Donnan
Ted Maynard
als James Tannick
David Asman
als Agent Polk
Till Lindemann
als Himself
Richard Zven Kruspe
als Himself
Christian Lorenz
als Himself
Paul H. Landers
als Himself
Oliver Riedel
als Himself
Christoph Schneider
als Himself
Directing
Rob Cohen Director

Sound
Randy Edelman Original Music Composer

Writing
Rich Wilkes Screenplay

Editing
Chris Lebenzon Editor

Production
Kate Dowd Casting
Neal H. Moritz Producer
Vin Diesel Executive Producer

Editing
Joel Negron Editor
Paul Rubell Editor

Production
Ronna Kress Casting

Art
Gavin Bocquet Production Design
Phil Harvey Art Direction
Brad Ricker Art Direction
Hilton Rosemarin Set Decoration
Chris L. Spellman Set Decoration

Costume & Make-Up
Sanja Milkovic Hays Costume Design
Hallie D'Amore Makeup Department Head
Garet Reilly Costume Supervisor
Sarka Zvolenska Costume Supervisor

Editing
Paul Curtis Dialogue Editor

Production
Nancy Bishop Casting

Crew
Luiza Averina Dialect Coach

Art
Jonathan Lee Supervising Art Director

Writing
Temple Clark Storyboard

Art
Claudia Bestor Art Department Coordinator

Crew
Anthony Caron-Delion Scenic Artist

Art
Anthony Caron-Delion Assistant Art Director
Luke Freeborn Set Designer
A. Todd Holland Set Designer
Josh Lusby Set Designer
Dean Wolcott Set Designer
Helen Xenopoulos Set Designer
Milena Koubkova Assistant Art Director
Sebastian Milito Construction Coordinator

Crew
C.J. Maguire Property Master

Sound
Bruce Stambler Sound Designer

Editing
Donald L. Warner Jr. Dialogue Editor
Bernard Weiser Dialogue Editor

Sound
Tim Walston Sound Designer

Crew
M. James Arnett Stunt Coordinator

Camera
Murray Close Still Photographer
Milan Chadima Camera Operator
Clive Jackson Camera Operator
Bob Marshak Still Photographer

Costume & Make-Up
Lawrence Quon Set Costumer

Crew
Jiri Husak Transportation Coordinator
David Marder Transportation Coordinator

Directing
Jules Stewart Script Supervisor
Jakub Dvorak Assistant Director

Crew
Rachel Wyn Dunn Compositors

Production
Creighton Bellinger Co-Producer
Derek Dauchy Co-Producer
Todd Garner Executive Producer
David Minkowski Associate Producer
Michelle Purple Associate Producer
Arne Schmidt Executive Producer
Matthew Stillman Associate Producer
George Zakk Executive Producer

Camera
Dean Semler Director of Photography

Art
Stephen Christensen Art Department Assistant
Bob Skemp Greensman
Frawley Becker Location Scout
Brian Wade Sculptor
James Diggs Standby Painter

Camera
Bud Kremp Additional Camera
Steven J. Winslow Camera Technician
Michael Cassidy First Assistant Camera
Jiri Gazda Grip
Ethan Jensen Helicopter Camera

Costume & Make-Up
Kristen Anacker Assistant Costume Designer
Beth Miller Hair Department Head
Kerry Mendenhall Hairstylist
Allan A. Apone Makeup Artist
Larisa Sramkova Seamstress
Martin Kubricht Set Dressing Artist
Victoria Wood Wigmaker

Crew
Robert Sica Armorer
Peter Roderick Carpenter
Brian Nailing Chef
Michael G. Kehoe Craft Service
Jeff Bova Driver
Michal Krbecek Loader
Jiri Fleischer Picture Car Coordinator
Isabel Henderson Post Production Supervisor
Allen E. Taylor Production Controller
Rick Polikowski Propmaker
M. James Arnett Second Unit Cinematographer
Adam Gankiewicz Security
Eva Dvorakova Set Medic
Stephen P. Del Prete Set Production Assistant
Doug Roble Software Engineer
Danny Cangemi Special Effects Coordinator
Mitch Goldstrom Systems Administrators & Support
Steve Mann Transportation Captain
Doug Dovichi Transportation Co-Captain
Michael Singer Unit Publicist
Keith Splinter Davis Utility Stunts
Glenn Cannon Video Assist Operator
Ken Blackwell Visual Effects Editor

Editing
Mike Stanwick Color Timer
Hilda Saffari Digital Intermediate
Jonathan Chibnall First Assistant Editor

Lighting
Michael Guthrie Best Boy Electric
Henry Cantor Electrician
Andy Arnautov Gaffer
Thomas P. Powell Lighting Technician
Václav Cermak Rigging Gaffer
Ivo Gresak Rigging Grip

Production
Daniel R. Chavez Executive In Charge Of Post Production
Colleen Gibbons Location Manager
Basia Baumann Production Coordinator
Peter M. Tobyansen Production Manager
Gregory Alpert Production Supervisor

Sound
Thomas Giordano Boom Operator
Paul Aulicino First Assistant Sound Editor
Michael Dressel Foley
John Finklea Music Editor
Kathy Nelson Music Supervisor
Jeff Atmajian Orchestrator
William B. Kaplan Production Sound Mixer
Elton Ahi Scoring Mixer
Mike Chock Sound Effects Editor
Carl D. Ware Sound Engineer
Bruce Stambler Supervising Sound Editor

Visual Effects
Steve Watson 24 Frame Playback
Scott Edelstein 3D Supervisor
Fumi Mashimo Animation Supervisor
Krista Benson Digital Compositors
John Frazier Special Effects Supervisor
Chris Logan Visual Effects
Brady Doyle Visual Effects Coordinator
Kelly L'Estrange Visual Effects Producer
Syd Dutton Visual Effects Supervisor

Crew
Claudia Vaseková Translator
Albert Mason Digital Producer

Production
Jana Hrbková Unit Manager

Sound
Randy Edelman Conductor

Visual Effects
Joel Hynek Visual Effects Supervisor

Production
Debra James Unit Production Manager





















FilmFlix.nl - De film database © 2018