Home Alone 2: Lost in New York

Categorie├źn: Komedie, Familie, Avontuur, Misdaad
De familie McAllister gaat wederom op vakantie, dit maal naar Florida. Kevin raakt echter weer afgezonderd van de rest van het gezin, en komt per ongeluk op een vliegtuig naar New York terecht. Gelukkig voor hem heeft hij de creditcard van z'n vader bij zich, en hij besluit het er eens goed van te nemen. De inbrekers uit de vorige film zijn echter weer op vrije voeten, en zij hebben dit maal als doel om een grote speelgoedwinkel te beroven. Kevin probeert hier wederom een stokje voor te steken.

Filminformatie

Status: Released IMDb
Releasedatum: 1992-11-19
Run time: 112 Minuut / 1:52
Budget: $18,000,000
Inkomsten: $358,991,681
Filmregisseur: Chris Columbus
Schrijver: John Hughes
Productiebedrijven : Hughes Entertainment, 20th Century Fox
Productieland: United States of America

Home Alone 2: Lost in New York DVD kopen

Wil je zien of de film Home Alone 2: Lost in New York al beschikbaar is op DVD en gelijk kopen? Bestel dan direct. Ook is het mogelijk om daar tweedehands films te bestellen.

Filmposter bestellen

Zou je een filmposter willen hebben van de filmster die speelt in Home Alone 2: Lost in New York of van de film zelf en deze binnen 2 werkdagen bij jou aan de muur hebben hangen! Plaats dan hier je bestellingfilmposter bestellen.

Trailer bekijken

Afbeeldingen

Klik op de afbeelding om deze te bekijken of te downloaden


Macaulay Culkin
als Kevin
Joe Pesci
als Harry Lime
Catherine O'Hara
als Kate McCallister
Daniel Stern
als Marv Merchants
John Heard
als Peter McCallister
Devin Ratray
als Buzz McCallister
Hillary Wolf
als Megan McCallister
Gerry Bamman
als Uncle Frank McCallister
Jedidiah Cohen
als Rod McCallister
Kieran Culkin
als Fuller McCallister
Tim Curry
als Mr. Hector, Hotel Concierge
Eddie Bracken
als E.F. Duncan
Rob Schneider
als Bellman
Mike Maronna
als Jeff McCallister
Ralph Foody
als Gangster
Abdoulaye N'Gom
als Bead Necklace Vendor
Brenda Fricker
als The Pigeon Lady
Dana Ivey
als Desk Clerk
Ally Sheedy
als NY Ticket Agent
Clare Hoak
als Girl Gangster on TV
Terrie Snell
als Aunt Leslie McCallister
Senta Moses
als Tracy McCallister
Anna Slotky
als Brooke McCallister
Leigh Zimmerman
als Fashion Model
Monica Devereux
als Hotel Operator
Bob Eubanks
als Ding-Dang-Dong Host
Rip Taylor
als Celeb #1
Jaye P. Morgan
als Celeb #2
Jimmie Walker
als Celeb #3
Harry Hutchinson
als Ticket Taker
Clarke Devereux
als Ticket Taker (as Clarke P. Devereux)
Rod Sell
als Officer Bennett
Ron Canada
als Cop in Times Square
Cedric Young
als Cop in Central Park
William D'Ambra
als Arresting Cop in Central Park #1
Mark Morettini
als Arresting Cop in Central Park #2
James Cole
als Security Guard
Donald Trump
als Himself
Warren Rice
als Doorman
Anthony Cannata
als Sergeant in Toy Store
Michael Goldfinger
als Limo Driver
Mario Todisco
als Cab Driver
Eleanor Columbus
als Little Girl in Toy Store
Daiana Campeanu
als Sondra McCallister
Directing
Chris Columbus Director

Writing
John Hughes Screenplay

Production
John Hughes Producer

Sound
John Williams Original Music Composer

Camera
Julio Macat Director of Photography

Editing
Raja Gosnell Editor

Production
Janet Hirshenson Casting
Jane Jenkins Casting

Art
Sandy Veneziano Production Design
Marvin March Set Decoration

Costume & Make-Up
Jay Hurley Costume Design

Production
Richard Vane Executive Producer
Duncan Henderson Executive Producer
Mark Radcliffe Executive Producer

Art
Gary A. Lee Art Direction

Crew
Doree Sitterly Animal Wrangler
Joy Green Animal Wrangler
Mac Embury Animal Wrangler
Mark Jackson Animal Wrangler
Roland Raffler Animal Wrangler
Wally Ross Animal Wrangler
Al Cerullo Pilot

Art
Robert DiGrigoli Construction Coordinator
Bruce DiValerio Construction Foreman

Camera
Don Miller Grip

Sound
Jeff Watts ADR Editor
Willy Hoyte ADR Editor
Mary Andrews ADR Supervisor

Production
Barbara Harris ADR Voice Casting

Art
James Nedza Art Department Coordinator
Daniel Maltese Art Direction
Steven J. Jordan Art Direction

Costume & Make-Up
Jennifer Jobst Assistant Costume Designer

Editing
Chris Boscardin Assistant Editor
Moonstar Greene Assistant Editor
Plummy Tucker Assistant Editor
Wendi Jill Raderman Assistant Editor

Production
Christie Colliopoulos Assistant Production Coordinator
Gary MacPherson Assistant Production Coordinator
Sharon Kaczala Assistant Production Coordinator

Art
David J. Chamerski Assistant Property Master

Sound
Alan Rankin Assistant Sound Editor
Liz Kentin Assistant Sound Editor
Robert Batha Assistant Sound Editor

Editing
Tim Silano Associate Editor

Lighting
Paul Caven Best Boy Electric
Andy Day Best Boy Electrician
John S. Robertson Best Boy Electrician
John Swanders Best Boy Electrician

Sound
Greg Agalsoff Boom Operator
Jeffrey A. Williams Boom Operator
Kevin Meehan Boom Operator

Camera
Anastas N. Michos Camera Operator
Dennis Smith Camera Operator
Lex duPont Camera Operator

Production
Michael Hirshenson Casting Assistant
Susanna Griffith Casting Assistant

Editing
David Orr Color Timer

Art
Cal DiValerio Construction Coordinator
Edward England Construction Coordinator
Gary Deaton Construction Foreman

Costume & Make-Up
Mickey Antonetti Costume Supervisor

Crew
Raymond Bulinski Craft Service
Rick Chavez Craft Service

Sound
Chris Hogan Dialogue Editor
Dan M. Rich Dialogue Editor
Randy Kelley Dialogue Editor

Camera
Douglas F. O'Neons Director of Photography
Danial Miller Dolly Grip
Ed Quinn Dolly Grip

Lighting
Chic Cecchini Electrician
Chic Cecchini Electrician
Dennis J. Leahy Electrician
Mark Purkart Electrician
Mel P. Mack Electrician
Theodore A. Corso Electrician

Production
Krystyna Demkowicz Executive In Charge Of Production

Camera
Angelo Di Giacomo First Assistant Camera
Donald Carlson First Assistant Camera
Phil Abraham First Assistant Camera
Robert C. Carlson First Assistant Camera

Directing
Jacolyn Baker First Assistant Director
James Giovannetti Jr. First Assistant Director

Editing
Fred C. Vitale First Assistant Editor

Sound
James Moriana Foley
Jeffrey Wilhoit Foley
Dan Hegeman Foley Editor
Kelly Oxford Foley Editor
Richard Dwan Jr. Foley Editor
Steve Mann Foley Editor

Lighting
Colin J. Campbell Gaffer
John Hudecek Gaffer
Morris Flam Gaffer

Art
Philip C. Hurst Greensman

Camera
Bradley T. Matthys Grip
Chris Freres Grip
Fernando M. Briones Grip
James Nelson Grip
James Rooizda Grip
James Rooizda Grip
Mark E. Matthys Grip

Costume & Make-Up
John Quaglia Hairstylist

Camera
Mike Miller Key Grip
Morgan Michael Lewis Key Grip

Costume & Make-Up
Linda Rizzuto Key Hair Stylist
Linda Melazzo Key Makeup Artist

Art
Bruce Swanson Leadman
Daniel B. Clancy Leadman
Jack Eberhart Leadman

Production
Charles Zalben Location Manager
Jacolyn Baker Location Manager
Jan Foster Location Manager
T.J. Healy II Location Manager

Art
Michael Nickodem Location Scout
Randy Sokol Location Scout

Costume & Make-Up
Joseph A. Campayno Makeup Artist

Editing
Gary Burritt Negative Cutter

Sound
John Neufeld Orchestrator

Production
Lori Koravos Production Accountant
Kathleen M. Courtney Production Coordinator

Crew
Christo Morse Production Office Assistant
Donald Murphy Production Office Assistant
George Patterson Production Office Assistant
John Gleeson Production Office Assistant
Mia Wicklund Production Office Assistant
Patty Willett Production Office Assistant
Ron Vignone Production Office Assistant

Art
Ann Miller Property Master
Douglas E. Madison Property Master
William D'Ambra Property Master

Sound
Shawn Murphy Scoring Mixer

Directing
Jan Evans Script Supervisor

Costume & Make-Up
Jane Blank Seamstress

Directing
Geoffrey Hansen Second Assistant Director

Camera
Freddie Hice Second Unit Director of Photography

Art
George DeTitta Sr. Set Decoration
Donald B. Woodruff Set Designer
Karen Fletcher Trujillo Set Designer
Stephen Dane Set Designer
Jim Fredericks Set Dresser

Crew
Bob Saunders Set Production Assistant
Jeff Richman Set Production Assistant

Art
Robert E. Knight Sign Painter

Sound
Dino Dimuro Sound Editor
Frank Smathers Sound Editor
Jay B. Richardson Sound Editor
James R. Alexander Sound Mixer
Peter Ilardi Sound Mixer
Bob Balzarini Sound Recordist
Tim Webb Sound Recordist
Tony Araki Sound Recordist
Chris Carpenter Sound Re-Recording Mixer
Kevin E. Carpenter Sound Re-Recording Mixer
Rick Hart Sound Re-Recording Mixer

Crew
John Fontana Special Effects
John Ottesen Special Effects
Ron Ottesen Special Effects
Scott Forbes Special Effects
Bill Kennedy Special Effects





















FilmFlix.nl - De film database © 2018