Mr. Peabody & Sherman

Categorieën: Animatie, Avontuur, Familie
Mr. Peabody is een genie, uitvinder, wetenschapper en een hond. Met zijn geadopteerde mensenzoon Sherman maken zij reizen door de tijd. Sherman houdt zich echter niet aan de tijdreisregels en ze moeten alles op alles zetten om de fout te herstellen.

Filminformatie

Status: Released IMDb
Releasedatum: 2014-02-07
Run time: 92 Minuut / 1:32
Budget: $145,000,000
Inkomsten: $272,912,430
Filmregisseur: Rob Minkoff
Schrijver: Craig Wright
Productiebedrijven : Pacific Data Images (PDI), DreamWorks Animation, Bullwinkle Studios, Classic Media Productions
Productieland: United States of America

Mr. Peabody & Sherman DVD kopen

Wil je zien of de film Mr. Peabody & Sherman al beschikbaar is op DVD en gelijk kopen? Bestel dan direct. Ook is het mogelijk om daar tweedehands films te bestellen.

Filmposter bestellen

Zou je een filmposter willen hebben van de filmster die speelt in Mr. Peabody & Sherman of van de film zelf en deze binnen 2 werkdagen bij jou aan de muur hebben hangen! Plaats dan hier je bestellingfilmposter bestellen.

Trailer bekijken

Afbeeldingen

Klik op de afbeelding om deze te bekijken of te downloaden


Ty Burrell
als Mr. Peabody (voice)
Max Charles
als Sherman (voice)
Ariel Winter
als Penny Peterson (voice)
Allison Janney
als Ms. Grunion (voice)
Ellie Kemper
als Paula Peterson
Stephen Colbert
als Paul Peterson (voice)
Stephen Tobolowsky
als Principal Purdy (voice)
Karan Brar
als Mason (voice)
Joshua Rush
als Carl (voice)
Adam Alexi-Malle
als French Peasant (voice)
Stanley Tucci
als Leonardo da Vinci (voice)
Lauri Fraser
als Marie Antoinette / Egyptian Woman (voice)
Leslie Mann
als Patty Peterson (voice)
Lake Bell
als Mona Lisa (voice)
Guillaume Aretos
als Robespierre (voice)
Pat Musick
als Teacher (voice)
Dennis Haysbert
als Judge (voice)
Zach Callison
als King Tut (voice)
Steve Valentine
als Ay (voice)
Leila Birch
als WABAC Machine (voice)
Patrick Warburton
als Agamemnon (voice)
Tom McGrath
als Odysseus (voice)
Mel Brooks
als Albert Einstein (voice)
Cullen McCarthy
als Kid (voice)
Jasper Johannes Andrews
als Baby Sherman (voice)
Walt Dohrn
als French Peasant / Taxi Driver / Spartacus (voice)
Kim Bubbs
als French Peasant (voice)
Nicholas Guest
als French Peasant (voice)
Thomas Lennon
als Italian Peasant #2 (voice)
Rob Minkoff
als Creepy Boy (voice)
Al Rodrigo
als Ajax (voice)
Jess Harnell
als Abraham Lincoln / George Washington / Bill Clinton / Isaac Newton / New York City Cop (voice)
Ava Acres
als Additional Voices (voice)
Newell Alexander
als Additional Voices (voice)
Rosemary Alexander
als Additional Voices (voice)
Steve Alterman
als Additional Voices (voice)
Stephen Apostolina
als Additional Voices (voice)
Eva Bella
als Additional Voices (voice)
Blake Bertrand
als Additional Voices (voice)
Mitch Carter
als Additional Voices (voice)
David Cowgill
als Additional Voices (voice)
Jeff Fischer
als Additional Voices (voice)
Donald Fullilove
als Additional Voices (voice)
Jackie Gonneau
als Additional Voices (voice)
Rif Hutton
als Additional Voices (voice)
Molly Jackson
als Additional Voices (voice)
Luisa Leschin
als Additional Voices (voice)
Hope Levy
als Additional Voices (voice)
Scott Menville
als Additional Voices (voice)
Raymond Ochoa
als Additional Voices (voice)
Ben Garant
als Egyptian Spectator / Italian Peasant #1 (voice)
Robert Cait
als French Guard (voice)
Edie Mirman
als Additional Voices (voice)
Jacqueline Pinol
als Additional Voices (voice)
Ella Rouhier
als Additional Voices (voice)
Michelle Ruff
als Additional Voices (voice)
Jadon Sand
als Additional Voices (voice)
Alan Shearman
als Additional Voices (voice)
Claudette Wells
als Additional Voices (voice)
Lynnanne Zager
als Additional Voices (voice)
David Zyler
als Additional Voices (voice)
Directing
Rob Minkoff Director

Production
Eric Ellenbogen Executive Producer
Tiffany Ward Executive Producer

Visual Effects
Brett Nystul Visual Development
Navjit Singh Gill Visual Effects

Writing
Craig Wright Screenplay

Production
Jason Clark Executive Producer

Lighting
James Sathre Lighting Technician

Visual Effects
Shane Prigmore Visual Development

Writing
Ted Key Characters

Art
David James Production Design

Crew
Ben Garant Additional Dialogue
Thomas Lennon Additional Dialogue

Production
Denise Nolan Cascino Producer
Alexandra Schwartz Producer
Holly Edwards Associate Producer

Sound
Danny Elfman Music

Editing
Michael Andrews Editor

Production
Leslee Feldman Casting
Christi Soper Casting

Art
Timothy Lamb Art Direction
Ruben Perez Production Design
Alexandre Puvilland Production Design
Priscilla Wong Production Design

Sound
Michael Babcock Sound Re-Recording Mixer
Michael Babcock Sound Designer
Michael Babcock Supervising Sound Editor

Crew
John Ashton Thomas Additional Music

Sound
John Ashton Thomas Orchestrator
Peter Bateman Orchestrator

Crew
Peter Bateman Additional Music

Visual Effects
Albert Rubio Animation

Art
Nicholas Henderson Set Designer

Visual Effects
Nicholas Henderson Visual Development

Sound
Richard King Sound Designer
Richard King Supervising Sound Editor

Editing
Marcus Taylor Additional Editing

Crew
Chris Bacon Additional Music
Paul Mounsey Additional Music

Production
Grace Bisel Administration

Sound
Michael Miller ADR & Dubbing
Roy Latham ADR & Dubbing
Tighe Sheldon ADR & Dubbing

Visual Effects
Bailey Brent Animation
Ben Rush Animation
Benjamin Willis Animation
Bill Diaz Animation
Cassidy Curtis Animation
Chris Bancroft Animation
Chris Kirshbaum Animation
Cory Rogers Animation
Dave Burgess Animation
David Couchariere Animation
David Spivack Animation
Drew Adams Animation
Eric Lees Animation
Greg Whittaker Animation
Guillermo Careaga Animation
Jeffrey Joe Animation
Jennifer E. Harlow Animation
Joe Sandstrom Animation
Julien Bocabeille Animation
Karunakar Reddy Animation
Ketan Adhikari Animation
Lance Fite Animation
Maciek Gliwa Animation
Mariko Hoshi Animation
Mark Roennigke Animation
Melanie Cordan Animation
Michael Amos Animation
Michael T. Chen Animation
Nedy Acet Animation
Nelson Brown Animation
Philip To Animation
Prasanjib Nag Animation
Rachel Fite Animation
Renjith Chundakkad Animation
Riyad C.M. Animation
Ross Burgess Animation
Scott Lafleur Animation
Scott C. Lemmer Animation
Scott Raymond Animation
Sean Mahoney Animation
Sebastien Wojda Animation
Shajo John Animation
Tomoyuki Harashima Animation
Willy Harber Animation

Art
Mary Grace Hartline Art Department Assistant

Editing
Darrin Ly Assistant Editor
Nolan Southerland Assistant Editor
William M. Steinberg Associate Editor

Production
Mollie Gamo Casting Associate
Sara Zebrack Casting Associate

Crew
Annmarie Koenig CG Supervisor
Ken Ball CG Supervisor
Milton E. Rodriguez-Rios CG Supervisor
Ronman Yiu Yan Ng CG Supervisor

Visual Effects
Craig Kellman Character Designer
Joseph C. Moshier Character Designer
Timothy Lamb Character Designer
Tony K. Williams Character Modelling Supervisor

Editing
Jim Passon Color Timer

Crew
Erin Lehmkühl Compositors
Praveen Ushus Dev Compositors

Sound
Rick Wentworth Conductor

Visual Effects
Candice Miller Creature Technical Director
Evan Boucher Creature Technical Director
Jeff Wang Creature Technical Director
Kevin Rodgers Creature Technical Director
Michael Leon Ware Creature Technical Director
Morgan Evans Creature Technical Director
Nico Sanghrajka Creature Technical Director
Stephan Osterburg Creature Technical Director
Terran Boylan Creature Technical Director
Thomas Bittner Creature Technical Director
Yukinori Inagaki Creature Technical Director
Zsoka Barkacs Creature Technical Director

Sound
Jessica Gallavan Dialogue Editor

Visual Effects
Nishok Alagesan Digital Compositors

Production
James Beshears Executive In Charge Of Post Production
Beth Hofer Executive In Charge Of Production
Bonnie Lemon Executive In Charge Of Production
Darci Zalvin Executive In Charge Of Production
Tripp Hudson Executive In Charge Of Production
Ariga Parseghian Finance
Terri Anderson Finance

Editing
John Currin First Assistant Editor
Nathan Schauf First Assistant Editor

Sound
Linda Yeaney First Assistant Sound Editor
Alyson Dee Moore Foley
John Roesch Foley

Visual Effects
Rajesh P.K. Lead Animator
Sujit Chatterjee Lead Animator

Lighting
Amy Rebecca Tucker Lighting Artist
Dorien Gunnels Lighting Artist
Emily Yi Lighting Artist
Hannah Sherman Lighting Artist
Javed Iqbal Shaikh Lighting Artist
Jennifer Leigh King Lighting Artist
Julien Forest Lighting Artist
Nimesh Zala Lighting Artist
Nitin Punchail Lighting Artist
Oth Khotsimeuang Lighting Artist
Raghuram Palasamudram Lighting Artist
Sahaya Ramesh Bosco Lighting Artist
Sharanya Viswamani Lighting Artist
Srinivasan Velayutham Lighting Artist
V. Balaji Lighting Artist
Yuko Okumura Lighting Artist
Amber Stewart Lunderville Master Lighting Artist
Antoine Deschamps Master Lighting Artist
Eli Rod Master Lighting Artist
Gregory Jennings Master Lighting Artist
Jimmy Maidens Master Lighting Artist
Jung Jin Song Master Lighting Artist
Matthew Clubb Master Lighting Artist
Ryan Michero Master Lighting Artist
Stephanie Mulqueen Master Lighting Artist
Sucheta Bhatawadekar Master Lighting Artist

Crew
Rhys Maitland-Jones Mix Technician

Visual Effects
Angela Ensele Modeling
Ann Sidenblad Modeling
Brent Wong Modeling
Craig Dowsett Modeling
Florian Perret Modeling
Jeff Wagner Modeling
Ki Jong Hong Modeling
Marty Havran Modeling
Paulette Harutnian Modeling
Steve McGrath Modeling
Sudipta Panja Modeling

Sound
Anna Noakes Musician
Mark Berrow Musician
Nicholas Bucknall Musician
Paul Kegg Musician
Rachel Bolt Musician
Roger Linley Musician
Skaila Kanga Musician
Steve Mair Musician
David Slonaker Orchestrator
Edgardo Simone Orchestrator
Edward Trybek Orchestrator
Steve Bartek Orchestrator
Tim Rodier Orchestrator

Crew
Alex Cardullo Post Production Assistant
Chris Hewitt Post Production Assistant
John Geller Post Production Assistant
David Yanover Post-Production Manager

Production
Betty Tom Production Accountant
Matthew Burke Production Accountant
Aubrey Millen Production Coordinator
Ben Zaehringer Production Coordinator
Cathy Sitzes Production Coordinator
Cindy Freeman Production Coordinator
Deepak Kumar Production Coordinator
Garrett Prince Production Coordinator
Joanna Lynne Smith Production Coordinator
Jonathan B. Lee Production Coordinator
Julie Tondreau Production Coordinator
Megan McDonald Production Coordinator
Nandhini Giri Production Coordinator
Sarah Jane Chin Production Coordinator
Sumit Verma Production Coordinator
Tim Kwan Production Coordinator
Andre de Oliviera Araujo Production Manager
Angie Howard Production Manager
Dinesh Krishnan Nair Production Manager
Matt Pomeroy Production Manager
Milind D. Shinde Production Manager
Aditya Deosthale Production Supervisor
Camille Leganza Production Supervisor
Carlyn Siegler Production Supervisor
Christine Nguyen Production Supervisor
Danielle Helsaple Production Supervisor
David Isetta Production Supervisor
Laura C. Bowers Production Supervisor
Monica de Armond Production Supervisor
Nelson Dsouza Production Supervisor
Rachnatp Production Supervisor
Rakesh S. Patil Production Supervisor
Scott Sakamoto Production Supervisor
Zachary Gold Production Supervisor
David Hail Publicist

Sound
Dennis S. Sands Scoring Mixer

Directing
Killian Gray Script Coordinator

Crew
Stephen J. Ward Software Engineer

Sound
Michael W. Mitchell Sound Effects Editor
Roland N. Thai Sound Effects Editor
Steve Jamerson Sound Engineer
Tom Lalley Sound Engineer
Andy Nelson Sound Re-Recording Mixer
Simon Goldfinch Sound Re-Recording Mixer

Camera
Kevin Estrada Still Photographer

Crew
Jason Spencer Galsworthy Supervising Animator

Sound
Bill Abbott Supervising Music Editor

Crew
Corban Gossett Supervising Technical Director
Alireza Estakhrian Systems Administrators & Support
Bart Feliciano Systems Administrators & Support
Dj Downey Systems Administrators & Support
Julio C. Talavera Systems Administrators & Support
Rain Angeles Systems Administrators & Support
Shawn Bohonos Systems Administrators & Support
Joshua Sternin Thanks
Joyce Arrastia Thanks
Julie Rogers Thanks

Visual Effects
Benjamin Andersen VFX Artist
Brijesh Johar VFX Artist
Christopher Rydalch VFX Artist
Devon Penney VFX Artist
Evrim Akyilmaz VFX Artist
Fazil Ahmed VFX Artist
Lana Chen Sun VFX Artist
Mark Theriault VFX Artist
Matt Head VFX Artist
Rahul Mullick VFX Artist
Stuart Tett VFX Artist
Tyson Erze VFX Artist
Zach Glynn VFX Artist
Alexandre Puvilland Visual Development
Avner Geller Visual Development
Bryan Gregg LaShelle Visual Development
Carlos Felipe León Ortiz Visual Development
Carlos Zaragoza Visual Development
Kenard Pak Visual Development
Kory Heinzen Visual Development
Priscilla Wong Visual Development
Ruben Perez Visual Development
Stevie Lewis Visual Development
Zac Wollons Visual Development
Aditya Prabhu Visual Effects
Devank Patel Visual Effects
Fangwei Lee Visual Effects
Jeff Budsberg Visual Effects





















FilmFlix.nl - De film database © 2018