Master and Commander: The Far Side of the World

Categorie: Avontuur
Het verhaal speelt zich af in de tijd na Napoleon en vertelt het verhaal over de strijd tussen de zeemachten. Lucky Jack Aubrey (Russell Crowe) is kapitein van zijn geliefde schip de 'H.M.S. Surprise'. Geheel onverwachts wordt hij aangevallen door een oorlogsschip, dat qua uitrusting niet met zijn eigen schip te vergelijken valt. Aubrey's schip wordt zwaar gehavend achtergelaten. Toch besluit hij zich er niet bij neer te leggen, ook al kan dit de ondergang van de Surprise betekenen.

Filminformatie

Status: Released IMDb
Releasedatum: 2003-11-14
Run time: 138 Minuut / 2:18
Budget: $150,000,000
Inkomsten: $212,011,111
Filmregisseur: Peter Weir
Schrijvers: Peter Weir, John Collee.
Productiebedrijven : Universal Pictures, Twentieth Century Fox Film Corporation, Samuel Goldwyn Films, Miramax
Productieland: United States of America

Master and Commander: The Far Side of the World DVD kopen

Wil je zien of de film Master and Commander: The Far Side of the World al beschikbaar is op DVD en gelijk kopen? Bestel dan direct. Ook is het mogelijk om daar tweedehands films te bestellen.

Filmposter bestellen

Zou je een filmposter willen hebben van de filmster die speelt in Master and Commander: The Far Side of the World of van de film zelf en deze binnen 2 werkdagen bij jou aan de muur hebben hangen! Plaats dan hier je bestellingfilmposter bestellen.

Trailer bekijken

Afbeeldingen

Klik op de afbeelding om deze te bekijken of te downloaden


Russell Crowe
als Captain Jack Aubrey
Paul Bettany
als Dr. Stephen Maturin
James D'Arcy
als 1st Lt. Tom Pullings
Billy Boyd
als Barrent Bonden
Joseph Morgan
als William Warley, Cpt. of Mizzentop
Edward Woodall
als 2nd Lt. William Mowett
Chris Larkin
als Capt. Howard
Max Pirkis
als Blakeney
Jack Randall
als Boyle
Max Benitz
als Calamy
Lee Ingleby
als Hollom
Richard Pates
als Williamson
Robert Pugh
als Mr. Allen
Richard McCabe
als Mr. Higgins
Ian Mercer
als Mr. Hollar
Tony Dolan
als Mr. Lamb
David Threlfall
als Preserved Killick
Bryan Dick
als Joseph Nagle
George Innes
als Joe Plaice
William Mannering
als Faster Doudle
Patrick Gallagher
als Awkward Davies
Alex Palmer
als Nehemiah Slade
Mark Lewis Jones
als Mr. Hogg
John DeSantis
als Padeen
Ousmane Thiam
als Black Bill
Thierry Segall
als French Captain
Directing
Peter Weir Director

Writing
Peter Weir Screenplay
John Collee Screenplay
Patrick O'Brian Novel

Production
Alan B. Curtiss Executive Producer
Samuel Goldwyn Jr. Producer
Duncan Henderson Producer
Peter Weir Producer

Camera
Russell Boyd Director of Photography

Editing
Lee Smith Editor

Production
Mary Selway Casting
Fiona Weir Casting

Crew
Judy Dickerson Dialect Coach
Joey Anaya Stunts

Costume & Make-Up
Wendy Stites Costume Design

Art
William Sandell Production Design
Bruce Crone Art Direction
Mark W. Mansbridge Art Direction
Marco Niro Art Direction
Héctor Romero Art Direction
Robert Gould Set Decoration

Costume & Make-Up
Edouard F. Henriques Makeup Department Head

Art
Carlos Benassini Set Designer
Gary Deaton Construction Coordinator

Crew
Doug Harlocker Property Master

Art
Bill Hiney Set Designer
Mark Hitchler Set Designer
Gerald Lehtola Art Department Coordinator
Manuel Martínez Set Designer
Nick Navarro Set Designer
Christopher Neely Leadman

Crew
Tim Gomillion Sound Recordist

Sound
Gary A. Hecker Foley
Doug Hemphill Sound Re-Recording Mixer
Jeffrey A. Humphreys Boom Operator
Richard King Sound Designer
Paul Massey Sound Re-Recording Mixer
Michael W. Mitchell Sound Effects Editor

Editing
Hugo Weng Dialogue Editor

Crew
Daniel Sudick Special Effects Coordinator

Visual Effects
Stefen Fangmeier Visual Effects Supervisor
Mitchell S. Drain Visual Effects Supervisor
Helen Elswit Visual Effects Producer
Julia Frey Visual Effects Producer
Pablo Helman Visual Effects Supervisor
Stephanie Hornish Visual Effects Producer
Jeff Werner Visual Effects Producer

Crew
Daniel W. Barringer Stunt Coordinator
Doug Coleman Stunt Coordinator

Camera
Jamie Barber Camera Operator
George Billinger III Camera Operator
Martha Susana Ramos Camera Operator
Don Reddy Camera Operator
Guillermo Rosas Camera Operator
Matthew J. Siegel Camera Operator

Costume & Make-Up
Dawn Y. Line Costume Supervisor

Editing
Jim Passon Color Timer
Hilda Saffari Digital Intermediate

Crew
Russell McEntyre Transportation Coordinator
Maxine Arbarbara Studio Teachers
Judith M. Brown Studio Teachers

Directing
Wilma Garscadden-Gahret Script Supervisor
Brenda Lopez Script Supervisor

Production
Michael John Meehan Location Manager

Crew
Christopher Terrill Thanks

Production
Todd Arnow Co-Producer
Meyer Gottlieb Co-Producer
Bob Weinstein Co-Producer
Harvey Weinstein Co-Producer

Sound
Iva Davies Original Music Composer
Richard Tognetti Original Music Composer

Crew
Steve Auvenshine Armorer
Orlando Chongo Craft Service
Bobby Mara Propmaker
Brian Gee Technical Supervisor

Lighting
Willie E. Dawkins Electrician
David Lee Gaffer
Michael Sean Foley Lighting Artist

Sound
Nancy Parker Foley

Art
Kevin Ishioka Assistant Art Director
James Arrigo Construction Foreman

Production
Bridget Bourke Line Producer

Art
Daren Dochterman Production Illustrator
Anthony Gaudio Standby Painter

Camera
Robert Hill First Assistant Camera
Harry K. Garvin Steadicam Operator
Stephen Vaughan Still Photographer

Costume & Make-Up
Yolanda Toussieng Hair Department Head
Edith I. Amezcua Hairstylist
Robin Beauchesne Makeup Artist
Marcelina Barraza Seamstress
Javier Arrieta Set Costumer
Jennifer Lewicki Set Dressing Supervisor

Crew
David Ebner Digital Effects Supervisor
Tom Gilhooley Driver
Sal Alvarez Loader
Gabriel De Cunto Makeup Effects
Sassica Francis-Bruce Post Production Assistant
Patrick Esposito Post-Production Manager
Jeffrey Harlacker Post Production Supervisor
Larry Hoki Projection
Timothy Michael Cairns Quality Control Supervisor
David R. Ellis Second Unit Cinematographer
Jay Cooper Sequence Supervisor
Jeffrey D. Stevens Set Medic
Heather Anderson Set Production Assistant
David Oliver Stand In
Eric Putz Telecine Colorist
Wayne Stone Transportation Captain

Production
Todd Arnow Unit Production Manager

Crew
Sandy O'Neill Unit Publicist
Mitch Toles Utility Stunts
Adam Barth Video Assist Operator
Tom Barrett Visual Effects Editor

Directing
Dani Morrow Layout

Editing
John Lee First Assistant Editor

Lighting
Rick Maddux Best Boy Electric
Derick Pritchard Lighting Technician
Stephen Johnstone Rigging Gaffer
Oscar Gomez Rigging Grip

Production
Nicole Hilliard-Forde Casting Associate
Jen Hutchinson Production Accountant
Andy Foster Production Coordinator
Derek Jan Vermaas Production Office Coordinator
Brice Criswell Researcher

Sound
Linda Yeaney First Assistant Sound Editor
Simon Leadley Music Editor
Art Rochester Production Sound Mixer
Robert Fernandez Scoring Mixer

Visual Effects
Christopher Bonnstetter 3D Supervisor
Kathleen Beeler Digital Compositors
Brian Cuscino I/O Supervisor

Crew
Kosta Saric Visual Effects Editor

Visual Effects
Kimberly Adams Visual Effects Coordinator

Writing
David Russell Storyboard

Crew
Quincy Perkins Translator
Blondel Aidoo Executive Visual Effects Producer

Sound
Andy Potvin Dolby Consultant

Production
Rafael Cuervo Unit Manager

Art
Giovanni Bianchini Set Dresser

Camera
Phil Pastuhov Aerial Director of Photography
Chris Centrella Key Grip

Directing
Alan B. Curtiss First Assistant Director

Art
Richard F. Anderson Assistant Property Master

Camera
Brian Rosso Dolly Grip
Raúl Cortés Grip

Costume & Make-Up
Julia Gombert Ager/Dyer
Mary C. Lane Key Costumer
Kate Biscoe Key Makeup Artist
Rosa Isela Atondo Tailor

Crew
Jesus Chavez Animal Wrangler
Rick Hicks Marine Coordinator
Ivor Shier Pilot

Directing
David M. Bernstein Second Assistant Director

Editing
Gary Burritt Negative Cutter

Production
Louis Elman ADR Voice Casting
Daniel A. Mondschain Assistant Production Coordinator
Kazimierz Suwala Local Casting

Sound
James Bolt Additional Sound Re-Recording Mixer
Laura Graham ADR Editor
Andrew Bock Assistant Sound Editor
Iva Davies Musician
R.J. Kizer Supervising ADR Editor

Visual Effects
Yuichiro Yamashita CG Animator
Michael Hemschoot Lead Animator
Talmage Watson Matchmove Supervisor
Robert Stromberg Visual Effects Designer

Sound
Christopher Gordon Original Music Composer













FilmFlix.nl - De film database © 2018