The League of Extraordinary Gentlemen

Categorieën: Fantasie, Actie, Thriller, Sciencefiction
Bekende personages uit de Victoriaanse literatuur proberen een wereldoorlog te voorkomen en gaan samen de strijd aan tegen een sluwe schurk.

Filminformatie

Status: Released IMDb
Releasedatum: 2003-07-11
Run time: 110 Minuut / 1:50
Budget: $78,000,000
Inkomsten: $179,265,204
Filmregisseur: Stephen Norrington
Schrijver: James Robinson
Productiebedrijven : JD Productions, International Production Company, Angry Films, Mediastream Dritte Film GmbH & Co. Beteiligungs KG, 20th Century Fox
Productie landen: Czech Republic, Germany, United Kingdom, United States of America

The League of Extraordinary Gentlemen DVD kopen

Wil je zien of de film The League of Extraordinary Gentlemen al beschikbaar is op DVD en gelijk kopen? Bestel dan direct. Ook is het mogelijk om daar tweedehands films te bestellen.

Filmposter bestellen

Zou je een filmposter willen hebben van de filmster die speelt in The League of Extraordinary Gentlemen of van de film zelf en deze binnen 2 werkdagen bij jou aan de muur hebben hangen! Plaats dan hier je bestellingfilmposter bestellen.

Trailer bekijken

Afbeeldingen

Klik op de afbeelding om deze te bekijken of te downloaden


Sean Connery
als Allan Quatermain
Peta Wilson
als Mina Harker
Shane West
als Tom Sawyer
Stuart Townsend
als Dorian Gray
Jason Flemyng
als Dr. Henry Jekyll / Edward Hyde
Tony Curran
als Rodney Skinner (The Invisible Man)
Naseeruddin Shah
als Captain Nemo
Richard Roxburgh
als M
Max Ryan
als Dante
Tom Goodman-Hill
als Sanderson Reed
David Hemmings
als Nigel
Terry O'Neill
als Ishmael
Rudolf Pellar
als Draper
Robert Willox
als Constable Dunning
Robert Orr
als Running Officer
Joel Kirby
als Copper #2
Marek Vašut
als Soldier
Ewart James Walters
als Toby
Robert Vahey
als Elderly Hunter
Sylvester Morand
als Old Traveler
Mariano Titanti
als Edgar Shreave
Huggy Leaver
als Hanson Cab Driver
James Babson
als Marksman #3
Pavel Bezdek
als Marksman #1
Stanislav Adamickij
als Marksman #2
Michael McGuffie
als Copper #1
Michal Grün
als Assassin #3
San Shella
als Terrified Crewman
Ellen Savaria
als Recordist
Riz Meedin
als Venice Conning Tower Crewman
Sartaj Garewal
als Rocket Room Crewman
Neran Persaud
als Crewman Patel
Andrew Rajan
als Headphones Crewman
Production
Bruce Devan Line Producer

Directing
Stephen Norrington Director

Writing
James Robinson Screenplay

Sound
Trevor Jones Original Music Composer

Camera
Dan Laustsen Director of Photography

Editing
Paul Rubell Editor

Production
Trevor Albert Producer
Trevor Albert Executive Producer
Sean Connery Executive Producer
Don Murphy Producer
Donna Isaacson Casting
Lucinda Syson Casting

Costume & Make-Up
Jacqueline West Costume Design

Production
Rick Benattar Associate Producer
Mark Gordon Executive Producer

Writing
Alan Moore Novel

Production
Michael Nelson Co-Producer

Sound
Michael Herbick Sound Re-Recording Mixer

Writing
Kevin O'Neill Novel

Art
Carol Spier Production Design
Marco Bittner Rosser Art Direction
Elinor Rose Galbraith Art Direction
Jindrich Kocí Art Direction
James McAteer Art Direction
James F. Truesdale Art Direction
Peter Nicolakakos Set Decoration
Sarah Emily Nelson Art Department Assistant
Jana Chovancova Art Department Coordinator
Constantine Sekeris Conceptual Design
Phillip Tellez Construction Coordinator
Ron Gress Lead Painter
Ronnie Lombard Leadman

Production
Paul Edwards Line Producer

Art
Michael Hruska Painter
Manuel Plank-Jorge Production Illustrator
Neil Morrill Sculptor
Patrick Banister Set Designer

Camera
Klaus Fuxjäger Camera Operator
Garrett Benson First Assistant Camera
Jaromir Sedina Steadicam Operator
Larry D. Horricks Still Photographer
Wayne Baker Underwater Camera

Costume & Make-Up
Tim Aslam Assistant Costume Designer
Hana Kucerova Costume Supervisor
Michelle Taylor Hair Designer
Tricia Cameron Hairstylist
Pauline Heys Makeup Artist
Duncan Jarman Prosthetic Supervisor
Maria Hubackova Set Costumer
Bob Kretschmer Wigmaker

Crew
Brian Bulman Additional Music
Dave Evans Armorer
Greg Gladstone CG Supervisor
Joy Ellison Dialect Coach
David Ebner Digital Effects Supervisor
Don Haggerty Driver
Michal Krbecek Loader
Lonnie A. Mathes Post Production Assistant
Charlie Davis Post Production Supervisor
Marc Tantin Propmaker
John Bannister Scenic Artist
Debra Leilani Bakeman Set Medic
Seth William Hansen Set Production Assistant
Gary Cohen Special Effects Coordinator
Robert Alonzo Stunt Coordinator
Kevin Abercrombie Stunts
Jason Barlow Technical Supervisor
Mitch Goldstrom Systems Administrators & Support
Vaclav Mottl Transportation Coordinator

Production
Michael Nelson Unit Production Manager

Crew
Larry Garrison Unit Publicist
Michal Chadima Video Assist Operator
Des Carey Visual Effects Editor

Directing
Catherine Allinson Script Supervisor

Editing
Jim Passon Color Timer
Josh Campbell First Assistant Editor

Lighting
Igor Jelen Best Boy Electric
Conrad Sigurdson Electrician
Michael Jenkins Gaffer
Steve Reding Lighting Artist
Damon Marcellino Lighting Technician
Dean Brkic Rigging Gaffer
Ivo Gresak Rigging Grip

Production
Philip Waley Executive In Charge Of Production
Mike Higgins Location Manager
Jill Bennett Production Accountant
Kate St-Pierre Production Coordinator
Michelle Weller Production Manager
Doris Donnenberg Production Supervisor
Andrew Trosmans Researcher

Sound
Peter Eusebe Boom Operator
Adam Kay Music Editor
Geoff Alexander Orchestrator
Mark Holding Production Sound Mixer
Simon Rhodes Scoring Mixer
Erik Aadahl Sound Effects Editor
Jay Wilkinson Supervising Sound Editor

Visual Effects
Domenic DiGiorgio Animation Supervisor
Damon Bard Creature Design
Douglas Aiken Digital Compositors
Nathan Abbot I/O Supervisor
Joe Viskocil Pyrotechnic Supervisor
Jaremy Aiello Special Effects Supervisor
Stephanie Hamilton Visual Effects
Alexandra Altrocchi Visual Effects Coordinator
Michael Caplan Visual Effects Producer
Tim Alexander Visual Effects Supervisor

Writing
Dave Preciado Storyboard

Crew
Matthew Gratzner Visual Effects Art Director

Sound
Mark Kenna Dolby Consultant

Visual Effects
Philip Borg Modeling
Laura Hainke CG Painter

Production
Mirka Janatova Unit Manager

Sound
John Morris Foley

Camera
Jiri Gazda Key Grip

Directing
Mishka Cheyko First Assistant Director

Sound
Jim Brookshire ADR Supervisor
Paul Apted Assistant Sound Editor

Visual Effects
Damarcus Holbrook 3D Modeller

Art
David Baxa Set Designer
Ilya Seperich Assistant Property Master
Jason Knox-Johnston Draughtsman
Tomas Hais Set Dresser
Garson Yu Title Designer

Camera
Karel Charvat Dolly Grip
Pavel Proisl Grip

Costume & Make-Up
Elizabeth Healy Costume Illustrator
Anthony Brookman Key Set Costumer
Lee Clayton Tailor

Crew
Eddie Perez Fight Choreographer
Daren Bailey Marine Coordinator
Ondar Hrncir Pyrotechnician

Directing
Richard Graysmark Second Assistant Director

Editing
Gary Burritt Negative Cutter

Production
Susanne Hartmann Assistant Production Coordinator
Tomas Rotnagl Assistant Production Manager
Berenice Percival Casting Assistant

Sound
Dave Kulczycki ADR Editor
Steve F. Price Foley Editor
David Arch Musician
Stephen Coleman Music Programmer
Martin Lonek Utility Sound

Visual Effects
Michael Bruce Ellis 2D Supervisor
David C. Bryant 3D Artist
Marcus LeVere CG Animator
Matthew Muntean Creature Technical Director

Art
Brenton L. Lane Property Master

Sound
Tim Gomillion Sound Recordist
Susan Dawes Dialogue Editor
Dave Kulczycki Dialogue Editor

Directing
Mark Taylor Second Assistant Director





















FilmFlix.nl - De film database © 2018