Deep Blue Sea

Categorieën: Actie, Sciencefiction, Thriller
Zakenman Russell Franklin investeert vele miljoenen dollars in een medisch project dat een remedie moet vinden tegen de ziekte van Alzheimer. Biologe Susan McAllister schaart zich achter het project en heeft ontdekt dat er zich in de hersenen van haaien een stof bevindt die menselijke hersencellen opnieuw kan activeren. Om haar research te vervolledigen en een nog efficiënter geneesmiddel te kunnen ontwikkelen, gaat Susan over tot de genetische manipulatie van haaien. Ze kweekt exemplaren met een enorme hersencapaciteit, maar ontdekt dat de haaien er zo bijzonder intelligent en bovendien zo ontzettend agressief van worden...

Filminformatie

Status: Released IMDb
Releasedatum: 1999-07-28
Run time: 105 Minuut / 1:45
Budget: $60,000,000
Inkomsten: $73,648,228
Filmregisseur: Renny Harlin
Schrijvers: Duncan Kennedy, Donna Powers, Wayne Powers.
Productiebedrijven : Riche-Ludwig Productions, Village Roadshow Pictures, Groucho III Film Partnership, Warner Bros. Pictures
Productie landen: Australia, United States of America

Deep Blue Sea DVD kopen

Wil je zien of de film Deep Blue Sea al beschikbaar is op DVD en gelijk kopen? Bestel dan direct. Ook is het mogelijk om daar tweedehands films te bestellen.

Filmposter bestellen

Zou je een filmposter willen hebben van de filmster die speelt in Deep Blue Sea of van de film zelf en deze binnen 2 werkdagen bij jou aan de muur hebben hangen! Plaats dan hier je bestellingfilmposter bestellen.

Trailer bekijken

Afbeeldingen

Klik op de afbeelding om deze te bekijken of te downloaden


Thomas Jane
als Carter Blake
Saffron Burrows
als Dr. Susan McCallister
LL Cool J
als Sherman 'Preacher' Dudley
Michael Rapaport
als Tom "Scoggs" Scoggins
Samuel L. Jackson
als Russell Franklin
Stellan Skarsgård
als Jim Whitlock
Jacqueline McKenzie
als Janice Higgins
Aida Turturro
als Brenda Kerns
Cristos
als Boat Captain
Daniel Rey
als Helicopter Pilot
Valente Rodriguez
als Helicopter Co-Pilot
Brent Roam
als Helicopter Winch Operator
Eyal Podell
als Boy #1
Erinn Bartlett
als Girl #1
Dan Thiel
als Boy #2
Sabrina Geerinckx
als Girl #2
Tajsha Thomas
als Friend of Janice
Frank Welker
als Parrot Noises (voice)
Directing
Renny Harlin Director

Writing
Duncan Kennedy Screenplay
Donna Powers Screenplay
Wayne Powers Screenplay

Production
Akiva Goldsman Producer
Bruce Berman Executive Producer
Duncan Henderson Executive Producer

Sound
Trevor Rabin Original Music Composer

Editing
Derek Brechin Editor
Dallas Puett Editor
Frank J. Urioste Editor

Camera
Stephen F. Windon Director of Photography

Production
Christine Sheaks Casting

Costume & Make-Up
Mark Bridges Costume Design

Production
Tony Ludwig Producer

Art
Joseph Bennett Production Design
William Sandell Production Design
Héctor Romero Art Direction
Andrew Rothschild Art Direction
Debra Echard Set Decoration

Costume & Make-Up
James W. Tyson Costume Supervisor
Carrie Bauer Set Costumer
Robert L. Stevenson Hairstylist
Jeff Dawn Makeup Department Head
Allan A. Apone Makeup Artist

Production
Anna Roth Production Supervisor

Art
Beth Bajuk Art Department Coordinator
Jonathan McKinstry Assistant Art Director
Nick Navarro Assistant Art Director
Ligia Ornelas Assistant Art Director
David Sandefur Assistant Art Director
Gary Deaton Construction Coordinator
Russell R. Anderson Leadman
Bill Taliaferro Set Designer
Javier Nava Set Designer
Karl J. Martin Set Designer

Sound
Robb Wilson Supervising Sound Editor
J. Paul Huntsman Supervising Sound Editor
Adam Johnston Sound Effects Editor
Andrew Somers Sound Effects Editor
Jayme S. Parker Sound Effects Editor
John T. Reitz Sound Re-Recording Mixer

Crew
V. Scott Balcerek Visual Effects Editor

Visual Effects
Thomas Boland Visual Effects Producer
Kristen Branan Visual Effects Producer

Crew
Kevin Clark Visual Effects Editor

Visual Effects
Scott Dougherty Visual Effects Producer

Crew
Mark Eggenweiler Visual Effects Editor
Lincoln Kupchak Visual Effects Editor
Steve Shaw Visual Effects Editor

Visual Effects
Heather Smith Visual Effects Producer

Crew
John E. Sasaki CG Supervisor

Visual Effects
Jerry Pooler Visual Effects Supervisor
Jeffrey A. Okun Visual Effects Supervisor
Craig A. Mumma Visual Effects Supervisor
William Mesa Visual Effects Supervisor
Rebecca Marie Visual Effects Supervisor

Crew
Douglas R. MacMillan CG Supervisor

Visual Effects
Jamie Dixon Visual Effects Supervisor
Constance Bracewell Animation
Julie Nelson Animation
Bruce Pearson Animation
Ken Stranahan Animation Supervisor

Crew
Serge Sretschinsky CGI Supervisor
R.A. Rondell Stunt Coordinator

Camera
Leo J. Napolitano Camera Operator
Phil Pastuhov Camera Operator
Guillermo Rosas Camera Operator
Gregory J. Schmidt Camera Operator
Marc Spicer Camera Operator
Mark Emery Moore Steadicam Operator
Pete Romano Underwater Camera
Frederick Iannone Additional Camera
Merie Weismiller Wallace Still Photographer

Sound
Will Kaplan Music Editor
Dick Bernstein Music Editor

Crew
Russell McEntyre Transportation Coordinator
Peter J. Silbermann Unit Publicist

Directing
Portia Tickell Script Supervisor

Production
Patrick Lynn Associate Producer
Don MacBain Producer
Thomas J. Mack Associate Producer
Alan Riche Producer
Rebecca Spikings Co-Producer

Art
Bruce Crone Supervising Art Director
Mark W. Mansbridge Supervising Art Director
William Apperson Construction Foreman
Harald Belker Production Illustrator
Jim McPherson Sculptor
Anthony Gaudio Standby Painter

Camera
Frank Flick First Assistant Camera
Gustavo Covarrubias Grip

Crew
David Paris Aerial Coordinator

Costume & Make-Up
Karla Stevens Flanigan Assistant Costume Designer
Peter Tothpal Key Hair Stylist
Chad Atkinson Prosthetic Makeup Artist
Chris Adams Set Dressing Artist

Crew
Michael Jay Additional Music
Simon Giles Digital Effects Supervisor
Rick Kelleher Driver
Ilyse A. Reutlinger Post Production Supervisor
Jason D. McGatlin Production Office Assistant
Tom Ajar Projection
Sarah Catizone Set Medic
Jose Jimenez Set Production Assistant
Sergio Jara Special Effects Coordinator
Lesley Aletter Stunts
Hugo Chew Transportation Captain

Production
Todd Arnow Unit Production Manager

Crew
Joey Box Utility Stunts
Jeff Burrage Video Assist Operator

Editing
Dale E. Grahn Color Timer

Lighting
R. Gern Trowbridge Best Boy Electric
Matt Buchan Electrician
Mick Morris Gaffer
Bruce Sharp Lighting Technician
Ismael 'Izzy' Gonzalez Rigging Gaffer
Jonas Juhanson Rigging Grip

Production
Cassandra Kulukundis Casting Associate
Mark Scoon Executive In Charge Of Production
Michael John Meehan Location Manager
Armando Amador Production Accountant
Anthony Franco Production Manager
Francis Meade Warner Production Office Coordinator

Sound
Todd Bassman Boom Operator
Catherine Calleson Assistant Sound Editor
Tom Calderaro Orchestrator
Tim Cooney Production Sound Mixer

Visual Effects
John Rauh Digital Compositors
John Richardson Special Effects Supervisor
Joshua I. Kolden Visual Effects
Jack Geist Visual Effects Coordinator

Writing
Gary Damian Thomas Storyboard

Editing
Kevin Stitt Additional Editing

Visual Effects
Larry Cheng Mechanical Designer

Production
Rafael Cuervo Unit Manager
Jonathan Schwartz Executive Producer

Art
Eric J. Bates Property Master
Jerry Moss Property Master

Sound
Rick Hromadka Sound Recordist
David L. Horton Jr. Foley Supervisor

Camera
Gary Capo Second Unit Director of Photography

Directing
Thomas J. Mack First Assistant Director

Sound
Hugh Waddell ADR Supervisor
Patrick J. Foley Dialogue Editor
John F. Reynolds Dialogue Editor
Karyn Foster ADR Editor
Cindy Marty ADR Editor
Troy Porter ADR Mixer
Kevin Bartnof Foley Artist
Catherine Harper Foley Artist
Eric Gotthelf Foley Mixer
Willy Allen Foley Editor





















FilmFlix.nl - De film database © 2018