Daredevil

Categorie├źn: Fantasie, Actie, Misdaad, Sciencefiction, Thriller
Wanneer de jonge wees Matt Murdock in aanraking komt met radioactief afval zorgt dit er voor dat hij niet meer kan zien. Hij heeft hier echter een 'radar-zintuig' voor terug gekregen. Jaren later is Murdock opgegroeid tot een gerespecteerde advocaat. Hiernaast heeft hij echter een geheime identiteit als Daredevil, de man zonder angst, waarmee hij het onrecht bestrijdt dat hem in de rechtszaal niet lukt.

Filminformatie

Status: Released IMDb
Releasedatum: 2003-02-14
Run time: 103 Minuut / 1:43
Budget: $78,000,000
Inkomsten: $179,179,718
Filmregisseur: Mark Steven Johnson
Schrijver: Mark Steven Johnson
Website: http://marvel.com/movies/movie/12/daredevil
Productiebedrijven : Marvel Enterprises, New Regency Pictures, Epsilon Motion Pictures, Regency Enterprises, 20th Century Fox
Productieland: United States of America

Daredevil DVD kopen

Wil je zien of de film Daredevil al beschikbaar is op DVD en gelijk kopen? Bestel dan direct. Ook is het mogelijk om daar tweedehands films te bestellen.

Filmposter bestellen

Zou je een filmposter willen hebben van de filmster die speelt in Daredevil of van de film zelf en deze binnen 2 werkdagen bij jou aan de muur hebben hangen! Plaats dan hier je bestellingfilmposter bestellen.

Trailer bekijken

Afbeeldingen

Klik op de afbeelding om deze te bekijken of te downloaden


Ben Affleck
als Matt Murdock / Daredevil
Jennifer Garner
als Elektra Natchios
Colin Farrell
als Lester / Bullseye
Michael Clarke Duncan
als Wilson Fisk / The Kingpin
Jon Favreau
als Franklin 'Foggy' Nelson
Scott Terra
als Young Matt
Ellen Pompeo
als Karen Page
Joe Pantoliano
als Ben Urich
Leland Orser
als Wesley Owen Welch
Lennie Loftin
als Nick Manolis
Erick Avari
als Nikolas Natchios
Derrick O'Connor
als Father Everett
Paul Ben-Victor
als Jose Quesada
David Keith
als Jack Murdock
Frankie J. Allison
als Abusive Father
Joe J. Garcia
als Meat Packer
John Rothman
als Quesada Attorney
Jim Fitzgerald
als Ring Announcer
Casey McCarthy
als Angela Sutton
Louis Bernstein
als Judge #1
Josie DiVincenzo
als Josie
Jorge Noa
als NY Cop #1
Levett M. Washington
als Kid #1
Alberto Gutierrez
als Kid #2
Lakeith S. Evans
als Kid #3
Stefanos Miltsakakis
als Stavros
Pat Crawford Brown
als Old Lady on Plane
Carrie Geiben
als Flight Attendant
Luke Strode
als Little Boy
Bruce Mibach
als Rookie Cop
David Doty
als Drunken Englishman
Ron Mathews
als Sharpshooter
Kevin Smith
als Jack Kirby, Forensic Assistant
Daniel B. Wing
als Quesada's Friend #1
Jeff Padilla
als Quesada's Friend #2
Dan Brinkle
als Boxing Referee #1
Jack Reiss
als Boxing Referee #2
Stan Lee
als Old Man at Crossing
Sonya Didenko
als Quesada's Friend #3
Greg 'Christopher' Smith
als Swat Leader
Christopher Prescott
als Policeman
Ari Randall
als Waitress
John S. Bakas
als Greek Priest
Greg Collins
als Fisk Bodyguard
Robert Iler
als Bully #1
Chad Tucker
als Bully #2
Jamie Mahoney
als Bully #3
Jorn H. Winther
als Stavros' Friend
Frank Miller
als Man with Pen in Head
Christian Boeving
als Bodyguard (uncredited)
Adam Blake Boswell
als Irish Drunk (uncredited)
David Burrows
als Man at the Ball (uncredited)
Carlo Corazon
als Gangster at Bar (uncredited)
Michael Duisenberg
als Bartender (uncredited)
Halley Eveland
als Boy at Funeral (uncredited)
Claudine Farrell
als Girl in Pub / Voice on Answering Machine (uncredited)
Andr├ę Gordon
als Body Guard (uncredited)
Douglas Haase
als Party Member (uncredited)
Kane Hodder
als Fallon's Bodyguard (uncredited)
Ted Hollis
als Pedestrian (uncredited)
Suzie Johnson
als Dancer at Party (uncredited)
Boyd Kelly
als UPS Man (uncredited)
Tina Lorraine
als Model at Ball (uncredited)
Mark Margolis
als Fallon (uncredited)
Rebecca Michael
als Dancer at Party (uncredited)
Kelly Nish
als Girl on Playground (uncredited)
Brian M. Olson
als Dancer at Party (uncredited)
Kevin Porter
als Bodyguard (uncredited)
Tanoai Reed
als Pool Hall Thug (uncredited)
Thierry Segall
als Photographer (uncredited)
Sandra Teles
als Woman at the Ball (uncredited)
Nancy Wetzel
als Kate (uncredited)
Patrick Williams
als Tavern Patron (uncredited)
Directing
Mark Steven Johnson Director

Writing
Mark Steven Johnson Screenplay

Production
Avi Arad Producer
Gary Foster Producer
Stan Lee Executive Producer
Arnon Milchan Producer
Bernard Williams Executive Producer

Sound
Graeme Revell Original Music Composer

Camera
Ericson Core Director of Photography

Editing
Armen Minasian Editor
Dennis Virkler Editor

Production
Eyde Belasco Casting
Donna Isaacson Casting

Costume & Make-Up
James Acheson Costume Design

Art
Barry Chusid Production Design
Justin Scoppa Jr. Art Direction
James E. Tocci Art Direction
Victor J. Zolfo Set Decoration

Costume & Make-Up
Elle Elliott Hairstylist
Janine Rath Hairstylist
Michael Reitz Hairstylist
Norma Lee Hairstylist
Deborah La Mia Denaver Makeup Department Head
John E. Jackson Makeup Artist
Whitney James Makeup Artist
Jamie Kelman Makeup Department Head
Tegan Taylor Makeup Artist

Crew
Tom Devlin Makeup Effects
Kris Kobzina Makeup Effects
Charles O'Brien Makeup Effects
Eddie Vargas Makeup Effects

Production
Bill Carraro Production Manager

Art
Jamie Neese Art Department Coordinator
Gerald Sullivan Assistant Art Director
Robert A. Blackburn Construction Coordinator
Joseph Gray Construction Foreman
Richard Brunton Leadman
David M. Milstien Leadman
Yann Denoual Sculptor
Greg Berry Set Designer
Lorrie Campbell Set Designer
Julia K. Levine Set Designer
Darrell L. Wight Set Designer

Sound
John A. Larsen Supervising Sound Editor
David C. Hughes Sound Effects Editor
Erik Aadahl Sound Effects Editor
Steve Boeddeker Sound Designer
Dave Kulczycki Sound Effects Editor
Jay Wilkinson Sound Effects Editor
Doug Hemphill Sound Re-Recording Mixer
Paul Massey Sound Re-Recording Mixer

Crew
John McLeod Special Effects Coordinator
Mike Hardison CG Supervisor

Visual Effects
Lee Berger Visual Effects Producer
Nancy Bernstein Visual Effects Producer
Rachel Fondiller Visual Effects Producer
John Kilkenny Visual Effects Producer

Crew
Shannon Leigh Olds Visual Effects Editor

Visual Effects
Kevin VanHook Visual Effects Supervisor
Rich Thorne Visual Effects Supervisor
Derek Spears Visual Effects Supervisor
Ray McIntyre Jr. Visual Effects Supervisor
Mark Dornfeld Visual Effects Supervisor

Crew
Gus Duron Visual Effects Editor

Visual Effects
Cosmas Paul Bolger Jr. Visual Effects Supervisor
Erik De Boer Animation Supervisor

Crew
Peter S. Elliot Visual Effects Editor

Visual Effects
Steve Ziolkowski Animation Supervisor

Crew
Jeff Imada Stunt Coordinator

Lighting
Carl Boles Gaffer

Camera
Ken Fisher Camera Operator

Lighting
Charles Meere III Rigging Gaffer

Camera
John Trapman Camera Operator

Lighting
Antonio Soriano Gaffer

Camera
Jacques Jouffret Steadicam Operator
Colin Anderson Steadicam Operator
Craig Fikse Additional Camera
Jeffery J. Tufano Additional Camera
Hopper Stone Still Photographer
Zade Rosenthal Still Photographer

Crew
Samuel R. Harrison III Video Assist Operator
Michael J. Hogan Video Assist Operator
David Schmalz Video Assist Operator

Costume & Make-Up
Lisa Lovaas Costume Supervisor
Brenda Donoho Set Costumer

Editing
Terra Bliss-Alvarez Digital Intermediate
Amy Tompkins Digital Intermediate
Emily Wallin First Assistant Editor
Matthew Schmidt First Assistant Editor

Sound
Stephanie Lowry Music Editor
Ashley Revell Music Editor
Scott Stambler Music Editor

Crew
Craig Fehrman Transportation Coordinator
Alex L. Worman Unit Publicist

Production
Rose Viggiano Location Manager

Directing
Rebecca Robertson Script Supervisor

Production
France Myung Fagin Location Manager

Crew
Barbara Bass Studio Teachers

Production
Christopher Aubin Production Accountant
Kathleen M. Courtney Associate Producer
Becki Cross Trujillo Co-Producer
Kevin Feige Co-Producer
Kim H. Winther Associate Producer
Bill Carraro Line Producer
Bruce Devan Line Producer

Writing
Frank Miller Characters

Lighting
John W. DeBlau Gaffer

Costume & Make-Up
Patricia Miller Hair Department Head
Kerry Mendenhall Key Hair Stylist
Donna O'Neal Key Set Costumer

Sound
James Bolt Additional Sound Re-Recording Mixer
Donald Sylvester ADR Supervisor
Ted Caplan Foley Editor
Dave Jordan Music Supervisor

Art
Marny Nahrwold Art Department Assistant
Damon Michael Gordon Location Scout
Carmine Goglia Standby Painter
Michael Spitaletto Painter
Tim Flattery Production Illustrator

Camera
Richard Mosier First Assistant Camera
Rick Pratt Grip
Paul Santoni Underwater Camera

Costume & Make-Up
Matthew W. Mungle Makeup Designer

Crew
Chris Winn Craft Service
Tyler Foell Digital Effects Supervisor
Marcelle 'Kitty' Dutton Driver
Melanie Banders Loader
Jeff Imada Martial Arts Choreographer
Michael Ralph Price Picture Car Coordinator
Lonnie A. Mathes Post Production Assistant
Patrick Esposito Post Production Supervisor
Dennis Nelson Projection
Tony Chavez Propmaker
Timothy Michael Cairns Quality Control Supervisor
Christopher Woodworth Scenic Artist
Rich Thorne Second Unit
Joseph Keideth Security
Ericka Bryce Set Medic
Stephen Dudycha Set Production Assistant
Eugene Vendrovsky Software Engineer
Bill McAdams Jr. Stand In
Damon Caro Stunt Coordinator
G.A. Aguilar Stunts
Chris Romano Technical Supervisor
Samson Bamimore Systems Administrators & Support

Production
Bernard Williams Unit Production Manager

Crew
Jay Krueger Utility Stunts

Directing
John Glasser Assistant Director

Editing
Jim Passon Color Timer
Chris McClintock Editorial Production Assistant

Lighting
Tom Percarpio Best Boy Electric
Tom Anderson Electrician
Arthur Jeppe Lighting Supervisor
Timothy McCrary Lighting Technician
Dave McAllister Rigging Grip

Production
Nicole Kwak Production Coordinator
Brian Cooper Production Office Coordinator
Sara E. White Production Supervisor

Sound
Kevin Cerchiai Boom Operator
Skip Longfellow First Assistant Sound Editor
Ken Kugler Orchestrator
Glenn E. Berkovitz Production Sound Mixer
Mark Curry Scoring Mixer
Derek Casari Sound Engineer
Peter J. Devlin Sound Mixer

Visual Effects
Tony Barraza Digital Compositors
Mike Edmonson Special Effects Supervisor
L. Patrick McCormack Visual Effects Coordinator

Writing
Marc Baird Storyboard

Crew
Paula Bonhomme Digital Producer

Visual Effects
Moriba Duncan Modeling

Art
P. Scott Bailey Set Dresser

Crew
Catherine Pittman Animal Coordinator

Art
Charles Khoury Title Designer

Camera
Steve Briante Camera Loader
Richard L. Carden Dolly Grip
Colin Edwards Key Grip

Costume & Make-Up
Clinton Wayne Prosthetic Makeup Artist

Crew
Mark Vollmers Marine Coordinator

Directing
Kim H. Winther First Assistant Director
Richard Oswald Second Assistant Director

Editing
Gary Burritt Negative Cutter

Lighting
Joe Mancewicz Rigging Supervisor

Production
Caitlin McKenna-Wilkinson ADR Voice Casting
Michelle Brattson Assistant Production Coordinator

Sound
R.J. Kizer ADR Editor
M.B. Gordy Musician
Susan Dawes Dialogue Editor
Mildred Iatrou Dialogue Editor

Art
Scott Maginnis Property Master

Camera
Craig Haagensen Second Unit Director of Photography
Alexander Witt Second Unit Director of Photography

Sound
Tim Gomillion Sound Recordist
Dennis Rogers Sound Recordist





















FilmFlix.nl - De film database © 2018